Jump to content

Πειραματάκια...


Recommended Posts

Καλα,εχουμε ξεφυγει τελειως μου φαινεται :D ...

Ρε τι γινεται στο φορουμ :lol: ...

Τι σου κανανε βρε Demonic?

Παντως οτι και να σου κανανε,εχω να πω το εξης :P ...

Τα περισσοτερα προβληματα που δημιουργουνται εδω μεσα ειναι κυριως επειδη παιρνουμε πολυ στα σοβαρα τους εαυτους μας :D ...

Και επειδη τα φορα ειναι οπως οταν οδηγουμε αυτοκινητο...Μας βγαζουν το χειροτερο μας εαυτο στη φοραemot155el.gif!!

Eτσι ειναι...

Εγω πηγα να γραψω κατι χθες σε "σοβαρο" τοπικ και ενας μπιου μου εβρισε τη μανα στα καλα καθουμενα...

Στον "αθλητισμο" παλιος συμφοιτητης με ειπε καραγκιοζη...

Εγραφα κατι μαλακιες στο "Περι ανεμων και υδατων" μετα απο ξενυχτι και μου την επεσαν κατι 20χρονα να μου κανουν "μαθηματα ζωης"emot155el.gif...

Mε αυτα και μ'αυτα πολλοι που γραφουμε στο φορουμ εχουμε "φυγει" εκατο φορες και αλλες τοσες "επιστρεψει" στο φορουμ :D ...

Συνεπως μην τα παιρνεις πολυ βαρια οσα γινονται και λενε...

Γιατι,θα με θυμηθεις,τα χειροτερα δεν εχουν ερθειemot155el.gif...

Απο κει και περα,ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι γουσταρει...

Με τα πμ θα κανει τις γκομενοδουλειες του και ορθως πραττει...ετσι τις κανω και γω παντως348xa.gif

Αμ τι...θα βγω να πω δημοσια στο φορουμ "τι κανεις γλυκοκουρκουμπινιτσα μου"1029rz.gif?

Οποιος μπορει και σκαρωνει "φασεις" μεσω πμ,μαγκια του,δηλωνω το θαυμασμο μου και τον παρακαλω να μου στειλει πμ να μου εξηγησει πως τα καταφερνει,γιατι εγω προσωπικα τιποτα δεν εχω καταφερει μεχρι στιγμης436zs.gif

Εγω ξερω οτι αν ηταν η ζηλια ψωρα θα γεμιζε ολη η χωρα,συνεπως ας κανουμε οτι γουσταρουμε,δεν ειναι κανενος θεμα τι κανει ο αλλος,αν πηδαει,αν εχει δεκα νικ, ο,τι να 'ναι τεσπα...

Νεοι ειμαστε οι περισσοτεροι,θα φλερταρουμε,θα γνωριστουμε,θα πουμε τις μαλακιες μας...δηλ. καλυτερα ειναι να βριζομαστε με δικατσαδες ή να παιρνουμε στα σοβαρα αντιπαραθεσεις του στυλ "ειναι οι γιατρινες ανεραστες"emot156uk.gif?

Και επιπλεον σκεφτειτε και τι θα πει η "ομαδα Ερευνητων Ψυχολογων" αν δεν ειναι μουφα :lol: ...

"Παει,λαλησανε αυτοι" θα πουν και θα μας βαλουν ζουρλομανδυα307ym.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Αρειανός προφανώς δε μιλούσε για εσένα... Μάλλον τον παρεξήγησες...

Αλλά αν δεν το πω, θα με φάει, όποιος έχει τη emfly μυγιάζεται!

ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΜΟΥ ΦΡΑΣΗ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ??

ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΕΙΑΝΟ?? :splats:

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ..Ο,ΤΙ ΛΕΩ,ΤΟ ΛΕΩ ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΟΥ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ! emeleosemboredembored

Καλα,εχουμε ξεφυγει τελειως μου φαινεται :D ...

Ρε τι γινεται στο φορουμ :lol: ...

Τι σου κανανε βρε Demonic?

Παντως οτι και να σου κανανε,εχω να πω το εξης :P ...

Τα περισσοτερα προβληματα που δημιουργουνται εδω μεσα ειναι κυριως επειδη παιρνουμε πολυ στα σοβαρα τους εαυτους μας :D ...

Και επειδη τα φορα ειναι οπως οταν οδηγουμε αυτοκινητο...Μας βγαζουν το χειροτερο μας εαυτο στη φοραemot155el.gif!!

Eτσι ειναι...

Εγω πηγα να γραψω κατι χθες σε "σοβαρο" τοπικ και ενας μπιου μου εβρισε τη μανα στα καλα καθουμενα...

Στον "αθλητισμο" παλιος συμφοιτητης με ειπε καραγκιοζη...

Εγραφα κατι μαλακιες στο "Περι ανεμων και υδατων" μετα απο ξενυχτι και μου την επεσαν κατι 20χρονα να μου κανουν "μαθηματα ζωης"emot155el.gif...

Mε αυτα και μ'αυτα πολλοι που γραφουμε στο φορουμ εχουμε "φυγει" εκατο φορες και αλλες τοσες "επιστρεψει" στο φορουμ :D ...

Συνεπως μην τα παιρνεις πολυ βαρια οσα γινονται και λενε...

Γιατι,θα με θυμηθεις,τα χειροτερα δεν εχουν ερθειemot155el.gif...

Απο κει και περα,ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι γουσταρει...

Με τα πμ θα κανει τις γκομενοδουλειες του και ορθως πραττει...ετσι τις κανω και γω παντως348xa.gif

Αμ τι...θα βγω να πω δημοσια στο φορουμ "τι κανεις γλυκοκουρκουμπινιτσα μου"1029rz.gif?

Οποιος μπορει και σκαρωνει "φασεις" μεσω πμ,μαγκια του,δηλωνω το θαυμασμο μου και τον παρακαλω να μου στειλει πμ να μου εξηγησει πως τα καταφερνει,γιατι εγω προσωπικα τιποτα δεν εχω καταφερει μεχρι στιγμης436zs.gif

Εγω ξερω οτι αν ηταν η ζηλια ψωρα θα γεμιζε ολη η χωρα,συνεπως ας κανουμε οτι γουσταρουμε,δεν ειναι κανενος θεμα τι κανει ο αλλος,αν πηδαει,αν εχει δεκα νικ, ο,τι να 'ναι τεσπα...

Νεοι ειμαστε οι περισσοτεροι,θα φλερταρουμε,θα γνωριστουμε,θα πουμε τις μαλακιες μας...δηλ. καλυτερα ειναι να βριζομαστε με δικατσαδες ή να παιρνουμε στα σοβαρα αντιπαραθεσεις του στυλ "ειναι οι γιατρινες ανεραστες"emot156uk.gif?

Και επιπλεον σκεφτειτε και τι θα πει η "ομαδα Ερευνητων Ψυχολογων" αν δεν ειναι μουφα :lol: ...

"Παει,λαλησανε αυτοι" θα πουν και θα μας βαλουν ζουρλομανδυα307ym.gif

με κάλυψες σχεδόν σε όλα.απλά εγώ ξεκαθάρισα θέση μου.εννοείται πως ο καθένας με τα πμ μπορεί να κάνει ό,τι θέλει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμ τι...θα βγω να πω δημοσια στο φορουμ "τι κανεις γλυκοκουρκουμπινιτσα μου"1029rz.gif?

Καλά ρε σύ,μόνος σου τη σκέφτηκες όοοοοοοοολη αυτή τη λέξη;! LOL

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να θεσω κι εγω το ερωτημα.....βρε Αρειανε που στο καλο βρισκεις αυτες τις γαματες φατσουλες;;;;

Αααα κ τη λεξη "γλυκοκουρκουμπινιτσα " ρε συ....πως σου κατεβηκε :cool10: ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eλα ρε που τις βρισκω :D ...

Απο το MSN ειναι και τις κανω ποστ εδω340jx.gif!!

Οσο για το "γλυκοκουρκουμπινιτσα μου" φυσικα και δε μου κατεβηκε,oυτε μονος μου την εφτιαξα :lol: ...απο αλλου το εχω ακουσει,το ομολογω :D ...

Παντως ξερω και αλλες τετοιες λεξεις,αν ενδιαφερεστε :lol: ...Οπως επισης εχω και αλλα τετοια εμοτικονς240ka.gif!!

Τελικα θα το κλειδωσετε το τοπικ :P ?

Αυτο σημαινει οτι θα το γλιτωσουμε το Δρομοκαϊτειοemot159ny.gif?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Super-mod (WinMX) παρόντος.... :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα τι μαθαίνει κανείς μέσα απο τα ξεκατινιάσματα :P:P:P

...μερικά με τη γιατρίνα όταν είδαμε ότι είμαστε από πάτρα...

ώστε υπάρχουν και άλλοι πατρινοί μέσα σε αυτό το forum, cool!

Patrinomaniac Μαριζούμπα είσαι απαράδεκτη που τόσο καιρό δεν με έχεις ενημερώσει. :blink:

Όσο για σένα Αρειανέ ομολογώ ότι κάνεις καλή δουλειά με τα emoticons. Περιμένω pm με technical info για το πως "ρουφάς" τα emoticons από το msn... και... αφού κάνεις κάτι, κάντο σωστά! :P:P:P --> "κάντα save με transparent background" :splats:

Μαριιιζααααααααααα :D:D

αυτά :withstupid:

καλό απόγευμα B)

cu :rolleyes:

τα λέμε :)

αρριβερντέτσι :P emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: AGOMAHODAS :anavwfwties:

Πάτρα? Ποιά Πάτρα?

από τη σχολή?

Μ2 emband:unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: AGOMAHODAS :anavwfwties:

Πάτρα? Ποιά Πάτρα?

από τη σχολή?

Μ2 emband:unsure:

Εγώ είμαι σκέτο Πάτρα :P άσχετος απο Ιατρική (Μηχ/γος Μηχ/κος) :P:P μόνο με τους γιατρούς τα πάω καλα χε χε

τώρα για τους άλλους δεν γνωρίζω. <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ είμαι σκέτο Πάτρα :P άσχετος απο Ιατρική (Μηχ/γος Μηχ/κος) :P:P μόνο με τους γιατρούς τα πάω καλα χε χε

τώρα για τους άλλους δεν γνωρίζω. <_<

κι εγώ επίσης είμαι σκέτο πάτρα,άσχετος από ιατρική(νομική)και με τους γιατρούς δεν τα πάω καλά συνήθως.. :P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: AGOMAHODAS :anavwfwties:

ΜΙΝΑΡΕΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

κι εγώ επίσης είμαι σκέτο πάτρα,άσχετος από ιατρική(νομική)και με τους γιατρούς δεν τα πάω καλά συνήθως.. :P;)

ούτε κι εγώ :blink::blink:

ήμουνα 8 χρόνια emkafes

τώρα κάνω "τουρισμό'

(αγροτικό κι αναμονές)

τλμ

υ.γ. ελπίζω να μην παρεξηγείτε το "μινάρας"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: AGOMAHODAS :anavwfwties:

ΜΙΝΑΡΕΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

ούτε κι εγώ :blink::blink:

ήμουνα 8 χρόνια emkafes

τώρα κάνω "τουρισμό'

(αγροτικό κι αναμονές)

τλμ

υ.γ. ελπίζω να μην παρεξηγείτε το "μινάρας"

ΧΑΧΑ θα είναι το νέο μας σύνθημα! emgoalemkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααααααααα ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ...

Μα γιατί δεν ενημερώνετε οτι είστε απο Πάτρα να σας δώ με διαφορετικό μάτι....??? :P:splats:

Μπιπ Μπιπ δε φταίω εγώ...

Δε με υπολογίζει κανείς πια σε αυτό το φόρουμ... :angry:emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα στο ανεβάσω σύντομα μικρό και αθώο κοριτσάκι! ;):P

Πάω να την πέσω τώρα...ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα τι μαθαίνει κανείς μέσα απο τα ξεκατινιάσματα :P:P:P

ώστε υπάρχουν και άλλοι πατρινοί μέσα σε αυτό το forum, cool!

Patrinomaniac Μαριζούμπα είσαι απαράδεκτη που τόσο καιρό δεν με έχεις ενημερώσει. :blink:

Όσο για σένα Αρειανέ ομολογώ ότι κάνεις καλή δουλειά με τα emoticons. Περιμένω pm με technical info για το πως "ρουφάς" τα emoticons από το msn... και... αφού κάνεις κάτι, κάντο σωστά! :P:P:P --> "κάντα save με transparent background" :splats:

Μαριιιζααααααααααα :D:D

αυτά :withstupid:

καλό απόγευμα B)

cu :rolleyes:

τα λέμε :)

αρριβερντέτσι :P emstupid

Ε, ναι λοιπόν, υπάρχουν κι άλλοι Πατρινοί στο forum. Κακό είναι ?? :P Πατρινοί (ή ".ινάρες" ή ". ηνάρες" ) τούτου του forum ενωθείτε λοιπόν :lol::lol: .

Υ.γ. : Δεν κατάλαβα γιατί τόση σύγχυση σ΄αυτό το topic πάντως (δεν είμαι ξανθιά - ακόμα, :wacko: )

Φιλιά στους Πατρινούς .

Α, Αρειανάρα μου θέλω και γω τις φατσούλες σου !! emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.