Jump to content

ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ


drouidis_gr

Recommended Posts

συμφωνω μαζι σου αγαπητε μου.ολα αυτα που λεσ ομωσ ειναι κατα αυτου που πηγα κ βρηκα κ οχι κατα εμου.δεν τον ρωτησα που τελειωσε αλλα εδειχνε να τα λεει αληθινα.αλλα ξαναλεω πως συμφωνω μαζι σου.οσο για τον μισθο τουσ μονοσ του μου ειπε οτι ειναι πλεον 2200 αλλα αποαυτα τα 600 ειναι για τα εξοδα που κανουν.οσο για την πατρα ναι δεν εχουν κανεναν να τουσ κανει ακομα κ τωρα αλλα δεν νομιζω να χεις καμια σχεση με την δουλεια αυτου ή με τα δικα μου θελω.εγω πηγα στην πιο κοντινη μου ιατροδικ υπηρεσια να ρωτησω κ να δω τι παιζει.καμια σχεση με το πανεπιστημιο.οσο για τισ θεσεισ ειχαν βγει 10 πριν απο 3 χρονια κ πριν απο 15 μερεσ 6 θεσεις.

Εχουμε και λέμε....2200 - 600(όπως θέλουνε και λένε αυτοί,εγώ άλλα λέω πάντως!) = 1600 εβρόπουλα(το λιγότερο).Τί θες να μας πεις;Οτι είναι λίγα για μια ειδικότητα ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ;(3 Χρόνια ειδίκευσης έχουν όλα και όλα και το ενα απο αυτά ειναι Παθ.Ανατομία και το αντικείμενο μην ξενάς είναι πάντα νεκρός,όχι ζωντανός!).Σα να μην μας τα λές καλά αγαπητέ μου.Για ρώτα τους Παθολόγους ή τους Χειρουργούς που δίνουν μάχες κάθε μέρα,πόσα παίρνουν μαζί με τις εφημερίες τους;Και όταν λέμε εφημερίες μιλάμε στο νοσοκομείο,γιατί οι Ιατροδικαστές εφημερεύουν στα σπίτια τους και αυτό δεν είναι πλάκα!Είναι αλήθεια.Να σου πώ και το άλλο,αν δηλώσουν πώς δεν εχουν αυτοκίνητο,στέλνουν περιπολικό της αστυνομίας να τους πάρει απο τα σπίτια τους και να τους πάει στον τόπο του εγκλήματος(αυτό το ήξερες;).

Λές καμία σχέση με το Πανεπιστήμιο,και όμως έχει,γιατι εκτός απο τον 1 χρόνο Παθ.Ανατομίας που μπορείς να τον κάνεις παντού,τα άλλα 2 πρέπει να τα κάνεις σε Πανεπιστήμιο,αλλά στην Πάτρα όχι,μόνο σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Ηράκλειο(μπράβο invitro τί θα κάναμε χωρίς εσένα να μας δίνεις τα φώτα σου!!!)οπότε διάλεξε και πάρε.

Καλά λοιπόν σου είπα οτι πρίν μερικά χρόνια(4 είχα πεί,3 ήταν τελικά) πήραν καμιά δεκαριά απο δαύτους.Τώρα λές οτι πρίν απο 15 μέρες βγήκαν 6 θέσεις.Αυτός που σου 'τόπε καλά στο είπε,ξέχασε μόνο να σου πεί, οτι από δώ και μπρός θα περνάνε και απο ''συνέντευξη'' για να διοριστούνε!Τί εστί ''συνέντευξη'';Ρώτα τον invitro να σου πεί!!! (invitro,μου είσαι πολύ συμπαθής να το ξέρεις!!!) emrockon

Οταν λές κοντινή σου περιοχή την Ιατρδικαστική Αχαίας,τι εννοείς;Μήμπως είσαι απο την Πάτρα;ή μήμπως απο το Αίγιο;για λέγε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Last Reply

SPINDOCTOR κι εμένα μ' αρέσει ο τρόπος που τα λες, τώρα αν ο Δρουϊδης έχει φτάσει 31 ετών και ακόμα δεν έχει καταλάβει πως παίζεται το παιχνίδι και περιμένει να παίρνει, ξέρω γω, 3000 ευρώ με σταθερό ωράριο και σε θέση δημοσίου, με μικρή ευθύνη, μικρή αναμονή κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο, λυπάμαι αλλά αν δεν λέγεται Νατάσα δεν πρόκειται να τα βρει... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάτησαν πάρα πολλοί και σήμερα η αναμονή για Ιατοδικαστική είναι σχεδόν απαγοτευτική

Στην Κρήτη πάντως η μοναδική θέση ήταν άδεια για πάνω απο 2 χρόνια (και δεν ξερω αν εχει ερθει ειδικευομενος τωρα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1)ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝΑΜΟΝΗ.ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΧΕΙΣ?ΠΗΓΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ?ΠΟΣΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ?

2)ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ................................. Κ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟ,ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΙΔΙΩΤΕΥΣΩ.ΑΛΛΟ ΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝ ΤΕΛΗ

3)ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ 100000000000000000000000000000000000000000000 ΦΟΡΡΕΣ.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ............................ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑ..........ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝ ΤΑ "ΔΩΡΑΚΙΑ" Κ ΓΙΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΑΜΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΘΕΝΗ.Κ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΜΠΕΛΗΣ(.ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙΤΕ.)ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΑΜΙΕΜΑΙ ΓΙΑ 1500 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ(ΠΑΘΟΛΟΓ Ή ΧΕΙΡΟΥΡΓ) Κ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ(ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ)Κ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΠΟΣΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΚΟΜΑ?ΠΟΣΣΕΣ?ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ Ή ΛΙΓΑ ΤΑ 1500.ΑΛΛΟ ΛΕΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4)ΤΑ 2200 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.............ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ.ΚΑΚΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ Κ ΑΝΑΛΗΣΗ???

ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ...................

ΟΥΤΕ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΟΥΤΕ ΣΑΣ ΞΕΡΩ...............

ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΑΤΕ ΨΗΛΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΛΕΩ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ. ΣΑΣ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ???????????

ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ???????????????ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΑΖΕΤΕ Κ ΔΙΑΓΝΩΣΗ?????????????

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ?????????????????Κ ΑΝ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ......................

ΤΙ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΤΕ????????????????ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ......................

ΝΑ ΒΟΥΤΑΤΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΟΧΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΣΑΣ............................

ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ??????????????????????????

ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΤΕΝΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΙΑΤΡΙΚΑ ΛΑΘΗ,ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΜΟΝΕΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ?????????????????????????ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΚΡΑΤΟΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΝΟΥΝ.ΜΑ ΟΛΑ..........................

Κ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Κ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ. Κ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΚΑΝΑ ΦΑΟΥΛ.........ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ Ή ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΚΑΤΕ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ Κ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΜΟΝΕΣ...........................ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ Κ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ Κ ΓΩ.ΑΝ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΤΟΥ.Κ Η ΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ ΑΤΟΜΑ(Κ ΙΔΙΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ),ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΣΤΑ 2 BAR ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ.

ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΒΓΗΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΜΠΑΣ Κ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΙΝVITRO ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΡΩΚΤΟΦΛΟΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΣΤΑ ΣΤΕΠ.Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΙΑΓΡΑΦΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ FORUM.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΩ ΣΑΣ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΠΟΤΕ.

ΤΩΡΑ ΓΡΑΨΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ.ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ(ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ)ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι κριμα ρε γαμωτο ενα τοπικ που ξεκινα με την προοπτικη καποιος να βοηθηθει , να καταληγει ετσι

το ξαναγραψα και αλλου , σημερα μαλιστα

καθενας εχει το δικαιωμα να ψαχνει εξτρα φραγκα

καθενας εχει το δικαιωμα να μην εγκρινει αυτον που κανει κατι τετοιο

καθενας εχει το δικαιωμα να ψαχνει λιγα φραγκα

αλλα ως εκει

οι υπολοιπες διαπιστωσεις ειναι αστοχες τελειως

καλη τυχη δρουιδη , καλη επιλογη ειδικοτητας

η αντιδραση σου ομως σημερα

σαν απαντηση στις - οντως - λαθος διαπιστωσεις αλλων

δεν ειναι δικαιολογημενη , ειναι εξισου αστοχη

και ποσο μαλλον οταν ειναι συζητηση αναμεσα σε ατομα 25-35 ετων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητέ μου φίλε....μάλλον δεν σου τά'πανε καλά τα πράγματα!!!....Πήγες λές στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία της Αχαίας(Απο εκεί είσαι;).<BR>Πρώτον,το Πανεπ.της Πάτρας ΔΕΝ δίνει ειδικότητα Ιατροδικαστικής!Οι φοιτητές της Ιατρικής Σχολής της Πάτρας είχαν πάρα πολλά χρόνια να δουν καθηγητή Ιατροδικαστικής στη Σχολή τους!

Το ότι το πανεπιστήμιο της Πάτρας δεν δίνει ειδικότητα, τι σκατά σχέση έχει με το ότι πήγε στην ιατροδικαστική υπηρεσία Πατρών;;

Αν μπείς στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία κάποιου Νομού,έκανες την τύχη σου!!!

Ώπα ρε φωτεινέ παντογνώστη.

Εσύ ο "τεκμηριωμένος" δεν ξέρεις ότι οι υπηρεσίες δε χωρίζονται σε νομούς, αλλά σε διοικητικές περιφέρειες;;;

και το αντικείμενο μην ξενάς είναι πάντα νεκρός,όχι ζωντανός!

Το "πάντα" νεκρός δείχνει ότι κατέχεις πολύ καλά το θέμα.

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Μόνο νεκρούς εξετάζουν οι ιατροδικαστές.

Όχι μόνο πάντα αλλά και κοάλα μη σου πω..

Το ότι το παίζεις ειδήμων κάπως κακοτρώγεται, γιατί δεν είσαι ο μόνος εδώ μέσα.

Το ότι την έπεσες έτσι άσχημα στον δρουίδη, που το έγκλημα του ήταν ότι είχε μια απορία, είναι τουλάχιστον απαράδεχτο..

Άντε να ταίσεις τα πάντα και παράτα μας κακομοίρογλου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα ξανακοίταξα αυτά που έγραψες και αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι μόνος σου μπερδεύεις τα πράγματα και μόνος σου δυσκολεύεις τη ζωή σου. Οπως βλέπεις απαντάω πολύ σοβαρά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ???????????????ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΑΖΕΤΕ Κ ΔΙΑΓΝΩΣΗ?????????????

Σωστός!!

ΤΙ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΤΕ????????????????ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ......................,

Επίσης σωστός!!!

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΟΧΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΣΑΣ............................

Τι να πώ...θα συμφωνήσω!!!

Έτσι για να μπούν πολύ στην θέση τους για να μήν μυξοκλέγονται μπροστά στον υπολογιστή τους..!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ Χάρη παιδί μου ΟΤΑΝ και ΑΝ δώσεις τις κατατακτήριες και ΑΝ μπεις στην ιατρική και ΑΝ την τελειώσεις, τα ξαναλέμε για τις πληροφορίες που θα σου δώσουμε ΑΝ μας ζητήσεις γνώμη για ειδικότητα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ Χάρη παιδί μου ΟΤΑΝ και ΑΝ δώσεις τις κατατακτήριες και ΑΝ μπεις στην ιατρική και ΑΝ την τελειώσεις, τα ξαναλέμε για τις πληροφορίες που θα σου δώσουμε ΑΝ μας ζητήσεις γνώμη για ειδικότητα!

ενταξει , αυτο ηταν χτυπημα κατω απο την μεση ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι το πανεπιστήμιο της Πάτρας δεν δίνει ειδικότητα, τι σκατά σχέση έχει με το ότι πήγε στην ιατροδικαστική υπηρεσία Πατρών;;

Ώπα ρε φωτεινέ παντογνώστη.

Εσύ ο "τεκμηριωμένος" δεν ξέρεις ότι οι υπηρεσίες δε χωρίζονται σε νομούς, αλλά σε διοικητικές περιφέρειες;;;

Το "πάντα" νεκρός δείχνει ότι κατέχεις πολύ καλά το θέμα.

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Μόνο νεκρούς εξετάζουν οι ιατροδικαστές.

Όχι μόνο πάντα αλλά και κοάλα μη σου πω..

Το ότι το παίζεις ειδήμων κάπως κακοτρώγεται, γιατί δεν είσαι ο μόνος εδώ μέσα.

Το ότι την έπεσες έτσι άσχημα στον δρουίδη, που το έγκλημα του ήταν ότι είχε μια απορία, είναι τουλάχιστον απαράδεχτο..

Άντε να ταίσεις τα πάντα και παράτα μας κακομοίρογλου...

Αγαπητέ kostask19 το παρατράβηξες το θέμα.Γιά ηρέμησε λίγο σε παρακαλώ.Τί είναι αυτά που μου γράφεις;Μάλον βρίσκεσαι σε μεγάλο μπέρδεμα,όπως και ο drouidis_gr.Ξεκίνα να διαβάσεις όλο το topic απο την αρχή…τότε θα καταλάβεις το λάθος σου! Εγώ θα σε βοηθήσω δίνοντας σου κάποια στοιχεία.Παρακαλώ ΟΛΟΥΣ να διαβάσουν το topic απο την αρχή...Εγώ θα επισημάνω(και θα σχολιάσω με την αδειά σας) κάποια απο αυτά που έχουν γραφτεί…

Έχουμε και λέμε λοιπόν….

24/1/2007 (post #1) από drouidis_gr

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ(ΠΑΝΤΑ Μ ΑΡΕΣΕ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΜΙΣΘΟΥΣ(μια κ δεν εχουν εφημεριες),ΜΕ ΑΝΑΜΟΝΕΣ(ΛΙΓΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤ) κ ακουσα οτι υπαγονται Κ ΣΤΟ ΥΠ. ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ(ΚΑΠΟΙΟΙ).

ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ( ΜΕ Ca ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΤΩΝΕΙΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ,ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΧΡΗΜΑΤΙΚΕΣ Κ ΑΝΑΜΟΝΕΣ

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ?ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ?

ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΝΑΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ(ΚΛΕΙΣΤΟ) SITE.Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΝΑ ΙΔΙΩΤΕΥΣΩ ΜΕΤΑ.

(Προσωπικό σχόλιοΕνδιαφέρεται για Ιατροδικαστική(πρώτη επιλογή),ακτινοθεραπευτική κ.α.Τί τον ενδιαφέρει πρώτα-πρώτα;Τι παίζει με μισθούς,με αναμονές και εφημερίες.Μας λέει ότι δεν σκέφτεται να ιδιωτεύσει,άρα θέλει να γίνει δημ.υπάλληλος,και κάνει και ένα ύποπτο σχόλιο για το site με τις αναμόνες που είναι κλειστό….πού όλοι όσοι γνωρίζουν,ξέρουν πολύ καλά γιατί είναι κλειστό αυτό τον καιρό και κατ’εμέ πολύ καλά κάνει και είναι κλειστό)

24/1/2007 (post #2) από drtakis (Prominent Member)

Ουτως ή αλλως δεν μπορεις να ιδιωτευσεις σε καμια απο τις παραπανω ειδικοτητες.

Απο ο,τι καταλαβαινω το βασικο σου κριτηριο ειναι τα χρηματα. Δες λοιπον τι ξεκιναει πιο γρηγορα.

(Προσωπικό σχόλιο…Και εγώ τό ίδιο ψιλοκατάλαβα και συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο.)

24/1/2007 (post #4) από harry tuttle

Φίλε μου, σε καταλαβαίνω, η ευθύνη που επωμίζεται κάποιος ως θεράπων/κλινικός ιατρός (μαζί και οι αυξημένες ευθύνες του ρόλου του) λειτουργεί αγχωτικά και απωθεί πολλούς... ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ.

(Προσωπικό σχόλιο…Μία πρώτη αναφορά σε ειδικότητες (κυρίως την Ιατροδικαστική) που είναι περιορισμένης ευθύνης και εδώ συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο.)

24/1/2007 (post #6) από ParakmH (Prominent Member)

Εγώ θα διάλεγα ιατροδικαστική. αναμονή μηδέν και περιστασιακά,έχει και πάρε δώσε με την αστυνομία, είναι δηλαδή συναρπαστική ειδικότητα.

(Προσωπικό σχόλιο….Ουδέν)

25/1/2007 (post #7) από ΜΑRΙΑΝΙΝΙ (Prominent Member)

μμμμμμμμμμμμμ απο ειδικοτητες αυτες η καλυτερη ειναι η ιατροδικαστικη. Τουλαχιστον δεν κινδυνευεις να σκοτωσεις τον ασθενη σου

(Προσωπικό σχόλιο….Μία δεύτερη αναφορά στην Ιατροδικαστική που και άλλος συνάδελφος την θεωρεί σαν μία ειδικότητα περιορισμένης ευθύνης και φυσικά συμφωνώ απόλυτα μαζί του)

26/1/2007 (post #10) από drouidis_gr

ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΙΑΤΡΟΔΙΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΤΟ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΩΡΑΡΙΟ.ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ(ΕΣΤΩ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ) Κ ΟΧΙ ΝΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΑΕΙ.Κ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΟΔΙΚ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛ ΚΑΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΕΞΩ.Κ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΑ.ΣΤΕΚΕΣΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΑΝ ΙΔΙΩΤΗΣ

(Προσωπικό σχόλιο…Κανένα!!! Διαβάστε μόνοι σας και κρίνετε και’συ kostask19 και’σύ harris)

26/1/2007 (post #11) από eleeinos

(Προσωπικό σχόλιο….Ο φίλος μου ο eleeinos με αρκετή δόση χιούμορ,επειδή το πιθανότερο έχει ψιλοκαταλάβει τί παίζει,του κάνει πρόταση και τίς 38 ειδικότητες για να διαλέξει μία απ’αυτές!)

26/1/2007 (post #12) από invitro (Prominent Member)

οι ιδιώτες Παθ/αν ψωμολυσσάνε, γι'αυτό ελάχιστοι ανοίγουν δικό τους "μαγαζί" και οι περισσότεροι πάνε "υπάλληλοι" στα μεγάλα ιδιωτικά κέντρα. Διότι για νοσοκομείο ούτε γι' αστείο, πρέπει να περιμένεις να πάρει σύνταξη κάποιος για να ανοίξει μία θέση (που θα τη διεκδικήσουν 50). Μια και είσαι κοντά στο πτυχίο και λογικά όπου να 'ναι ξεμπερδεύεις με τα μαθήματα, πάρε σβάρνα τα νοσοκομεία όπου έκανες τις κλινικές, πήγαινε σε όλα τα εργαστηριακά τμήματα και μίλα με τα παιδιά εκεί, πάρε όσο καλύτερες πληροφορίες μπορείς, βάλτα κάτω και σκέψου τι θέλεις ακριβώς

(Προσωπικό σχόλιο….Η γνήσια invitro(η συμπάθειά μου) όπως πάντα σωστή και ακριβής σε ότι λέει.Kostask19 πρόσεξε τί συμβουλεύει; πάρε σβάρνα τα νοσοκομεία που έκανες κλινικές(τις Πανεπιστημιακές εννοεί αν δεν το κατάλαβες) και μίλα με τα παιδιά εκεί(για τους Ειδικευόμενους λέει,άν επίσης δεν το κατάλαβες).

28/1/2007 (post #13) από drouidis_gr

ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ

(Προσωπικό σχόλιο…Πήγε και βρήκε τους έτοιμους!Μέγα λάθος!Δηλαδή τί περίμενε;να του πούν την αλήθεια;Οτι,έτσι και διοριστείς,την έκανες λαχείο(και απο λεφτά και απο μούρη);Σιγά μην του το έλεγαν τα λαμόγια!Και τους λέω έτσι,γιατί έχω προσωπική εμπειρία,απο τους Ιατροδικαστές της Πάτρας,τους γνωρίζω όλους καλά και τί γνώσεις έχουν και που σπουδάσανε για να έχουν αυτές τις γνώσεις!Τους έτυχαν 2 πολύ μεγάλα εγκλήματα στην περιοχή τους,ένα στο Λόγγο Αιγίου με 5 δολοφονημένους,και ένα στο Διακοφτό με το παιδί στίς γραμμές του τραίνου,και τί έκαναν;Πήγαν για αυτοψία του χώρου μετα από μία εβδομάδα!…Υπ’όψη,εγώ ακόμα δεν έχω γράψει κανένα σχόλιο στο topic,έτσι για να μη ξεχνιόμαστε)

28/1/2007 (post #15) από ParakmH (Prominent Member)

Μην κρίνεις από μία και μόνον περίπτωση. εγώ ξέρω ειδικευόμενους ιατροδικαστικής που ξύνονται.

(Προσωπικό σχόλιο….Kostask19 Βλέπεις ότι και άλλος συνάδελφος αναφέρεται σε Ειδικευόμενους άρα Πανεπιστήμιο και όχι σε Τελειομένους-Διορισμένους;)

28/1/2007 (post #17) από vamos (Prominent Member)

αλλα διαλεξε με τα σωστα κριτηρια

οσα ακουσα ως τωρα,δεν μου αρεσουν και πολυ,

υποκειμενικο βεβαια,

αλλα ειναι χαζο να ψαχνεις μια ειδικοτητα

με λιγο τρεξιμο

καλα λεφτα

καλη αποκατασταση

ωρες γραφειου απασχοληση

σιγουρη πελατεια

απλετο ελευθερο χρονο

κτλ κτλ

αυτα πεθαναααααν

(Προσωπικό σχόλιο….Και ο vamos (να ξέρεις οτι σε διαβάζω και σε εκτιμώ πολύ) λάθος κατάλαβε ρε παιδιά!!! Τί κακό είναι αυτό;αμάν πιά!!!)

29/1/2007 (post #18) από drouidis_gr

Για να σου πω περιπου τι ψαχνω θα σου πω ενα: μικροβιολογια.Αν ειχε νορμαλ αναμονη εκει θα μουν.ειμαι κατα του να τρεχεισ σαν μαλ@κασ κ να δουλευεισ σαν σκυλι χωρις να υπαρχει ιδιαιτερος λογος.αφου μπορω κ αλλιως γιατι να μην το κανω?

(Προσωπικό σχόλιο….Το παιδί τώρα πιά είναι ξεκάθαρο!Μικροβιολογία θέλει!!!Προσέξτε όλοι τα σχόλια του και κρίνετε μόνοι σας!!!)

29/1/2007 (post #20) από vamos (Prominent Member)

αλλα κοιτα να την κανεις σε πανεπιστημιακο νοσοκομειο

για πολλους λογους συμφερει

(Προσωπικό σχόλιο….Kostask19 βλέπεις;Και άλλος ένας συνάδελφος που αναφέρεται σε Πανεπιστήμιο,δε μπορει κάτι θα ξέρει το παλικάρι για να το λέει!)

30/1/2007 (post #21) από drouidis_gr

ειμαι 31πρεπει να ζησουμε κ λιγο.κ δεν σκεφτομαι να ιδιοτευσω

(Προσωπικό σχόλιο….σα να εκδηλώνεται σιγά-σιγά το παληκάρι, ή εμένα μου φαίνεται;Θα μπορούσα να πώ πολλά γιατί έφτασε στα 31 και ακόμα δεν έχει πάρει πτυχίο,αλλά και γιατί δεν ξέρει τί του γίνεται γενικώς,μήμπως άραγε ήταν για πολλά χρόνια εκτός Ελλαδος και άρα εκτός πραγματικότητος;Βάλτε εδώ και το πικρόχολο σχόλιο που έκανε για το site με τις αναμονές στην αρχή,που είναι κλειστό,και βγάλτε τα δικά σας συμπεράσματα…Υπ’όψη,εγώ ακόμα δεν έχω γράψει κανένα σχόλιο στο topic,μην το ξεχνάμε,Ε;)

30/1/2007 (post #22) από invitro (Prominent Member)

(Προσωπικό σχόλιο….Η invitro τον πήρε για τα καλά χαμπάρι και του την είπε με πάρα πολύ ωραίο τρόπο! Ε! Μη μου πείτε οτι και αυτή,ύστερα απο 21 posts,παρεξήγησε και έχει καταλάβει λάθος;Θα τρελλαθώ!)

30/1/2007 (post #23) από SPINDOCTOR

(Προσωπικό σχόλιο….Εδώ μπήκα για ΠΡΩΤΗ φορά εγώ!!!Και προκαλώ τους πάντες να διαβάσουν το post που έγραψα όσες φορές θέλουν και αν βρούν έστω και μία φράση που να προσβάλει τον drouidis_gr προσωπικά(αν και έχω ήδη σχηματίσει άποψη για το ατομό του),εγώ να ζητήσω όχι μία αλλά Χίλιες φορές συγνώμη!!!

30/1/2007 (post #24) από drouidis_gr

συμφωνω μαζι σου αγαπητε μου….(και μετά απο λίγο)… αλλα ξαναλεω πως συμφωνω μαζι σου.

(Προσωπικό σχόλιο….Kostask19 το διάβασες;τί έχεις να πείς;)

30/1/2007 (post #26) από SPINDOCTOR

(Προσωπικό σχόλιο….Σας παρακαλώ και πάλι όλους, διαβάστε με πολύ προσοχή τί έχω γράψει και πέστε μου που τον πρόσβαλα;Και μάλιστα τόσο πολύ που μας πήρε και μας σήκωσε όλους μας!!!)

31/1/2007 (post #29) από drouidis_gr

1)ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝΑΜΟΝΗ.ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΧΕΙΣ?ΠΗΓΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ?ΠΟΣΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ?

2)ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.................. Κ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟ,ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΙΔΙΩΤΕΥΣΩ.ΑΛΛΟ ΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝ ΤΕΛΗ

3)ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ 100000000000000000000000000000000000000000000 ΦΟΡΡΕΣ.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ............................ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑ..........ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝ ΤΑ "ΔΩΡΑΚΙΑ" Κ ΓΙΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΑΜΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΘΕΝΗ.Κ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΜΠΕΛΗΣ(.ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙΤΕ.)ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΑΜΙΕΜΑΙ ΓΙΑ 1500 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ(ΠΑΘΟΛΟΓ Ή ΧΕΙΡΟΥΡΓ) Κ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ(ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ)Κ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΠΟΣΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΚΟΜΑ?ΠΟΣΣΕΣ?ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ Ή ΛΙΓΑ ΤΑ 1500.ΑΛΛΟ ΛΕΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4)ΤΑ 2200 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.............ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ.ΚΑΚΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ Κ ΑΝΑΛΗΣΗ???

ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ...................

ΟΥΤΕ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΟΥΤΕ ΣΑΣ ΞΕΡΩ...............

ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΑΤΕ ΨΗΛΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΛΕΩ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ. ΣΑΣ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ???????????

ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ???????????????ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΑΖΕΤΕ Κ ΔΙΑΓΝΩΣΗ?????????????

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ?????????????????Κ ΑΝ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ......................

ΤΙ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΤΕ????????????????ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ......................

ΝΑ ΒΟΥΤΑΤΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΟΧΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΣΑΣ............................

ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ??????????????????????????

ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΤΕΝΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΙΑΤΡΙΚΑ ΛΑΘΗ,ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΜΟΝΕΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ?????????????????????????ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΚΡΑΤΟΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΝΟΥΝ.ΜΑ ΟΛΑ..........................

Κ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Κ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ. Κ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΚΑΝΑ ΦΑΟΥΛ.........ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ Ή ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΚΑΤΕ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ Κ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΜΟΝΕΣ...........................ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ Κ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ Κ ΓΩ.ΑΝ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΤΟΥ.Κ Η ΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ ΑΤΟΜΑ(Κ ΙΔΙΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ),ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΣΤΑ 2 BAR ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ.

ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΒΓΗΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΜΠΑΣ Κ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΙΝVITRO ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΡΩΚΤΟΦΛΟΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΣΤΑ ΣΤΕΠ.Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΙΑΓΡΑΦΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ FORUM.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΩ ΣΑΣ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΠΟΤΕ.

ΤΩΡΑ ΓΡΑΨΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ.ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ(ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ)ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Προσωπικό σχόλιο….Διαβάστε και καμαρώστε αυριανό Ιατρό Επιστήμονα!Καμαρώστε επίπεδο δάπεδο! Drtakis, invitro, harry tuttle, ParakmH, MARIANINI, eleeinos, vamos, nipamm, SPINDOCTOR,Τί Έχετε να πείτε;Μας ξέχεσε όλους το ΑΛΕΞIΠΤΩΤΟ! Για σκεφτείτε αύριο αυτό το όν να αποκτήσει και δύναμη πώς θα φέρεται!)

31/1/2007 (post #31) από kostask19 (Prominent Member)

Το ότι το πανεπιστήμιο της Πάτρας δεν δίνει ειδικότητα, τι σκατά σχέση έχει με το ότι πήγε στην ιατροδικαστική υπηρεσία Πατρών;;

Ώπα ρε φωτεινέ παντογνώστη.

Εσύ ο "τεκμηριωμένος" δεν ξέρεις ότι οι υπηρεσίες δε χωρίζονται σε νομούς, αλλά σε διοικητικές περιφέρειες;;;

Το "πάντα" νεκρός δείχνει ότι κατέχεις πολύ καλά το θέμα.

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Μόνο νεκρούς εξετάζουν οι ιατροδικαστές.

Όχι μόνο πάντα αλλά και κοάλα μη σου πω..

Το ότι το παίζεις ειδήμων κάπως κακοτρώγεται, γιατί δεν είσαι ο μόνος εδώ μέσα.

Το ότι την έπεσες έτσι άσχημα στον δρουίδη, που το έγκλημα του ήταν ότι είχε μια απορία, είναι τουλάχιστον απαράδεχτο..

Άντε να ταίσεις τα πάντα και παράτα μας κακομοίρογλου

(Προσωπικό σχόλιο….Καμαρώστε άλλον ένα Ιατρό Επιστήμονα!Καμαρώστε άλλο ένα επίπεδο-δάπεδο!Ελπίζω τώρα να κατάλαβες που κολλάει το πανεπιστήμιο(Ειδικευόμενους να ρώταγε,όχι τελειωμένους και διορισμένους)…Για το σχόλιο για τους νεκρούς,έχεις δίκιο οι Ιατροδικαστές βλέπουν και ζωντανούς και γράφουν εκθέσεις και πιστοποιητικά!Ομως η Ιατρική δεν είναι μόνο διάγνωση,είναι και θεραπεία κατι που δεν κάνουν οι Ιατροδικαστές,αυτό απο μόνο του ενισχύει την αποψή μου οτι ειναι ειδικότητα περιορισμένης ευθύνης!…..Αλλά θα μου πείτε,Θίχτηκε το ένα ΑΛΕΞΙΠΤΟΤΟ;Να μην σπεύσει και το άλλο ΑΛΕΞΙΠΤΟΤΟ να το υποστηρίξει;Στην ίδια Συνομοταξία ανήκουν και γνωρίζονται μεταξύ τους!!!…Αντε Γεια σας ΑΛΕΞΙΠΤΟΤΑ και Περαστικά σας…και μην ξεχνάτε, να λέτε στους ασθενείς σας αύριο,οτι όταν οι ‘’άλλοι’’ κανανε ειδικότητα στο νοσοκομείο, εσείς πηγαίνατε τους καφέδες, τα αίμματα και καθαρογράφατε τα Πιστοπ.Θανάτου!!!

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΩ ΘΕΩ ΔΟΞΑ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ασχετο

για το πανεπιστημιακο ιωαννινων εχει εγκριθει 1 θεση ειδικευομενου ιατροδικαστικης απλα δεν εχει ενεργοποιηθεί ακόμα η θεση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πω πω μπλέξιμο...όλοι αυτοί που ρωτάνε τί να κάνουν με την ζωή τους (να πάνε ιατρική; να κάνουν ειδικότητα; ποιά ειδικότητα να διαλέξουν και σε ποιό νοσοκομείο) και μετά τσαντίζονται με όσους τους απαντούν δεν νομίζω ότι έχουν δίκιο. Αν ρωτάς και θες γνώμες, θα τις ακούσεις ότι και να είναι (ειδικά μέσα από ένα ανώνυμο φόρουμ που ο καθένας θα πετάξει την γνώμη του).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ Χάρη παιδί μου ΟΤΑΝ και ΑΝ δώσεις τις κατατακτήριες και ΑΝ μπεις στην ιατρική και ΑΝ την τελειώσεις, τα ξαναλέμε για τις πληροφορίες που θα σου δώσουμε ΑΝ μας ζητήσεις γνώμη για ειδικότητα!

ΟΤΑΝ το πάρεις απόφαση να σοβαρευτείς και ΑΝ το καταφέρεις τότε ξαναμίλα μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενταξει , αυτο ηταν χτυπημα κατω απο την μεση ...

Βάμος, για να μιλήσουμε σοβαρά: Ο Χάρης είναι ένα παιδί που έχει τελειώσει κάποια άλλη σχολή και σκέφτεται-ίσως-να δώσει κατατακτήριες για ιατρική. Δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει. Αλλά από το Νοέμβριο ρωτάει πληροφορίες για ιατρική, πληροφορίες για ειδικότητα κλπ και δεν παραλείπει να μας τα χώνει ότι και καλά δεν του δίνουμε πληροφορίες γιατί εμείς βολευτήκαμε και δεν θέλουμε να αποκαλύψουμε τα τρομερά μυστικά του.....βολέματός μας και σε άλλους.

Θεωρώ λοιπόν άστοχη την παρέμβαση του Χάρη σε αυτό το τόπικ. Δεν είναι δυνατόν να ξέρει τι λέμε και γιατί το λέμε εδώ, έγραψε μόνο για να την πει σε μένα, επειδή του την έχω πει.

Η προσέγγιση του SPINDOCTOR με κάλυψε πλήρως (εκτός από ένα σημείο, σε σχέση με τον Κώστα19, που νομίζω ότι τον πήρε λίγο άδικα η μπάλα - δεν τον ξέρω, αλλά έχω σχηματίσει καλύτερη εικόνα γι' αυτόν). Οσο για τον Δρουϊδη δεν νομίζω να αμφιβάλλει κανείς περί του "αλεξιπτωτισμού" μετά από όσα γράφτηκαν. Υποθέτω ότι όλοι καταλαβαίνετε ότι τον ρώτησα αν έχει πάει φαντάρος για να του δώσω μια ευκαιρία να δικαιολογήσει το γεγονός ότι παίρνει πτυχίο στα 31. Θα προτιμούσα χίλιες φορές μια δακρύβεκτη -έστω και ψεύτικη- ιστορία τύπου: δούλευα ως τα 31 για να συντηρήσω τη χήρα μάνα μου και τα έξι ορφανά αδερφάκια μου, παρά μια απάντηση περί πρωκτοφλώρων ιατρών.

Δεν έχω να γράψω τίποτε άλλο σε αυτό το θέμα. Ο έχων νουν νοείτω.

SPINDOCTOR, emiloveyou

αν δεν ήμουν ήδη παντρεμένη θα σου έκανα πρόταση!

ΥΓ: Αλήθεια αυτό πως σας ξέφυγε;

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΣΤΑ 2 BAR ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ
.

Που μετράνε την πίεση.....του αίματος....με μονάδες ατμοσφαιρικής πίεσης ρε παιδιά;

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(Προσωπικό σχόλιο….Καμαρώστε άλλον ένα Ιατρό Επιστήμονα!Καμαρώστε άλλο ένα επίπεδο-δάπεδο!Ελπίζω τώρα να κατάλαβες που κολλάει το πανεπιστήμιο(Ειδικευόμενους να ρώταγε,όχι τελειωμένους και διορισμένους)…Για το σχόλιο για τους νεκρούς,έχεις δίκιο οι Ιατροδικαστές βλέπουν και ζωντανούς και γράφουν εκθέσεις και πιστοποιητικά!Ομως η Ιατρική δεν είναι μόνο διάγνωση,είναι και θεραπεία κατι που δεν κάνουν οι Ιατροδικαστές,αυτό απο μόνο του ενισχύει την αποψή μου οτι ειναι ειδικότητα περιορισμένης ευθύνης!…..Αλλά θα μου πείτε,Θίχτηκε το ένα ΑΛΕΞΙΠΤΟΤΟ;Να μην σπεύσει και το άλλο ΑΛΕΞΙΠΤΟΤΟ να το υποστηρίξει;Στην ίδια Συνομοταξία ανήκουν και γνωρίζονται μεταξύ τους!!!…Αντε Γεια σας ΑΛΕΞΙΠΤΟΤΑ και Περαστικά σας…και μην ξεχνάτε, να λέτε στους ασθενείς σας αύριο,οτι όταν οι ‘’άλλοι’’ κανανε ειδικότητα στο νοσοκομείο, εσείς πηγαίνατε τους καφέδες, τα αίμματα και καθαρογράφατε τα Πιστοπ.Θανάτου!!!

α) Τώρα ειλικρινά προσπαθείς να με πείσεις ότι αν θέλει κάποιος να μάθει για τις συνθήκες της ειδικότητας πρέπει να ρωτήσει έναν ειδικευόμενο αντί για κάποιον ειδικευμένο που εργάζεται και βλέπει τις συνθήκες δια ζώσης;;

β) Μόνος σου παραδέχεσαι ότι ήταν λαλακία το ΠΑΝΤΑ νεκρούς, εγώ τι να σχολιάσω;

γ) Γιατί δεν κάνεις μια λίστα με τις ειδικότητες που θεωρείς ως περιορισμένης ευθύνης, ώστε να ζητήσουμε όλοι μαζί τη διαγραφή από τους ιατρικούς συλλόγους, όλων όσων ασχολούνται με αυτές; Αφού οι ιατροδικαστές, οι μικροβιολόγοι, οι παθολογοανατόμοι, οι ακτινολόγοι, οι κυτταρολόγοι, κλπ ΔΕΝ θεραπεύουν, τι σκατά θέλουν και αυτοαποκαλούνται γιατροί; Καλά τα είπα; Συμπλήρωσε και εσυ γιατί αισθάνομαι ότι κάτι λείπει..

δ) Αλεξίπτ-Ο-το και αλεξικ-ΑΙ-ραυνο μη σου πω...

ε) Καλώς ήρθες και πάλι τρελό καρναβάλι (για να είμαστε και στο κλίμα των ημερών)..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάμος, για να μιλήσουμε σοβαρά: Ο Χάρης είναι ένα παιδί που έχει τελειώσει κάποια άλλη σχολή και σκέφτεται-ίσως-να δώσει κατατακτήριες για ιατρική. Δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει. Αλλά από το Νοέμβριο ρωτάει πληροφορίες για ιατρική, πληροφορίες για ειδικότητα κλπ και δεν παραλείπει να μας τα χώνει ότι και καλά δεν του δίνουμε πληροφορίες γιατί εμείς βολευτήκαμε και δεν θέλουμε να αποκαλύψουμε τα τρομερά μυστικά του.....βολέματός μας και σε άλλους.

Θεωρώ λοιπόν άστοχη την παρέμβαση του Χάρη σε αυτό το τόπικ. Δεν είναι δυνατόν να ξέρει τι λέμε και γιατί το λέμε εδώ, έγραψε μόνο για να την πει σε μένα, επειδή του την έχω πει.

Δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει..Aρχίζω έχοντας στο νου μου αυτό που λές...

Αλλά από το Νοέμβριο ρωτάει πληροφορίες για ιατρική, πληροφορίες για ειδικότητα κλπ και δεν παραλείπει να μας τα χώνει:να ΣΑΣ όχι να ΣΕ να!!

Θεωρώ λοιπόν άστοχη την παρέμβαση του Χάρη σε αυτό το τόπικ. Το δικαίωμα του λόγου δεν μπρορείς να το αφερέσεις απο κανέναν πάρτο χαμπάρι...

Δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει-Δεν είναι δυνατόν να ξέρει τι λέμε και γιατί το λέμε εδώ, έγραψε μόνο για να την πει σε μένα, επειδή του την έχω πει.: Τι μια ξές την άλλη δεν ξές αποφάσησε όμως!!!Και που ξές εσύ τι λέω,γιατί και σε ποιόν..Φύλλα κόκκας μασάς βρε πυθεία??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαρούλη, πριν ξεκινήσεις διάβασμα για κατατακτήριες καλό θα ήταν να ξαναδεις γραμματική και συντακτικό (του γυμνασίου κατά προτίμηση) μήπως καταλάβεις τι γράφουν οι άλλοι και μπορέσεις να απαντήσεις στα Ελληνικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαρούλη, πριν ξεκινήσεις διάβασμα για κατατακτήριες καλό θα ήταν να ξαναδεις γραμματική και συντακτικό (του γυμνασίου κατά προτίμηση) μήπως καταλάβεις τι γράφουν οι άλλοι και μπορέσεις να απαντήσεις στα Ελληνικά.

Βρε τί να μου πείς και εσυ τώρα!!!Θα μου πείς ΠΟΙΟΣ εσύ για τα ελληνικά μου...Έλα κλαψουρίσου λίγο για την ιατρική..το μόνο πράγμα που κάνεις μέχρι τώρα!!Αλλά!το κάνεις κάλα το εχείς μάθει το έργο βλέπω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ΣΑΣ όχι να ΣΕ να!!

Εδώ μας λείπει ένα ρηματάκι...

Το δικαίωμα του λόγου δεν μπρορείς να το αφερέσεις απο κανέναν πάρτο χαμπάρι...

αφαιρέσεις-αφαίρεση. Tο δικαίωμα του λόγου το έχουν όλοι, αλλά από κει και πέρα όλοι καταλαβαίνουμε ποιός ξέρει τι λέει και ποιός πετάγεται στο άσχετο.

Τι μια ξές την άλλη δεν ξές αποφάσησε όμως!!!Και που ξές εσύ τι λέω,γιατί και σε ποιόν..Φύλλα κόκκας μασάς βρε πυθεία??

ξες= ας το δεκτούμε ως βαρβαρισμό ....μπρρρ...

τη μια ξες την άλλη δεν ξες = Εγώ μια χαρά ξέρω, εσύ; Αλλά και όποιος ξέρει συντακτικό επίσης μπορεί να καταλάβει...

αποφάσησε = αποφάσισε

πυθεία = Πυθία

Δεν δυσκολεύομαι να μαντέψω τι βαθμό πήραμε στην Εκθεση Χαρούλη....Είσαι τυχερός όμως, οι κατατακτήριες δεν έχουν Εκθεση! Εχεις ελπίδες.....αν φυσικά διαβάσεις αντί να είσαι όλη μέρα στο gm. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βλέπω το λόγο να μην κλειδωθεί το τοπικ.

Αν δεν κλειδωθεί ας αλλάξει τίλο από "ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ" σε "ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βλέπω το λόγο να μην κλειδωθεί το τοπικ.

Αν δεν κλειδωθεί ας αλλάξει τίλο από "ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ" σε "ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ"

Ποιος θα μου το 'λεγε και θα τον πίστευα, ότι θα έρθει καιρός που θα συμφωνήσω σε ποστ του Παρακμή

:lol::lol::lol::lol::lol:

Υ.Γ Εγώ ξέρω ποια είναι η καλύτερη ειδικότητα αλλά δεν σας την λέω για να μη την ακολουθήσετε κι εσείς και μου φάτε την θέση

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βλέπω το λόγο να μην κλειδωθεί το τοπικ.

Αν δεν κλειδωθεί ας αλλάξει τίλο από "ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ" σε "ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ"

συμφωνω και επαυξανω ...

οκ , οι οποιες συμβουλες ηταν να δοθουν , δοθηκαν

οτι ηταν να ακουσει ο δρουιδης , τα ακουσε

την αποφαση του θα την παρει μονος του

τα ποστ απο κει και περα , δεν εχουν την πρεπουσα σοβαροτητα

σου ειπα ...

μου ειπες ...

σουξου μουξου μανταλακια λεω γω

ουτε εγω να μαλωνα με δοαταπιτη ...

υγ1. μην το πειτε στον fotismd...

υγ2.spindoctor , δεν το ηξερα πως εχω και τοσες συμπαθειες

join the funclub

you , my mom , my dad !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βλέπω το λόγο να μην κλειδωθεί το τοπικ.

Αν δεν κλειδωθεί ας αλλάξει τίλο από "ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ" σε "ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ"

Μα είναι δίλημμα αυτό;;;

Φυσικά και να αλλάξει τίτλο.

Δεν μπορώ να διανοηθώ πως θα ήταν το φόρουμ αν δεν ξέχεζε ο ένας τον άλλο που και που (ενίοτε και συχνότερα)..

Ποιό τόπικ ΔΕΝ θα έπρεπε να έχει τον τίτλο "ξεκατινιάσματα"; Ποιό δεν έχουμε μπαχαλέψει ως τώρα;;; Αν, λέω αν, υπάρχει κάποιο είμαστε υποχρεωμένοι να διορθώσουμε αυτή την "απροσεξία" πάραυτα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.