Jump to content

Οι moderators πληρωνονται;;;;;


aifos

Recommended Posts

Ο τιτλος τα λεει ολα.

Με ενδιαφερει να μαθω γιατι καποιος αφιερωνει τον χρονο του στο greekmeds.

Συγχαρητηρια παντως σε ολα τα παιδια γιατι αυτο site προσφερει πολλες πληροφοριες στους φοιτητες ιατρικης,

τις οποιες ειναι πολυ δυσκολο να βρεις απο καθηγητες και μερικους συμφοιτητες μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Last Reply
Με ενδιαφερει να μαθω γιατι καποιος αφιερωνει τον χρονο του στο greekmeds.

πολλοί οι λόγοι, άλλοι θέλουν προβολή, άλλοι θέλουν να προσφέρουν, άλλοι θέλουν επικοινωνία, άλλοι θέλουν να βγάλουν το κόμπλεξ τους, άλλοι όλα μαζί. Αλλά υλικό όφελος δεν παίζει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με ενδιαφερει να μαθω γιατι καποιος αφιερωνει τον χρονο του στο greekmeds.

πολλοί οι λόγοι, άλλοι θέλουν προβολή, άλλοι θέλουν να προσφέρουν, άλλοι θέλουν επικοινωνία, άλλοι θέλουν να βγάλουν το κόμπλεξ τους, άλλοι όλα μαζί. Αλλά υλικό όφελος δεν παίζει.

Σ'ευχαριστω για την σοβαρη απαντηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πέρα από τα δικατσοτόπικ εγώ προσωπικά αξιολογώ τις πληροφορίες που περιέχονται στο gm ως πραγματικό ΘΗΣΑΥΡΟ. Ετσι, νομίζω ότι οι περισσότεροι σαν ενα δειγμα ευγνωμοσύνης, βλέπουν το moderιλίκι σαν δυνατότητα για να προσφέρουν, όχι μονο για να παίρνουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικα μοιαζει να ειναι μια πιο ενεργη παρουσια σε ενα σαιτ που καποιος ουτως η αλλως για μια περιοδο της ζωης του εχει την ευχερεια να μπαινει συχνα και να ασχολειται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πέρα από τα δικατσοτόπικ εγώ προσωπικά αξιολογώ τις πληροφορίες που περιέχονται στο gm ως πραγματικό ΘΗΣΑΥΡΟ. Ετσι, νομίζω ότι οι περισσότεροι σαν ενα δειγμα ευγνωμοσύνης, βλέπουν το moderιλίκι σαν δυνατότητα για να προσφέρουν, όχι μονο για να παίρνουν.

Συμφωνω μαζι σου sleepwalker, ειναι θησαυρος.

Πιανομαι απο την απαντηση που μου εδωσε ο Foreas και προτεινω να αλλαξουν τα membergroups απο members - prominent members σε προσφορα - επικοινωνια και κομπλεχ - προβολη.Το δευτερο να μπει σε οσους βγαζουν την χολη τους σε δικατσοτοπικ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνω μαζι σου sleepwalker, ειναι θησαυρος.

Πιανομαι απο την απαντηση που μου εδωσε ο Foreas και προτεινω να αλλαξουν τα membergroups απο members - prominent members σε προσφορα - επικοινωνια και κομπλεχ - προβολη.Το δευτερο να μπει σε οσους βγαζουν την χολη τους σε δικατσοτοπικ

αν και το θεμα δε με αφορα, μια και δεν τσακώνομαι εγώ για τετοια ποταπά ζητήματα, είσαι λάθος.

τι σχέση εχει η προσφορά-επικοινωνία με το δικατσά;

είτε μας αρέσει είτε όχι είναι ένα πρόβλημα, δε μπορείς να υποκρίνεσαι ότι δε σ'ενδιαφέρει (δε μιλαω για σενα, μιλάω γενικά), αρα μπορείς να εχεις τη διαθεση να προσφέρεις και η τοποθετηση σου για το ΔΟΑΤΑΠ είναι κάτι άλλο...

Κανείς δεν μπαίνει εδώ για να ξεκατινιαστεί. Ολοι να βοηθηθούν ψάχνουν (και αρκετοί και να βοηθήσουν). Καμιά φορά όμως μας προκύπτει στην πορεία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνω μαζι σου sleepwalker, ειναι θησαυρος.

Πιανομαι απο την απαντηση που μου εδωσε ο Foreas και προτεινω να αλλαξουν τα membergroups απο members - prominent members σε προσφορα - επικοινωνια και κομπλεχ - προβολη.Το δευτερο να μπει σε οσους βγαζουν την χολη τους σε δικατσοτοπικ

αν και το θεμα δε με αφορα, μια και δεν τσακώνομαι εγώ για τετοια ποταπά ζητήματα, είσαι λάθος.

τι σχέση εχει η προσφορά-επικοινωνία με το δικατσά;

είτε μας αρέσει είτε όχι είναι ένα πρόβλημα, δε μπορείς να υποκρίνεσαι ότι δε σ'ενδιαφέρει (δε μιλαω για σενα, μιλάω γενικά), αρα μπορείς να εχεις τη διαθεση να προσφέρεις και η τοποθετηση σου για το ΔΟΑΤΑΠ είναι κάτι άλλο...

Κανείς δεν μπαίνει εδώ για να ξεκατινιαστεί. Ολοι να βοηθηθούν ψάχνουν (και αρκετοί και να βοηθήσουν). Καμιά φορά όμως μας προκύπτει στην πορεία

Παλι συμφωνω.

Ο τιτλος κομπλεξ - προβολη να μπει σε οσους βγαζουν την χολη τους σε δικατσοτοπικ (και γενικοτερα), οχι σε οσους προσφερουν σε δικατσοτοπικ.

Εννοειται (<--σ'ευχαριστω γι'αυτο) οτι καποιος μπορει να προσφερει σε θεματα για το δικατσα.

Θα διαφωνησω μονο στο οτι κανεις δεν μπαινει για να ξεκατινιαστει.

Καποιοι βγαζουμε τα κομπλεξ μας, δεν βγαζω τον εαυτο μου απ'εξω,

οι ανθρωποι αλλαζουν και καταλαβαινουν παλαιοτερα λαθη τους.

Πολλοι απο εμας με την πρωτη ευκαιρια δειχνουμε την "ανωτεροτητα" μας.

Ο ιατρικος κλαδος ειναι φημισμενος για τετοιου ειδους συμπεριφορες.

Η επομενη απαντηση θα αργησει, την κανω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανείς δεν μπαίνει εδώ για να ξεκατινιαστεί.

Μη βάλεις στοίχημα, θα το χάσεις..

Σκέψου πάντως, πώς καλύτερα να ξεσπάνε τα κόμπλεξ τους εδώ μέσα, παρά να αρπάξουν κανένα δίκανο και να κυνηγάνε περαστικούς..

Προσφέρει κοινωνικό έργο το φόρουμ..

Άσε που μειώνει και τους δείκτες εγκληματικότητας (τυχερέ Πολύδωρα)..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όοοοοχι μόνο πληρωνόμαστε, αλλά μας παρέχονται φορητοι υπολογιστές  , ταχύτατες συνδέσεις και όσον αφορά προσωπικά εμένα:  μου παρέχονται δωρεαν εισιτήρια στα θέατρα...χιχιχιιχ...

την απάντησή μου την έχω δωσει στη θεματική ενότητα:από πού μάθατε για το γμ;

, η οποία εξακολουθεί να ισχυεί ως σήμερα

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχουν και ενσημα

και 5 βδομαδες αδεια τον χρονο

δεν θυμαμαι ποσες γονικες ομως ...

Λιγο αρνητικο σε βλεπω

οχι αρνητικος ρε συ

απλα εκανα πλακα , εννοειται πως δεν πληρωνονται

και ο καθενας το κανει για τους δικους του λογους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, δεν ξερω για σας , εμενα παντως ο Τριβιαλ μου υποσχεθηκε ταξιδι στο Λονδινο με τα εξοδα πληρωμενα και αλλα πολλα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μπας και παίζουν και κοννέ ?

Κάτι άκουσα για συναντήσεις moderators , μην αποκλείετε τίποτα ...

Λάβετε δε υπόψη οτι οι περισσότερες moderators είναι θηλυκού γένους emiloveyou ...

Πάει μας τις έφαγαν τις κοπέλλες Kostask19 και λοιποί ... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκέψου πάντως, πώς καλύτερα να ξεσπάνε τα κόμπλεξ τους εδώ μέσα, παρά να αρπάξουν κανένα δίκανο και να κυνηγάνε περαστικούς..

Συνήθως αυτοί που μπαίνουν εδώ αρπάζουν νυστέρια και κυνηγάνε περαστικούς :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αα δεν ξερω για τους αλλους...αλλα εμενα μου υποσχεθηκαν 7 κουρους κ 7 κορες για να εκπληρωσω ολες μου τις φαντασιωσεις τωρα που ειμαι ακομα νεα κ αγουρη θεραπενιδα.... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αα δεν ξερω για τους αλλους...αλλα εμενα μου υποσχεθηκαν 7 κουρους κ 7 κορες για να εκπληρωσω ολες μου τις φαντασιωσεις τωρα που ειμαι ακομα νεα κ αγουρη θεραπενιδα.... emcolgate

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Η μία κόβει, η άλλη ράβει. Και οι δύο όμως ζωγράφισαν πάλι ! ! ! emclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πως μαζεύονται και κάνουν ανθρωποθυσίες..

Γουστάρουν την εξουσία και εκτός από τα τόπικ διοικούν μια βίλα(τους την παρέχει ως πληρωμή ο gm master 40os) όπου γίνονται S&M όργια,και φυσικά αυτοί είναι οι Masters,ενώ όλοι οι υπόλοιποι slaves..Κρατάνε μαστίγια και όπου σε βρουν σου spank σε πικάντικα μέρη του σώματος..

emevlogies

Καλά έγραψες !

Απορία :

Μήπως έχεις συμμετάσχει και εσύ σε κάποιο ?

Διότι μετά από αυτά που διάβασα απ' τον Αγροφύλακα για σένα μάλλον εσένα φαντασιώνομαι ως Master ... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως έχεις συμμετάσχει και εσύ σε κάποιο ?

Διότι μετά από αυτά που διάβασα απ' τον Αγροφύλακα για σένα μάλλον εσένα φαντασιώνομαι ως Master

emgoalemgoalemgoal

λες να τους πνίγει με το superstring?

a_panayotou πλάκα κάνουμε. μη μας παρεξηγείς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.