Jump to content

Λίγο μπλα-μπλα σττη Θεσ/νικη


Recommended Posts

Άνοιξα το topic για λίγο κουτσομπολιό όσον αφορά τη σχολή(καθηγητές,μαθήματα,εμπειρίες από τις κλινικές κτλ.)γιατί από ότι βλέπω δεν πολυσυζητάμε όπως φοιτητές και απόφοιτοι άλλων σχολών(δες Αθήνα,Ιωάννινα).Όσοι πιστοί προσέλθετε... :P :P :P Παρεπιπτόντως εγώ τελείωσα πέρυσι και κατά βάση την έβγαλα στο ΑΧΕΠΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Last Reply

Ωραία λοιπόν ας κάνω εγώ την αρχή μικλώντας για καλούς και emdevil emdevil emdevil καθηγητές.Ο μοναδικός λοιπόν που μου έρχεται στο μυαλό όσον αφορά την 1η κατηγορία ο Ντοκμετζίογλου(και ο Φίλος στις καλές του) στη χειρουργική του Γαμβρού.Η 2η κατηγορία είναι μακροσκελέστατη αλλά ενδεικτικά αναφέρω:Κουλούρης,Παπαβραμίδης,Χατζητόλιος,Καραμήτσος(δεν θα τον έβαζα μια και πιστεύω ότι αποτελεί παρεξηγημένη προσωπικότητα αλλά οφείλω να εκφράσω τη γνώμη των πολλών),Δημητριάδης(παναγιά βοήθα με),Σόλωνας(η θρυλική πούστρα της φυσιολογίας),όλοι στην έδρα της ιστολογίας,μην ξεχνάμε και τον Κατσουγιανόπουλο(αλήθεια η καινούργια καθ. τι λέει,θυμάμαι πως όταν την είχαμε εμείς ως αναπληρώτρια το έπαιζε κ πολύ γκόμενα) κτλ.

Και τώρα και ένα κουίζ:Ποιος είναι γνωστός καθηγητής οι περιπετειούλες και οι γλύκες του οποίου με πληθωρική κοκκινομάλλα φοιτήτρια στο κυλικείο της οδοντιατρικής έχουν αφήσει ιστορία???

Αυτά προς το παρόν.Την επόμενη φορά θα έχω και νέο κουίζ... emdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τον Καραμήτσο διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως με το πλήθος.

Σίγουρα δεν έβαζε χέρι όπως έπρεπε στο ΔΕΠ του, αλλά-τουλάχιστον πέρσι όταν έκανα τρίμηνο-ο άνθρωπος σχιζόταν για τους φοιτητές. Πρέπει να έκανε πάνω απ'τα μισά θεωρητικά μαθήματα ο ίδιος. Αν τώρα μπορείς να μου βρεικανείς καθηγητή (πλην του Κατσουγιαννόπουλου στο πρώτο) που να έκανε τόσα μαθήματα...

Ακούγεται ότι το καλοκαίρι αφυπηρετεί και αναλαμβάνει το golden boy της νουδου, εκ της ίδιας κλινικής βεβαίως βεβαίως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία λοιπόν ας κάνω εγώ την αρχή μιλώντας για καλούς ... Δημητριάδης(παναγιά βοήθα με),Σόλωνας(η θρυλική πούστρα της φυσιολογίας)

Για τα επαγγελματικα-ακαδημα'ι'κα πεπραγμενα δεν θα διαφωνησουμε σε ο,τι κρισεις θα παραθεσεις.

Ομως δεν θα ηταν σωστο να διαχωρισουμε την ακαδημα'ι'κη απο την προσωπικη ζωη του καθενος,που ειναι ιδιωτικη υποθεση στο κατω κατω? {ασχετα με το αν πραγματι ειναι πουστρα}

Τον καθηγητη σου θα τον κρινεις απο την μεταδοτικοτητα και το ευρος των γνωσεων του,οχι τι κανει πισω απο την κλεισμενη πορτα της οικιας του.Συμφωνεις?

Αρκει βεβαια να μην συμβαινει σε δημοσιο χωρο προκαλωντας,ιδε τον μαχιμο καθηγητη στο κυλικειο της οδοντιατρικης.

Οι καθηγητες του ΑΠΘ με ελαχιστες φωτεινες εξαιρεσεις,που ηθελαν να μας διδαξουν,μας εβλεπαν ως εν δυναμει ανταγωνιστες των παιδων τους...

Ετσι επερχεται και η εκπτωση στην παρεχομενη εκπαιδευση...Οποτε μονος σου προχωρας μπροστα ενω αλλοι αλεξιπτωτιστες τυγχανουν ειδικης μεταχειρισεως-εκπαιδευση,ερεθισματα,βαθμολογιες,διαρροες θεματων,υπερκεραση αλλων στις λιστες αναμονων,ειδικευση στο εξωτερικο κτλ κτλ κτλ...

Λακωνικα: Σηψη....

Αυτα θα επρεπε να στηλιτευσουμε περισσοτερο...

Πιστευω οτι σε περιφεριακα πανεπιστημια ενδεχομενα γινεται καλυτερη δουλεια απο οτι στα δυο μεγαλα υδροκεφαλα Θεσ/κης & Αθηνων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τον Καραμήτσο διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως με το πλήθος.

Ακούγεται ότι το καλοκαίρι αφυπηρετεί και αναλαμβάνει το golden boy της νουδου, εκ της ίδιας κλινικής βεβαίως βεβαίως.

Kαι εγώ διαφωνώ άλλωστε το αναφέρω και στο ποστ μου.Και έχεις επίσης πολύ δίκιο για τα μαθήματα.Τώρα αν το golden boy(Χατζητόλιος) αναλάβει τότε τα πράγματα θα ''πινακοποιηθούν'' στην κλινική(πιστεύω οι γνώστες καταλαβαίνουν τι εννοώ...).Πάντως ακούγεται έντονα και ο Γρέκας(νο2 του Γιαννούλη).Μ'αυτόν να δεις γούστα που θα κάνουν :bloodomen: :bloodomen: :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ομως δεν θα ηταν σωστο να διαχωρισουμε την ακαδημα'ι'κη απο την προσωπικη ζωη του καθενος,που ειναι ιδιωτικη υποθεση στο κατω κατω? {ασχετα με το αν πραγματι ειναι πουστρα}

Τον καθηγητη σου θα τον κρινεις απο την μεταδοτικοτητα και το ευρος των γνωσεων του,οχι τι κανει πισω απο την κλεισμενη πορτα της οικιας του.Συμφωνεις?

Πιστευω οτι σε περιφεριακα πανεπιστημια ενδεχομενα γινεται καλυτερη δουλεια απο οτι στα δυο μεγαλα υδροκεφαλα Θεσ/κης & Αθηνων.

Φυσικά και συμφωνώ στο θεωρητικό κομμάτι του επιχειρήματος σου.Τώρα αν μιλήσουμε συγκεκριμένα για τον εν λόγω καθ.πιστεύω πως και προκλητική ήταν η συμπεριφορα του όσον αφορά τις ''προτιμήσεις'' του αλλά και λίγοι τουλάχιστον στο έτος μου ήταν αυτοί που θαύμαζαν την επιστημονική του κατάρτιση(μιλάμε για άνθρωπο που κυκλοφορούσαν φήμες πως δεν είναι καν ιατρός-πέρα από αυτό όμως,γιατί μπορεί να μην σημαίνει και τπτ,δεν νομίζω πως ο συγκεκριμένος ήταν στο γκρουπ των καθ. που μου έκαναν εντύπωση ως φοιτητή).Για τη μεταδοτικότητα του δεν το συζητώ...Α,και κάτι ακόμη.Νομίζω πως είναι από τους πλέον κακούς καθ. όταν σε κόβει σε εξετάσεις(ειδικά όταν εξετάζει με τον φίλο του τον μπούλη...Μακρυνικόλα τον έλεγαν???).

Τώρα για το 2ο σκέλος μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά ότι γίνεται τόσο special δουλειά στα περιφερειακά(π.χ Ιωάννινα,Αλεξανδρούπολη,Πάτρα).Εγώ ξεχωρίζω Ηράκλειο και λίγο τη Λάρισα.Θα έβαζα και άλλο πικάντικο κουιζ σήμερα αλλά από ότι βλέπω ενοχλούν γι'αυτό θα το σκεφτώ λίγο ακόμη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν την Τρίτη παθολ. 6ου στον Γιαννούλη.Ξέρει κανείς πότε έβγαλε ο Καραμήτσος 6ου για τα πτυχία?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι καθηγητες του ΑΠΘ με ελαχιστες φωτεινες εξαιρεσεις,που ηθελαν να μας διδαξουν,μας εβλεπαν ως εν δυναμει ανταγωνιστες των παιδων τους...

Ετσι επερχεται και η εκπτωση στην παρεχομενη εκπαιδευση...Οποτε μονος σου προχωρας μπροστα ενω αλλοι αλεξιπτωτιστες τυγχανουν ειδικης μεταχειρισεως-εκπαιδευση,ερεθισματα,βαθμολογιες,διαρροες θεματων,υπερκεραση αλλων στις λιστες αναμονων,ειδικευση στο εξωτερικο κτλ κτλ κτλ...

Λακωνικα: Σηψη....

Αυτα θα επρεπε να στηλιτευσουμε περισσοτερο...

Πιστευω οτι σε περιφεριακα πανεπιστημια ενδεχομενα γινεται καλυτερη δουλεια απο οτι στα δυο μεγαλα υδροκεφαλα Θεσ/κης & Αθηνων.

πόσο δίκιο έχεις....

και τί κρίμα ρε γμτ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Τι έγινε ρε παιδιά,μπας και ο Καραμήτσος είναι μέλος του forum και γλυκάθηκε από τα καλά λόγια που γράφουμε γι'αυτόν???Πως αλλιώς να εξηγήσω πως πέρασε όλα σχεδόν τα πτυχία...Ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω τι στράβωμα έφαγε ο Γιαννούλης και έκοψε όλα τα πτυχία στα προφορικά εκτός από μία κοπέλα(ενώ πέρασε όλα τα εκτοετά...)-μιλάμε κόπηκαν άτομα με 70% στα multiple επειδή δεν απάντησαν στα προφορικά τύφο-που όπως είπε και ο μέγιστος Γιαννούλης είναι πολύ σημαντικό γιατί το συναντάς καθημερινά στο αγροτικό ιατρείο,καλά που ζει ο άνθρωπος???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α και για να μην ξεχνιόμαστε ο Μπαλογιάννης ΚΑΙ σε αυτή την εξεταστική πέρασε καράβια...Τι έγινε,μπας και ήταν γραφτό να φύγω εγώ από την κωλοσχολή για να στρώσουν όλοι μετά???Περίεργα πράγματα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία λοιπόν ας κάνω εγώ την αρχή μικλώντας για καλούς και emdevil emdevil emdevil καθηγητές.Ο μοναδικός λοιπόν που μου έρχεται στο μυαλό όσον αφορά την 1η κατηγορία ο Ντοκμετζίογλου(και ο Φίλος στις καλές του) στη χειρουργική του Γαμβρού
Καλά από όλους τους καθηγητές μέχρι τώρα μόνο 2 βρήκες να βάλεις στην κατηγορία καλοί??Είμαι και μικρότερος,κατάλαβα τι με περιμένει.. emconfused ο Σόλωνας δεν μου έχει τύχει στην εξεταστική ακόμα αλλά στην θεωρία νομίζω τα έλεγε αρκετά καλά.. είμαι από τους λίγους βέβαια που το πιστεύουν αυτό..έχω ακούσει ότι περνάει και κόβει ανάλογα με τις καύλες του βέβαια...nok βάζε πικάντικα κουιζ για να μαθαίνουμε και εμείς οι μικρότεροι...:):)

emthumbup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία λοιπόν ας κάνω εγώ την αρχή μικλώντας για καλούς και emdevil emdevil emdevil καθηγητές.Ο μοναδικός λοιπόν που μου έρχεται στο μυαλό όσον αφορά την 1η κατηγορία ο Ντοκμετζίογλου(και ο Φίλος στις καλές του) στη χειρουργική του Γαμβρού
Καλά από όλους τους καθηγητές μέχρι τώρα μόνο 2 βρήκες να βάλεις στην κατηγορία καλοί??Είμαι και μικρότερος,κατάλαβα τι με περιμένει.. emconfused ο Σόλωνας δεν μου έχει τύχει στην εξεταστική ακόμα αλλά στην θεωρία νομίζω τα έλεγε αρκετά καλά.. είμαι από τους λίγους βέβαια που το πιστεύουν αυτό..έχω ακούσει ότι περνάει και κόβει ανάλογα με τις καύλες του βέβαια...nok βάζε πικάντικα κουιζ για να μαθαίνουμε και εμείς οι μικρότεροι...:):)

emthumbup

Καλά μην φαντάζεσαι ότι είναι και πάρα πολλοί οι καλοί καθηγητές(βέβαια σχηματικά ανέφερα μονάχα αυτούς τους 2)...Ο Σόλωνας που αναφέρεις όντως περνάει κόσμο ανάλογα με τις καύλες του(κυριολεκτικά... :cool05: ).Έχει τύχει να μην ρωτήσει τπτ και να περάσει ολόκληρη 5άδα αλλά έχει τύχει να ρωτά τις απίστευτες μαλακίες και να κόψει ολόκληρη 5αδα.Πάντως είχε πάντα μια ιδιαίτερη συμπάθεια σε όμορφα και τσαχπινογαργαλιάρικα αγοράκια καθώς και στους κομματικούς...Και πριν φτάσουμε στο καλύτερο σημείο(δες κουίζ) feel free να ρωτήσεις οτιδήποτε σε απασχολεί σχετικά με την σχολή.Τώραααααα,πριν θέσω το επόμενο κουίζ λέω από αυτή τη στιγμή πως για να μην εκτεθώ και για να μην εκθέσω δεν θα αναφέρω ποτέ ονόματα ανοιχτά.Πάμε λοιπόν:Ποιος καθηγητής,που τον θεωρούσαν και από τους πολύ ηθικούς και ταυτόχρονα απίστευτα στριμμένο,πρότεινε διαρκώς σε φοιτήτριες που είχε κόψει αρκετές φορές ...εναλλακτικούς τρόπους... για ναπεράσουνε το μάθημα.Πάντως...στατιστικά η απάντηση είναι ψιλοδυσκολάκι... :antegeia:Βοήθεια:Τώρα έφυγε και όσο και εάν αυή που τον διαδέχθηκε το παίζει 1η μούρη τώρα θυμόμαστε πολλοί τα χοντρά κολλητιλίκια που έκανε σε συγκεκριμένους φοιτητέ όντας αναπληρώτρια.

PS:Τομερή καθηγήτρια η Παππά στα μικρόβια...απλά καταπληκτική.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Προσοχή συνάδελφοι...... :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

ΗΓΗΣΕΣΘΑΙ ΜΕΝ ΤΟΝ ΔΙΔΑΞΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗΝ ΤΑΥΤΗΝ ΙΣΑ ΓΕΝΕΤΗΣΙΝ ΕΜΟΙΣΙ, ΚΑΙ ΒΙΟΥ ΚΟΙΝΩΣΕΣΘΑΙ ΚΑΙ ΧΡΕΩΝ ΧΡΗΖΟΝΤΙ ΜΕΤΑΔΟΣΙΝ ΠΟΙΗΣΕΣΘΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΟΣ ΤΟ ΕΞ ΑΥΤΟΥ ΑΔΕΛΦΕΟΙΣ ΙΣΟΝ ΕΠΙΚΡΙΝΕΕΙΝ ΑΡΡΕΣΙ, ΚΑΙ ΔΙΔΑΞΕΙΝ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗΝ ΤΑΥΤΗΝ, ΗΝ ΧΡΗΙΖΩΣΙ ΜΑΝΘΑΝΕΙΝ, ΑΝΕΥ ΜΙΣΘΟΥ ΚΑΙ ΞΥΓΓΡΑΦΗΣ.

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΗΣ ΤΕ ΚΑΙ ΑΚΡΟΗΣΙΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΟΙΠΗΣ ΑΠΑΣΗΣ ΜΑΘΗΣΙΟΣ ΜΕΤΑΔΟΣΙΝ ΠΟΙΗΣΕΣΘΑΙ ΥΙΟΙΣΙ ΤΕ ΕΜΟΙΣΙ ΚΙΑ ΤΟΙΣΙ ΤΟΥ ΕΜΕ ΔΙΔΑΞΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΑΙΣΙ ΣΥΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙΣΙ ΤΕ ΚΑΙ ΩΡΚΙΣΜΕΝΟΙΣ ΝΟΜΩ ΙΗΤΡΙΚΩ ΑΛΛΩ ΔΕ ΟΥΔΕΝΙ

Να θεωρώ τον διδάσκαλό μου της ιατρικής τέχνης ίσο με τους γονείς μου και την κοινωνό του βίου μου. Και όταν χρειάζεται χρήματα να μοιράζομαι μαζί του τα δικά μου. Να θεωρώ την οικογένειά του αδέλφια μου και να τους διδάσκω αυτήν την τέχνη αν θέλουν να την μάθουν χωρίς δίδακτρα ή άλλη συμφωνία. Να μεταδίδω τους κανόνες ηθικής, την προφορική διδασκαλία και όλες τις άλλες ιατρικές γνώσεις στους γιους μου, στους γιους του δασκάλου μου και στους εγγεγραμμένους μαθητές που πήραν τον ιατρικό όρκο, αλλά σε κανέναν άλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συναδελφε,

που' αναφερει ομως ο Ορκος που δωσαμε στον Απολλωνα,την Υγεια και την Πανακεια μεσω των Μουσων και του Πρυτανεως ,οτι ο διδαξας μπορει να καταχραται την ιδιοτητα του για τον κορεσμο των σαρκικων αναγκων του...?

Το κουιζ για τις εναλλακτικες διοδους που δινονταν σε φοιτητριες με παραπεμπει συνειρμικα στο τμημα της Ανατομιας ,αν και εχω την εντυπωση οτι μιλαμε και για αλλο...

Λες?... <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ανατομία είναι η πολύ προφανής απάντηση, έχω υπάρξει και μάρτυρας... ακατάλληλης συμπεριφοράς απ'τον συγκεκριμένο. Αλλά υποψιάζομαι ότι ο συνάδελφος έχει άλλον στον νου του. Ηθικός, στριμμένος, διαδοχή από γυναίκα... αν μου πεις ότι μας έκανε μάθημα πρώτου (Τετάρτες πρωί πρωί θυμάμαι) και τρίτου έτους, θα μου φύγει το καφάσι, ειλικρινά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι διδασκαλοι μας ακολουθουν την προτροπη''αυξανεσθαι και πληθυνεσθαι''

πολλες μαλιστα φορες επιτυχημενα...

Ειναι η ακαδημα'ι'κη απαντηση-λυση στην νεοελληνικη υπογεννητικοτητα.

Καμια απαντηση στα κουιζ θα εχουμε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανέφερα και στην αρχή πως απαντήσεις ανοιχτές για τα κουίζ δεν θα υπάρξουν.Πάντως είσαι κοντά(προκλινικό είναι το μάθημα που έκανε).Αν προσέξεις περισσότερο τον τρόπο που γράφω θα καταλάβεις περισσότερα...Πονηρούλη Ulysses,κατευθείαν στην ανατομία το μυαλό σου έτσι...Για ποιον χτυπά η καμπάνα άραγε???Και έλεγα να το κάνω και κουιζάκι...με πρόλαβες...Α και δεν μιλάω για Φυσική έτσι.Ούτως ή άλλως πολλοί ήταν λιγούρια εκεί μέσα...μην εκθέσουμε και ονόματα τώρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι ανατομοι,

{και ειναι οχι ενας η' δυο...} που εκ των προτερων σημειωνω οτι πραγματικα κατειχαν το αντικειμενο κατα την προσωπικη μου αποψη, παρ'ο,τι καποιο ανατομικο μορφωμα τους βοηθησε στην ακαδημα'ι'κη ανελιξη τους οταν ηταν φοιτητες

ειχαν την libido τους ανεβασμενη μονιμως και το εξεφραζαν και κατα τις παραδοσεις,αλλα και κατα τις εξετασεις...

Σε αυτο συνεβαλαν και συμβαλλουν και λιγες φοιτητριες ανα ετος που ακολουθουν την τακτικη της ελασσονος

προσπαθειας...Για να μην ειμαστε αδικοι.

Αλλα το αυξανεσθαι και πληθυνεσθαι που ελεγα αναφερεται σε κλινικο ετος,εκτος και αν παλι δεν εχω πληρη εικονα-ειναι ενα σωρο καθηγητες.

Μπορουμε να κανουμε λευκωμα με την δραση τους οπως φαινεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορουμε να κανουμε λευκωμα με την δραση τους οπως φαινεται...

Kαι νέο τομέα μη σου πω...Α και για να μην ξεχνιόμαστε ήδη ετοιμάζεται το νέο κουιζάκι και πιστέψτε με θα είναι πολύ πικάντικο... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα.... emrockon οκ τωρα δεν νομίζω να υπαρχει αμφιβολία..στατιστικώς αποδειγμενη απαντηση :rolleyes: πάντως έχω να πω πως ...αν δεν κουνήσει η αχλάδα την ουράααα.....:)"μην τα ρίχνουμε όλα στην αυξημένη λιμπιντο των μελών δεπ.... :P

για το δημητριαδη τί λέτε????θα τον έχουμε πρόεδρο ή θα μας κόψει όλους? ! :)οι φετινές εξετάσεις ακτινολογία ήταν μπάχαλο...από μέρους δημητριάδη δηλ....κ απ ό,τι κατάλαβα "τους πέρασε όλους"...---> με την προυπόθεση /προοπτική να βγει πρόεδρος............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόεδρος ο Δημητριάδης???Καλό και τούτο...Μιλάμε για ΤΟΝ μαλ@@α...Αν μπορείς salvatores δώσε κανένα παρασκηνιακό στοιχείο σχετικά με την υποψηφιότητα.Κατά τα άλλα συνεχίζει στην εξέταση να περνάει άτομα ρωτώντας τα χρώματα του Παναιτωλικού και να κόβει άτομα που του τα απαντάνε φαρσί(έτυχε στο τμήμα μου να κόψει κοπέλα που του τα απαντούσε όλα-έκανε και αυτή το λάθος να διαφωνήσει μαζί του,και πέρασε την επόμενη που απλά συμφωνούσε με ότι έλεγε η καημένη η κοπέλα-ειλικρινά το μόνο που έλεγε ήταν ΄΄συμφωνώ με την προηγούμενη΄΄).Ιστορικός θα μείνει ο καβγάς του με τον φοιτητή που είπε τον όρκο πρόπερσι(ήταν η 1η φορά που ο Δημητριάδης κατακοκκίνησε έβαλε 10 στον συγκεκριμένο φοιτητή ενώ πέρασε και όλους τους υπόλοιπους χωρίς να τους ρωτήσει τπτ).Και τέλος δεν ξεχνιέται και το μάτι του που έγινε ΄΄γαρίδα΄΄ εμπρός στην ΄΄...γεμάτη χαρίσματα...΄΄κοκκινομάλλα,ομογενή προερχόμενη εκ Γερμανίας φοιτήτρια που την πέρασε καρφωμένος στο τεράστιο στήθος της με την ερώτηση:Η Λευκωσία είναι βόρεια,νότια ή κεντρικά της Κύπρου?(για την ιστορία τους υπόλοιπους στην 5αδα τους έκοψε ενώ απαντούσαν...).Σταματώ εδώ γιατί εάν συνεχίσω για τον Δημητριάδη βλέπω να γράφω τόμο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ετσι θα εξηγειται και το γιατι καποια μουστακια ξυριστηκαν με την αλλαγη της χιλιετιας...

Λες καποια τσαχπινα σαν την Ζωη Λασκαρη στην αντιστοιχη ελληνικη ταινια να το επεβαλε..? emloveletter

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καποια κουιζ τελικα ειναι περαν των 2 SD {+ η' -}

ουτε με 7 κιλα κοκας και λοβοτομη... δλδ οντως υπηρξαν κοπελες που του κατσαν??????? :blink::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.