Jump to content

Καθηγητές!


chocolate

Recommended Posts

Τον Καλοπιση!!! Ειναι ακομη στη σχολη? 'Η πηρε συνταξη?

Τον Καλοπιση!!! Ειναι ακομη στη σχολη? 'Η πηρε συνταξη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Ton ntaleko,ton a8anasiou k ton antwnakopoulo!Endiaferontai arketa, ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -ka o a8anasiou ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - kamia sxesi me tous allous xeirourgous ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - allou.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον Νταλέκο???Δεν ξέρω πως είναι με τους φοιτητές(Θεσ/νικη τελείωσα)αλλά εγώ όταν τον γνώρισα με σκοπό να μιλήσουμε για ένα άλλο θέμα(σκέφτομαι να δηλώσω ειδικό μέρος στη Λάρισα-ρευματολογία) και αφού του εξήγησα πως είμαι συνάδελφος το λιγότερο που μπορώ να πώ είναι πως ήταν τουλάχιστον επιθετικός...Δεν αμφισβητώ την επιστημονική του κατάρτιση-έχω ακούσει ότι είναι κορυφή,γι'αυτό άλλωστε πήγα σε αυτόν-ως άνθρωπο τον κρίνω έτσι?Και πίστεψε με δεν είναι αυτό που λέμε η 1η εντύπωση,έτσι μου τον είχαν περιγράψει αυτοι που μου τον σύστησαν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον Νταλέκο???Δεν ξέρω πως είναι με τους φοιτητές(Θεσ/νικη τελείωσα)αλλά εγώ όταν τον γνώρισα με σκοπό να μιλήσουμε για ένα άλλο θέμα(σκέφτομαι να δηλώσω ειδικό μέρος στη Λάρισα-ρευματολογία) και αφού του εξήγησα πως είμαι συνάδελφος το λιγότερο που μπορώ να πώ είναι πως ήταν τουλάχιστον επιθετικός...

Ε και σύ! Καντο λίγο πιο περιγραφικό - πιπεράτο. Πες μας τι σου είπε, μήπως: "Πώς τολμάς να θέλεις να γίνεις ρευματολόγος, ΜΗΠΩΣ θες να μου φας και τη θέση. Ρευματολόγος στη Λάρισα θα είμαι μόνον ΕΓΩ και νυν και αει και εις τους αιωνας των αιωνων..."

Ξεφτίλες καθηγητές!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον Νταλέκο???Δεν ξέρω πως είναι με τους φοιτητές(Θεσ/νικη τελείωσα)αλλά εγώ όταν τον γνώρισα με σκοπό να μιλήσουμε για ένα άλλο θέμα(σκέφτομαι να δηλώσω ειδικό μέρος στη Λάρισα-ρευματολογία) και αφού του εξήγησα πως είμαι συνάδελφος το λιγότερο που μπορώ να πώ είναι πως ήταν τουλάχιστον επιθετικός...Δεν αμφισβητώ την επιστημονική του κατάρτιση-έχω ακούσει ότι είναι κορυφή,γι'αυτό άλλωστε πήγα σε αυτόν-ως άνθρωπο τον κρίνω έτσι?Και πίστεψε με δεν είναι αυτό που λέμε η 1η εντύπωση,έτσι μου τον είχαν περιγράψει αυτοι που μου τον σύστησαν...

Οντως ειναι επι8ετικος κ αποτομος,αλλα το 8εμα ειναι οτι ως κα8ιγητης ειναι αρκετα διδακτικος.Ωστοσο δεν ειναι ρεθματολογος αλλα ηπατολογος.Ρεθματολογος ειναι ο αλλος αναπ. κα8ιγητης ο κ. Σακκας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω την εντύπωση(για να μην πω πως είμαι σίγουρος)πως ειδικεύτηκε στη ρευματολογία και από κάποιο σημείο και μετά ασχολήθηκε αποκλειστικά με την ανοσολογία του ήπατος.Αυτό δεν τον κάνει ηπατολόγο...Άλλωστε δεν νομίζω πως η ηπατολογία αποτελεί ξεχωριστή ειδικότητα και ας μην λησμονούμε ότι το χοντρό μπαγιόκο στη ρευματολογία είναι στην ανοσολογία...Πάντως για να μην το παίζω και πολύ έξυπνος,ρευματολόγος με έστειλε στον Νταλέκο.Τώρα αν είμαι τόσο λάθος τι να πω...sorry.Και επειδή ο φίλος ο Andreas θέλει να το κάνω πιο πιπεράτο ένα κουιζ:Με ποιον καθηγητή(γεγονός που μάλλον ενισχύει την παραπάνω άποψη μου)ο Νταλέκος δεν λέει ούτε καλημέρα???Έλα εύκολο είναι... emcolgate emcolgate emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[Και επειδή ο φίλος ο Andreas θέλει να το κάνω πιο πιπεράτο ένα κουιζ:Με ποιον καθηγητή(γεγονός που μάλλον ενισχύει την παραπάνω άποψη μου)ο Νταλέκος δεν λέει ούτε καλημέρα???Έλα εύκολο είναι... emcolgate emcolgate emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

φιλε γιαννη δε νομιζω να μη μιλανε αυτοι οι δυο

οσο για αυτα που γραψατε για νταλεκο διαφωνω

ειναι πολυ καλος καθηγητης με ορεξη και οραμα

τον αδικειται γιατι δεν τον ξερετε

ειναι παρεξηγημενος πιστευω, το συμπαθω αρκετα και μακαρι να παρει την εδρα

της παθολογιας στη λαρισα

την αξιζει και μακαρι να κανει τις αλλαγες που τοσο πολυ θελει στο πανεπιστημιο

υ.γ

δεν ειναι ρευματολογος,ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ειναι και μαλιστα πολυ καλος

εχει κανει εξειδικευση ηπατολογια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε γιαννη δε νομιζω να μη μιλανε αυτοι οι δυο

οσο για αυτα που γραψατε για νταλεκο διαφωνω

ειναι πολυ καλος καθηγητης με ορεξη και οραμα

τον αδικειται γιατι δεν τον ξερετε

ειναι παρεξηγημενος πιστευω, το συμπαθω αρκετα και μακαρι να παρει την εδρα

της παθολογιας στη λαρισα

την αξιζει και μακαρι να κανει τις αλλαγες που τοσο πολυ θελει στο πανεπιστημιο

υ.γ

δεν ειναι ρευματολογος,ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ειναι και μαλιστα πολυ καλος

εχει κανει εξειδικευση ηπατολογια

τδυστυχως και εγω ειχα την ιδια αποψη απο εσενα ,και οντως ο νταλεκος πριν 5 χρονια ενδιαφερεται να διδασκει αλλα τωρα αλλαξε ριζικα

δεν τον παρεξηγει κανεις αλλα με τετοια συμπεριφορα πως να τον παει κανεις,κ εαν εισαι εκει στην κλινικη θα καταλαβεις

δεν φταει ο ανθρωοποσ το κλιμα γενικα στην λαρισα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έκρινα την επιστημονική του κατάρτιση...άλλωστε και από ότι βλέπω αλλά και από ότι ξέρω πολλοί έχουν να λένε για την ''μειλίχια'' συμπεριφορά του...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι καλύτερο έχει να επιδείξει η σχολή Λάρισας είναι όντως ο Νταλέκος! Παθολόγος-Ηπατολόγος με βαθειά γνώση της παθολογίας ,καλή μεταδοτικότητα και όρεξη να ασχοληθεί μόνο με όσους διαβάσουν και δείξουν μεγάλη διάθεση.Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα ,αλλά αν πάρει την έδρα σίγουρα θα ανεβάσει κατακόρυφα την ποιότητα της παρεχόμενης εκπαίδευσης.Απλά παρεξηγείται γιατί είναι αρκετά νευρικός και δεν τον ενδιαφέρουν οι κόλακες φοιτητές και οι δημόσιες σχέσεις.

Μακάρι η σχολή να αποκτήσει ανθρώπους με παρόμοιες γνώσεις και σχέδια για το πρόγραμμα σπουδων.Και πάντως όποιος ενδιαφέρεται για ειδικότητα στην κλινική του θα πρέπει να ξεχάσει έννοιες όπως 'προσωπική ζωή' και 'ελεύθερος χρόνος'!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι καλύτερο έχει να επιδείξει η σχολή Λάρισας είναι όντως ο Νταλέκος! Παθολόγος-Ηπατολόγος με βαθειά γνώση της παθολογίας ,καλή μεταδοτικότητα και όρεξη να ασχοληθεί μόνο με όσους διαβάσουν και δείξουν μεγάλη διάθεση.Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα ,αλλά αν πάρει την έδρα σίγουρα θα ανεβάσει κατακόρυφα την ποιότητα της παρεχόμενης εκπαίδευσης.Απλά παρεξηγείται γιατί είναι αρκετά νευρικός και δεν τον ενδιαφέρουν οι κόλακες φοιτητές και οι δημόσιες σχέσεις.

Μακάρι η σχολή να αποκτήσει ανθρώπους με παρόμοιες γνώσεις και σχέδια για το πρόγραμμα σπουδων.Και πάντως όποιος ενδιαφέρεται για ειδικότητα στην κλινική του θα πρέπει να ξεχάσει έννοιες όπως 'προσωπική ζωή' και 'ελεύθερος χρόνος'!!

ΕΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ

ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΕΤΕ

ΕΛΕΟΣ ΕΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΑ ΠΤΥΧΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑ,,,ΑΥΤΟ ΕΛΕΠΕ

Η ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΚΑΘΥΓΥΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΙΩΠΗΛΑ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο κ. ΝΤΑΛΕΚΟΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ Ή ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ,ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΑ ΧΑΣΟΘΝ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΔΗΚΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΑΘΑΚΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ο καλύτερος καθηγητής θα εμφανιστεί σε λίγα χρόνια και θα είμαι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο καλύτερος καθηγητής θα εμφανιστεί σε λίγα χρόνια και θα είμαι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

ο νταλεκος καλυτερος καθηγητης!!

το ακουσαμε κ αυτο

εγω τον θυμαμαι να κατηγορει τους παντες, χειρουργους,καρδιολογους,ορθοπαιδικους...

τωρα ακουσα ειναι συνεταιρακι με μαλιζο

κανανε κατι εργαστηρια λενε

παει για καθηγητης τωρα, μπραβο...

ε τοτε ναι ανετα(δε σε ξερω) εχεις ελπιδες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

παιδια έλεος με τον νταλέκο...όπως οι περισσότεροι καθηγητές ειναι πολύ καλά ενημερωμένος για την ειδικότητα του και ξερει...αλλα δεν νομίζω οτι αν αναλάβει θα συμφέρει...οι καοί φοιτητές ειναι λίγο σαν σκουπίδια και θα πάει το κόψιμο σύννεφο εκτός και αν όταν αναλάβει μαθει τι πάει να πεί εκτός απο επιστήμη και αντιμετώπιση φοιτητών...

συμφωνώ με την μπαργιώτα, τον μαλίζο, καλλιώρα, κάππας, κουκούλης (παθαν), ξεχωρίζουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
Ότι καλύτερο έχει να επιδείξει η σχολή Λάρισας είναι όντως ο Νταλέκος! Παθολόγος-Ηπατολόγος με βαθειά γνώση της παθολογίας ,καλή μεταδοτικότητα και όρεξη να ασχοληθεί μόνο με όσους διαβάσουν και δείξουν μεγάλη διάθεση.Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα ,αλλά αν πάρει την έδρα σίγουρα θα ανεβάσει κατακόρυφα την ποιότητα της παρεχόμενης εκπαίδευσης.Απλά παρεξηγείται γιατί είναι αρκετά νευρικός και δεν τον ενδιαφέρουν οι κόλακες φοιτητές και οι δημόσιες σχέσεις.

Μακάρι η σχολή να αποκτήσει ανθρώπους με παρόμοιες γνώσεις και σχέδια για το πρόγραμμα σπουδων.Και πάντως όποιος ενδιαφέρεται για ειδικότητα στην κλινική του θα πρέπει να ξεχάσει έννοιες όπως 'προσωπική ζωή' και 'ελεύθερος χρόνος'!!

ελεος!ποσο να ανεβει πια αυτη η ποιοτητα?αν ανεβει λιγο ακομα δεν θα ορκιζεται κανενας! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχουν παιδια που υποφερουν!σημερα δεχτηκα ενα τηλ.απελπισια,καμια ελπιδα και καθολου κουραγιο!αντι να συζητατε ποιος ειναι καλος και ποιος κακος και ειδικα για το επιστημονικο τους επιπεδο emsleep1 ας γινει κατι με την ασυδοσια ορισμενων καθηγητων που νομιζουν οτι ειναι θεοι!ορισμενοι απο αυτους που απαξιωνουν φοιτητες ιατρικης και τις οικογενειες τους θα επρεπε να διωκονται και απο το νομο μη σου πω!ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ! emeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
υπαρχουν παιδια που υποφερουν!σημερα δεχτηκα ενα τηλ.απελπισια,καμια ελπιδα και καθολου κουραγιο!αντι να συζητατε ποιος ειναι καλος και ποιος κακος και ειδικα για το επιστημονικο τους επιπεδο emsleep1 ας γινει κατι με την ασυδοσια ορισμενων καθηγητων που νομιζουν οτι ειναι θεοι!ορισμενοι απο αυτους που απαξιωνουν φοιτητες ιατρικης και τις οικογενειες τους θα επρεπε να διωκονται και απο το νομο μη σου πω!ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ! emeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleos

χαχαχαχαχ!σε ποιους αναφερεσαι?υπαρχουν τετοιοι καθηγητες στην ιατρικη της Λαρισας?????????????!!!!!!!!!!!!!! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχουν παιδια που υποφερουν!σημερα δεχτηκα ενα τηλ.απελπισια,καμια ελπιδα και καθολου κουραγιο!αντι να συζητατε ποιος ειναι καλος και ποιος κακος και ειδικα για το επιστημονικο τους επιπεδο emsleep1 ας γινει κατι με την ασυδοσια ορισμενων καθηγητων που νομιζουν οτι ειναι θεοι!ορισμενοι απο αυτους που απαξιωνουν φοιτητες ιατρικης και τις οικογενειες τους θα επρεπε να διωκονται και απο το νομο μη σου πω!ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ! emeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleos

χαχαχαχαχ!σε ποιους αναφερεσαι?υπαρχουν τετοιοι καθηγητες στην ιατρικη της Λαρισας?????????????!!!!!!!!!!!!!! :withstupid:

ειναι πολλοι οι ΑΛΗΤΕΣ σε αυτην την σχολη!αν αρχισω να λεω,σταματημο δεν θα εχω! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Ότι καλύτερο έχει να επιδείξει η σχολή Λάρισας είναι όντως ο Νταλέκος! Παθολόγος-Ηπατολόγος με βαθειά γνώση της παθολογίας ,καλή μεταδοτικότητα και όρεξη να ασχοληθεί μόνο με όσους διαβάσουν και δείξουν μεγάλη διάθεση.Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα ,αλλά αν πάρει την έδρα σίγουρα θα ανεβάσει κατακόρυφα την ποιότητα της παρεχόμενης εκπαίδευσης.Απλά παρεξηγείται γιατί είναι αρκετά νευρικός και δεν τον ενδιαφέρουν οι κόλακες φοιτητές και οι δημόσιες σχέσεις.

Μακάρι η σχολή να αποκτήσει ανθρώπους με παρόμοιες γνώσεις και σχέδια για το πρόγραμμα σπουδων.Και πάντως όποιος ενδιαφέρεται για ειδικότητα στην κλινική του θα πρέπει να ξεχάσει έννοιες όπως 'προσωπική ζωή' και 'ελεύθερος χρόνος'!!

Θα αστειεύεσαι φαντάζομαι! Μη μου πεις, πήρες 9 στην Παθολογια διαβάζοντας από τα SOS του φωτοτυπά. Λοιπόν, για να σοβαρευτούμε, ο Νταλέκος ΔΕΝ είναι ο,τι καλύτερο έχει να επιδείξει η σχολή. Δεν τον ενδιαφέρει αν στην καθημερινή κλινική πράξη ο φοιτητής απαντά στις ερωτήσεις του, αν συμμετέχει στις συζητήσεις και αν κάνει καλη κλινική εξέταση. ΔΕΝ ΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ! Ο βαθμός που θα πάρεις, είτε είσαι καλός είτε άχρηστος στην κλινική, θα προκύψει από 20 ερωτήσεις στις εξετάσεις, από τις οποίες οι περισσότερες αφορούν τα αυτοάνοσα νόσηματα και φυσικά είναι σχεδόν οι ίδιες σε κάθε εξεταστική..... Αυτή η στάση είναι αφόρητα άδικη στα άτομα που ενδιαφέρονται και ανταποκρίνονται στις καθημερινές απαιτήσεις της κλινικής άσκησης τόσο της Προπαιδευτικής Παθολογίας όσο και της Παθολογίας. Σ' αυτά τα άτομα δεν τους δίνονται ούτε 1 βαθμός στον τελικό βαθμό τους. Δεν με νοιάζει προσωπικά το επιστημονικό κύρος του, αλλά πόσο ενδιεφέρεται για τους καλούς φοιτητές. Σε αυτό το σημείο εχει αποτύχει οικτρά.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια σας πολλα

εχω μιλησει απειρες φορες για τους καθηγητες που συμπαθω

1ος Νταλεκος

γιωργο θα διαφωνησω μαζι σου,ο νταλεκος δειχνει οτι λαμβανει υποψην τη παρουσια του φοιτητη στις κλινικες

εγω ημουνα στην ομαδα του,πηρα 8 παθολογια(με Σταθακη) και οταν βγηκε εξω αφου με ευρισε για το 8 μου λεει δεν εισαι φοιτητης του 8... εγω σου εβαλα 10(και οντως ) τωρα να πω την αληθεια χεστηκα για το βαθμο, σημασια εχει τι εφοδια σου δινει,και οντως αυτος ο ανθρωπος αμα θες και εσυ μαθαινεις παρα πολλα, το κυριοτερο μαθαινεις να σκεφτεσαι!!!! σαν Γιατρος

2ος Συρογιαννοπουλος

ο ανθρωπος ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ τον εκτιμας περισσοτερο αφου τελειωσεισ,εχει γνωσεις που απλα δεν πιστευεις σε αυτα που ακουεις!!!στο χερι σου να ψαξεις,απλα αυτος σου δινει ερεθισματα(θεα και η γυναικα του παρολα τα οσα ακουγονται και λεγονται,τη συμπαθουσα και με συμπαθουσε,η γυναικα κραταει τη κλινικη ) αστε που το ανδρογυνο δεχεται τα πυρα πολλων μεσ το πανεπιστημιακο(εδω μου τους κατηγορουσε καθηγηταρας του πανεπιστημιου και εγω τους υποστηριζα)

3ος Χατζηχριστοδουλου,ο ανθρωπος αυτος μπορει να κανει μαθηματα "της πλακας " οπως λεμε αλλα εμενα με στηριξε πολυ κυριως σε προσωπικο επιπεδο,πολλες φορες με συμβουλευε για θεματα σχολης,για θεματα συμπεριφορας και θεματα που τελικα με βοηθησαν να προστατευσω τον εαυτο μου

αυτα,ξερω πολυ διαφωνειτε,αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτττα

υ.γ

δεν εχω λογιονα γλειψω το νταλεκο,μαλλον δε θα κανω παθολογια ,δε θα κανω παιδιατρικη ,δεν εχω λογο να γλειψω το συρο και τα ιδια ισχιουν για χατζιζρηστοδουλου

επισης δε θα κανω διδακτορικο η μεταπτυχιακο στη λαρισα η καπου στη ελλαδα

αυτα για να μην γραψει κανεις οτι σκοπευω με το ποστ αυτο να κερδισω κατι

το ξερετε αλλωστε οτι παντα λεω τη γνωμη μου καθαρα και ξστερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.