Jump to content

Σηκώστε το τέταρτο!!!!


trivialx

Recommended Posts

Και κάτι ακόμα θέλω να ζητήσω από τους μοντερειτορς εκεί που λέει στα αθλητικά topic forum ο? ολυμπιακός σύνδεσμος και παναθηναϊκός θα ήθελα να γραφθεί και ΑΕΛ αθλητική ένωση Λάρισας 1964 άλλωστε όταν η ΑΕΛ βγηκε το ΚΌ88 στο τότε κύπελλο πρωταθλητριών Ευρώπης μάζεψε ποιο πολλούς βαθμούς από ότι ο ολυμπιακός 10 χρόνια που πάει Ευρώπη συνεχεία , και μην μου πει κανείς σας αλλά τα στανταρ τότε γιατί το μόνο που θα δείξει είναι η ασχετοσύνη του.

Καλά εντάξει σαράντα καπτανι είναι η κουπιτσα της Ελλάδος μωρέ ξέρω.

Άνοιξε τουλάχιστο ένα τοπικ εκεί που σου είπα μπορείς φαντάζομαι ή και εδώ θα πεις όχι?

Δε μου λες....σου φαινομαστε για σερβιτοροι;Εεεεεεεεεφτασε!

Τα δικα σου χερακια τι εχουν;Κουλος εισαι;

Εσυ δε εισαι οπαδος της ΑΕΛ; Εεε ανοιξε ενα τοπικ......αξιωσου κ γραψε την ιστορια της ομαδας........κατι ρε παιδι μου....ε και μετα θα το καρφιτσωσουμε.

Οι αλλοι βλακες ηταν που ανοιξαν για την ομαδα τους.Ειδες κανεναν να ζητησει απο μοντ να ανοιξει τοπικ;Ο καθενας το ανοιξε για το κεφι του!

Μωρε απαιτησεις που'χετε ορισμενοι εδω μεσα! emofftopicemcensored Ολο λογια ειμαστε και απο πραξεις μηδεν!Μονο να βρισκουμε αφορμη για τσακωμους!Καλος οπαδος εισαι......

αντε γεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ Θέλω ν ανοίξει τοπικ εκεί που λέει «Forum Topics» εκεί φαντάζομαι θ ανοίξει αν το γράψω εγώ , αφού επιλέξω την επιλογή «NEW TOPIC»

Θέλω ν ανοίξει τοπικ εκεί που λέει «Topic Title» είναι μερικά τοπικ που ξεχωρίζουν από την μάζα του «Forum Topics» αυτό μπορώ να το κάνω εγώ?

Και πως?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ Θέλω ν ανοίξει τοπικ εκεί που λέει «Forum Topics» εκεί φαντάζομαι θ ανοίξει αν το γράψω εγώ , αφού επιλέξω την επιλογή «NEW TOPIC»

Θέλω ν ανοίξει τοπικ εκεί που λέει «Topic Title» είναι μερικά τοπικ που ξεχωρίζουν από την μάζα του «Forum Topics» αυτό μπορώ να το κάνω εγώ?

Και πως?

εσύ μπορείς μόνο να ανοίξεις ένα νέο θέμα και ένας από τους μοδς/αντμινς θα το καρφιτσώσει μετά ...

και πάλι μπράβο για το κύπελλο :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Σαράντο ξεκαρφίτσωσε αυτό το φυτό από την πρώτη σελίδα του gree kmeds επιτέλους πριν πετάξω καμιά αγελάδα μέσα για φαγητό.Είπαμα, αλλά βαρέθηκα να το βλέπω. :angry:

Ρε Νίκο μίλα και εσύ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΤΡΕΧΩ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ 4 ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ...

ΠΡΩΤΟ ΑΣΤΕΡΙ: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΤΕΛ ΑΒΙΒ

ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΣΤΕΡΙ: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΣΑΡΑΓΟΣΑ

ΤΡΙΤΟ ΑΣΤΕΡΙ: 49-69 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΣΠΑΣΙΜΟ ΕΔΡΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΣΤΕΡΙ: ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΕΦ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΜΙΤΣ ΝΑ ΟΡΓΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.