Jump to content

Καρδιοαναπνευστική Αναζωογόνηση


tik-tak

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά ξέρει κανείς αν θα πραγματοποιηθεί επαναληπτική εξέταση ή κάποια πτυχιακή στο επόμενο διάστημα? Ή μήπως έγιναν και δεν το πήρα χαμπάρι? :wacko:

Επίσης ποιο είναι το τηλέφωνο επικοινωνίας για το μάθημα? Το 2106972144 που αναφέρεται παραπάνω ισχύει?

Ευχαριστώ!!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά ξέρει κανείς αν θα πραγματοποιηθεί επαναληπτική εξέταση ή κάποια πτυχιακή στο επόμενο διάστημα? Ή μήπως έγιναν και δεν το πήρα χαμπάρι? :wacko:

Επίσης ποιο είναι το τηλέφωνο επικοινωνίας για το μάθημα? Το 2106972144 που αναφέρεται παραπάνω ισχύει?

Ευχαριστώ!!!!! ;)

Ναι. Το τηλέφωνο είναι 2107462305. Πήρα τηλ πριν 5 μέρες και μου είπαν ότι θα βγεί ανακοίνωση τέλη του μήνα, μου ειπαν να ξαναπαρω σε 2 βδομαδες.! Η έδρα του μαθήματος όμως άλλαξε και δεν ξέρουμε κατα ποσον ισχυουν τα παλιοτερα θεματα κτλ.... :-/ Αν μαθει καποιος κατι αλλο ας μας το πει...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά ξέρει κανείς αν θα πραγματοποιηθεί επαναληπτική εξέταση ή κάποια πτυχιακή στο επόμενο διάστημα? Ή μήπως έγιναν και δεν το πήρα χαμπάρι? :wacko:

Επίσης ποιο είναι το τηλέφωνο επικοινωνίας για το μάθημα? Το 2106972144 που αναφέρεται παραπάνω ισχύει?

Ευχαριστώ!!!!! ;)

Ναι. Το τηλέφωνο είναι 2107462305. Πήρα τηλ πριν 5 μέρες και μου είπαν ότι θα βγεί ανακοίνωση τέλη του μήνα, μου ειπαν να ξαναπαρω σε 2 βδομαδες.! Η έδρα του μαθήματος όμως άλλαξε και δεν ξέρουμε κατα ποσον ισχυουν τα παλιοτερα θεματα κτλ.... :-/ Αν μαθει καποιος κατι αλλο ας μας το πει...!

Αν είχατε διαβάσει το πόστ μου στο άλλο πρόσφατο τόπικ επαναληπτική εξεταστική μαθημάτων επιλογής θα δείτε τι έγραψα...

Το μάθημα μεταφέρθηκε πλέον στην έδρα της ανατομίας και υπεύθυνη είναι η κυρία Μάρα Πιάγκου. Πολύ καλή και φιλική με τους φοιτητές!

Μου έβγαλε φωτοτυπία την ύλη, μου είπε οτι απο 14 νοέμβρη να είμαστε συντονισμένοι θα βγεί ημερομηνία. Ήτανε για πιο νωρίς αλλά επειδή δεν έγινε καλή συννενόηση και κανείς δεν το ήξερε αναβλήθηκαν κοκ

Η ύλη παιδιά είναι η ίδια, αν έχετε τις σημειώσεις που κυκλοφορούνε σας καλύπτουνε, οι εξετάσεις είναι 10 ερωτήσεις σύντομης ανάπτυξης. Δεν έχει αλλάξει κάτι. τα ίδια σός κοk

Σκάναρα την ύλη και θα σας την ποστάρω σε αρχείο. Προς το παρόν καληνύχτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Καλησπερα.Μηπως πηγε καποιος στο εναρκτηριο μαθημα της Καρπα(8/3/12)?Ειχαν πει στην ανακοινωση οτι θα ελεγαν και την ημερομηνια εξετασης.

Μηπως μπορειτε να μας δωσετε τα φωτα σας για την ημερομηνια?!Ευχαριστω πολυ!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Παιδιά στο mystudies γράφει στους καθηγητές του μαθήματος "Παπακώστα-Παπαδημητρίου Κυριακή". Δεν το κάνει η κα Μάρα Πιάγκου;

Επίσης όσοι το έδωσαν στην επαναληπτική το φθινόπωρο, πώς ήταν η εξέταση και σε τι διέφερε από την προηγούμενη έδρα; Τι διαβάζει κανείς πλέον;

Τέλος έχει υποχρεωτικές παρουσίες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

γεια σας,

το μάθημα συνεχίζει να το κάνει η κ.Πιάγκου ,πήγα πριν το Πάσχα να ρωτήσω γιατί ούτε εγώ είχα πάει στο εναρκτήριο μάθημα και με ενημέρωσε η κ.Πιάγκου ότι επειδή στο πρώτο μάθημα πήγαν 30 άτομα και στο δεύτερο κανένας, δεν θα γίνουν άλλες παραδόσεις.Θα μας ενημερώσουν για το πότε θα γίνουν εξετάσεις με ανακοίνωση καθώς και για το τι να διαβάσουμε,οπότε ας έχουμε το νου μας στις ανακοινώσεις για να μην χάσουμε την ημερομηνία εξέτασης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Μου εστειλαν τις ερωτησεις στο επισυναπτομενο απο τις οποιες καθε ομαδα θα πρεπει να απαντησει 4 έως 6 απο οτι μου ειπαν.

post-8764-0-90044600-1338735771_thumb.jp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

+οσον αφορα την υλη/απαντησεις στις παραπάνω ερωτήσεις ειναι ιδια με τα προηγουμενα χρόνια.

δηλαδη αν καταλαβα καλα η υλη ειναι αυτες οι 30 ερωτησεις και θα πεσουν 4 με 6 απο αυτες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H υλη απο οτι μου εχουν πει ειναι ιδια με τις προηγουμενες χρονιες(δες τις προηγουμενες σελιδες).

Τωρα οσον αφορα τις ερωτησεις παραπανω μου τις εστειλε ενα παιδι για να τις βαλω στο site.

Προσωπικα δεν εχω παρει το μαθημα ακομα οποτε δεν μπορω να σου πω 100% οτι αυτες ειναι ολες αλλα σιγουρα καλυπτουν το μεγαλυτερο μερος της υλης.

δες και αυτο το θεμα ισως σε βοηθησει:

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=15873&st=0

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...
  • 1 month later...

Το μάθημα μάλλον θα εξεταστεί την Τρίτη 4 Ιουνίου 2013 στις 18.00. Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη μέρα και την ώρα, καλό είναι να ενημερωθεί η υπεύθυνη (κα Πιάγκου).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΠΑ: Πέμπτη 13 Ιουνίου, στις 5:00 μμ στο Αμφιθέατρο Ανατομίας. Πρέπει να ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ στην εν λόγω εξέταση στη γραμματεια του κου Σκανδαλάκη.Είναι ανοιχτή μέχρι τισ 4:00μμ.Διαφορετικά μπορείτε να πετάξετε χαρτάκι με τα στοιχεία σας κάτω από την πόρτα της γραμματείας. Διαδώστε το σε όσους ενδιαφερόμενους γιατί λόγω τεχνικού προβλήματος δεν μπορεί να βγει ανακοίνωση στο e-class!!!!

(από facebook)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να βρείτε μια παρουσίαση που αναφέρεται στους πιο πρόσφατους αλγόριθμους ΚΑΡΠΑ (2010) με βάση τους οποίους καλούμαστε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις του μαθήματος. Οι διαφάνειες προς το τέλος είναι οι ίδιες που μας έδειξε ο καθηγητής που έκανε το 2ο και 3ο μάθημα ΚΑΡΠΑ

https://powerpoint.office.live.com/p/PowerPointView.aspx?FBsrc=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdownload%2Ffile_preview.php%3Fid%3D468443466574423%26time%3D1370940883%26metadata&access_token=100004394499701%3AAVK8SuvU3Mi3akIimAfFOHoLWZf4PoI881CWC3dBhsRnEw&title=CPR.ppt

Επίσης ανέβηκε και το παρακάτω (και πάλι στο facebook) αρχείο, στο οποίο υπάρχουν ορισμένες απαντήσεις στις ερωτήσεις/ύλη του μαθήματος. Προσοχή, ξαναλέω ότι οι απαντήσεις μας πρέπει να είναι με βάση τους αλγόριθμους του 2010 (το επισημαίνω διότι το αρχείο αυτό έχει ημερομηνία 2009).

https://docs.google.com/file/d/0B4DYXS6A2YUgZjQyZTI2NDEtZDZjNy00ZTg0LWFmNGItMzkzMDNhZWM4OWQ2/edit?hl=en&pli=1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η εξέταση του μαθήματος (που ήταν προγραμματισμένη για σήμερα, Πέμπτη 13.06.13 στις 17.00) ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ λόγω απεργίας στα μέσα μαζικής μεταφοράς. Θα ανακοινωθεί νέα ημερομηνία εξετάσεων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Βέβαιο 10αράκι, εξαιρετικά εξυπηρετική η κυρία Πιάγκου! Ακόμα και αν δεν έχετε δηλώσει (ακόμα) το μάθημα στο my-studies, ακόμα κι αν δεν έχετε δηλώσει συμμετοχή, μη διστάσετε την επόμενη φορά που θα μάθετε οτί δίνεται. Ύλη 6 σελίδων, που κυκλοφορουν ευρέως. Εξέταση 20 λεπτών, απαντήσεις 2 γραμμών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.