Jump to content

γνωριμιες...


sonia

Recommended Posts

Δεν θα ηταν καλη ιδεα να κανουμε καινουριες γνωριμιες απο εδω??Δεν ξερω για εσας αλλα εγω δεν εχω και πολλους γνωστους στη σχολη ιδιαιτερα απο μεγαλυτερα ετη!! emiloveyou

Σονια,μια σου φραση αρκουσε για να ξεκινησει ολο αυτο...Αγορια και κοριτσια σφαζονται στην ποδια σου!!!Που εξαφανιστηκες αληθεια;;;Δε θες να γνωρισεις πια παιδια απο μεγαλυτερα ετη,ε...;Καλα κανεις!

οκ παιδια παντως χαιρομαι που τελικα βρηκαμε τροπο να επικοινωνουμε.... emconfused λεμε τωρα....

Με προλαβες για 4 λεπτα....Ειχα αρχισει να ανησυχω για σενα!Εμεις οι 2 επικοινωνουμε παντως... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθενας εχει δικιο απο τη μερια του... αλλα ρε τρελαμμενε απο που βγαινει το proctor?

Μπορεί κι απ' τη "Μεγάλη Των Μπάτσων Σχολή". Χιχιχιχιχι. Μόνος μου τα λέω, μόνος μου γελάω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι εσυ εχεις απογοητευθει?δε θα γνωρισες τους καταλληλους..δεν ειμαστε και πολλοι βλεπεις...μετρημενοι στα δαχτυλα ενος χεριου!!!

Παντως εγω για παρτυ μεσα ειμαι εξαλου το χω ξανακανει κανα 2 φορες πανω!!!

Προτασεις γνωριμιας...???Αναμενω!

¨)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθενας εχει δικιο απο τη μερια του... αλλα ρε τρελαμμενε απο που βγαινει το proctor?θα μας τρελανεις?Οσο για τα υπολοιπα δεν υπαρχει λογος να τα συζηταμε...δε θα λυπηθουμε και τους σπασικλες τωρα...οποιος θελει ειναι ανετος ,ξηγημενος , ανοιχτος ,βαζει στοχους, ασχολειται με τον αθλητισμο ,με την μουσικη ,με την τεχνολογια,προσπαθει να ενημερωνεται κτλ...εξαλου γιαυτο νομιζω οτι υπαρχει και ο ορος πανεπιστημιο...τα αλλα ειναι δικαιολογιες...

Απορώ γιατί σε παρεξένεψε το nickname τόσο πολύ!Την εξήγηση θα στην στείλω prive αν θέλεις για να μη χαθεί η μαγεία!

Ναι η πρώτη ερμηνεία είναι το γλυφτίρι του Χαρυ απο τη "Μεγάλη των Μπάτσων Σχολή" αλλά δεν είναι αυτή η απάντηση!

Όσο για τά υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου και καλό θα είναι να μην ξανασχοληθούμε γιατι χαλάμε και το topic της sonia!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι εννοεις θα σε θυμηθω? emofftopic ... :anavwfwties:emcolgate

Εννοώ ότι όταν τελείωσεις τη σχολή θα καταλάβεις ότι τα λόγια μου δεν οφείλονται σε καλάμι αλλά σε θυμό.Θυμό που προέρχεται από όλα αυτά που βλέπεις γύρω σου ως απόφοιτος πια!

Εννοείται πως τα παιδιά των άλλων σχολών δε μου φτάινε τίποτα

ως προς το αντικείμενο των σπουδών του και για το αν είναι εύκολη ή δύσκολη η σχολή τους.

Εκεί όμως θα ξεσπάσεις όταν βλέπεις ότι οι δάσκαλοι απεργούν ζητώντας 1400€(και να δεις ότι θα τα πάρουν)υπερτιμώντας αυτό που κάνουν και προσφέρουν( και καλά κάνουν )και κάποιοι από εμάς ενοχλούνται για το αν μιλάμε για Ιατρική στις παρέες μας και το παρουσιάζουνε και ως μειονέκτημα!

Γιαυτό θα περιμένουμε τόσα χρόνια στις αναμονές και θα ζούμε με όσα βγάζει ένας δημόσιος υπάλληλος επειδή δεν θα το παίξουμε ποτέ σπασίκλες και θα'μαστε πάντα υπεράνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα ηταν καλη ιδεα να κανουμε καινουριες γνωριμιες απο εδω??Δεν ξερω για εσας αλλα εγω δεν εχω και πολλους γνωστους στη σχολη ιδιαιτερα απο μεγαλυτερα ετη!! emiloveyou

Σονια καλωσηρθεσ στο σαιτ αν εισαι καινουργια και η ιδεα σου ειναι πολυ καλη.ακομα και αν πολλοι ειναι κλειστοι η εσωστρεφεισ πολλοι αλλοι ειναι ανθρωποι ανοιχτοι και κοινωνικοι..απλα περιμενε κανενα παρτυ πουκανουμε κατα καιρουσ στη σχολη με τον rock doc..μαλλον μεσα ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ

ΨΗΛΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΨΗΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΗ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΑΡΤΙ(ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΣΑΣ MERFI ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ROCKDOCK ΔΕ ΣΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΟΥΜΕ) ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ.....

ΑΠΛΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΑΡΚΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΧΝΩΤΟΙ ΣΥΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ......

ΣΟΝΙΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκεί όμως θα ξεσπάσεις όταν βλέπεις ότι οι δάσκαλοι απεργούν ζητώντας 1400€(και να δεις ότι θα τα πάρουν)υπερτιμώντας αυτό που κάνουν και προσφέρουν( και καλά κάνουν )και κάποιοι από εμάς ενοχλούνται για το αν μιλάμε για Ιατρική στις παρέες μας και το παρουσιάζουνε και ως μειονέκτημα!

Γιαυτό θα περιμένουμε τόσα χρόνια στις αναμονές και θα ζούμε με όσα βγάζει ένας δημόσιος υπάλληλος επειδή δεν θα το παίξουμε ποτέ σπασίκλες και θα'μαστε πάντα υπεράνω.

Μπορεί να μην είμαι απόφοιτος, αλλά επίτρεψέ μου να αμφιβάλλω αν η υπο-αμοιβή των γιατρών στην Ελλάδα έχει έστω και στο ελάχιστο να κάνει με το "ότι δε συζητάμε στις παρέες μας για Ιατρική για να μη μας πούνε σπασίκλες". Πρώτον, γιατί το κάνουμε. Όταν βρεθούν περισσότεροι από τρεις γιατροί σε μια παρέα είναι σχεδόν αδύνατο να μην ανταλλάξουν κάποιο περιστατικό κάνοντας τους υπόλοιπους προς στιγμήν να βαριούνται ή και να αηδιάζουν. Αλλά και περισσότεροι από τρεις δικηγόροι θα μοιραστούν τις εμπειρίες τους στα δικαστήρια. Και τρεις δάσκαλοι θα μιλήσουν για τις τάξεις τους/ τα προβλήματα στην εκπαίδευση. Αναπόφευκτο είναι να γίνονται παρόμοιοι διάλογοι όταν συμπαρευρίσκονται κάθε είδους συνάδελφοι. Κατακριτέο δεν είναι, ούτε καν παρεξηγήσιμο- αρκεί βέβαια να μη μονοπωλείται η συζήτηση εις βάρος των "άσχετων".

Άλλο είναι το θέμα μας εδώ ωστόσο: κάθε άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του οφείλει να είναι πολυσχιδής. Σίγουρα η Ιατρική είναι επιστήμη ανεξάντλητη στα θέματά της, συναρπαστική για όσους τη σπουδάζουν και την εξασκούν με μεράκι και όποιος κατέχει έστω και ένα μικρό τμήμα της πρέπει να είναι περήφανος γι 'αυτό. Θα πρέπει όμως να είναι σε θέση να εκφέρει γνώμη και να την υποστηρίξει και για όσους περισσότερους άλλους χώρους μπορεί- για την πολιτική, τις τέχνες, τον πολιτισμό, για και το πιο σημαντικό (για μένα) για τους ανθρώπους και τις ανθρώπινες σχέσεις. Είναι λυπηρό να κάθεσαι σιωπηλός σε μια γωνία και να παρακολουθείς απλώς αμέτοχος μια συζήτηση, μόνο και μόνο επειδή δε σπουδάζεις/ δεν εργάζεσαι πάνω στο θέμα της.

All I'm saying is: αν στις 9 η ώρα, γύρω από το κοτόπουλο πανέ, τα μπρόκολα ογκρατέν και τις σαλάτες (μπορείς και θέλεις να) συζητάς για τη θεραπεία της γονόρροιας, ΟΚ. Αλλά αν η ώρα έχει πάει 1, έχετε αδειάσει 2 μπουκάλια μοσχοφίλερο και είστε ακόμη στις πυώδεις εκκρίσεις, well, you're in trouble.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα ηταν καλη ιδεα να κανουμε καινουριες γνωριμιες απο εδω??Δεν ξερω για εσας αλλα εγω δεν εχω και πολλους γνωστους στη σχολη ιδιαιτερα απο μεγαλυτερα ετη!! emiloveyou

Εμένα πάντως, αν θέλεις να με γνωρίσεις, έχω ένα Datsun και περιφέρομαι κάθε πρωί στη σχολή και πουλάω καρέκλες, τραπέζια, πατάτες κ.α.

Πουλούσα και καρπούζια, αλλά φθινοπώριασε και δεν έχει ψωμί η δουλειά..:(

Τα σε κάνω και καλύτερη τιμή γκια τη γκνωριμία! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

emarup Έχουμε ζήσει τέτοιες σκηνές απείρου κάλλους μ΄έναν κολλημένο συνάδελφο :lol::lol: NM25 ήσουν άκρως παραστατικός ! B) Το ΄χεις σκεφτεί ποτέ για σκηνοθεσία, honestly ? ;)emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.