Jump to content

Παλιοί/παλιές


γιατρίνα

Recommended Posts

Ναι αλλα για να κρατήσεις μια γυναικα δεν αρκεί μονο το πάνω....χρειάζεται και το κάτω που και που!!! ;)

Ενώ εγώ είπα: Και το κάτω κεφάλι πρέπει να σκέφτεται που και που...

Χριστέ μου... δέν το πιστεύω... συμφώνησα με τον Berlushga...

Kill me now... Put a gun in my mouth and shoot !!! Σε λίγο θα βλέπω μόνο Emilio Fede, θα μαθαίνω τις ειδήσεις στον κόσμο φιλτραρισμένες από τη Forza Italia, θα γελάω με τα ανέκδοτα που λέει, θα λατρέψω τους Αμερικάνους, θα πιστέψω ότι για όλα τα κακά της Ιταλίας φταίνε οι Κόκκινοι και οχι... μη... αυτό ποτέ... θα αγοράσω τον δίσκο του !!! Οοοοοοοοχι... Shoot me... shoot me now I say...

emhelpemhelpemhelp:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Last Reply
Cara amica γιατρίνα ,εκτος από πρωθυπουργός της Ιταλίας,πάμπλουτος κ.τ.λ ,είμαι και γνήσιος απόγονος του Καζανόβα :P αν και γεννήθηκα στο Μιλάνο!!Η συμβουλή που θα σου δώσω λοιπόν είναι η εξής παρακάτω

truth_by_trakaje.jpg

Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο!! ;)

Silvio Berlusconi

ο δικός σας άνθρωπος!! emiloveyou

image4.jpg

Aστέρι !! :P Thanks Berlusca !

Y.γ. : Για την ιστορία ο πρόγονός σου ο Καζανόβα είχε χτυπήσει (βάσει των απομνημονευμάτων του) μόνο 122 γκόμενες !! Σήμερα το είδος σας έχει εξελιχθεί . Από το κακό στο χειρότερο που λέμε !! :Pemrockon

Άντε ρε γιατρίνα πες μας νέα!! :P

Τί να πει ρε συ Μιχ.......

Όλα καλά παίδες ! Thanks για το ενδιαφέρον ! Οι συμβουλές όλων σας ήταν πολύ εποικοδομητικές για τη σκέψη μου, αλλά ως συνηθίζω, έκανα πάλι ότι έλεγε το ένστικτό μου !1 :splats: Η δουλειά προχωράει καλώς !

Υ.γ : Περισσότερες λεπτομέρειες δεν μπορούν να παρατεθούν, για λόγους αποφυγής του μπαχαλέματος του forum :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενώ εγώ είπα: Και το κάτω κεφάλι πρέπει να σκέφτεται που και που...

Χριστέ μου... δέν το πιστεύω... συμφώνησα με τον Berlushga...

emhelpemhelpemhelp:P:P:P

Γιατί με στεναχωρείς βρε 'Πράσινο Μίλι' :(

Εγώ τους αγαπάω όλους. emiloveyou

Όσον αφορά δε τον Emilio ,όλοι έχουμε ένα κατοικίδιο σπίτι μας,άλλος έναν σκύλο,μια γάτα...Εγώ έχω αυτον ;)

Σε λίγο θα βλέπω μόνο Emilio Fede

Τι εννοείς????

azzardo03.gif

emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aστέρι !! :P Thanks Berlusca !

Y.γ. : Για την ιστορία ο πρόγονός σου ο Καζανόβα είχε χτυπήσει (βάσει των απομνημονευμάτων του) μόνο 122 γκόμενες !! Σήμερα το είδος σας έχει εξελιχθεί . Από το κακό στο χειρότερο που λέμε !! :Pemrockon

Όλα καλά παίδες ! Thanks για το ενδιαφέρον ! Οι συμβουλές όλων σας ήταν πολύ εποικοδομητικές για τη σκέψη μου, αλλά ως συνηθίζω, έκανα πάλι ότι έλεγε το ένστικτό μου !1 :splats: Η δουλειά προχωράει καλώς !

Υ.γ : Περισσότερες λεπτομέρειες δεν μπορούν να παρατεθούν, για λόγους αποφυγής του μπαχαλέματος του forum :P:P:P

Λοιπόν ήμουν έτοιμη να αναρωτηθώ τί έγινε τελικά και αν όλες αυτές οι συμβουλές έπιασαν τόπο. emquestion

Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα μπαχαλέματος, μιας και το εν λόγω τόπικ δημιουργήθηκε για να συζητηθεί αυτό ακριβώς το θέμα.

emrockon Άντε πες μας!!!! embounce

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Y.γ. : Για την ιστορία ο πρόγονός σου ο Καζανόβα είχε χτυπήσει (βάσει των απομνημονευμάτων του) μόνο 122 γκόμενες !! Σήμερα το είδος σας έχει εξελιχθεί . Από το κακό στο χειρότερο που λέμε !!

Δυστυχώς γιατρίνα μου,το είδος μας έχει εξελιχθεί περισσότερο προς XX παρα προς ΧY :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο πειρατής Μπαμπαρόσσα είχε 4.000 γυναίκες επισήμως όλες διαλεγμένες από τις καλύτερες περιοχές της Ευρώπης.

Ο Μέγας Αλέξανδρος κληρονόμησε το γυναικωνίτη του Δαρείου με 365 γυναίκες(μία για κάθε ημέρα του χρόνου).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς γιατρίνα μου,το είδος μας έχει εξελιχθεί περισσότερο προς XX παρα προς ΧY :P

Αυτό εννοούσα κι εγώ βρε ! Από το κακό (122 γυναίκες), στο χειρότερο (ΧΧ και ΧΧΥ, κλπ.) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κύριε Σύλβιο δεν υποσχεσθήκατε αποχή από το σεξ μέχρι τις εκλογές;

Η προσπάθειά σας σας τιμά. Αν είχα δικαίωμα ψήφου θα την έριχνα σε σας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup φιλε μου M@N1I<,

υποσχέθηκα αποχη από το sex..... με την γυναικα μου :lol: ,

4x3conBush_ansa.jpg

με τις υπόλοιπες ούτε για πλακα δεν τίθεται τέτοιο θέμα!!!! ;)

άσε που κατά την διάρκεια της προεκλογικής περιόδου δεν μου κάνει κου-κου με τίποτα. :wacko:

Να φανταστείς ούτε και το μαγικό χαπάκι δεν μπορεί να μου "σηκώσει" emarup το ηθικό!!! emhelp

Λες αν κάνω κανένα τάμα στον μακαρίτη....papa%20tie.jpg

να βοηθήσει την κατάσταση???? :lol:

και M@N1I<,για τους φίλους απλά Berlusca :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Μέγας Αλέξανδρος κληρονόμησε το γυναικωνίτη του Δαρείου με 365 γυναίκες(μία για κάθε ημέρα του χρόνου).
Δεν ήξερα ότι ίσχυε το γρηγοριανό ημερολόγιο από τότε :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστή παρατήρηση.

Ομως το Γρηγοριανό ημερολόγιο δεν επέβαλε το χρόνο των 365 ημερών.Πόσες ημέρες είχε δηλαδή ο χρόνος στην Ελλάδα πριν το 1923 και την επιβολή του Γρηγοριανού ημερολογίου?

Πόσες ημέρες έχει ο χρόνος των παλαιοημερολογιτών?

Οι μήνες των αρχαίων ήταν διαφορετικοί,ο συνολικός όμως αριθμός των ημερών του χρόνου είχε προσδιοριστεί με ακρίβεια πριν τον Πτολεμαίο.

Φοβερό να αμφισβητούνται οι ικανότητες του στρατηλάτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια φορά το χρόνο??Κάτι μου λέει πως ο Μέγας ήταν και μέγας κερατάς..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ δε θα ήθελες να έχεις την τιμητική θέση μιας εκ των 365 θεραπαινίδων του στρατηλάτου?
Θα προτιμούσα να έχω την τιμητική θέση να έχω 365 στρατηλάτες :splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Φυσικά. Θα ανησυχούσα σε αντίθετη περίπτωση ;)

Σε παραπέμπω σε παλαιότερο τοπικ, του οποίου βαριέμαι να παραθέσω λινκ, όπου σε ερώτηση "τι θα θέλατε να είστε", απήντησα Κλεοπάτρα, Ελισάβετ Α' και Μαρία Ρουσλάνα...εμμμμμ... Κάλλας :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Που εισαι ρε γιατρινα?Τι κανεις?Τελικα με ποιον τα εφτιαξες :D ?Με τον επι πτυχιω ή με τον ειδικευομενο :lol: ?

Ελαααα...πες μας :D !!!

Μας εχει φαει η περιεργεια emgossip !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηallo Arianos και σε όλους παίδες. Τελικώς αν και κάτι έγινε με τον κύριο από το 6ο έτος, είμαστε ξανά ελέυθεροι κι ωραίοι !!! :P

Τα σέβη μου :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.