Jump to content

Πειραματάκια...


Recommended Posts

Θα θέλαμε να κάνουμε πειράματα προσωπικότητας κλπ στους Heavenly Demonic,Αρειανός,xalia,NM25 και nyxteridas.Ευχαριστούμε. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι εγώ τώρα θα κάτσω να μου κάνετε πειράματα....ο,τιδήποτε :P :P :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θα σας πονέσουμε! :P

Απλά έχουμε βγάλει ορισμένα συμπεράσματα εμπειρικά όσον αφορά τις προσωπικότητες σας(φορουμιακές ή και πραγματικές),και απλά θα θέλαμε να διαπιστώσουμε αν έχουμε πέσει μέσα.

Εξάλλου δεν είναι τυχαίο ότι για αρχή επιλέξαμε εσάς τους 5.Αν και το συγκεκριμένο φόρουμ έχει πολλές ενδιαφέρουσες και ξεχωριστές προσωπικότητες με τις οποίες επίσης θα ασχοληθούμε,απλά εσείς παρουσιάζετε κάποιες συγκεκριμένες ιδιαιτερότητες που μας χρησιμεύουν για τη συγκεκριμένη έρευνα,όπως και άλλες ομάδες ατόμων εδώ μέσα χρησιμεύουν για άλλες έρευνες.Έκαστος στο είδος του...

Βέβαια έχει και συνέχεια,και σχεδόν όλα τα ...''πειραματάκια'' γίνονται και μέσω νετ με διάφορες ερωτήσεις κλπ. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε ρε...

Τι λετε :D ?

Και πανω που ειχαμε αρχισει να ξεπερναμε το γεγονος οτι μας παρακολουθουν,ερχεστε εσεις να μας βαλετε φωτιες :anavwfwties:B) ?

Εξαλλου τι να μας κανετε εσεις η "ομαδα ερευνητων ψυχολογων" :lol: ?

Εδω ψυχολογοι,γνωσιακοι ψυχοθεραπευτες και ψυχαναλυτες δε μας εκαναν τιποτα,θα μας κανετε εσειςemot159qk.gif?

Παντως σε λιγο καιρο περιμενω τα αποτελεσματα του τεστ που εκανα της πολυστρωματικης μελετης προσωπικοτητας της Μινεσοτα του 1943,αναθεωρημενο το 1970,με τις 566 ερωτησειςemot159qk.gif...

Αν θελετε,περιμεντε να σας τα δωσω emot159qk.gif

Αν μη τι αλλο παντως ειστε διακριτικοι :D ...Και γω που νομιζα οτι αυτα γινονται μεσω πμ :lol:

Παντως λαθος ατομα διαλεξατε emcolgate ...

Ειναι κατι αλλοι τυποι εδω μεσα :lol: ...Σιγανα ποταμακια με λιγα ποστς και πολλαπλασια πμ που την πεφτουνε αβερτα στα κοριτσια...κατι διχασμενες προσωπικοτητες που αλλοτε ειναι αναρχικοι,αλλοτε αποφοιτοι Ελλαδας και αλλοτε Ρουμανογιατροι...αλλοι μπορει να το παιζουν κοριτσακια και να εχουν κατι παλαμαρια μεχρι τα γονατα206io.gif...

Εμας βρηκατε ρεemot1692vy.gif?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χιχιχιχιχιχι.... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mια ερωτηση μονο...

Μονο ψυχολογικα τεστ κανετε?

Ξερετε γιατι ρωταω :huh: ?

Γιατι προχθες πηγα σε ενα μπουρδελο και τα κοριτσια μεσα δε μου φανηκαν πολυ "σόι" :( ...

Μπορειτε να μου κανετε κανα τεστ για αφροδισια μπας και "αρπαξα" τιποταemot143yc.gif?

emot157wz.gifemot157wz.gifemot157wz.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμ

μια και λεμε για πειραματα...

καπου ειχα δει 1 αμερικανικο τεστακι για το ποια ειδικοτητα ταιριαζει στον καθενα... που το χα δει.. που το χα δει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποτέ μου δεν είπα όχι σε ένα τεστ! (με εξαίρεση κάποτε που μου πρότειναν μια κολονοσκόπηση emoops ...)

Ωστόσο, ξεκινήστε από κανέναν άλλον και εδώ είμαι κι εγώ, δε χάνομαι... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμ

μια και λεμε για πειραματα...

καπου ειχα δει 1 αμερικανικο τεστακι για το ποια ειδικοτητα ταιριαζει στον καθενα... που το χα δει.. που το χα δει...

Μήπως λες αυτό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τίποτα,απλά επειδή έφτασε στα αυτιά μου η μέγιστη κατινιά περί πμ που παίζουν γενικά κλπ το μόνο που έχω να πω είναι ότι αφενός από όλο το greekmeds γνωρίζω από κοντά μόνο τη σοφούλα-σοφάκι που την ήξερα από παλιά και άλλο ένα άτομο,ενώ πμ έχω στείλει στον Αρειανό να του ζητήσω συγγνώμη για μια παρεξήγηση,στον κώσταmd να μου αλλάξει το νικ,μερικά με τη γιατρίνα όταν είδαμε ότι είμαστε από πάτρα και άλλα 2-3 που μου χουν στείλει άλλα μέλη για καλωσόρισμα κλπ.

όπως καταλαβαίνετε αφενός είναι γελοίο να κρίνουν μερικοί εξ ιδίων τα αλλότρια,αφετέρου όταν δε γνωρίζεις κάποιον, καλό είναι στην τέλεια ζωούλα σου να ασχολείσαι με άλλα πράγματα από το να τον κρίνεις.

το ότι παίζουμε όλοι στα παιχνίδια δε δείχνει κάτι.

και τέλος,επειδή άκουσα ακόμα και για το θέμα αυτό με τους ερευνητές(δηλαδή έλεος!)-έχω να πω πως προφανώς είναι πλάκα και είναι χαζό να προσπαθείτε να ψάχνετε ομοιότητες σε 5 άτομα!Άλλωστε εγώ ούτε καν ξέρω τα άλλα 4 παιδιά και επίσης μου φαίνονται μια χαρά από εδώ μέσα-εύθυμοι,κοινωνικοί και πολλά άλλα.Αυτά .Είχα γράψει πολύ χειρότερα,απλά το χρωστάω σε μένα μετά από τις απίστευτες κατινιές που άκουσα να τα ξεκαθαρίσω.

καλή συνέχεια σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι κατινιές είναι για τις Κατίνες. Στο χέρι μας είναι να μη μας αγγίζουν.

έχεις δίκιο και στο εξής θα το λάβω σοβαρά υπ'όψιν γιατί πολύ αξία έδωσα κιόλας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ομολογώ πως ούτε εγώ κατάλαβα, αφού ο μόνος που ανέφερε κάτι για πμ ήταν ο Αρειανός, ο οποίος όμως είπε ότι μιλάει για άτομα άλλα από αυτά που αναφέρθηκαν στο πρώτο post.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τίποτα,απλά επειδή έφτασε στα αυτιά μου η μέγιστη κατινιά περί πμ που παίζουν γενικά κλπ το μόνο που έχω να πω είναι ότι αφενός από όλο το greekmeds γνωρίζω από κοντά μόνο τη σοφούλα-σοφάκι που την ήξερα από παλιά και άλλο ένα άτομο,ενώ πμ έχω στείλει στον Αρειανό να του ζητήσω συγγνώμη για μια παρεξήγηση,στον κώσταmd να μου αλλάξει το νικ,μερικά με τη γιατρίνα όταν είδαμε ότι είμαστε από πάτρα και άλλα 2-3 που μου χουν στείλει άλλα μέλη για καλωσόρισμα κλπ.

όπως καταλαβαίνετε αφενός είναι γελοίο να κρίνουν μερικοί εξ ιδίων τα αλλότρια,αφετέρου όταν δε γνωρίζεις κάποιον, καλό είναι στην τέλεια ζωούλα σου να ασχολείσαι με άλλα πράγματα από το να τον κρίνεις.

το ότι παίζουμε όλοι στα παιχνίδια δε δείχνει κάτι.

Ο Αρειανός προφανώς δε μιλούσε για εσένα... Μάλλον τον παρεξήγησες...

Αλλά αν δεν το πω, θα με φάει, όποιος έχει τη emfly μυγιάζεται!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε μπας (λέω τώρα εγώ) και την κατινιά την έριξε κάποιος από την ''ομάδα ψυχολόγων'' για να μελετήσουν τις αντιδράσεις? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.