Jump to content

Οι moderators πληρωνονται;;;;;


aifos

Recommended Posts

a_panayotou πλάκα κάνουμε. μη μας παρεξηγείς

Εννοείται ! :rolleyes:

Πάντως αγαπητή μου πολλά συμπλέγματα δημιούργησες στο παιδί !

Μπορεί να μην συμφωνούσα σε αρκετά μαζί του άλλα όποιος έχει να προσφέρει επιχειρήματα για να υποστηρίξει την άποψη του είναι πηγή δημιουργικής σκέψης για μένα ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Last Reply
εδωσαν αραγε γραπτες και αδιαβλητες εξετασεις σε αγνωστα θεματα οι μοδς ??? :lol:

οι μοδς πληρωνουν με τον χρονο τους...!

Οι απόφοιτοι Ελληνικών ΑΕΙ πάνω σε άγνωστα θέματα ενώ στον ένα και μοναδικό ΔΙΚΑΤΣΑ οι ερωτήσεις μαζί με τις απαντήσεις ήταν απο πριν γνωστές ... :lol:

Πάντως Κικιτσα δεν το παίζω πολυάσχολος αλλά η υποχρέωση συνεχούς παρακολούθησης ενός τόπικ δεν με ενθουσιάζει ... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Χμμμμμμμ ενδιαφερον :bloodomen:

embounce8emclapemclapemclapemclapemclappingemclappingemclappingemclapsemclapsemclapsemclaps

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Καλά έγραψες !

Απορία :

Μήπως έχεις συμμετάσχει και εσύ σε κάποιο ?

Διότι μετά από αυτά που διάβασα απ' τον Αγροφύλακα για σένα μάλλον εσένα φαντασιώνομαι ως Master ... :rolleyes:

η αννουκ μας προμηθευει τους "σκλαβους"...καθοτι ευαισθητο κ αγνο πλασμα δεν θα μπορουσε ποτε να συμμετεχει σε τετοια καταπτυστα οργια! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Καλά έγραψες !

Απορία :

Μήπως έχεις συμμετάσχει και εσύ σε κάποιο ?

Διότι μετά από αυτά που διάβασα απ' τον Αγροφύλακα για σένα μάλλον εσένα φαντασιώνομαι ως Master ... :rolleyes:

η αννουκ μας προμηθευει τους "σκλαβους"...καθοτι ευαισθητο κ αγνο πλασμα δεν θα μπορουσε ποτε να συμμετεχει σε τετοια καταπτυστα οργια! emcolgate

Impossible is nothing... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλοί είναι αυτοί που νομίζουν ότι το μοντεριλίκι είναι μία θέση εξουσίας. Να πω την αλήθεια αυτό πίστευα και εγώ πιο παλιά. Έχοντας όμως κάτι χρόνια στην πλάτη μου σε θέση ανάλογη (είμαι σε διοικητική ομάδα σε 2 φόρουμ), έχω να πω ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Η θέση φέρει ευθύνη, μεγάλη θα έλεγα. Πρέπει να είσαι πιο προσεχτικός στο τι λες, που το λές, πως το λες. Ακόμα υπάρχει μία σειρά πραγμάτων που τρέχουν στα παρασκήνια σχεδόν καθημερινώς, βελτιώσεις, ελέγχους, αναβαθμίσεις. Η αλήθεια είναι ότι η θέση του moderator/administrator/webmaster ακούγονται κάπως, αλλά σίγουρα είναι μία εργασία κανονική, εθελοντική πάντα, επειδή πονάει κάποιος ένα διαδικτυακό χώρο και θέλει να τον βοηθήσει και να συμβάλλει όπως μπορεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλοί είναι αυτοί που νομίζουν ότι το μοντεριλίκι είναι μία θέση εξουσίας. Να πω την αλήθεια αυτό πίστευα και εγώ πιο παλιά. Έχοντας όμως κάτι χρόνια στην πλάτη μου σε θέση ανάλογη (είμαι σε διοικητική ομάδα σε 2 φόρουμ), έχω να πω ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Η θέση φέρει ευθύνη, μεγάλη θα έλεγα. Πρέπει να είσαι πιο προσεχτικός στο τι λες, που το λές, πως το λες. Ακόμα υπάρχει μία σειρά πραγμάτων που τρέχουν στα παρασκήνια σχεδόν καθημερινώς, βελτιώσεις, ελέγχους, αναβαθμίσεις. Η αλήθεια είναι ότι η θέση του moderator/administrator/webmaster ακούγονται κάπως, αλλά σίγουρα είναι μία εργασία κανονική, εθελοντική πάντα, επειδή πονάει κάποιος ένα διαδικτυακό χώρο και θέλει να τον βοηθήσει και να συμβάλλει όπως μπορεί.

emarup Απο τις λιγες σοβαρες απαντησεις που υπαρχουν σε αυτο το τοπικ

"Πρέπει να είσαι πιο προσεχτικός στο τι λες, που το λές, πως το λες" emarright γιαυτο εισαι Μoderator σε 2 forum,

για τους υπολοιπους ομως αναρωτιεμαι πως εγιναν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για τους υπολοιπους ομως αναρωτιεμαι πως εγιναν.

κάναμε φροντιστήριο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλοί είναι αυτοί που νομίζουν ότι το μοντεριλίκι είναι μία θέση εξουσίας. Να πω την αλήθεια αυτό πίστευα και εγώ πιο παλιά. Έχοντας όμως κάτι χρόνια στην πλάτη μου σε θέση ανάλογη (είμαι σε διοικητική ομάδα σε 2 φόρουμ), έχω να πω ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Η θέση φέρει ευθύνη, μεγάλη θα έλεγα. Πρέπει να είσαι πιο προσεχτικός στο τι λες, που το λές, πως το λες. Ακόμα υπάρχει μία σειρά πραγμάτων που τρέχουν στα παρασκήνια σχεδόν καθημερινώς, βελτιώσεις, ελέγχους, αναβαθμίσεις. Η αλήθεια είναι ότι η θέση του moderator/administrator/webmaster ακούγονται κάπως, αλλά σίγουρα είναι μία εργασία κανονική, εθελοντική πάντα, επειδή πονάει κάποιος ένα διαδικτυακό χώρο και θέλει να τον βοηθήσει και να συμβάλλει όπως μπορεί.

emarup Απο τις λιγες σοβαρες απαντησεις που υπαρχουν σε αυτο το τοπικ

"Πρέπει να είσαι πιο προσεχτικός στο τι λες, που το λές, πως το λες" emarright γιαυτο εισαι Μoderator σε 2 forum,

για τους υπολοιπους ομως αναρωτιεμαι πως εγιναν.

εγω εγλειφα τον τριβιαλ επι μηνες.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εγλειφα τον τριβιαλ επι μηνες.... :antegeia:

Πάντα είχα την απορία ποιός ήταν πριν από μένα και είχε φάει σκόρδο...

Να'ξερες τι κατάρες σου έχω ρίξει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκέψου πάντως, πώς καλύτερα να ξεσπάνε τα κόμπλεξ τους εδώ μέσα, παρά να αρπάξουν κανένα δίκανο και να κυνηγάνε περαστικούς..

Συνήθως αυτοί που μπαίνουν εδώ αρπάζουν νυστέρια και κυνηγάνε περαστικούς :P

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:emrockonemrockonemrockon

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Καλά έγραψες !

Απορία :

Μήπως έχεις συμμετάσχει και εσύ σε κάποιο ?

Διότι μετά από αυτά που διάβασα απ' τον Αγροφύλακα για σένα μάλλον εσένα φαντασιώνομαι ως Master ... :rolleyes:

$##^&*&%$!!!! τι έλεγε ο αγροφύλακας??? έχω χάσει επεισόδια.... όχι τπτ άλλο αλλά κολλάει και το pc μου μέχρι να ανοίξει το τόπικ του... αλλά από τρίτη θα μπω δυναμικά πάλι στο παιχνίδι...

εγω εγλειφα τον τριβιαλ επι μηνες.... :antegeia:

Πάντα είχα την απορία ποιός ήταν πριν από μένα και είχε φάει σκόρδο...

Να'ξερες τι κατάρες σου έχω ρίξει...

emrockonemrockonemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εγλειφα τον τριβιαλ επι μηνες.... :antegeia:

Πάντα είχα την απορία ποιός ήταν πριν από μένα και είχε φάει σκόρδο...

Να'ξερες τι κατάρες σου έχω ρίξει...

καλα τοσια καταπια για να το κανουμε πιο πικαντικο...μονο το σκορδο καταλαβες εσυ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εγλειφα τον τριβιαλ επι μηνες.... :antegeia:

χα χα ....σωστη .....αν το ειχα κανει εγω βεβαια αυτο το σχολιο , θα μου ειχε γινει η παρατηρηση οτι μπαχαλευω το τοπικ, δεν ειμαι σοβαρη για μοντ αφου δινω τετοιες απαντησεις και αλλα τετοια.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εγλειφα τον τριβιαλ επι μηνες.... :antegeia:

χα χα ....σωστη .....αν το ειχα κανει εγω βεβαια αυτο το σχολιο , θα μου ειχε γινει η παρατηρηση οτι μπαχαλευω το τοπικ, δεν ειμαι σοβαρη για μοντ αφου δινω τετοιες απαντησεις και αλλα τετοια.....

Ελα, ελα να αρχισει το ξυλο μεταξυ των μοδς για να μπαχαλεψουμε και επισημα ολο το σαιτ διχως παρατηρησεις ευπρεπειας emdrunkemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lil: ποιος θα σε βριζε καλε?

GTAthens2006: δεν καταλαβαινω τι λες....τα εμοτικον ειναι ρεμπους στυλ..."οταν πινω, αγαπω ολο τον κοσμο?"

σορυ κιολας, αλλα σε τοπικ με ερωτηση αν οι μοντ πληρωνονται μονο μπαχαλεμα του πρεπει

ΥΓ_οι μοντ δεν πλακωνονται....απλα καμια φορα βγαζουν τα σαδομαζοχιστικα τους λεκτικα φορα παρτιδα.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lil: ποιος θα σε βριζε καλε?

GTAthens2006: δεν καταλαβαινω τι λες....τα εμοτικον ειναι ρεμπους στυλ..."οταν πινω, αγαπω ολο τον κοσμο?"

σορυ κιολας, αλλα σε τοπικ με ερωτηση αν οι μοντ πληρωνονται μονο μπαχαλεμα του πρεπει

ΥΓ_οι μοντ δεν πλακωνονται....απλα καμια φορα βγαζουν τα σαδομαζοχιστικα τους λεκτικα φορα παρτιδα.... :P

Τωρα απογοητευτηκα...Περιμενα να αρχισει το ξεκατινιασμα μεταξυ μοδς, με τον τροπο αυτο θα ειχα λευκη επιταγη απο Trivial να βρισω τους καταληψιες embond:bloodomen::)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω λεω ο τιτλος να αλλαξει και να γινει :

ΟΙ MODERATORS ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΙ;;;;;;;;;;

Σ'αυτή την περίπτωση, μία και μόνη θα ήταν η ορθή απάντηση και θα έκλεινε το τόπικ:

Πλακώνονται, αλλά με στυλ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μπας και παίζουν και κοννέ ?

Κάτι άκουσα για συναντήσεις moderators , μην αποκλείετε τίποτα ...

Λάβετε δε υπόψη οτι οι περισσότερες moderators είναι θηλυκού γένους emiloveyou ...

Πάει μας τις έφαγαν τις κοπέλλες Kostask19 και λοιποί ... :(

Τι ειναι οι περισσοτεροι μοντς;Γυναικες;;;;

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑ!!!!!!!!!!!!

Για μετρα ρε φιλε παλι....και πες μας

:antegeia::antegeia::antegeia::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι ειναι οι περισσοτεροι μοντς;Γυναικες;;;;

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑ!!!!!!!!!!!!

Για μετρα ρε φιλε παλι....και πες μας

:antegeia::antegeia::antegeia::antegeia:

ε εντάξει και συ... σχήμα λόγου είναι. Ετσι είναι οι γυναίκες; μπρρρρρρ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπρρρρ και .....

Σχημα λογου ειναι οταν η διαφορα ειναι 2-3.....εχουμε 3 αντμ και οι 3 ειναι;;;Αντρες ....τουλαχιστον τελευταια φορα που τους ειδα ηταν ακομα αντρες :splats:

Οι μοντς;Μηπως....λεω μηπως οι αντρες ειναι .....περισσοτεροι.....ας πουμε 25 και οι κοπελες....χμμμμμμμμμμμ 13

Ελπιζω να μετρησα καλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε εντάξει και συ... σχήμα λόγου είναι. Ετσι είναι οι γυναίκες; μπρρρρρρ :P

Δεν μπορώ να μην συμφωνήσω ! :lol:

Κάποιες είναι τέτοια παγόβουνα-συμπλεγματικά άτομα που δεν ξέρω ποιός τους υπομένει ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καμμια ολοσωμη φωτο των μοδς για να κρινουμε και μεις οι απλοι users αν μπορουν να ανταπεξελθουν στις αυξημενες υποχρεωσεις και ευθυνες της θεσης τους...??? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup να υποθεσω οτι εχεις καποια συγκεκριμενη στο μυαλο σου?

καμμια ολοσωμη φωτο των μοδς για να κρινουμε και μεις οι απλοι users αν μπορουν να ανταπεξελθουν στις αυξημενες υποχρεωσεις και ευθυνες της θεσης τους...??? :bloodomen:

την ολοσωμη τι την θες? δηλαδη για να δεις αν η Μπελουτσι ειναι ωραια ή οχι χρειαζεσαι ολοσωμη?δε σου φτανει το προσωπο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.