Jump to content

2πλή Εξεταστική - - Πρόγραμμα Εξεταστικής Οκτωβρίου


kolofotias

Recommended Posts

Ξέρει κανένας ποιο είναι το πρόγραμμα της εξεταστικής που θα ακολουθήσει αυτή του Σεπτεμβρίου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρει κανένας ποιο είναι το πρόγραμμα της εξεταστικής που θα ακολουθήσει αυτή του Σεπτεμβρίου?

Ρε φίλε , έτσι όπως το γραψες " 2πλή εξεταστική -- πρόγραμμα εξεταστικής σεπτεμβρίου " , νομίσαμε ότι βγήκε πρόγραμμα και χαρήκαμε ... μη τα κάνεις αυτά :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες τα ρε Βαρώνε , κι εγώ νόμιζα ότι έγινε θαύμα! Αλλά τίποτα... :antegeia:

Πες τα ρε Βαρώνε , κι εγώ νόμιζα ότι έγινε θαύμα! Αλλά τίποτα... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά,είναι σίγουρο πως θα γίνει διπλή;Ρωτάω,δεν υπονοώ κάτι,όμως παραξενεύτηκα που είδα στο δημοσιευμένο πρόγραμμα μαθήματα 1ου και 2ου εξαμήνου μαζί...Δεν θα ήταν πιο λογικό αυτό να γίνει τον Οκτώβρη; emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά,είναι σίγουρο πως θα γίνει διπλή;Ρωτάω,δεν υπονοώ κάτι,όμως παραξενεύτηκα που είδα στο δημοσιευμένο πρόγραμμα μαθήματα 1ου και 2ου εξαμήνου μαζί...Δεν θα ήταν πιο λογικό αυτό να γίνει τον Οκτώβρη; emstupid

αυτο που αποφασιστικε ειναι "παρατεταμενη εχεταστικη ΣΕΠΤΕΒΡΟΥ μεχρι 5 Οκτςβρη"απο τη Γ.Σ τμηματος.Για 2η εχεταστικη ακομα δεν παρθηκε αποφαση.Τι να πεισ ολοι ερμαια ειμαστε των βλακειων που καναμε τον Ιοθνη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλεια! δηλαδή μπορεί και να μην γίνει δεύτερη εξεταστική; αυτό δεν πρέπει να μας το πουν κάποια στιγμή να το ξέρουμε; εγώ θα έδινα άλλα μαθήματα τον σεπτέμβριο αν ήξερα στα σίγουρα ότι δεν θα γίνει διπλή.

Πότε θα μάθουμε οριστικά τι θα γίνει????????????????????? :splats::splats::splats:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλεια! δηλαδή μπορεί και να μην γίνει δεύτερη εξεταστική; αυτό δεν πρέπει να μας το πουν κάποια στιγμή να το ξέρουμε; εγώ θα έδινα άλλα μαθήματα τον σεπτέμβριο αν ήξερα στα σίγουρα ότι δεν θα γίνει διπλή.

Πότε θα μάθουμε οριστικά τι θα γίνει????????????????????? :splats::splats::splats:emeleos

Έλα ντε ... απαυτη την αναθεματισμένη απόφαση εξαρτάται το αν θα πάρω πτυχίο τώρα ή το 2007 ... Έλεος πια ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα ντε ... απαυτη την αναθεματισμένη απόφαση εξαρτάται το αν θα πάρω πτυχίο τώρα ή το 2007 ... Έλεος πια ..

Μα θα χαθούν τα πτυχία του μισού έτους σου!

Σε αυτή την περίπτωση μπορούμε να κάνουμε μια "παρ'ολιγόν ορκομωσία" για εμάς τους "παρ'ολίγον πτυχιούχους" :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονική εξεταστική του σεπτεμβρίου, και η εξεταστική του ιουνίου μεταφέρθηκε σαν άτυπη τον οκτώβρη και το πρόγραμμα της θα βγει μέσα στον Αύγουστο. Μην αγχώνεστε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονική εξεταστική του σεπτεμβρίου, και η εξεταστική του ιουνίου μεταφέρθηκε σαν άτυπη τον οκτώβρη και το πρόγραμμα της θα βγει μέσα στον Αύγουστο. Μην αγχώνεστε

Πόσο σίγουρο είναι αυτό; <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρκετά σίγουρο ώστε να λέγετε δημόσια

με ΣΥΓΧΩΡΕΙς ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ "ΑΤΥΠΗ?".ΑΝ ΕΙΧΕ ΛΗΦΘΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΑΡΜΟΔΙΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑΝ ΑΤΥΠΗ, ΘΑΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΑΤΙΠΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝ(ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ Π.Χ),ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΔΕΣΜΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ?Η ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια η συγκλητος αποφασισε να δωσει επισημα 6 μερες δευτερης εξεταστικης και εν συνεχεια αφησε στην ευχερεια των καθηγητων αν θα ξαναδωσουμε τον οκτωβριο.με αλλα λογια δεν υπαρχει διπλη εξεταστικη παρα μονο στα μαθηματα που θα θελουν οι καθηγητες της εδρας.πιασε το αυγο και κουρεψε το δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτά ειναι... Εμένα μ' αρέσει ότι όταν ψηφίζαμε διακαως υπέρ κατάληψης , όλοι υποστήριζαν ότι η διπλή είναι δεδομένη. emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν συγνώμη που σας έδωσα ψευτικες ελπιδεσ πωσ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα. Απλώς έπρπεπε με καποιον τρόπο να το προσέρξετε κ να δωσει καποιοσ καμια πιο εγκυρη πληροφορια για αν θα γινει καατι κ τι θα ειναι αυτο τελικα. Πάντως αν δεν γίνει τίοποτα που αυτό διαφένεται εχω να πω πως θα παρουμε το ΠΟΥΛΙ ομαδικώς κ αδιακρίτως σε ενισχυση των όσων ειπωθηκαν απο συναδέλφους παραπάνω........καλά κανω εγω κ δεν διαβαζω τιποτα.........δεν αξιζει με τουσ ανοργανωτουσ ρε φιλε..........δεν αξιζει κ δεν ξαναδιαβαζω................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emsos Τι θα γίνει τελικά με την ριμάδα τη διπλή την εξεταστική?Υπάρχει έστω και μια περίπτωση να δώσουμε κανένα μάθημα μετά τον Σεπτέμβριο???????????
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...καλά κανω εγω κ δεν διαβαζω τιποτα.........δεν αξιζει με τουσ ανοργανωτουσ ρε φιλε..........δεν αξιζει κ δεν ξαναδιαβαζω................

Εισαι εντελως λαθος φιλε . Μια ζωη σαυτη τη χωρα θα χεις να κανεις με ανοργανωτους , καφρους , αναισθητους , μαλακες κι ενα σωρο αλλους που θα μπαινουν εμποδιο στην προοδο και την καριερα σου . Αν εσυ καθε φορα που τους συναντας τα παρατας , δε θα πας ποτε μπροστα . Πιασε τα βιβλια σου λοιπον και κανε οτι καλυτερο μπορεις ! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εισαι εντελως λαθος φιλε . Μια ζωη σαυτη τη χωρα θα χεις να κανεις με ανοργανωτους , καφρους , αναισθητους , μαλακες κι ενα σωρο αλλους που θα μπαινουν εμποδιο στην προοδο και την καριερα σου . Αν εσυ καθε φορα που τους συναντας τα παρατας , δε θα πας ποτε μπροστα . Πιασε τα βιβλια σου λοιπον και κανε οτι καλυτερο μπορεις ! :)

Φίλε μου εγώ να φορέσω την πανοπλία μου να μην με χτυπάει αυτή η ακαταστασία της μαλακίας στο κεφάλι.Να πάρω το σπαθί μου να παίρνω ανοργάνωτα και κάφρικα ή όπως αλλιώς θες πέστα κεφάλια στον δρόμο μου.Θα είναι τόσα τα χτυπήματα που θα σπάσει η πανοπλία μου και τόσα τα κεφάλια που πρέπει να πάρω που θα στομώσει το σπαθί μου.Μία είναι η επικρατέστερη θεωρία της εποχής κ ακούει στο όνομα ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΜΟΣ.Απλά δεν νοιάζεσαι για τον δίπλα.Είναι καλός, τον αφήνεις στην καλοσύνη του.Ειναι κακός, τον αφήσει να σαπίζει.Πάρε τις αποφάσεις σου λοιπον και καλή σταδιοδρομία.Σου εύχομαι απλά όσα κακά και ενοχλητικά δεις στην πορεία σου να μην τα αναπαράγεις......Αυτή είναι η κατάντια.....Όχι να τα διορθώσεις, γιατί απλά φαντάζει απίθανο, αλλά να μην τα αναπαράγεις........

emofftopicemofftopicemofftopicemofftopic

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα ρε παιδια διπλη εξεταστικη σιγουρα δε θα παιξει ε ? Συγνωμη που ξυνω πληγες απλα δε μπορω να πιστεψω πως ειμαστε απτις ελαχιστες σχολες στην Ελλαδα που εχασαν εντελως μια εξεταστικη ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα ρε παιδια διπλη εξεταστικη σιγουρα δε θα παιξει ε ? Συγνωμη που ξυνω πληγες απλα δε μπορω να πιστεψω πως ειμαστε απτις ελαχιστες σχολες στην Ελλαδα που εχασαν εντελως μια εξεταστικη ...

Aυτό είναι ρητορική ερώτηση;Μήπως έχεις ακούσει κάτι σίγουρο; <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aυτό είναι ρητορική ερώτηση;Μήπως έχεις ακούσει κάτι σίγουρο; <_<

Ε το μονο που ακουγεται σα σιγουρο ειναι αυτο το κλασσικο " παρατεταμενη εξεταστικη σεπτεμβρη και μετα στην πρωτοβουλια της καθε εδρας για καινουρια ημερομηνια εξετασης η οχι ... " Φεξε μου και γλυστρισα ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν γίνει συνέλευση 4ου έτους αύριο, τί θα αποφασίσουμε? πότε θέλουμε ΕΜΕΙΣ να δώσουμε εξετάσεις? αφού καλά καλά δεν έχει ξεκαθαριστεί αν θα γινει δεύτερη εξεταστική! :P Μου ακούγεται εντελώς παρανοικό το όλο σκεπτικό. Τελοσπάντων, εγώ θα πάω και θα σας πω τα μαντάτα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.