Jump to content

Να Τα Χιλιάσετε!!


MSC

Recommended Posts

Clemence;;.......Clemeeeeeence;;

''Χρόνια

Πολλά!!Να τα συνοδεύουν,αγάπη,βασικά υγεία και πάνω απ’όλα,να είναι γεμάτα με καλές στιγμές και λίγα λάθη για να μαθαίνεις..χεχε,όπως όλοι!!’’.

Κάνε και μία ευχή,πριν σβήσεις τα κεράκα:

227179649_3e5820fdba.jpg

Επίσης,Πολλά κι Ευτυχισμένα Χρόνια και σε εσένα Rainman!!

Να κι η δική σου τούρτα:

happy-birthday-cake-balloons32586690.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα κι απο μενα!σευχαριστω για την παρεα οσυ και εχω μονο να σου πω το εξης:

ψηλα το κεφαλι ! να μαστε καλα κι ολα τα αλλα θα ερθουν.τα πιο ομορφα και ενδιαφεροντα πλασματα στον κοσμο ειναι τα μοναχικα και μυστηριωδη !

πολλα φιλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαν σήμερα... 24 Απριλίου... το 1942 γεννήθηκε η Μπάρμπαρα Στρέιζαντ... και το 1952 ο Ζαν Πωλ Γκοτιέ... :blink:

Πολλά χρόνια μετά όμως... γεννήθηκαν και δύο "δικοί" μας άνθρωποι... emxmm

η Clemence και ο Rainman14!!! emthumbsup

Χρόνια Πολλά παιδιά!!! emwish

Να τα εκατοστήσετε!!! emwin

Πολλές ευχές για να είστε πάντα καλά ανάμεσα σε ανθρώπους που αγαπάτε και σας αγαπούν! emhug

Κάθε καλό!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα λοιπόν γιορτάζουν δύο από τους πιο αγαπημένους μου συμφορουμίτες!!! Να τα εκατοστήσετε παίδες!! Πάντα ευτυχισμένοι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά!

Να τα εκατοστήσετε!

Clemence, πώς τα καταφέρνεις και δέχεσαι συνεχώς ευχές τελευταία;;; :P

I guess you deserve it!!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρέ σκουλήκι, γιορτάζεις? Χρόνια Πολλά και Καλά. Πάντα επιτυχίες στη ζωή σου και απέραντη χαρά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

clemence να τα χιλιάσεις... σου εύχομαι ότι επιθυμείς...

είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος .... :rolleyes::rolleyes: σε ευχαριστώ που τα λέμε... είναι ωραίο...

rainman... "αιώνιε εχθρέ" :P εύχομαι τα καλύτερα...

να ζήσεις πολλά πολλά χρόνια.. με υγεία... πάνω από όλα... και χαρά...

post-3831-1177363072_thumbgif

post-3831-1177363371.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά!!! να έχεις ό,τι επιθυμείς για σένα κι όσους αγαπάς!!!

U2 rainman!!! πάντα υγιής και χαρούμενος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eι Φωτεινουλα...Χρονια μας πολλα και καλα...να μαστε παντα καλα ετσι????Να μας χαιρονται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tanti auguri! :P

πολλα αγγουρια κ σε σενα Φωτο! ;)

Αντρα της..."ζωης" μου...ευχομαι να ζησεις 2 τρελες βδομαδες απιθανου σεξ κ να πραγματοποιησεις ολες τις φαντασιωσεις σου λιγο πριν..... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Clemence και rainman. emcolgate

Εύχομαι και στους δυο σας υγεία και να πραγματοποιήσετε κάθε σας επιθυμία.... emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Clemence και rainman. emcolgate

Εύχομαι και στους δυο σας υγεία και να πραγματοποιήσετε κάθε σας επιθυμία.... emwish

προσεχε τι ευχεσαι στον Βροχανθρωπο....δεν ξερεις ποτε τι επιθυμει ο αλλος! :P

(ακολουθα την ευχη μου μικρε κ μετα οπως τα παμε!) :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

amstar Tanti auguri ciccia! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Spero che tu sappia quanto si usa il diminutivo..... ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - per Francesca :rolleyes:

Divertiti!!!!

Un bacione enorme

emstar Χρονια πολλα Rainman14.....πολυχρονος κι εσυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις ευχές emrose ελπίζω μια μέρα να σας γνωρίσω και από κοντά :)

είμαι ακόμα στη δουλειά, βροχάνθρωπε με τη σειρά μου σου εύχομαι πολύχρονος και ό,τι επιθυμείς να το πετύχεις με τη δουλειά και τις προσπάθειές σου ... emiloveyou είσαι πολύ γλυκός emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα και στους δυο σας!!!!!!!!!!!!!!! :cool05::cool05::cool05:

Να τα χιλιασετε! embandemband

Να ειστε παντα καλα και να αποκτησετε πολυ συντομα ολα οσα επιθυμει η ψυχουλα σας!

eminlove1empresentempresentempresent

Κι εγω θα ηθελα πολυ συντομα να σας γνωρισω !!!!!!!!!!!!!!! emkissemkidemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Clemence & Rainman14, σας εύχομαι όλα όσα ονειρεύστε να πραγματοποιηθούν!!!Να τα εκατοστήσετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωωωω!!!! Φωτεινουλι μου!Χρονια πολλα μα προπαντως καλα ,περπατημενα με αυτην την αξιοπρεπη καλοσυνη που σε χαρακτηριζει .

δεν ξερω να βαζω τουρτακια στα ποστ ,οταν ερθεις ομως με το καλο , ξερω οτι μαζι θα επισκεφτουμε γλυκες σοκολατογωνιες της Αθηνας , θα εχουμε και αφορμη τα γενεθλια :rolleyes: .

να σε χαιρομαστε !ο, τι , ο, τι επιθυμεις ,κοντα σου! emroseemhugemsorcereremwish

Rainman επισης χρονια πολλα , ευχομαι καθε καλο και να σε βρεχουν χαρουμενες και μονο ειδησεις . emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια σας πολλά ! Υγεία ευτυχία και πολλή αγάπη εύχομαι σε αμφότερους ! emroseemrose (ένα για τον καθένα ε ?) Χρόνια πολλά !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, νάστε καλά ... :wub:

Θέλω όμως να ζητήσω κάτι από το γμ ... λευκό τριαντάφυλλο δε μπορούμε να έχουμε? Μόνο κόκκινα? Τα αντιπαθώ τρομερά τα κόκκινα emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.