Jump to content

Ω Χριστέ μου, θα πατώσουμε


Remy Fincher

Recommended Posts

'Ενα έχω να πώ...Ετοιμαστείτε να ζήσετε ένδοξες στιγμές ,αντίστοιχες μ'εκείνες της συμμετοχής του Ρακιτζή.... :lol::lol::lol::lol::lol::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Last Reply

Ρακιντζής Κορυφαίος

S.A.G.A.P.O ανεπανάληπτο

Ματιές/τσαχπινιές στην κάμερα μοναδικές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, αναλόγως του διαγωνισμού είναι και το κλιπάκι. Τι να κάνουν δηλαδή; να τη ντύσουν τσολιά, να το τραγουδήσει στο Σύνταγμα;;;;;;;;; Δε μ ενοχλεί αυτό. Ξέρετε τι μ ενοχλεί; Που η χώρα μας δεν έχει κανέναν άλλο λόγο να προβληθεί στην Ευρώπη και εναποθέτουμε τις ελπίδες μας για την εικόνα της χώρας στη Γιουροβίζιον!!! Έλεος πια! Άρτος και θεάματα: Οποία αποβλάκωση....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Γιατι ειπαμε βριζουν την eurovision;να με συμπαθατε αλλα τα νεα δε φτανουν στην μακρινη emitaly καθως οπως γνωριζετε δεν ασχολουνται καθολου....εχουν εδω το δικο του φεστιβαλ το Φλεβαρη Σαν Ρεμο κ ετσι τη φτυνουν!

Ειδα μια διαφημιση που αφορα την emgreece στο καναλι mtv ....αν μιλατε γι'αυτη εχω να πω απλα και τρανταχτα emeleosemeleosemeleos κ αυτη η Βισση με το ξανθο....μπλιααααααχ !

Τεσπα...ενημερωστε για το αποτελεσμα κ γενικοτερα σχολια οσον αφορα την αποψινη βραδια ( emxmm σημερα ειναι,ε;δε νομιζω να κανω λαθος emoops )

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρά τις όποιες αντιρρήσεις..

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΟ EVERYTHING+ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΑΠΟΨΕ!! embandemclapemclapemclappingemclapping

emclapsemcloveremcloveremclover

Ευχόμαστε οι Lordi να έλιωσαν στους σημερινούς 30 C,

η Σουηδή (που είναι 52 για όσους γκρινιάζουν για την ηλικία της Βισση,

sorry δεν τραγουδάνε μόνο οι εικοσάρες) να μπουρδουκλωθεί στην μπλέ κάπα της

και άγιος ο Θεός emevlogies

Greece twelve points, Greece douze points!! emstaremwinemwinemwin

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία το είπε η Αννούλα. Πιστεύω πως έχουμε ελπίδες

Ωραία το είπε η Αννούλα. Πιστεύω πως έχουμε ελπίδες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χριστός και Παναγία!

Τι ομορφόπαιδα είναι αυτοί που κέρδισαν;

Καλό πάντως το μεταλλάκι που έπαιξαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερα!!!

Πριν λιγο τελειωσε η EUROVISION..Καλα,η Φινλανδια πρωτη??? :splats:

Δεν λεω,δεν ειχαμε και ιδιαιτερες ελπιδες για πρωτια αλλα οχι και να βγαλουμε πρωτη την Φινλανδια emeleos με τα τερατα.. :blink:

Δε ξερω τι γνωμη εχει το κοινο του greekmeds αλλα σιγουρα θα ειναι ενδιαφερουν να ακουστουν οι γνωμες για το διαγωνισμο και τα τραγουδια που ακουστηκαν φετος !!!

emsexwars

Εγω παντως δωδεκαρι στην Φινλανδια δεν εδινα ουτε με σφαιρες!!!

emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Hard Rock Hallelujah!!!

Εμένα πάντως μου άρεσαν οι Φινλανδοί από την αρχή! Το κομμάτι ήταν αρκετά δυνατό, και βέβαια ξεχώριζε!

Οι - πολλές - πουριτανές και αθώες "περσόνες" της τηλεόρασης που... τρόμαζαν στη θέα των "τεράτων", θα προβληματίστηκαν σήμερα, που πολλά 12άρια πήγαν στα... ομορφόπαιδα. Και όχι μόνο από χώρες της Βαλτικής (βλέπε Ελλάδα).

Εντάξει, οι συμμαχίες πάντα υπάρχουν (Δώδεκαααααα... Κι' ουτ' ένα τηλεφώνημαααααα), αλλά ένα τραγούδι για να νικήσει πρέπει να ξεχωρίσει και να πάρει ψήφους εκτός από τις αναμενόμενες. Και οι Lordi το πέτυχαν!

Συγχαρητήρια που το τόλμησαν και δικαιώθηκαν.

Η ερμηνεία της Βίσση δε νομίζω οτι ήταν τόσο καλή. Η ένταση που ήθελε να δώσει δεν πέρασε στο γυαλί. Και στην κορύφωση, κάπου μου το χάλασε, πρέπει να το έχασε λίγο.

Περίμενα ψηλότερα τους Ρουμάνους, ήταν πολύ ωραίο τραγουδάκι.

Hard Rock Hallelujah!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαφωνώ! Αν εξαιρέσεις την υπερβολική εμφάνιση, που για πολλούς είναι απωθητική, το τραγούδι ήταν το μόνο αξιοπρεπές!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ γενικά μαζί σου Elf. Το ρουμάνικο πάντως ήταν η πανηγυρική έναρξη του προγράμματος στην καλοκαιρινή disco, αρχές δεκαετίας 90!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mπραβο emgoal !!!

Βγηκαν αυτοι που υποστηριζα :D !!!

Και,φυσικα,το φετινο αποτελεσμα της Eurovision δειχνει 3 πραγματα κατα τη γνωμη μου:

1) O διαγωνισμος επανεκτησε παναξια το χαρακτηρισμο "τσιρκο",που τεθηκε εν αμφιβολω τα 2 τελευταια χρονια λογω των,φιλοτιμων οφειλω να ομολογησω,προσπαθειων της κυβερνησης της ΝΔ...

2) Την ειρωνεια της τυχης,καθως στη χωρα που γινονται αγωγες απο θρησκοληπτους μπιου για να απαγορευτουν βιβλια,ταινιες κτλ.,θριαμβευσαν οι...σαταναδες :lol: !!!

3) Οτι τα δεκαδες εκατομμυρια ευρωπουλα που ξοδεψε η κυβερνηση της ΝΔ αυτη τη χρονια δεν πηγαν για να αγοραστουν τα SMS οπως περσι (ο Μανωλης Μαυρομματης,ευρωβουλευτης,περηφανευοταν οφ δε ρεκορντ σε ρεπορτερς στις Βρυξελλες πως ξοδεψε απο τον προϋπολογισμο της χωρας ποσα εκατομμυρια ευρω για το 12αρι του Βελγιου)...αλλα αυτη τη φορα τα χλαπακιασανε μεταξυ τους embaaa !!!

Συγχαρητηρια και παλι στους Lordi!!!

May the devil be with them!!!

01final2006finland3qv.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xαβαλε εκανε ο κοσμος,οπως καθε χρονο,γι'αυτο βγηκαν...

Απλα καμια φορα καποιοι πληρωνουν και στηνουν το διαγωνισμο,μπας και οι υπηκοοι αποπροσανατολιστουν απο τα προβληματα τους και ξεχαστουν,αλλα πουουου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.