Jump to content

Λίγο μπλα-μπλα σττη Θεσ/νικη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Last Reply

ετσι ερμηνευεται και η αρνηση του σε μια ομορφουλα συμφοιτητρια μου που μου εκανε παραπονα γιατι δεν της αναγνωριζε εκ μετεγγραφης το μαθημα που ο ιδιος διδασκε Λαρισα,οπου και αρχικα το ειχε περασει η κοπελα...

empimp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πλακα κανετε!για τον pi-katsou λετε?

ω, ναι!!!! :lol::lol:

ετσι ερμηνευεται και η αρνηση του σε μια ομορφουλα συμφοιτητρια μου που μου εκανε παραπονα γιατι δεν της αναγνωριζε εκ μετεγγραφης το μαθημα που ο ιδιος διδασκε Λαρισα,οπου και αρχικα το ειχε περασει η κοπελα...

empimp

κ τελικα? τι εγινε?

δεν μ απαντησες.... οντως του κατσαν??????? βρε δε βαζω 30 κιλα καλυτερα να το χαρω κιολας.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φωτακι δεν κρατησαμε,αλλα στατιστικα δεν πρεπει και αυτο να συνεβη?emwish

Α,επισης κατι ακομα.

Ο daddy-professor (που η φοιτητρια του τεκνοποιησε,ενω αυτος της επεμενε να αποβαλει και αυτη το κρατησε και το γεννησε που λεγαμε πιο πανω) ειναι μαζι με τον πικατσου σε φωτο σε οδηγο σπουδων που ειχε εκδοθει τοτε και ειναι οι 2 με τις πιο βλοσυρες εκφρασεις αναμεσα στους φωτογραφηθεντες...

Ομοιος ομοιω αει πελαζει..

(να το κανω signature μηπως?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποιος,ποιος,ποιος μωρο μου,ποιος?

ποιος,ποιος,θελω να ξερω,ποιος?

ή,αλλιως,ειμαστε για τα πανηγυρια....

ποιου ετους οδηγο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ulysses θα σε μαλώσω...και πολλά είναι τα στοιχεία που έδωσες emcolgate Βέβαια υπάρχει και το αντίπαλο δέος σε άλλη έδρα που το αποκατέστησε το κορίτσι...Είναι λίγο πιο παλιό και ο εν λόγω προφέσσορας,και από τους αγαπημένους μου είναι αλλά και ΚΥΡΙΟΣ(το εννοώ αυτό...).Κρίμα που έναν τόσο καταρτισμένο άνθρωπο τον συναντήσαμε σε μια τόσο γελοία έδρα.Αυτά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oδηγος 2000...Ο καθηγητης αυτος ηταν πραγματικα δυναμη γνωσης στην εδρα του!

Και εξ'αλλου,

ειμαστε υπερ της αποκαταστασεως της τιμης και της υποληψης των ανιδιοτελων κορασιδων μεσω γαμου.

Οσο για τα πανηγυρια θα ειμαι σε ενα 6 Αυγουστου που εχουν οι πομακοι κοντα στην μοναδα μου στον Εβρο και με περιμενει ενας φιλος εκει emfood

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενταξει αυτο που κανετε τωρα ειναι σαν να εχεις τον αλλο πεινασμενο 2 μερες, ετοιμαζεις το τραπεζι, το στρωνεις, βαζεις κερια και απαλη μουσικη.... κ του παρουσιαζεις αδεια πιατα! :P:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδω με μαλωνει ο nok που ειπαμε τοσα για τον πικατσου και εσυ θελεις και το ονομα του εταιρου Καππαδοκη?...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδω με μαλωνει ο nok που ειπαμε τοσα για τον πικατσου και εσυ θελεις και το ονομα του εταιρου Καππαδοκη?...

αιντε στειλε κανα πμ να μου πεις τα κουτσομπολια γτ εχω μεινει πολυ πισω.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάμε λοιπόν...Αααα και ξέχασα ακατάλληλο για όσους σοκάρονται εύκολα...και δεν είναι κουίζ αλλά ερώτηση γιατί μου το είχανε διαβιβάσει αυτόπτες μάρτυρες και θέλω να δω αν αληθεύει ή είναι λιγάκι τραβηγμένο...

Αληθεύει πως γνωστή και μη εξεραιτέα κόρη καθηγητή,με ποικιλία χρωματικών αποχρώεων στην κόμη της ανά καιρούς εθεάθη να κάνει στομ...κα... παιχνίδια(για να μην το πω αλλιώς και δεν είμαι και καπνιστής...) με συμφοιτητή εν ώρα αμφιθεάτρου???Ξέρω πως στο ... όλα επιτρέπονται και δεν γουστάρω να γίνομαι Λαμπίρη και πόσο μάλιστα να μεταφέρω πράγματα που βλέπω από κλειδαρότρυπα αλλά μου είπαν(το τονίζω δεν ήμουν μπροστά) πως το όλο σκηνικό έγινε σε αμφιθέατρο με τουλάχιστον 70 άτομα και για όσους ήταν κοντά είχε και χαρακτήρα επίδειξης...

Αν πάλι μου μετέφεραν μπούρδες ζητώ συγγνώμη και εύχομαι αυτό να μην επηρεάσει την αξιοπιστία μου...

PS1:Αυτός ο Γιαννούλης πότε θα καταλάβει επιτέλους πως η προφορική του εξέταση ακούγεται αν στήσεις αυτί στον τοίχο(κάτι που το κάνουν όλοι πια)?Δλδ δεν του κάνει καθόλου εντύπωση πως από ένα σημείο και μετά όποιος φοιτητής μπαίνει του τα λέει φαρσί...?

PS2:Αληθεύει ότι η Τζαβέλλα στον Καραμήτσο κόπηκε στην κρίση για επίκουρη και την ρίχνουν σουτ τώρα?Κρίμα αν είναι αλήθεια-πολύ ευχάριστος χαρακτήρας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι έγινε τόσο πολύ σοκαριστήκατε...Ούτε φωνή,ούτε ακρόαση...Μήπως πρέπει να αρχίσω να πιστεύω πως το περιστατικό είναι αληθινο???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειχαμε ορκωμοσία σήμερα

φεβρουαριου

καπου 70-80 ατομα

καλο χαβαλέ, κορνες , φασαρία, γονεις να πλακώνονται με τους ορθιους γιατι δεν έχουν οπτική επαφή με το καμάρι τους..

reunion για εμας τους παλιότερους

παραλλειπόμενα: αγκαλιες και φιλια μποντη (μεχρι και τα μουστάκια του γελλουσαν)με γνωστους προεδρικούς φοιτητες...

το πιο μεγάλο χειροκρότημα για τσαουσίδη και καζάνα (ένας από καθε παραταξη...)

καλή αρχη συνάδελφοι!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι έγινε τόσο πολύ σοκαριστήκατε...Ούτε φωνή,ούτε ακρόαση...Μήπως πρέπει να αρχίσω να πιστεύω πως το περιστατικό είναι αληθινο???

Δεν ξέρω για το περιστατικό της πεοστοματικής παλινδρόμησης, πάντως η Τζαβέλλα σήμερα εμφανίστηκε στις εξετάσεις του 3ου έτους παθολογίας, οπότε μπορεί και να μην ισχύει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λένε πάντως πως ο Μήτσος αβαντάρει πολύ τον νέο λέκτορα-τον ψηλό με τα γυαλιά,καερδιολόγος νομίζω-...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

ρε παιδια μηπως εχουν ξεφύγει λίγο οι καθηγητές στο απθ? τί φρουτα είναι πάλι ο Συράκος και Ο Γήττας? κισκίνη μεριά...

emanakatevomai:wacko::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Παντως παιδια αν ισχυει αυτο ειναι πραγματικα κριμα... τελειωσα στη συγκεκριμενη κλινικη την πρωτη χρονια του Καραμητσου ο οποιος μας ειχε ζητησει μεταξυ αλλων να κρινουμε τα μελη ΔΕΠ και σιγουρα η τζαβελλα τα πηγε πολυ καλα σε σχεση με τους αλλους. Οποτε μαλλον η κινηση του ηταν καθαρα για το θεαθηναι... και ειναι πραγματικα κριμα γιατι φανηκε οτι ηταν ενας καθηγητης απαιτητικος μεν, αλλα που τον ενοιαζε η αποψη των φοιτητων. Και την ιδια στιγμη η κλινικη εχει μελη δεπ- φαντασματα... λεμε τωρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Δηλαδή όταν τα έγραφα για την Τζαβέλλα είχα δίκιο εν τέλει...και ας έπευσαν κάποιοι να αμφισβητήσουν τις πηγές του nok γενικότερα...κρίμα πάντως γιατί την εν λόγω καθηγήτρια την εκτιμούσα πολύ και σαν μέλος της κλινικής και σαν άνθρωπο...πολύ κρίμα επίσης που δεν την άκουσα όταν μου έλεγε να συνεχίσω κάτι μεταπτυχιακό που είχα αρχίσει και τελικά έκανα του κεφαλιού μου-πολύ διορατική ως επιστήμονας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Για τον Καραμήτσο διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως με το πλήθος.

Σίγουρα δεν έβαζε χέρι όπως έπρεπε στο ΔΕΠ του, αλλά-τουλάχιστον πέρσι όταν έκανα τρίμηνο-ο άνθρωπος σχιζόταν για τους φοιτητές. Πρέπει να έκανε πάνω απ'τα μισά θεωρητικά μαθήματα ο ίδιος. Αν τώρα μπορείς να μου βρεικανείς καθηγητή (πλην του Κατσουγιαννόπουλου στο πρώτο) που να έκανε τόσα μαθήματα..

Συμφωνώ και επαυξάνω!! Είναι από τους λίγους που τιμούν τον τίτλο του καθηγητή! Και αν έχει και πολλές απαιτήσεις...εε εντάξει για το μάθημα της παθολογίας μιλάμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μετά από ένα χρόνο επιστρέφω στα πάτρια εδάφη του γρικ μεδς-υποφόρουμ θεσνικης, αφού στο ενδιάμεσο υπηρέτησα τον τιμημένο Ε.Σ. και τώρα είμαι στο τρίμηνο αγροτικού. Το μόνο που μπορώ να πω είναι μακάρι να ξαναήμουν φοιτητής. Θεέ μου τι πράγματα βλέπουν τα ματάκια μου. 6/27 αγροτικοί από Ελλάδα και δεν συμμαζεύεται (άραγε πόσοι να είμαστε κανονικοί-δηλ όχι μεταγραφείς? οι μισοί?) Όταν ακούς από "συνάδελφο" τι είναι το καρδιογράφημα (ΟΧΙ πως διαβάζεται... ΤΙ ΕΙΝΑΙ) και από άλλη αν φαίνεται στην ακτινογραφία θώρακος το ανεύρυσμα στη βασική... Όταν σε βρίζουν που αρνείσαι να τα πάρεις από φαρμακάδες ("ποιός νομίζεις ότι είσαι και το παίζεις ανώτερος" κτλ)... Ε τότε θα πεις "καλό μου ΑΠΘ τι ήθελα και σε άφησα". Αηδία σκέτη. Μπορεί να μην ήταν και το πρότυπο κέντρο ιατρικής εκπαίδευσης, αλλά η διαφορά όλων των εγχώριων από τους εξ ανατολάς ορμώμενων είναι δραματική. Αααααααααααχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.