Jump to content

ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ;


MARIANINI

Recommended Posts

Μπορει να μου πει καποιος ποια ειναι η ακριβης διαδικασια για να ξεκινησει καποιος διδακτορικο?(πως βρησκουμε θεμα που να μην το χει κανει αλλος κτλ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει να μου πει καποιος ποια ειναι η ακριβης διαδικασια για να ξεκινησει καποιος διδακτορικο?(πως βρησκουμε θεμα που να μην το χει κανει αλλος κτλ)

PhD μοιράζουν και σε διπλανό τόπικ (info @ Διδακτορικά), όσο για το πως βρήσκουμε θέμα που να μην το έχει αυτό-από-κάνει άλλος καλύτερα να ρωτήσεις τον mano :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πρώτο βήμα είναι να βρεις ένα μέλος δεπ που να μπορεί κ να θέλει να σου δώσει ένα θέμα.ρίξε μια ματιά κ στο άλλο τόπικ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Άλλος ένας γρήγορος τρόπος να ξεκινήσεις διδακτορικό

http://www.evrytanika.gr/0141-0160/0153/index.htm

ο τύπος βγήκε βόλτα στο βουνό, και μεταξύ τύρου και αχλάδου μοιράζει διδακτορικά.

Ελλαδάρα, ρεεε..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...

Λοιπόν, εγώ που είμαι και υποψηφια διδάκτορας θα σας το πώ το μυστικό. Αμα δεν έχεις δοντάρα, σε τρέχουν σαν μαλάκα κανα 2-3-4 χρόνια, μέχρι να πάρει μπρος η μηχανή, να σκεφτουν να βρουν να αποφασίσουν να συμπληρωσουν αιτήσεις να δουν να διορθώσουν να συμφωνήσουν για το πρωτόκολλο, και μετά σε βάζουν να βγάλεις τα κάστανα από τη φωτιά. Στη δικη μου περίπτωση, ούτε καν αυτό. ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ τα ατιμα τα κάστανα.

Τιποτα

Μπούρδες

Αμα είσαι βύσμα, κάποιος μαλάκας σαν εμένα και σαν κάθε αλλο μαλάκα εδω μεσα θα σου κανει και τη διατριβη

sosimple.............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάσια, ειδικά στην Παιδιατρική έχετε μακρά παράδοση εκ-πόνησης διδακτορικών διατριβών γνωστών γόνων... Διδακτορικές διατριβές που γίνονται με τον υποψήφιο σε αγροτικό στην Κρήτη ή τα Γιάννενα και κάποιους κακόμοιρους (σαν εσένα) να την τρέχουν και διάφορα τέτοια. Σκατάντια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάσια, ειδικά στην Παιδιατρική έχετε μακρά παράδοση εκ-πόνησης διδακτορικών διατριβών γνωστών γόνων... Διδακτορικές διατριβές που γίνονται με τον υποψήφιο σε αγροτικό στην Κρήτη ή τα Γιάννενα και κάποιους κακόμοιρους (σαν εσένα) να την τρέχουν και διάφορα τέτοια. Σκατάντια.

1. Δεν κάνω παιδιατρική-δεν ξέρω πως κατέληξαν ορισμένοι στο συμπέρασμα αυτό

2. Οι γνωστοί γόνοι και απόγονοι ΠΑΝΤΟΥ ζουν και βασιλεύουν και τον κόσμο κυριεύουν ανεξαιρέτως ειδικότητας

3. Η διατριβή είναι ΜΕΓΑΣ ΜΥΘΟΣ. Αλλα και η Ιατρική το ίδιο(τελικά)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.