Jump to content

2πλή Εξεταστική - - Πρόγραμμα Εξεταστικής Οκτωβρίου


kolofotias

Recommended Posts

αν γίνει συνέλευση 4ου έτους αύριο, τί θα αποφασίσουμε? πότε θέλουμε ΕΜΕΙΣ να δώσουμε εξετάσεις? αφού καλά καλά δεν έχει ξεκαθαριστεί αν θα γινει δεύτερη εξεταστική! :P Μου ακούγεται εντελώς παρανοικό το όλο σκεπτικό. Τελοσπάντων, εγώ θα πάω και θα σας πω τα μαντάτα...

:splats:

Αγαπητή,

σήμερα παιδιά από το 4ο έτος αφιερώνοντας πολύτιμο χρόνο από το διάβασμά τους θα πάνε να βρουν και να ρωτήσουν τους καθηγητές για το ενδεχόμεμο δεύτερης εξεταστικής και αύριο έχοντας τις απαντήσεις τους (ΕΛΠΙΖΩ) θα αποφασίσουμε ΕΜΕΙΣ για το πότε θα δόσουμε!!!!

Οπότε μην προτρέχετε...................... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν γίνει συνέλευση 4ου έτους αύριο, τί θα αποφασίσουμε? πότε θέλουμε ΕΜΕΙΣ να δώσουμε εξετάσεις? αφού καλά καλά δεν έχει ξεκαθαριστεί αν θα γινει δεύτερη εξεταστική! :P Μου ακούγεται εντελώς παρανοικό το όλο σκεπτικό. Τελοσπάντων, εγώ θα πάω και θα σας πω τα μαντάτα...

Για κάτι που αφορά ΕΣΑΣ οι πρώτοι που πρέπει να νοιαστείτε είστε ΕΣΕΙΣ emdots

Μπορείτε επίσης να μη κάνετε ποτέ συνέλευση, να μην έχετε μια κοινή γραμμή ως έτος και να αφήσετε τη γραμματεία, τις παρατάξεις και όποιον άλλο μεμονωμένο φοιτητή να αποφασίσει για όλους σας...Αυτό είναι λογικό!

Υ.Γ.: Ευτυχώς που υπάρχουν λίγοι αλλά λογικοί φοιτητές να πολεμίσουν την παράνοια του τόπου! :splats::splats: :splats:

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

WOW! Ευτυχώς που θα μας σώσουν! emclappingemclapemclaps

να' ναι καλά οι λίγοι και λογικοί συμφοιτητές μου που νοιάζονται για το έτος και θα οργανωθούν να σώσουμε την εξεταστική μας. Και ποιοι είναι αυτοί παρακαλώ;Γιατί νομίζω ότι η επιτροπή έτους (ας υποθέσουμε ότι τουλάχιστον γι' αυτούς τους φοιτητές μιλάμε, κι όχι για τις "μονάδες") αλλάζει κάθε 2 μήνες από μόνη της (φίλος έδωσε σε φίλο τραντάφυλλο με φύλλο) Φυσικά και δεν χρησιμοποιούν την επιτροπή έτους για να κατέβουν μετά στις φοιτητικές εκλογές ή για λίγο γλειψιματάκι. Άλλωστε πάντα μέχρι τώρα αυτά τα καλά παιδιά που ξέρουν και τι τους γίνεται (για τα μαθήματα μιλάω και τις φοιτητικές τους υποχρεώσεις) οργάνωναν τις εξεταστικές και έσωζαν την κατάσταση, και όχι εμείς οι άλλοι που επειδή διατηρούμε και μια επαφή με την πραγματικότητα , τις κλινικές, τα μαθήματα, τρέχαμε τελευταία στιγμή να συμμαζέψουμε τα αδιόρθωτα λάθη τους που μας εξέθεταν σαν έτος στους τομείς με κίνδυνο να μη μας ξαναπάρει κανείς πια στα σοβαρά (βλ. τις 4 μέρες μόνο κενό στο πρόγραμμα Ιουνίου για δερματολογία λόγω μουντιάλ, βλ. κάτι χαμένες κλινικές ακτινολογίας που θεώρησαν περιττό να αναπληρώσουν)!

Γιατί ναι, φυσικά, οι καθηγητές σαν μονάδες ο καθένας, θα μπορούν να μας δώσουν απάντηση και θα τηρηθεί κιόλας, γιατί ναι από εμάς εξαρτάται η εξεταστική, γιατί ναι εμείς θα πούμε (η συνέλευση έτους, ούτε καν ο φοιτητικός σύλλογος) στους καθηγητές μας ότι θα δωθούν τα μαθήματα και όχι μόνο αυτό αλλά θα βγάλουμε και πρόγραμμα :ακριβώς μέρες και ώρες...Έτσι, στα πηγαδάκια του 4 έτους, στο μπουρδ...λο της συνέλευσης έτους θα λυθεί το πρόβλημα.

Εγώ θα ήθελα να ήμουν τοοοοοοοοοσσσσσσσοοοοοοοοοοοοοοοοο αφελής. Αλλά δεν είμαι. eminnocect

Αχχχχχχχχχχχχ Και 'γω σας αγαπώ!!! embyebyeemkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

WOW! Ευτυχώς που θα μας σώσουν! emclappingemclapemclaps

να' ναι καλά οι λίγοι και λογικοί συμφοιτητές μου που νοιάζονται για το έτος και θα οργανωθούν να σώσουμε την εξεταστική μας. Και ποιοι είναι αυτοί παρακαλώ;Γιατί νομίζω ότι η επιτροπή έτους (ας υποθέσουμε ότι τουλάχιστον γι' αυτούς τους φοιτητές μιλάμε, κι όχι για τις "μονάδες") αλλάζει κάθε 2 μήνες από μόνη της (φίλος έδωσε σε φίλο τραντάφυλλο με φύλλο) Φυσικά και δεν χρησιμοποιούν την επιτροπή έτους για να κατέβουν μετά στις φοιτητικές εκλογές ή για λίγο γλειψιματάκι. Άλλωστε πάντα μέχρι τώρα αυτά τα καλά παιδιά που ξέρουν και τι τους γίνεται (για τα μαθήματα μιλάω και τις φοιτητικές τους υποχρεώσεις) οργάνωναν τις εξεταστικές και έσωζαν την κατάσταση, και όχι εμείς οι άλλοι που επειδή διατηρούμε και μια επαφή με την πραγματικότητα , τις κλινικές, τα μαθήματα, τρέχαμε τελευταία στιγμή να συμμαζέψουμε τα αδιόρθωτα λάθη τους που μας εξέθεταν σαν έτος στους τομείς με κίνδυνο να μη μας ξαναπάρει κανείς πια στα σοβαρά (βλ. τις 4 μέρες μόνο κενό στο πρόγραμμα Ιουνίου για δερματολογία λόγω μουντιάλ, βλ. κάτι χαμένες κλινικές ακτινολογίας που θεώρησαν περιττό να αναπληρώσουν)!

Γιατί ναι, φυσικά, οι καθηγητές σαν μονάδες ο καθένας, θα μπορούν να μας δώσουν απάντηση και θα τηρηθεί κιόλας, γιατί ναι από εμάς εξαρτάται η εξεταστική, γιατί ναι εμείς θα πούμε (η συνέλευση έτους, ούτε καν ο φοιτητικός σύλλογος) στους καθηγητές μας ότι θα δωθούν τα μαθήματα και όχι μόνο αυτό αλλά θα βγάλουμε και πρόγραμμα :ακριβώς μέρες και ώρες...Έτσι, στα πηγαδάκια του 4 έτους, στο μπουρδ...λο της συνέλευσης έτους θα λυθεί το πρόβλημα.

Εγώ θα ήθελα να ήμουν τοοοοοοοοοσσσσσσσοοοοοοοοοοοοοοοοο αφελής. Αλλά δεν είμαι. eminnocect

Αχχχχχχχχχχχχ Και 'γω σας αγαπώ!!! embyebyeemkissemkissemkiss

emno

Πω πω τι χολή είναι αυτή Χριστέ μου!!!

Τι αγάπη για το έτος μας!

Μάθε λοπόν αγαπητή οτί τα παιδιά που κανόνισαν την αυριανή συνέλευση δεν ανήκουν σε καμία απο τις ομάδες που προανέφερες αλλά είναι από αυτούς που και στα μαθήμτατα πηγαίνουν και για τα μαθήματα νοιάζονται.

Μην είστε πια τόσο καχύποπτοι όλοι σας!

Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια πρώτη συνάντηση για να βγάλουμε μια άκρη σχετικά με το τί ισχύει και τί όχι δεν βλάπτει...

Υ.Γ. Η συνάντηση που θα γίνει αύριο δεν είναι υποχρεωτική για κανένα.... :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ κι εγώ θα ήθελα να είμαι τοοοοοοοοοοοοσσσσσσσσοοοοοοοοο αφελής να κάθομαι σταυρωμένα χέρια να κοιτάω τις εξελίξεις αλλά δε μπορώ!

Όσον αφορά την επιτροπή έτους είναι μία άλλη ιστορία, έιναι ελαφρώς άκυρη η απάντησή σου. Μίλησα για συνέλευση κ όχι επιτροπή. Μπορείς σε αυτή τη συνέλευση να θέσεις το θέμα της επιτροπής και όποιο άλλο θέμα θέλεις να βγάλεις τη "χολή" σου.Στο κάτω κάτω αφορά το έτος σου και ούτε που με νοιάζει εμένα!

Μιλάω για συλλογική δραστηριοποίηση έτσι ώστε να αποφύγετε όλα αυτά που ανέφερες, αλλά με τέτοια μυαλά έχετε και τέτοια αποτελέσματα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

What is going on with the examining period in Octomber?When will we know what subjects will we give and when?Will there it be any anouncements from the departments whether they are going to give students another chance during Octomber or not?What about the dates of the exam?Will each students' year decide for the dates or will they be fixed from each department?Will we have lectures,labs and exams in the same time?I ask because the 5th semester is really hard and it will be really difficult fro the students that have just finished the 2nd year to keep up pace with so many things the same time...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα τι παιχτηκε σημερα με εκεινη τη ρημαδοσυνελευση του 4ου ετους?Συνεννοηθηκε κανενας με κανενα καθηγητη?Βγηκε καμια ακρη γενικα?Υπαρχει φως στο τουνελ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aπολύτως καμία άκρη...

Η επιτροπή έτους δεν ήξερε τίποτα, ούτε για την σημερινή συνέλευση, ούτε για την διπλή εξεταστική...

Απλά κάποιοι (που πολύ θα ήθελα να ξέρω ποιοι είναι και τι πέτυχαν τελικά σήμερα), το θεώρησαν σκόπιμο να κινήσουν το θέμα και λογικό βέβαια, εφόσον μας αφορά όλους του έτους (και μάλλον ήμαστε αρκετοί 4οετείς εδώ μέσα).

Το παράλογο της υπόθεσης είναι ότι εφόσον δεν έχει αποφασιστεί κάτι στα σίγουρα για τη διπλή, ΠΟΙΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ να μαζευτούμε τόσα άτομα για το τίποτα?

Γιατί -με συγχωρείτε-, εγώ τουλάχιστον δεν αποκόμισα τίποτα απολύτως...

Το μόνο που είδα είναι ένα γενικό ενδιαφέρον όλων μας για την διπλή εξεταστική και την παντελή άγνοια και έλλειψη οργάνωσης της επιτροπής έτους, αλλά αυτό δεν είναι καινούριο!!!

Ένα ερώτημα μονάχα, (κι όποιος μπορεί ας δώσει κάποια συγκεκριμένη απάντηση), αφού όλοι δεχόμαστε την άγνοια και την αδράνεια της επιτροπής μας, ποιός συγκαλεί συναντήσεις/συνελεύσεις?Ποιός "κυκλοφορεί" ένα πρόγραμμα για την διπλή του Οκτώβρη και έχει κανονίσει και ημερομηνίες???

Σκοπέυει κανένας να αναλάβει κάποτε την ευθύνη?

Το μόνο σίγουρο: η συνέλευση/συνάντηση αναβλήθηκε για την άλλη Τρίτη και το παράδοξο : την ημερομηνία δεν την αποφάσισε ούτε το έτος συνολικά, ούτε φυσικά και η επιτροπή, που θα ήταν και το πιο λογικό, εφόσον είναι δουλειά ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ να πάει να ρωτήσει γραμματείες και καθηγητές και να δει ΕΚΕΙΝΗ πότε θα μπορέσει να πάρει απαντήσεις...

Γιατί το κόβω πάλι, να πηγαίνουμε ξανά την άλλη βδομάδα τσάμπα....

Ναι, η επιτροπή είναι αργή και ανοργάνωτη. Αλλά προσωπικά την προτιμώ 1000 φορές από μερικούς που πάνε μεμονωμένα σε έδρες και καθηγητές, χωρίς να εκπροσωπούν κανένα παρά μόνο την πάρτη τους και με μόνο στόχο να βολέψουν το προσωπικό τους πρόγραμμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να δειτε που τελικα θα ειμαστε η μοναδικη Ιατρικη στην Ελλαδα που θα εχει χασει μια ολοκληρη εξεταστικη...Στην Αθηνα εγιναν 2 ορκομοσιες μεσα στο καλοκαιρι κι εμεις συζηταμε ακομα αν θα μας αφησουν να δωσουμε διπλη Σεπτεμβρη...Τα συμπερασματα δικα σας...Καθηγητες και κομματα μας χρησιμοποιουν για τους σκοπους τους κι εμεις τους κανουμε τη χαρη...Που ηταν η επιτροπη της καταληψης οταν εγινε το φιασκο με τους εκτοετεις τον Ιουλιο?Δεν θα επρεπε να ειναι ηδη εδω καποιοι να ξεκαθαρισουν το θεμα της διπλης εξεταστικης του Σεπτεμβρη,που την εταζαν με μεγαλη ευκολια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως ρε παιδιά, σε άλλα πανεπιστήμια η διπλή είναι σίγουρη και έχουν ανακοινωθεί και προγράμματα εξετάσεων... Εμείς γιατί όχι δηλαδή?

Ελπίζω ότι από 1 Σεπτεμβρίου που θα γυρίσουν οι καθηγητάδες από τας εξοχάς θα μάθουμε κάτι πιο επίσημο.

Ερώτηση: ξέρει κανείς σας αν και πότε θα συνεδριάσει η Πρυτανεία???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

AKASUKI συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες. Στην συνέλευση της τρίτης δεν έγινε απλά τίποτα.

... Μάθαμε κάτι όμως: το πρόγραμμα της εξεταστικής σεπτεμβρίου του 4 έτους το έβγαλε (κατά γενική δήλωση παρευρισκομένων φοιτητών στην συνέλευση) ένας φοιτητής του 4 έτους μόνος του. Αυτός έτσι είπε, και η γραμματεία έτσι έκανε!!! ε? ε? ε? φανταστικό δεν είναι?

Χάρη σ' αυτόν λοιπόν το τελευταίο μάθημα του 4 έτους είναι στις 29/9, ενώ η επίσημη εξεταστική για όλα τα έτη τελειώνει στις 5/10. Καλό ε? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πες τα!Αλλά αν ακούσει κανείς... <_<

Ας τα ακουσουν οσοι ειναι στο forum κι ας μην ειμαστε παλι προβατα στις συνελευσεις που θα γινουν απο Σεπτεμβρη...Να μαθουμε να διεκδικουμε το δικο μας δικιο χωρις να ντρεπομαστε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

AKASUKI συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες. Στην συνέλευση της τρίτης δεν έγινε απλά τίποτα.

... Μάθαμε κάτι όμως: το πρόγραμμα της εξεταστικής σεπτεμβρίου του 4 έτους το έβγαλε (κατά γενική δήλωση παρευρισκομένων φοιτητών στην συνέλευση) ένας φοιτητής του 4 έτους μόνος του. Αυτός έτσι είπε, και η γραμματεία έτσι έκανε!!! ε? ε? ε? φανταστικό δεν είναι?

Χάρη σ' αυτόν λοιπόν το τελευταίο μάθημα του 4 έτους είναι στις 29/9, ενώ η επίσημη εξεταστική για όλα τα έτη τελειώνει στις 5/10. Καλό ε?

Ναι, έτσι είναι, έχει αρχίσει όμως να γίνεται κουραστικό και γελοίο...

Ένας πάει και βγάζει το πρόγραμμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη, ένας λέει : "Ψιτ, συνέλευση την Τρίτη, συνέλευση την άλλη Τρίτη (εδώ διαλέγει κανείς όποια Τρίτη θέλει και τον βολεύει)", ένας βγάζει προσχέδιο προγράμματος για την διπλή του Οκτώβρη με συγκεκριμένες ημερομηνίες για κάθε μάθημα και το κυκλοφορεί κιόλας κοκ...

Και όλα αυτά σε βάρος της πλειονότητας του έτους, που έχει τρελαθεί να ακούει φήμες για προγράμματα και ημερομηνίες εξέτασης μαθημάτων!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα εμένα λόγος δεν μου πέφτει...γιατί έφυγα από το UOI αλλά συνέβαινε ΣΥΝΕΧΕΙΑ το ίδιο ακριβώς πράγμα! μια παρεούλα αποφάσιζε πότε θα δώσει όλο το έτος τα μαθήματα! Και πήγαινε ο καθένας στο κάθε καθηγητή και έκανε το κουμάντο του! Αφήνω άλλα κουλά τύπου να πηγαίνει ένας σε καθηγητές και να λέει 'είμαι επιτροπή έτους τότε θα θέλαμε ημερομηνία' και μετά δυο μέρες να πηγαίνει η επιτροπή έτους και να γίνεται ΤΟ μπάχαλο.

Μέχρι που ψηφίσαμε μια ισόβια επιτροπή έτους (δλδ μέχρι να τελειώσουμε 3-4 άτομα αναλάμβαναν όλο το πρόγραμμα, να είναι καλά τα παιδιά) και μόνο αυτούς είχαμε να ρωτήσουμε ή να βρίσουμε :Ρ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, έτσι είναι, έχει αρχίσει όμως να γίνεται κουραστικό και γελοίο...

Ένας πάει και βγάζει το πρόγραμμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη, ένας λέει : "Ψιτ, συνέλευση την Τρίτη, συνέλευση την άλλη Τρίτη (εδώ διαλέγει κανείς όποια Τρίτη θέλει και τον βολεύει)", ένας βγάζει προσχέδιο προγράμματος για την διπλή του Οκτώβρη με συγκεκριμένες ημερομηνίες για κάθε μάθημα και το κυκλοφορεί κιόλας κοκ...

Και όλα αυτά σε βάρος της πλειονότητας του έτους, που έχει τρελαθεί να ακούει φήμες για προγράμματα και ημερομηνίες εξέτασης μαθημάτων!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κανα νεο για τη διπλη που λεγαμε οτι θα εδινε το 4ο ? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανα νεο για τη διπλη που λεγαμε οτι θα εδινε το 4ο ? :)

pΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ Πς ΚΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΕΧΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΘ.ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΟΡΟΙΔΑ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ,Η ΣΥΓΚΛΗΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΜΕΧΡΙ 6ΟΚΤ.ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΦΙΝΤΑΝΙΑ,ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΝ 2η εξεταστικη σιγουρα ΥΠΕΘΕΣΑΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 6 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΑΤΥΠΕΣ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΟΥΜΕ..2Η ΕΧΕΤΑΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΛΟΥΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΦΕΛΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΣΠ,ΤΗΝ ΠΚΣ,ΤΗ ΓΕΝΟΒΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΤΙΟ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΙΟΥΧΑΡΙΖΑΝ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΠΕΡΙΜΕΝς ΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΩ Ο ΤΣΙΤΣΙΠΑΝΗΣ ΚΑΙ Ο ΤΕΠΕΛΕΝΗΣ ΤΗΣ ΠΑΣΠ,Ο ΧΑΛΚΙΑΣ,ΟΙ ΕΣΟΦΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΚΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ 2Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ,ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 130 ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ 30 ΕΠΙ ΠΤΙΧΙΩ ΚΑΙ 130 ΑΠΤΟ 6Ο ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΓΚΑΙΡΑ ΠΤΥΧΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΠΑΙΞΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΙΑΣΑΝ ΠΟΛΥ ΖΩΑ.ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΙΛΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΝΤΩΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ Ή ΟΧΙ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕ ΓΙΝΕΙ O ΛΟΓΟΣ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΜΕΧΡΙ 6 ΟΚΤΩΒΡΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ.ΟΚ?ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΒΓΗΚΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΗ(ΧΗΜΙΚΟ,ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΤΛ.)?

ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ,ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΕΚΤΟΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ!ΨΑΞΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΑΙ ...

emoopsemoopsemoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε παίδες μια ερώτηση...Η συνέλευση που θα γίνει στις 9(αν θυμάμαι καλά...) Σεπτέμβρη,για ποιόν λόγο θα γίνει...;Για την χαμένη διπλή...; <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 2Η?ΟΧΙ.ΑΡΑ ΤΙ ΛΕΣ?ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΩ.ΕΣΥ ΨΑΧΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΖΗΤΑ ΕΥΘΥΝΕΣ ΑΠΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑΝ...

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΑΠ ΕΙΧΕ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΕΙΧΕ ΠΙΕΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΣΕ ΚΑΤΑΛΗΨΕΩΝ ΓΠΟΥ ΤΙΥΣ ΦΩΝΑΞΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ,ΔΙΕΛΥΣΑΝ ΤΗΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ.ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΓΙΑ 2Η....ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΤΟΤΕ¨ΛΥΣΤΕ ΤΗ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.ΟΙ ΔΑΠΙΤΕΣ ΤΑΠΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΚΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΙΣΤΗΚΑΝ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Αλλες σχολες ειναι αλλα'?????τι λες φιλε μου?η αποφαση της πρυτανειας εξαιρει μηπως αλλες σχολες και αφορα μονο την ιατρικη?γιαυτο εκεινοι εχουν διπλη ενω εμεις οχι??πλακα κανεις???ή δεν εγιναν φασαριες σε αλλες σχολες??μαλλον δεν τα ξερεις καλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανα νεο για τη διπλη που λεγαμε οτι θα εδινε το 4ο ?

To 4o την Τρίτη που μας πέρασε ξανάκανε συνέλευση.

Οι καθηγητές μας (τουλάχιστον αυτοί που δεν απουσιάζουν για διακοπές ή για άλλες ανειλλημμένες υποχρεώσεις) διατίθενται να συζητήσουν για ημερομηνίες που τους και μας βολεύουν για τα μαθήματα της διπλής.

'Οντως η πρυτανεία έχει εδώ και καιρό αποφασίσει ότι η εξεταστική θα διαρκέσει μέχρι 5 Οκτ.

Που σημαίνει ότι για τα μαθήματα που θα δωθούν εντός Οκτώβρη, θα

συννενοηθούν οι καθηγητές μας με τις επιτροπές ετών.

Συνεπώς τυπικά δεν θα γίνει δπλή, αλλά ουσιαστικά θα γίνει... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Αλλες σχολες ειναι αλλα'?????τι λες φιλε μου?η αποφαση της πρυτανειας εξαιρει μηπως αλλες σχολες και αφορα μονο την ιατρικη?γιαυτο εκεινοι εχουν διπλη ενω εμεις οχι??πλακα κανεις???ή δεν εγιναν φασαριες σε αλλες σχολες??μαλλον δεν τα ξερεις καλα...

ΦΙΛΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ.ΑΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ.Η ΠΡΥΤΑΝΕΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΥΤΑΝΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η Γ.Σ ΤΜΗΜΑΤΟΣ.Η ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ 2Η....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΔΡΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΥΠΗΣΗ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΤΥΠΗ ΑΛΙΩΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΤΗ 5ο 6ο ΜΑΛΛΟΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΙΡΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.