Jump to content

ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΜΕ ΠΛΑΣΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

Άντε μπράβο εξετάσεις εδώ και τώρα...Για να δούμε εκεί πόσα απίδια βάζει ο σάκκος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 182
  • Created
  • Last Reply

μακαρι αλλα εκει θα παμε στο αντιθετο ακρο.θα υπαρχουν πολλοι αριστουχοι και θα κανουν επιλογη αναμεσα στους αριστουχους με καποιο τροπο με αποτελεσμα να χανουν πολλοι αριστοι την ειδικοτητα της επιλογης τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ρε αηδια πως μας καταλαβαινεις εμας τους αριστουχους...και γω καιγομαι απ το αγχος μην παει τσαμπα το αριστα που μου εβαλαν,με νιωθεις? emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

the worm girl δε με απασχολει αν εισαι αριστουχος η μετρια.εγω αυτο που καταλαβαινω οτι τα 10 θα σκανε βροχη με εξετασεις για ειδικοτητα.ειτε ειναι απο διαβασμα ειτε απο στημενες εξετασεις.και μετα αντε παρε εσυ ειδικοτητα οταν οι θεσεις θα ειναι περιορισμενες,οταν θα γινονται παλι κληρωσεις για ιδιες βαθμολογιες και οταν το συστημα θα μπουκωνει απο επιτυχοντες θα σταματανε οι εξετασεις για κανα-2 χρονια.(βλεπε κυπρος).παρολα αυτα οσοι θελουν εξετασεις θα επρεπε να διαμαρτυρονται στο υπουργειο συνεχεια και οχι να μιλανε στα forum για το παραπονο τους.ομως κανενας δε διαμαρτυρεται.γιατι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και το απόλυτο μέτρο καταστροφής της πλέμπας είναι ο διαγωνισμός για λήψη ειδικότητας.

Τα μιλήσαμε τα κανονίσαμε.........μεταξύ μας βέβαια. Και τα χρονάκια περνούν. Υγεία συνάδερφοι πάνω από όλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σιγά μην μπούνε ποτέ εξετάσεις για ειδικότητα , σαν να λέμε ότι θα πάρει ποτέ ο ολυμπιακός το τσαμπιονς λιγκ αχαχαχαχαχαχαχα

εδώ ρε σεις ακούγετε ότι θα κανουν οικουμενική κυβέρνηση τύπου γερμανιας πασοκο-νουδου μαζί για να καταφέρουν να περάσουν τις αλλαγές στο ασφαλιστικό με τους άνεργους ιατρούς θ ασχοληθούν?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα υπαρχουν πολλοι αριστουχοι και θα κανουν επιλογη αναμεσα στους αριστουχους με καποιο τροπο με αποτελεσμα να χανουν πολλοι αριστοι την ειδικοτητα της επιλογης τους.

Αυτό ακριβώς! Μας εκπαιδεύουν τόσο, μα τόσο καλά κατά τη διάρκεια των σπουδών μας, που δεν μπορούμε να είμαστε τίποτα άλλο παρά αριστούχοι σε εξετάσεις για ειδικότητα!

'Θα κάνουν επιλογή ανάμεσα στους αριστούχους'.

Ο Κυριακού θα το οργανώσει και οι φιναλίστ θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό σε μια μαγευτική βραδιά στο Fever. Θα μεταδοθεί από τον Αnt1, φυσικά. Μείνετε συντονισμένοι.

Μου θυμίζει κάποιους συμμαθητές μου στο Λύκειο, που 'για ένα μόριο έχασα, ρε, την ηλεκτρολόγων στο πολυτεχνείο'.

Λες κι εσύ 'θα πέρασε στη μηχανολόγων, δεν μπορεί' και ρωτάς 'και πού πέρασες;'

'Στο Τ.Ε.Ι. ηλεκτρολόγων'.

Τόσοι αριστούχοι μαζεύονται κάθε φορά παντού στην Ελλάδα... Άμα έχεις γαλουχηθεί, παιδί μου, με το 'αιεν αριστεύειν', τι τα θες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά μην μπορούσε να περάσει πανελλήνιες ο γελοίος ο Καραμανλής.

Μας έχουν πρήξει με τις γελοιότητες για τη δήθεν διαβλητότητα των πανελληνίων,των ελληνικών πανεπιστημίων κτλ και δεν κάνουν το παραμικρό για τα προφανώς λαδωμένα πτυχία εκ των πρωήν ανατολικών χωρών.Αλλά τι να κάνουν οι γελοίοι,οι ανάπηροι?Που δίνουν τράπεζα γνωστών ερωτήσεων για να ιατροποιήσουν τους στόκους?

Ο Καραμανλής που κολλάει στην όλη ιστορία;

Πέρα από τη νομική της Αθήνας έχει κάνει οικονομικά στο Deree και master στις οικονομικές και πολιτικές επιστήμες στο Tufts.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.