Jump to content

Παλιοί/παλιές


γιατρίνα

Recommended Posts

Ή έβαζα τον Μπουγά να το τραγουδήσει όπως εκείνος μόνο ξέρει

Ουφ τους βαρέθηκα όλους, γιατρίνα παράτα τους και έλα μαζί μου emsplats (απαραίτητη πρόσφατη ολόσωμη φώτο :P )

@Singularity

Δε νομίζω οτι υφίσταται λόγος δημιουργίας καινούργιου τόπικ, ακόμη και αν προκύψει με διευθυντή κλινικής B)

Τώρα αν πιάσει τις σεβαστές Τζουλ και Γουίν επιθυμία για νοικοκυριό τί να πω.. :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Last Reply

Το θέμα του τρόπου απόρριψης είναι πολύ σημαντικό.

Μερικές απαντήσεις που εκνευρίζουν πολύ τους άντρες είναι δεν υπάρχει χημεία μεταξύ μας ή σε βλέπω σα μεγάλο μου αδερφό.Αλλά και το δε θέλω να μου ξαναμιλήσεις είναι ενοχλητικό.

Βασικά οι γυναίκες σπάνια δείχνουν τακτ(ίσως προσπαθούν).

Τους άντρες τους συμφέρει η απόρριψη να γίνεται όσο το δυνατό γρηγορότερα ώστε να μη χαθεί χρόνος και να αφιερωθεί σε νέα προσπάθεια.Επίσης να γίνεται κατά το δυνατό ευγενικά και ανώδυνα ώστε η επόμενη προσπάθεια να μη συνοδευτεί από αισθήματα αγωνίας και άγχους.

Αντίθετα οι γυναίκες έχουν την τάση να παρατείνουν το χρόνο μέχρι την απόρριψη μερικές φορές σε εξοργιστικό βαθμό.

Οι άντρες αναρωτιούνται αν τους δοκιμάζουν ή θέλουν επιβεβαίωση και τους αρέσει το φλερτ.

Εχω όμως την αίσθηση οτι αυτό που συμβαίνει είναι η ύπαρξη μιας αδιόρατης γυναικείας αλληλεγγύης που ίσως λειτουργεί συνειδητά και ίσως ασυνείδητα.

Δηλαδή σκέφτεται μια γυναίκα που συνήθως παίρνει την απόφαση στο πρωτο πεντάλεπτο εάν τον διώξω αμέσως θα πάει να βρει άλλη και θα έχει αρκετό χρόνο για αυτό.

Εάν όλες κάνουν το ίδιο,αυτός που θα καταλήξει σε εμένα και θα μου αρέσει θα έχει ίσως περάσει από 100 άλλες που δεν τον βρήκαν επαρκή χωρίς όμως να έχει κάνει και την ανάλογη χρονική και οικονομική επένδυση.Ετσι είναι πιθανό να με εγκαταλείψει εύκολα.

Αυτή την κατάσταση αντιμετωπίζουν οι άτυχοι άντρες που πρέπει να υπομένουν τα πάνδεινα και να τρέφουν φρούδες ελπίδες μέχρι τη στιγμή της απόρριψης και τους καταρρακώματος.

Η ιδανική λύση θα ήταν αυτή που πρότεινε ο Ουμπέρτο Εκο,να φορούν οι γυναίκες μπλουζάκια με σημεία για το ποιες ημέρες και ώρες της ημέρας είναι διαθέσιμες και για ποιους.

Ετσι θα γλίτωνε η ανθρωπότητα πολύ κόπο εξαιτίας της αμφισημείας και της ανυπαρξίας κοινώς αποδεκτής γλώσσας των σημείων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού παίζει για κανα χρόνο το πιθανότερο είναι ότι έχει μπαγιατέψει.

ΕΚΤΟΣ + ΑΝ δεν παίζει συνεχώς για 1 χρόνο, αλλά αραιά και περιστασιακά στην διάρκεια αυτού του χρόνου.

Πάντως φαίνεσαι πολύ ποιό ενθουσιασμένη με τον γιατρό παρά με τον άλλον. Η γνώμη μου είναι να δώσεις λίγο περισσότερο θάρρος στον γιατρό και λίγο πριν γίνει η κίνηση τα χαλάς με τον άλλον και έχεις τον γιατρό. Το δίπορτο όσο δελεαστικό και αν ακούγεται, εμπεριέχει πολλές τύψεις.

emquestion Ερώτηση: Όταν στο 4ο έτος αρχίσει να παίζει με κανέναν επιμελητή θα ανοίξουμε καινούργιο τόπικ ή θα

συνεχίσουμε σε αυτό;

Kαλόοο! :P Δεν το χω σκεφτεί !Μπορεί ! Αν και υπάρχει ήδη κι ένας ειδικευόμενος στην Παθολογική !Άσε, έχω μπλέξει τα μπούτια μου !!

Όσο για τον επί πτυχίω, όντως περιστασιακά παίζει κάτι, αλλά τελευταίως προχωράμε! όλα καλά !!

Γυμναστης;;;Χμμμμ....δαγκωτο διπλο προς το παρον.Εκτος κ αν εχεις βαρεθει κ το σεξ μαζι του....τοτε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

Ε, ρε πως φαίνεται η έμπειρη ! Ακριβώς γι΄αυτό τον ξαποστέλνω ! ;)

Ή έβαζα τον Μπουγά να το τραγουδήσει όπως εκείνος μόνο ξέρει

Ουφ τους βαρέθηκα όλους, γιατρίνα παράτα τους και έλα μαζί μου emsplats (απαραίτητη πρόσφατη ολόσωμη φώτο :P )

@Singularity

Δε νομίζω οτι υφίσταται λόγος δημιουργίας καινούργιου τόπικ, ακόμη και αν προκύψει με διευθυντή κλινικής B)

Τώρα αν πιάσει τις σεβαστές Τζουλ και Γουίν επιθυμία για νοικοκυριό τί να πω.. :wacko:

Είσαι μικρούλης καλέ ! Αλλιώς, βλέπαμε !! emconfused

Αγαπητή γιατρίνα.Εγώ λέω να το κάνεις δίπορτο.Γτ όχι??Διπλά δώρα-διπλό σεξ,διπλά κεράσματα!!Που ξέρεις??Μπορεί κι εσύ να το χεις φάει το κέρατό σου.Κάντη τη καλή και διαλέγεις μετά(μετά το πολύ σεξ-καλό φαγητό και γούτσου γούτσου) ;)

Μπα ! Σήμερα το βράδυ έχω σκοπό να πω του δικού μου, να το τελειώνουμε . Βα ρέθηκα την απραξία ! <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρωτα απο ολα να συμφωνησω με τον Σπεργκεμπιετ για καποια πραγματα που γραφει...Οντως,αν ειναι να ριξετε χυλοπιτα κοριτσια,ριχτε την επι τοπου :P !!Τι παει να πει δεν ξερω...θα δουμε...και την αλλη βδομαδα τα φτιαχνει με τον φιλο σου(την καριολα... :D ) :angry:?Εχουμε και δουλειες και περιμενουν και αλλες στη σειρα :lol: !!

Τωρα για τη γιατρινα...βλεπω ειναι σε καλο δρομο B) !!Επι πτυχιω ή ειδικευομενος δεν εχει σημασια :lol: ...αφου ειναι γιατρος,καλος θα 'ναι :D !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητή γιατρίνα, όπως μπορούμε να παρατηρήσουμε και από τη φωτογραφία σου, έχεις πράγματι μπλέξει τα μπούτια σου, και στο λάθος άξονα. Σε μια τέτοια κατάσταση δε θα μπορούσες παρά να χρειάζεσαι τη βοήθεια των ΧΑΚΙ (Χαλκέντεροι Αναλυτές Καρδιοτσαχπινογαργαλιάρικων Ιστοριών) για να σε βγάλουν από το τέλμα σου ή τουλάχιστον να σου δείξουν πώς περπατάμε.

Κάναμε πράγματι μια συνέλευση και επειδή φωνάζαμε δυνατά και δε βγάζαμε άκρη, μας πήραν τηλέφωνο από τον ΦΑΙ (Φαγητοεπιλυτές Αισθηματικών Ιστοριών) και μας έδωσαν την ακόλουθη πρόταση, η οποία - δε φαντάζομαι να διαφωνείς - έχει μια βάση...

Μπουζουλιόπιτα : για 2 άτομα

Υλικά

Νυν γκόμενος της αρεσκείας μας, ο οποίος έχει μπαγιατέψει - σκεφτείτε το ψωμί που χρησιμοποιούμε στα μπιφτέκια.

Υποψήφιος γκόμενος της πολλής αρεσκείας μας, νέος, ωραίος, φιλόδοξος, αστέρι του πενταγράμμου, της πεντάλφας ή του πενταγώνου, δεν έχει σημασία, ο οποίος ασχολείται με διαγώνια καρφώματα και τριπλά άξελ, άρα μάλλον πατινάζ θα κάνει. Στην αυτή περίπτωση, ρωτάμε τον Αλέξη Κωστάλα αν είναι καλό το υλικό, δεν γίνεται, σε κάποιο τουρνουά καλλιτεχνικού πατινάζ θα τον έχει δει.

Αλάτι, πιπέρι, ρίγανη, αρωματικά φυτά, αρωματικά κεριά, λάδια, λάδια για μασάζ, φάε λάδι και έλα βράδυ.

Εκτέλεση:

Τον νυν στον τοίχο, στα πέντε μέτρα. Δίνουμε το λάδι στον υποψήφιο, του λέμε να έρθει βράδυ, και χρησιμοποιούμε τα υπόλοιπα υλικά επάνω του, για μια αξέχαστη βραδιά!

Καλή σας όρεξη, οι ΦΑΙ (και για την αντιγραφή, οι ΧΑΚΙ).

ΥΓ. Μόνο πείσε τον νέο να τρώτε την πίτα σε διαφορετική στάση από αυτή που έχεις τώρα - ή μπορείς να μου τη διδάξεις, γιατί συνήθως τα χέρια μου είναι πιασμένα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σου πέφτω αρκετά μεγάλη χρυσό μου ;)
Μπα...ηλικιακα στα ιδια ειμαστε περιπου...αλλα οντως τα πιπινια εχουν αλλη χαρη...τωρα που το σκεφτομαι θα στο λεγα και με σηματα μορς...ή καπνου...ή θα στο ζωγραφιζα...ή απ'το τηλεφωνο...ή με e-mail...ή σε κανα ματριξ γηπεδου...ή θα εβαζα αλλον να στο πει... :lol::lol::lol:
Μωρέ αντί να μπεις σε τόσο κόπο γιατί δεν το λες αυτοπροσώπως?
Τώρα αν πιάσει τις σεβαστές Τζουλ και Γουίν επιθυμία για νοικοκυριό τί να πω.. :wacko:
Ορίστε, εδώ με αποκαλούν σεβαστή :P Μιλάμε για αιώωωωωωωωωωνες σταφίδας!!! :bloodomen:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

emarup

:P:P:P Δε φανταζόμουν πως υπάρχουν τόοσοι συνάδελφοι με τόοσο "εμπεριστατωμένες" απόψεις για το πρόβλημα μου ! Ευχαριστώ !

Τα σέβη μου :splats:

Υ.Γ. : Την εικονιζόμενη στάση δεν την έχω τσεκάρει αν είναι λειτουργική. Με βάση την κοινή λογική όμως, δεν παίζει να μην χρειάζεται χέρια !! :Pemofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρέ αντί να μπεις σε τόσο κόπο γιατί δεν το λες αυτοπροσώπως?

Γιατι διατηρω εντονες επιφυλαξεις για το αν μπορουν να καταλαβουν με λογια οι γυναικες αυτο που δεν εχουν παρει χαμπαρι με τη γλωσσα του σωματος :splaaaats: (χωρις παρεξηγηση emiloveyou:D )!!

Γιατρινα ειναι καλο που εχεις πολλες επιλογες :D !!Τους ειδικευομενους να τους προσεχεις ομως :o !Οι περισσοτεροι ειναι σε φαση "για να δουμε ποσες θα πηδηξω ως το τελος της ειδικοτητας" :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τhanks !

Xε χε χε ! Σε μένα τα λες αυτά, βρε ariane ?? Έχω εμπειρία από 2 ειδικευόμενους μέχρι τώρα, που όχι μόνο δεν έκαναν τπτ μαζί μου αλλά το φυσάγανε και δεν κρύωνε κιόλας !! Όποιος δε μετράει φαίνεται και ανταμοίβεται καταλλήλως : μένει αυτός κι ο ..... του, στα κρύα του λουτρού !! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τους ειδικευομενους να τους προσεχεις ομως :o !Οι περισσοτεροι ειναι σε φαση "για να δουμε ποσες θα πηδηξω ως το τελος της ειδικοτητας" :lol: !!

Πάνω σε αυτό πρέπει να πώ οτι έχεις τα δίκια σου.... <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δόξα τω θεω που η λέξη είναι ο,η ειδικευόμενος

ίδια και στα 2 γένη

και ίδιες φιλοδοξίες και στα 2 γένη (θα θέλαμε δηλαδή κι εμείς τα αγοράκια αλλα τα τυχερά μας από ειδικευόμενες μετρώνται στα δάχτυλα του ενός μόλις χεριού....)

Δόξα τω θεω που η λέξη είναι ο,η ειδικευόμενος

ίδια και στα 2 γένη

και ίδιες φιλοδοξίες και στα 2 γένη (θα θέλαμε δηλαδή κι εμείς τα αγοράκια αλλα τα τυχερά μας από ειδικευόμενες μετρώνται στα δάχτυλα του ενός μόλις χεριού....)

Δόξα τω θεω που η λέξη είναι ο,η ειδικευόμενος

ίδια και στα 2 γένη

και ίδιες φιλοδοξίες και στα 2 γένη (θα θέλαμε δηλαδή κι εμείς τα αγοράκια αλλα τα τυχερά μας από ειδικευόμενες μετρώνται στα δάχτυλα του ενός μόλις χεριού.... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(M@N1I< @ Feb 22 2006, 14:52 )

Ουφ τους βαρέθηκα όλους, γιατρίνα παράτα τους και έλα μαζί μου (απαραίτητη πρόσφατη ολόσωμη φώτο )

Είσαι μικρούλης καλέ ! Αλλιώς, βλέπαμε !! emconfused

Λοιπον αυτο θα ηθελα να το σχολιασω :P ...

Αποδοκιμαζω μετα βδελυγμιας την κακια συνηθεια των φοιτητριων να σνομπαρουν τους συνομηλικους συμφοιτητες τους για χαρη κατι επι πτυχιω ρεμαλων και σαλιαρηδων ειδικευομενων <_< ...

Η γιατρινα θεωρει πολυ μικρο σε ηλικια τον Μ@Ν1Ι<,παρα το γεγονος οτι ειναι 2 μηνες περιπου μεγαλυτερος της,οπως φαινεται στα προφιλ τους...προκειται για εναν ρατσισμο ιδιαιτερα αναπτυγμενο μεταξυ των γιατρινων,που μας ειχε φερει θυμαμαι τοτε στα πρωτα ετη σε κατασταση απελπισιας :P ,καθως αυτες κοιταγαν κατι πανασχημους πεμπτο-εκτοετεις και εμας μας εφτυναν emno ... emeleos κοριτσια,μη σνομπαρετε τους συμφοιτητες σας,μπορει να ειναι μικροι και απειροι,η καρδια τους ομως δεν εχει προλαβει ακομη να γινει γουρουνισια σαν των αλλων emcolgate ...τι θα κανουν αυτα τα παιδια για να βγαλουν γκομενα?Θα τρεχουν στα λυκεια :lol: ?

Για αυτο σε ενδειξη συμπαραστασης προς τους αρρενες φοιτητες των μικρων ετων,αντιγραφω ενα συνθημα που αντικρισαμε γραμμενο στον πινακα του ΝΑΒΟ μια μερα,ερχομενοι για το μαθημα της Φυσικης Ι emcolgate ...

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ...ΚΑΝΤΕ ΣΕΞ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΣΑΣ!!!ΚΑΝΤΕ ΕΡΩΤΑ,ΟΧΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αγαπητοί συνομήλικοι, δέχομαι τα παράπονα και τις παρατηρήσεις σας.Εντούτοις, είναι κομματάκι δύσκολο να πετύχεις ωριμότητα σε συνομιλήκους σου, αλλά όχι και ακατόρθωτο. Αυτό που επιλέγουμε στον εκτοετή συμφοιτητή μας ή τεσπα σε έναν μεγαλύτερο είναι η ωριμότητα γενικότερα του φέρεσθαι (αν και υπάρχουν και εξαίσιοι παλίμπαιδες που είναι 30 και ...!) και όχι η εμπειρία στις γυναίκες ή στο σεξ. Εξάλλου, αισθάνεσαι πιο ελεύθερη στο σεξ με κάποιον που έχει τις ίδιες εμπειρίες με σένα και προτείνεις ευκολότερα καινούριες ιδέες, απ΄ότι όταν είσαι μ΄έναν 30άρη που θα σε βάλει ... στα νερά του χωρίς πολλές κουβέντες (αλλά έχει κι αυτό τη χάρη του !!!). Τεσπα. Αυτό στο οποίο θέλω να καταλήξω εν τέλει είναι ότι δεν πρέπει να γενικεύουμε σε ζητήματα καρδιάς ( και σεξ. εμπειριιών, αν το θέλετε), ούτε για τις γιατρίνες ούτε για τους γιατρούληδες ούτε για κανέναν. Κάθε ηλικία έχει και τις χάρες της (ε, καλά δε μιλάω για ακρότητες του τύπου "Το αγόρι μου είναι 60άρης"), και το παν στο να έλθεις κοντά με κάποιον είναι να σου κάνει κάτι, αυτό το "κλικ" που λέμε κοινώς, να έχει κάτι που θα μαγνητίσει το βλέμμα και την προσοχή σου από την πρώτη στιγμή. όλα τ΄άλλα δε μετράνε !

Υ.γ. : Βρε Ariane μια χαρά είναι και οι κοπέλες του Λυκείου για τους 20άρηδες !! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι νεαροί ζηλεύουν τους μεγάλους για τα λεφτά και οι μεγάλοι τους νεαρούς για την εμφάνιση και την αντοχή.

Πολλοί μεγαλύτεροι θα εύχονταν να ήταν μερικά χρόνια νεώτεροι.Μετανιώνουν για τα χαμένα χρόνια όταν δεν είχαν την αναγκαία πείρα.

Ενας αποφασισμένος,έμπειρος νέος έχει πολύ μεγαλύτερες δυνατότητες από έναν μεγαλύτερο που συνήθως έχει και λιγότερο χρόνο.(αν και το τελευταίο μπορεί να λειτουργεί ελκυστικά για μια γυναίκα).

Αν οι νέοι δε χάζευαν και δε σπαταλούσαν τόσο χρόνο σε ανοησίες και λάθος κινήσεις,οι μεγάλοι θα βρίσκονταν σε απόγνωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί να πει ρε συ Μιχ.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορεία "γκομενικού" χαρακτήρος . Τα φώτα σας (ειλικρινά μιλάω βρε !) παρακαλώ !

Cara amica γιατρίνα ,εκτος από πρωθυπουργός της Ιταλίας,πάμπλουτος κ.τ.λ ,είμαι και γνήσιος απόγονος του Καζανόβα :P αν και γεννήθηκα στο Μιλάνο!!Η συμβουλή που θα σου δώσω λοιπόν είναι η εξής παρακάτω

truth_by_trakaje.jpg

Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο!! ;)

Silvio Berlusconi

ο δικός σας άνθρωπος!! emiloveyou

image4.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemeek Πρώτη φορά ακούω να το λέει άντρας αυτό.... Εύγε παιδίμ emthumbup
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μετά σου λέει γιατί το χρωμόσωμα Υ αρχίζει να σπανίζει... Αφού μόλις πάει να σκεφτεί λίγο το γεμίζετε ενοχές...

Και το κάτω κεφάλι πρέπει να σκέφτεται που και που...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κάποιοι αδυνατούν να καταλάβουν ότι τον άντρα τον κάνει το πάνω κεφάλι και όχι το κάτω...

Ναι αλλα για να κρατήσεις μια γυναικα δεν αρκεί μονο το πάνω....χρειάζεται και το κάτω που και που!!! ;)

Silvio Berlusconi

ο δικός σας άνθρωπος!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιο πανω και κατω κεφαλι......τα λεφτα αισθηματα ειναι το πρωτο κ βασικοτερο που μετραει για ολα τα φυλα! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.