Jump to content

Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο…


olizyz

Recommended Posts

Αν θες αποτέλεσμα ξέχνα το γ@μοστ@υρίδι! ΚΛΑΨΑ=ΕΓΓΥΗΣΗ!!!

Υποπτεύομαι κρίση σκωληκοειδίτιδας, να πάω εκεί που έκανα ειδικότητα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Created
  • Last Reply

κάνε και τα δύο!!

γ@μοσταύρισε την υπηρεσία κούριερ...αλλα πάντα με χριστουγεννιάτικη/βουδιστική ευλάβεια!!

απάντηση @ pitsiou

απορώ και εγώ...να πάς???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν θες αποτέλεσμα ξέχνα το γ@μοστ@υρίδι! ΚΛΑΨΑ=ΕΓΓΥΗΣΗ!!!

Υποπτεύομαι κρίση σκωληκοειδίτιδας, να πάω εκεί που έκανα ειδικότητα;

Εξαρτάται από το σωματότυπό σου! Αν πάντως έχεις αναλογίες 96-52-96, ύψος 1,76 και σέξυ χαρακτηριστικά, μάλλον ετοιμάσου να περάσουν για εκτίμηση οι μισές ειδικότητες από πάνω σου, πριν αποφανθούν για οτιδήποτε. Άσε που μάλλον θα σε κρατήσουν και για ντεμέκ "παρακολούθηση", προκειμένου να κάνουν καλά χριστούγεννα, πάνω στο τμήμα!

Κοινώς σταμάτα να υποπτεύσαι! Αν δεις όμως την περιοχή να πρασινίζει, τότε πήγαινε!

Για την κλάψα δοκίμασα κρεμμύδι, αλλά δεν...άλλο κόλπο?

γ@μοσταύρισε την υπηρεσία κούριερ...αλλα πάντα με χριστουγεννιάτικη/βουδιστική ευλάβεια!!

Κάτι σαν το " γ@μώ το Βούδα μου μέσα, τι έγινε το γ@μημένο το πακέτο?.........Και καλά χριστούγεννα!"?? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

''Κάτι σαν το " γ@μώ το Βούδα μου μέσα, τι έγινε το γ@μημένο το πακέτο?.........Και καλά χριστούγεννα!"?? ''

άν αυτό ήταν η ερώτηση σου τότε η απάντηση είναι 'ναί' χεχεχεχε

έχει δεί κάποιος στην ελληνική αγορα ένα ποδήλατο puma που 'διπλώνει' στα δύο???και άν ναι...πόσο έχει? (καλέ μου άγιε βασίλη...κάνε το θαύμα σου κ να το βρώ έξω απο την πόρτα μου!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχει δει φίλος ένα που διπλώνει στα τέσσερα και κάνει 500€! Καφέ δεν κάνει αλλά πάει τα παιδιά σχολείο.

@vet: αρκεί να μην περάσουν οι γυναικολόγοι!!!

αν είμαι more or less όπως περιγράφεις, ποιος κερναει καφε;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μάλλον όλοι οι γιατροί του 'Grey's Anatomy'

Πότε αρχίζουν οι εκπτώσεις στην Ελλάδα??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πραγματικές ποτέ!

Γιατί στο εξωτερικό,ξεπουλάνε όσο όσο κι εδώ τα κρατάνε για του χρόνου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χααχαχαχαχαχαχαχ

διότι εδώ μας θεωρούν χαζούς....

(βέβαια χαζός ισως να είναι και αυτός που στήνεται εξω απο ένα μαγαζι απο τις 04.00 για να ψωνίσει ρουχα. ο καπιταλισμός σε όλο του το μεγαλείο)

η Paris Hilton πότε θα πεθάνει επιτέλους???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα μας θαψει ολους. αυτη ή καποιος κλωνος της.

καθε εποχη δε δικαιουται να εχει μια κυρια που να αντιπροτεινει παξιμαδια? (ε ενταξει δε μου ρχεται το ονοματακι της γι αυτο το βαζω περιφραστικα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω για τα παξιμαδια......παντως επανερχομενη στο γκρεις ανατομι,θελετε να μου πειτε εσεις οι μεγαλοι οτι με το που θα μπω σε νοσοκομειο ως ειδικευομενη θα με περιτριγυριουν τρελα μωρα οπως ο σεπερντ,ο σλοαν,ο καρεβ αντε και ο μπερκ για πιο σκουρα γουστα.............???????????????????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τα τρία.

Αφού μιλάμε και για το Γκρέις Ανάτομυ, να ρωτήσω κι εγώ.

Πόσες πιθανότητες έχει εδώ ένα πρώην γνωστό μοντέλο (βλ. 'Ιζζυ) να γίνει ιατρός που να την αποδέχονται και να την σέβονται ως επιστήμονα και μόνο; :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τα τρία.

Αφού μιλάμε και για το Γκρέις Ανάτομυ, να ρωτήσω κι εγώ.

Πόσες πιθανότητες έχει εδώ ένα πρώην γνωστό μοντέλο (βλ. 'Ιζζυ) να γίνει ιατρός που να την αποδέχονται και να την σέβονται ως επιστήμονα και μόνο; :huh:

καμια!8α τη "σεβονται" για ολα τα υπολοιπα προσοντα της εκτος απο τα ιατρικα!χαχαχα!

με ποναει ο φαρυγγας!τι να κανω γιατροι μ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γαργαρες/

γτ,δεν τυγχανει αποδοχης και αναγνωρισης η συναδελφος οδοντιατρος ιακωβιδου???

(εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως ειναι δυνατο σοβαροι υποτιθεται ανθρωποι να εχουν ως κριτηριο χαρακτηρες απο φωσκολικης κοπης σαπουνοπερες-υποθετω πως στην αμερικη η μεση ειδικευομενη ειναι πρωην μοντελο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γαργαρες/

γτ,δεν τυγχανει αποδοχης και αναγνωρισης η συναδελφος οδοντιατρος ιακωβιδου???

(εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως ειναι δυνατο σοβαροι υποτιθεται ανθρωποι να εχουν ως κριτηριο χαρακτηρες απο φωσκολικης κοπης σαπουνοπερες-υποθετω πως στην αμερικη η μεση ειδικευομενη ειναι πρωην μοντελο)

για τον ιδιο λογο που δεν τυγχανει αποδοχης κ αναγνωρισης ο γιατρος φυκιωρης!

μουσικη ή τηλεοραση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μουσική βέβαια...εκτός και άν η tv είναι πολύ μα πολύ trash (χεχεχεχεχε)

Eiffel...πύργος η διαστημόπλοιο;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολιτικος μηχανικος [ποτε σκετο "πολιτικος" φτου κακα]... να βρουμε να νοικοκυρευτουμε επιτελους :rolleyes:

γτ οι ανθρωποι δεν μπορουν να ειναι ειλικρινεις 100% και ακους ενα σωρο πιπες??? και μην ακουσω για "λευκα ψεματα" και κολοκυθια τουμπανα! ουστ :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω οτι η αληθεια ειναι τοσο υποκειμενικο πραγμα.....και μαλλον ειναι πολυ δυσκολη γ αυτο και συνηθως καταληγουμε να την αλλαζουμε αναλογα με το πως θα μας ειναι πιο ανωδυνη και ευληπτη........τι να πω???????

ολες αυτες οι γενικες εννοιες-αληθεια,αγαπη,σεβασμος- ειναι πολυ διαφορετικες για τον καθενα γ αυτο ειναι και πολυ δυσκολο να κανεις στη ζωη σου σχεσεις με βαθος και βασεις.......

που περασες την πρωτοχρονια σου??????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο σπίτι μου, με τους γονείς και την αδερφή μου, ανοίγοντας δώρα και πίνοντας σαμπάνια μπροστά στο τζάκι. empresent

Προτιμάς την ειλικρίνεια ή θες να μην τρυπήσει κανένας τη σαπουνόφουσκα μέσα στην οποία ζεις λέγοντάς σου πράγματα που μπορεί να σε ενοχλήσουν;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειλικρίνεια

Πρώτο πράγμα που σε πόνεσε το 2009

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιος που μου είπε ότι δε με σκέφτεται :(

Εσένα, ποιο είναι το πρώτο πράγμα που σε πόνεσε το 2009;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ψέμα μιας φίλης...

Προτιμάς να είναι οι φίλοι σου συνεννοημένοι να σου κρύβουν κάτι ή έχεις δικαίωμα να μάθεις την αλήθεια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ψέμα μιας φίλης...

Προτιμάς να είναι οι φίλοι σου συνεννοημένοι να σου κρύβουν κάτι ή έχεις δικαίωμα να μάθεις την αλήθεια?

Δεν ειναι θεμα δικαιωματος σου να μαθεις την αληθεια ειναι θεμα υποχρωσης τους να σου πουν την αληθεια.-

Γιατι ξεφυσαω ολη την ωρα; emconfused

Ξερω μην απαντας :P

Παμε αλλη ερωτηση

Αν κανω τρια παιδια καπακι το ενα μετα το αλλο παιζει κανα προμπ;Δεν εχω διαβασει γυναικολογια ακομη :P χαχαχα

Γενναμε το ενα και 2-3 μηνες μετα ενω εγγυος στο επομενο.

Ειναι προμπ;Μπας και θελει λιγο χρονο ο οργανισμος να συνελθει απο το σοκ...?:D

Kι ετσι να το κανω παλι θα μου παρει 33 μηνες στην καλυτερη περιπτωση δηλαδη 2,75 χρονια.

3 χρονια εγκυος σερι δε λεει,λεει;

Πρεπει τη μια φορα να ναι twins.Nα κανω καμια εξωσωματικη να αυξησω την πιθανοτητα;;; emxmm emxmm :P

Γαμω τους προβληματισμους βραδυατικα δε μπορειτε να πειτε χοχο :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεγαλο,μακρυ και βαθυστοχαστο το ονειρο σου οπως θα λεγε η γνωστη αοιδος...... δενξερω να σου απαντησω......

εχει ξυπνησει το μητρικο ενστικτο μεσα σου καλε????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε θα το'λεγα.

Πάντως το έχει κάνει αυτό με τα τρία παιδιά καπάκι μια γνωστή μου και δεν έχει παθει τίποτα μέχρι τώρα όμως όλοι οι γνωστοί λένε ότι θα της πέσουν τα σπλάγχνα.χαχαχα.

Πιστεύεις ότι η ιατρική σε έχει οδηγήσει να βγάζεις συμπεράσματα με τη λογική για πράγματα που δε διάβασες ποτέ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.