Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Νοέμβριος 2006


xrysa

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Last Reply

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ......

ΔΕ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ,ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ...

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ....

ΙΣΩΣ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ?????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εμαθα συναδελφοι απο παρασκευη λεμε απογευμα

ΕΝΝΟΕΙΣ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ?ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?? emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ,ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ...

Να σηκωσουν το ακουστικο;;; .... Περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να πιασεις το Λοττο! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιος είχε πει στο προηγούμενο topic,ότι απαγορεύεται πριν τις εκλογές να βγαίνουν προκηρύξεις και άρα θα βγει μετά τις εκλογές,όμως δε ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτή η πληροφορία.Το ιδανικότερο θα ήταν να κατάφερνε κάποιος να βγάλει γραμμή στο υπουργείο και να ρωτήσει.Αλλά πού να το καταφέρεις αυτο?...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δοκιμαζουμε στο 2105232821????

Τη Δευτερα...

Επιπλεον....

Μετα τα..τελευταια... η' καλυτερα τα αυριανα..... ολα να τα περιμενεις.... Και μετα τις εκλογες η προκηρυξη,γιατι οχι??Ποιες ομως?Μετα τις 22 Οκτωβριου??? emcensoredemcensored ... emcensored

Οπως επισης...ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ Η ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΤΙΤΛΩΝ???Ισως...κατι.."επειγοντως" θα γινει και..."βιαζονται" να το προλαβουν......Μαλλον εκλογες!! emhelp

Δε φανταζομαι ολη η ιστορια να ειναι μονο για να παρουν οι υπαλληλοι του Υπουργειου επιδομα...υπερωριας???Υστερα λεμε ...μηπως,ισως,αραγε... οι λιστες στις Νομαρχιες,τα αγροτικα...υφιστανται..μαγειρεμα?Ειναι ..σιγουρα αδιαβλητα? emquestionemquestionemquestion

emeleosemeleosemeleosemeleos

Τι να πω πια..... Απιστευτοι ειναι,ηταν και τωρα αποκαλυπτονται??? emdotsemdotsemdots

Εν αναμονη λοιπον... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την Παρασκευη λενε μαλλον θα βγει νεα προκηρυξη.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΣ ΜΕ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ????ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρασα σήμερα από το υπουργείο και μου είπαν ότι θα βγει απο δευτέρα σίγουρα(τώρα κατά πόσο ισχύει το σίγουρα,δεν έχω ιδέα) και μάλιστα λέει ότι επειδή αυτή τη φορά θα είμαστε πολλοί,θα κρατήσει και πολλές ημέρες η προθεσμία.Και παραξενεύτηκα και τον ρώτησα πώς και τόσο νωρίς αυτή τη φορά,αφού την προηγούμενη έκανε 2 μήνες και μου λέει είναι πολλοί γιατροί τώρα και δε θα καθυστερήσει να βγει.Μυστήρια πράγματα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρασα σήμερα από το υπουργείο και μου είπαν ότι θα βγει απο δευτέρα σίγουρα(τώρα κατά πόσο ισχύει το σίγουρα,δεν έχω ιδέα) και μάλιστα λέει ότι επειδή αυτή τη φορά θα είμαστε πολλοί,θα κρατήσει και πολλές ημέρες η προθεσμία.Και παραξενεύτηκα και τον ρώτησα πώς και τόσο νωρίς αυτή τη φορά,αφού την προηγούμενη έκανε 2 μήνες και μου λέει είναι πολλοί γιατροί τώρα και δε θα καθυστερήσει να βγει.Μυστήρια πράγματα...

ΑΙΝΤΕ ΑΙΝΤΕ...

ΜΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ..... ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΩΡΑ??

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ??

ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emhelpemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemhelpemhelpemhelpemhelpemhelpemhelpemhelpemhelpemhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΝΕΝΑΣ νέος γιατρός να μην παρουσιαστεί σε αγροτικό.

Είναι το μόνο όπλο που έχουμε για να γίνουν ακουστά τα αιτήματά μας.........!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχει ξανασυζητηθει το συγκεκριμενο θεμα.ωραια ειπαμε, δεν παμε εσυ κι εγω xalia σταγροτικα μας.πως διασφαλιζετε οτι θα το κανουν και ολοι οι υπολοιποι?προσωπικα δεν εχω την απαντηση γιαυτο και ρωταω.αλλα μονο 2 η και 3 ατομα, δεν φερνουμε την ανοιξη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανεκδοτο μου φαινεται το οτι "θα τα βγαλουν πιο γρηγορα"!Αν κρατανε πιο πολλες μερες τις αιτησεις να φανταστουμε τις απαντησεις....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΣ ΜΕ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ????ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ??

Απαντησαν οντως τρομαρα τους....αυτο ειναι το κεντρικο νουμερο του υπουργειου-βλεπε θυρωρειο - οπου ενιοτε απαντουν.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ναι Τετάρτη.

Να προλάβουν να δηλώσουν και οι δικατσάδες βρε παιδιά.

Μέχρι τη λήξη της προκήρυξης θα έχουν πάρει και τις άδειες για να μπορέσουν να δηλώσουν και εκείνα τα καημένα που έχουν υποφέρει τόσα.... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπάμαι που θα το πω, αλλά την τελευταία βδομάδα γνώρισα μια πάρα μα πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ άσχετη συνάδελφο που πήρε το αγροτικό της με ένα πολύ όμορφο βύσμα και δεν ντρέπεται να το πει. Έτσι, είπα να το πω εδώ για να μην σας αγχώνω.. Όσοι είναι να πάρουν τα πραγματικά καλά αγροτικά, τα έχουν ήδη πάρει :)

(Δεν έχει σημασία πού έχει τελειώσει η συνάδελφος, πόσα χρόνια έκανε να τελειώσει, πώς πέρασε το ...χμ... τις εξετάσεις της για να θεωρηθεί γιατρός στην Ελλάδα και ποια είναι τα σχέδιά της για το μέλλον. Έτσι δεν είναι;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπάμαι που θα το πω, αλλά την τελευταία βδομάδα γνώρισα μια πάρα μα πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ άσχετη συνάδελφο που πήρε το αγροτικό της με ένα πολύ όμορφο βύσμα και δεν ντρέπεται να το πει. Έτσι, είπα να το πω εδώ για να μην σας αγχώνω.. Όσοι είναι να πάρουν τα πραγματικά καλά αγροτικά, τα έχουν ήδη πάρει :)

(Δεν έχει σημασία πού έχει τελειώσει η συνάδελφος, πόσα χρόνια έκανε να τελειώσει, πώς πέρασε το ...χμ... τις εξετάσεις της για να θεωρηθεί γιατρός στην Ελλάδα και ποια είναι τα σχέδιά της για το μέλλον. Έτσι δεν είναι;)

Γίνεσαι άδικος Σοβ. Η κοπέλα σίγουρα θα έχασε την ιατρική στην Ελλάδα για ένα μόριο επειδή είχε φάει ένα χαλασμένο τυρί την προηγούμενη...

Αντι να την επιβραβεύουμε που έκανε το όνειρο της πραγματικότητα, την κατηγορούμε και από πάνω...ε όχι αυτο ειναι ΑΔΙΚΙΑ emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγνώμη βρε παιδιά αλλά εγώ αυτό που λένε ότι πήρε καλό αγροτικό με βύσμα δεν το καταλαβαίνω.

Βγαίνει η προκήρυξη οκ;

Δηλώνουν όλοι αγροτικά .

Αν κάποιος δηλώσει το αγροτικό που δήλωσε και εκείνος που έχει βύσμα και έχει περισσότερα μόρια λογικά δε θα το πάρει;

Δε μιλάμε βέβαια για εκείνο που λένε ότι πηγαίνουν και κοιτάνε μετά τη λήξη της προκήρυξης, ποια αγροτικά τους αρέσουν και αν έχουν περισσότερα μόρια τα δηλώνουν με αποτέλεσμα να παίρνουν τελικά εκείνοι το αγροτικό.

Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Τετάρτη ήρθε αλλά αγροτικά δεν βγήκαν! emeleos

Μα τι γίνεται επιτέλους?

Μήπως ρώτησε κανείς σήμερα στο Υπουργείο?

Hmmmmmmmmm I don*t know I am also waiting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια εγω πηρα τηλ. την Δευτερα και μου ειπαν Τεταρτη θα βγουν.Εχω βαρεθει τοσο πολυ τα μουτρα τους και τις φωνες τους (απο τηλεφωνου) που τα παρατησα ...οποτε βγει θα το δω.Δεν παει αλλο...αν αντεχει κανεις ας ρωτησει!

Και ναι πηρε φιλη μου τηλ. πριν λιγο και ΔΕΝ βγηκαν.Της ειπαν πως ηταν να βγουν σημερα -αυριο αλλα.....(!)Αυτα απο το υπουργειο μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά το σημαντικότερο θέμα απο όλα δεν είναι ποτε θα βγουν τα αγροτικά ,γιατί κάποια στιγμή θα βγουν, αλλά τα μόρια!!!

Αν μπουν Ρουμανία και Βουλγαρία στην ΕΕ θα γίνει ότι έγινε και με τους άλλους απο Τσεχία και Ουγγαρία;

Αυτό μήπως το έχετε σκεφτεί;

Αυτοί οι περισσότεροι δίνουν πάνω απο 5 χρόνια

Αν υπολογιστούν τα μόρια για εκείνους απο τότε που πήραν πτυχίο καλύτερα να ξεχάσουμε το αγροτικό απο τώρα

Πως θα συναγωνιστούμε με άτομα τα οποία θα έχουν 20-30-40 μόρια;

Πρέπει να πιέσουμε να μείνει η κατάσταση όπως είναι τώρα!!!!

Να παίρνουν μόρια αφου πάρουν την αναγνώριση απο το δικατσα.

Αφήσαμε τους Τσεχους και τους Ουγγρους να έρθουν έτσι και να πάρουν τα μόρια απο τότε που πήραν το πτυχίο ελπίζω να μην αφήσουμε και τους άλλους!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.