Jump to content

Τι λέτε να επακολουθήσει??????Γνώμες!!!


notorious

Recommended Posts

στην αθηνα οι 5οετεις δινουν κατ επιλογη τους τα μαθηματα μολις τελειωσουν οι κλινικες(συστημα το οποιο ειναι 100% πιο παιδαγωγικο και επιτυγχανει τους στοχους της μαθησης καλυτερα).

οποτε ενας οργανωμενος φοιτητης ειχε για ιουνιο 1-2 μαθηματα

:P

εχθρο δε θεωρω κανεναν.ποσο μαλλον τους συμφοιτητες μου που ψηφισαν καταληψη που στο μεγαλυτερο ποσοστο ηταν παραπληροφορημενοι και επηρεασμενοι απο το κλιμα της εποχης τον ιουνη.

και περα απο αυτο ουτε τη γιαννακου θεωρω εχθρο.πιστευω ειναι μοναδικη πολιτικος και εχει πολυ προοδευτικες αποψεις.

(εντυπωσιαστικα π.χ με το κομματι οπου καταργει τους εκλεκτορες φοιτητες απο τις εκλογες προεδρων πρυτανεων.αυτο πολιτικα δε την "συμφερει".παραυτα κανει το σωστο για την κοινωνια)

οποτε οπως καταλαβαινεις οχι μονο δεν ειμαι υπερ καταληψης αλλα κατα για ολους τους ψευτολογους που μας οδηγησαν σε αυτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε αυτό έχεις δίκιο Μπούλη. Αισχρό. Οι άλλοι έδιναν μαθήματα και ορκιζότανε και εδώ στα Γιάννενα ήρωες. Ο συντονισμός στα συλλαλητήρια ήταν καλός, χώλαινε όμως στην κοινή λύση για εκτοετείς και επιπτυχίω... Τί χώλαινε δηλαδή, στα τέσσερα σερνότανε. Το πιστεύω και το λέω.

Αλλά απάντα μας και εσύ ποιόν πραγματικά θεωρείς εχθρό σου, απάντα σε αυτό που γράφω παραπάνω για να συννενοηθούμε πιο εύκολα. Αν ήσουν στην αθήνα δηλαδή και ήσουν 5ο έτος και οι 5ο-ετείς δεν δίνανε μαθήματα, θα στήριζες κατάληψη; Μάλλον όχι απο αυτά που λές, αλλά και εμείς, πέρα απο αυτό που λές συνέχεια για τα μαθήματα, δεν μας έχεις πεί συνολικά την άποψή σου. Πές μας έστω το απλό "δεν με νοιάζει" να ξέρουμε.

ΕΧΘΡΟ MOΥ φιλε θεωρω τον καθε τυπα που σα και σενα κοιτα την παρτη του και χαλα τωναλλων.αυτο το παιχνιδακι που παιχτηκε σε βαροσ του 5ου κ 6ου ετουσ δε ξεχνιεται.Και γιατι να μη δωσει το6ο τισ κλινικεσ ?ποιοιν θα ενοχλουσε?γιατι οι αγωνιστεσ(και καλα)εκοψαν την νευρολογια του 5ου αλλαΕΚΛΑΣΑΝ ΜΕΝΤΕΣ και χτυπησαν προσοχη στα εργαστηρια που ηταν σοβαροι καθ?οποτε ΝΑΙ ΡΕ ΑΧΘΡΟΙ ειναι αυτοι.γι αυτο λεω την επομενη φοραΔΕΝ θα ξαναγινει αυτο.εχεισ φραγκα απτα λεφτα του μπαμπα?οκπαιξτο αγωνιστησ ναχεισ να το λεσ στα παιδια σου.Αλλα επειδη εισαι και μικροσ το λυπηρο ειναι οτι δεν το ξερεισ ακομα αλλα μετα χρονια θα τα παιρνεισ απο 1000 τσεπεσ και ακομα θα λεγεσαι αγωνιστησ..γι αυτο ασε μασ να κανουμε τη δουλεια μασ μπασκαι δουλεψουμε καμια φορα..ΜΠΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ ΣΑ ΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφανώς δεν τα γράφω καλά, μήπως φταίει η γραμματοσειρά που χρησιμοποιώ, μήπως φταίει που λέω πολλά μαζί, δεν ξέρω....

Αυτό το παιδί ο ΤΣΑΝ δεν σκαμπάζει γρι απο αυτά που λέω...

Εκεί εγώ χαρακτηρίζω "αισχρό" το ότι δεν επετρεψαν να δώσει το 6ο και οι επι πτυχίω, εκεί αυτός τα χώνει σε εμένα...

Εκεί έχω πεί για την κατάληψη

Το να καλείς τον κόσμο σε θυσίες όταν δεν στοχεύεις σωστά
άρα την χαρακτηρίζω άστοχη, εκεί αυτός χώνει...

Και έχει κολλήσει. Πιτσιρικά, πιτσιρικά, πιτσιρικά...

Δεν ξέρω ρε ΤΣΑΝ αλλά το παίδεψα πολύ, εμείς οι δύο δεν συννενοούμαστε με τίποτα... Μάλλον δεν διαβάζεις αυτά που γράφουν οι άλλοι και ξέρεις μόνο να λές το δικό σου.

Τουλάχιστον να αναγνωρισεις σε όλους τους πιτσιρικάδες και τους moderators του forum ότι ανέχτηκαν τις βρισιές σου (όπως πρόβατα...), τις απειλές και τους τραμπουκισμούς σου με περισσή ανωτερότητα (ή μάλλον αδιαφορία) που εσύ εξαπολύεις αδιακρίτως απλά επειδή "κρανιώνεσαι" και "φορτώνεις".

Farewell και καλή τύχη στα μαθήματα σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφανώς δεν τα γράφω καλά, μήπως φταίει η γραμματοσειρά που χρησιμοποιώ, μήπως φταίει που λέω πολλά μαζί, δεν ξέρω....

Αυτό το παιδί ο ΤΣΑΝ δεν σκαμπάζει γρι απο αυτά που λέω...

Εκεί εγώ χαρακτηρίζω "αισχρό" το ότι δεν επετρεψαν να δώσει το 6ο και οι επι πτυχίω, εκεί αυτός τα χώνει σε εμένα...

Εκεί έχω πεί για την κατάληψη άρα την χαρακτηρίζω άστοχη, εκεί αυτός χώνει...

Και έχει κολλήσει. Πιτσιρικά, πιτσιρικά, πιτσιρικά...

Δεν ξέρω ρε ΤΣΑΝ αλλά το παίδεψα πολύ, εμείς οι δύο δεν συννενοούμαστε με τίποτα... Μάλλον δεν διαβάζεις αυτά που γράφουν οι άλλοι και ξέρεις μόνο να λές το δικό σου.

Τουλάχιστον να αναγνωρισεις σε όλους τους πιτσιρικάδες και τους moderators του forum ότι ανέχτηκαν τις βρισιές σου (όπως πρόβατα...), τις απειλές και τους τραμπουκισμούς σου με περισσή ανωτερότητα (ή μάλλον αδιαφορία) που εσύ εξαπολύεις αδιακρίτως απλά επειδή "κρανιώνεσαι" και "φορτώνεις".

Farewell και καλή τύχη στα μαθήματα σου.

[/quote

φιλε δεν ειναι τελειωσ ετσι οπωσ τα λεσ..τα παιδια πριν οΜΠΟΥΛΗΣ +Ο ΤΑΚΙ ΤΣΑΝ σωστα τα ειπαν .εγιναν μεγαλα πουληματα και οθσιαστηκα καταδικαστηκαν 2ετη..το ξερω οτι συμφωνησεσ οτι ηταν σκανδαλο αυτο με την αθηνα,αλλα φιλε δικιο ειχαν τα παιδια.απλα ο ΤΑΚΙ ηταν αποτομοσ και τρελαμμενοσ -βεβαια ποιοσ δεν θαταν ε..-τεσ πα ασ ελπισουμε οτι βαλαμε μυαλο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφανώς δεν τα γράφω καλά, μήπως φταίει η γραμματοσειρά που χρησιμοποιώ, μήπως φταίει που λέω πολλά μαζί, δεν ξέρω....

Αυτό το παιδί ο ΤΣΑΝ δεν σκαμπάζει γρι απο αυτά που λέω...

Εκεί εγώ χαρακτηρίζω "αισχρό" το ότι δεν επετρεψαν να δώσει το 6ο και οι επι πτυχίω, εκεί αυτός τα χώνει σε εμένα...

Εκεί έχω πεί για την κατάληψη άρα την χαρακτηρίζω άστοχη, εκεί αυτός χώνει...

Και έχει κολλήσει. Πιτσιρικά, πιτσιρικά, πιτσιρικά...

Δεν ξέρω ρε ΤΣΑΝ αλλά το παίδεψα πολύ, εμείς οι δύο δεν συννενοούμαστε με τίποτα... Μάλλον δεν διαβάζεις αυτά που γράφουν οι άλλοι και ξέρεις μόνο να λές το δικό σου.

Τουλάχιστον να αναγνωρισεις σε όλους τους πιτσιρικάδες και τους moderators του forum ότι ανέχτηκαν τις βρισιές σου (όπως πρόβατα...), τις απειλές και τους τραμπουκισμούς σου με περισσή ανωτερότητα (ή μάλλον αδιαφορία) που εσύ εξαπολύεις αδιακρίτως απλά επειδή "κρανιώνεσαι" και "φορτώνεις".

Farewell και καλή τύχη στα μαθήματα σου.

ΜΕΓΑΛΕ(ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΤΙΒΟ)ΔΕ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΙΩΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ.ΑΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ?ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ..ΤΟΣΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ Η ΜΕΓΑΛΕ.ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ "ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ"Η ΠΕΙΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ..ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΥΣ ΑΛΛΑ ΣΕΒΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ¨ΟΤΑΝ ΘΑΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟΟ ΦΙΛΕ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..

RESPECT

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.