Jump to content

σήμερα κέρδισα...


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply

Κέρδισα, ελπίζω, ένα φίλο και είμαι πραγματικά ενθουσιασμένος..

Ελπίζω να μη με διαψεύσει στο μέλλον..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το... 1,5 με εντυπωσίασε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχαχχαχχααχαχχααχα

απίστευτη αυτοκριτική

γέλασα 17,82 φορές μιλάμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κέρδισα γραμμωμένους κοιλιακούς από τα γέλια..

Για να επανέλθουμε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το 18 ΑΝΩ κέρδισε άλλο ένα μέλος..

Και η mnk είναι καλά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλα 2 κιλα....καταραμενες σοκολατες... :rolleyes:

Aπαπαπα...Τοφαλα εγινες Nerd...Αχ..ο κοσμακης στην Αφρικη δεν εχει να φαει κι εμεις το ριχνουμε στις πολυτελειες!!!!Τουλαχιστον ηταν βελγικες?Αφου κανεις την αμαρτια ΚΑΝ'ΤΗΝ ΚΑΛΑ!!! :D

Σημερα κερδισα μια ακομα μερα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από πολύωρη ορθοστασία και μια φλεβική ανεπάρκεια που με τυραννάει καιρό από ένα ατύχημα στο στρατό, κέρδισα ένα υπέροχα πρησμένο πόδι..

Την π$$%%να την τυχη μου μεσημεριάτικα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από πολύωρη ορθοστασία και μια φλεβική ανεπάρκεια που με τυραννάει καιρό από ένα ατύχημα στο στρατό, κέρδισα ένα υπέροχα πρησμένο πόδι..

Την π$$%%να την τυχη μου μεσημεριάτικα..

Whatever happened to the heroes!

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα κέρδισα πολλά...

Ένα πολύ πεθυμημένο πρωινό τηλεφώνημα :P

Την ιατρική αυτοπεποίθησή μου...και την υπενθύμιση πως όσα μαθαίνεις επενδύοντας το χρόνο σου σε εφημερίες δεν πάνε χαμένα...κάπου θα σου χρειαστούν!

Μια απρόσμενα ωραία και χαλαρή βραδιά!

Κέρδισα και ως φαν της Μίλαν την πρόκριση στον τελικό!!! emclappingemgoalemgoalemgoalemitaly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σημερα κερδισα μια πολυ ωραια μελωδια που ηχει μεσα μου και με κανει να ελπιζω για το αυριο... emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα κέρδισα...την υπενθύμιση πως η μεγαλύτερη περιουσία μας είναι οι φίλοι μας. (Κ. , Μ., Δ., Β. :Αν διαβάζετε ευχαριστώ για όλα!! emiloveyouemiloveyou )

Επίσης κέρδισα...μια μικρούλα...τόση δα ... υποψία ελπίδας!!! Ήρθε απροσδόκητα μέσα από ένα ημερολόγιο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

εχω ενα σχολειο ,δημοτικο , διπλα μου.πολλες φορες εχω χαμογελασει με τους μπομπιρες και τις μπομπιρινες του .εχω διπλα μου τον μικρο Αλεξανδρο , γειτονοπουλο , ντρεπεται λιγο οταν τον συναντας στο ασανσερ , λιγο ομως , μετα ξεθαρρευει και σε κοιτα με τα πανεμορφα γαλανα του ματια και μπορει να ακουσεις μικρα θαυματακια, εχτες μου ειπε οτι πηγαν εκδρομη στο Ναυπλιο , με ενα καμαρι , οτι μπηκε στο μπουντρουμι του Κολοκοτρωνη που ειναι πολυ μικρο και εκει εχουν και μια κουκλα για Κολοκοτρωνη .τον κοιτουσα και σκεφτομουν οτι ο σημαντικος του κοσμος ηταν αυτη η εκδρομη .τοσο αγνος , τοσο απλος , τοσο ομορφος κοσμος.

σημερα ο μικρος Αλεξανδρος φορεσε τα καλα του ,και εφυγε για το σχολειο , εχουν γιορτη επειδη τελειωνει το ετος , φτανουν σε μενα τα τραγουδια τους , οι πρασινες , οι κοκκινες , οι θαλασσιες οι χαντρες και Βλαχοπουλου.και μετα ενα ενα τα ονοματα και ζητοκραυγες μετα απο καθε ονομα και παραλαβη βραβειου.

κερδιζω κατι απο την ζωντανια αυτων των μωρων , τα βλεπω να παιζουν και να χαιρονται με τα απλα και ξαναθυμαμαι πως η ζωη εχει το χρωμα που επιλεγουμε να την ντυσουμε.θες να την βαψεις μαυρη ?μαυρη θα ειναι. θες να την βαψεις ασπρη ?ασπρη θα γινει.

τα παιδια εχουν τα καθαροτερα ματια και την πιο ασπρη αποψη.λιγο αν μεινεις μαζι τους , κατι γινεται και αρχιζεις να τους μοιαζεις , οχι αμεσως ειναι η αληθεια , ειδικα αν μαζεψες πολυ μαυρη μπογια τελευταια , αλλα υπαρχει και η περιπτωση να φυγεις με χαμογελο και να πεις ολα ειναι απλα , πολυ πιο απλα απο οσο τα κανουμε εμεις οι ''μεγαλοι.''

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρεις ώρες μεσημεριανού ύπνου... Τεράστιο κέρδος στο οριακό σημείο κούρασης που έχω βρεθεί... emsleeping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από μια γεμάτη μέρα με καλή παρέα κέρδισα μια όμορφη βόλτα στο ηλιοβασίλεμα στη λίμνη... <_<

Μου λείπει τελικά τόσο πολύ η θάλασσα που συνέλαβα τον εαυτό μου σε μια προσπάθεια να απομονώσω την αίσθηση της όρασης ...να ζήσω με τις ψευδαισθήσεις μου :unsure: Ψευδαίσθηση ότι βρίσκομαι σε θάλασσα. Ταξίδεψα με την φαντασία μου σε αγαπημένες ακρογιαλιές, που ο ήχος του κύματος στην ακτή και η μυρωδιά της θάλασσας κάνουν τις βόλτες ονειρεμένες.

Γιατί πάντα να θέλω να βρίσκομαι καπου αλλού? emblush

Νοσταλγία και μελαγχολική διάθεση του κυριακάτικου απογεύματος... emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.