Jump to content

Να Τα Χιλιάσετε!!


MSC

Recommended Posts

Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς....στην αγκαλιά σου να το βρεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ευχαριστησω κι εγω με την σειρα μου ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΦΙΛΟΙ...ΝΑΙ ΦΙΛΟΙ!!!! ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...Μακαρι να σας γνωρισω κι εγω απο κοντα καποια στιγμη....Και οκ,υποσχομαι να μην βρεχει εκεινη την μερα!!!!!!

ΥΓ.Εμενα παλι μου εστειλαν μια πολυ ωραια ανθοδεσμη με 7 ολολευκα τριανταφυλλα!!!!Ζηλεια ζηλεια Clemence... emhug αντε αν θελεις τα μοιραζομαστε αν και ειναι απο ενα πολυ αγαπημενο μου ατομο!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Rain σ΄ευχαριστώ για τη σκέψη ... αλλά είναι ''από χέρι'' και δε στη χαλάω ... θα περιμένω τη σειρά μου ... νάσαι καλά κουκλί :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clemenceeee,χρόνια σου πολλά και καλάααα!!!

να'σαι πάντα καλά, με υγεία, χαρά

και χαμόγελα πολλαααααα!!!!

******************

Χρόνια πολλά Clemence ,

να είσαι ευτυχισμένη

καλά πάντα  να περνας 

με υγεία και χαρα χρισμένη 

Δάκρυ στα μάτια σου μην βγει

ποτέ- μα ποτέ ,χαρά μου

σου εύχομαι ολόψυχα

μέσα απ' την καρδιά μου

ο,τι  καλύτερο σου αξιζει

γρηγορα να το αποκτησεις  

γιατι έχεις γλύκα στην καρδιά

και στην ψυχή σου ομορφιά

Αυτά είχα να σου ευχήθω

για τα γενέθλια σου

και ο  Θεος  να φερει

όλα τα καλά κοντά σου

***********************

Rainman14,χαρούμενα γενεθλια και  να τα κατοστήσεις

πολλά , μα πολλά , καλά στη ζήση σου να συναντήσεις!!!

πολύχρονος και οοοοοοο,τι επιθυμείς!!!

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ευχαριστησω κι εγω με την σειρα μου ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΦΙΛΟΙ...ΝΑΙ ΦΙΛΟΙ!!!! ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...Μακαρι να σας γνωρισω κι εγω απο κοντα καποια στιγμη....Και οκ,υποσχομαι να μην βρεχει εκεινη την μερα!!!!!!

ΥΓ.Εμενα παλι μου εστειλαν μια πολυ ωραια ανθοδεσμη με 7 ολολευκα τριανταφυλλα!!!!Ζηλεια ζηλεια Clemence... emhug αντε αν θελεις τα μοιραζομαστε αν και ειναι απο ενα πολυ αγαπημενο μου ατομο!!!!

Ποιο? Ποιο? πες μας..... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά στήν Υπουργό του φόρουμ!!!

Εύχομαι ότι καλύτερο.

Χαρές, χαρές και μόνο χαρές.

:)

Rainman, ελπίζω να μην χρειαστείς ποτέ σου εκείνο το πμ.

Να είσαι καλά και να θυμάσαι ότι τα καλύτερα έρχονται.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ!!!

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα Φωτεινη! Να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις! emroseemrockon

Εσενα Ραινμαν δε σε γνωριζω αλλα χρονια πολλα και σε σενα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα γιορτάζουν δύο από τα πιο αγαπημένα μου (καθένα για ξεχωριστούς λόγους), μέλη του φόρουμ!

Ladies first: Φωτεινούλα μου, χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα!!! Εύχομαι να είσαι πάντα καλά..πάντα.

Ένα τρελό ευχαριστώ που με φροντίζεις, που με ακούς, που πάντα απαντάς στα αγχωμένα pm μου χαλλλλαραααααα!!!

Τί ποθείς να σου ευχηθώ??? :huh: Έναν underground έρωτα?!? eminlove1 Έναν φραγκάτο γαμπρό??!?! :splaaaats:emeleos:antegeia: Μια λαμπρή καριέρα της αρεσκείας σου?? emdoctoremforeio Διάλεξε!! Ο,τι κι αν επιθυμείς, στο εύχομαι από την καρδιά μου.. Α! Μου χρωστάς να βρεθούμε κάποια στιγμή!! emiloveyou

Και τώρα στον λατρεμένο μου βροχάνθρωπο: ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ!! Αν και η γνωριμία μας προήλθε κάτω από συνθήκες σοκ, αν και σου ξεφεύγω και εξαφανίζομαι ("το ιταλικό ταμπεραμέντο...!"), έχεις πολύ ξεχωριστή θέση.. Να ζήσεις..είναι ο,τι πιο αυθόρμητο μου έρχεται να σου πω.. Εύχομαι να μην αφήσεις ποτέ πια να κυλήσει ένα ολόκληρο ποτάμι μέσα από τα δάχτυλά σου, χωρίς να πιεις ούτε μια σταγόνα..u know..

The best is yet to come.. Promise. emiloveyouemiloveyouemiloveyouemroseemroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι από εμένα και στους 2!!! Αφού δεν ήμουν ο πρώτος, μπορεί να είμαι ο τελευταίος ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κ στους 2!!!

:)

Επιτυχίες σας εύχομαι κ όλα τα καλά !

Υγεία !

Να χαμογελάτε (παντού) !

Κ να αποκτήσετε πολλούς πολλούς πόντους εμπειρίας !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.