Jump to content

Please,βοηθήστε λίγο οι παλιότεροι...


astropeleki09

Recommended Posts

Το Α.Ι.Ε.Π έχω μάθει τι είναι και η ρητορική του ούτε εμένα με εκφράζει πλήρως γιατί είναι εξαιρετικά φανατισμένη και έτσι χάνουμε το δίκιο μας.

Χρειάζεται ΣΦΟΔΡΗ αντιπαράθεση για να πετύχεις αποτελέσματα. Ιδίως εάν προσπαθούν να σε πείσουν για παράλογα πράγματα (έλληνες απόφοιτοι = ξένοι απόφοιτοι).

Αυτό που θέλω να συμπληρώσω είναι ότι το τι είναι ο καθένας εξαρτάται από τον ίδιο και εγώ δεν θα κάτσω να δώσω τόσο μεγάλη σημασία στη γνώμη που προσπαθουν άλλοι να μου επιβάλλουν για το τι πρέπει να κάνω στη δουλειά μου και πως πρέπει να βλέπω τις σπουδές της Ανατολής. Ούτε το ΣΑΙΕΠ θα ακούσω, έτσι όπως εμφανίζεται, ούτε τους Δικατσοπερίεργους.Έχω γνώμη δική μου.

Φυσικά έχεις και το δικαίωμα της γνώμης σου.

Αυτοί όμως δεν δώσαν Πανελλήνιες Εξετάσεις και αυτό δεν έχει σχέση με τη ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ. Είναι γεγονός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρειάζεται ΣΦΟΔΡΗ αντιπαράθεση για να πετύχεις αποτελέσματα. Ιδίως εάν προσπαθούν να σε πείσουν για παράλογα πράγματα (έλληνες απόφοιτοι = ξένοι απόφοιτοι).

Φυσικά έχεις και το δικαίωμα της γνώμης σου.

Αυτοί όμως δεν δώσαν Πανελλήνιες Εξετάσεις και αυτό δεν έχει σχέση με τη ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ. Είναι γεγονός.

Εσύ ρε minara τι παλιός είσαι για να καταλάβω δηλαδή.

Παλιοβλάκας ή παλιομαλάκας; :splats::splats::splats:

Αντί ρε τρόμπα να μιλήσεις για τους τωρινούς σου (άθλιους) βαθμούς επικαλείσαι τι έκανες στα 17 σου χρόνια. Πες μας και για τη ζωγραφιά που έκανες στα μεγάλα νήπια. :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ ρε minara τι παλιός είσαι για να καταλάβω δηλαδή.

Παλιοβλάκας ή παλιομαλάκας; :splats::splats::splats:

Αντί ρε τρόμπα να μιλήσεις για τους τωρινούς σου (άθλιους) βαθμούς επικαλείσαι τι έκανες στα 17 σου χρόνια. Πες μας και για τη ζωγραφιά που έκανες στα μεγάλα νήπια. :splats:

Τα λες αυτά που λες ΑΝΙΚΑΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΤΟΛΜΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙ ΒΑΘΜΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ γιατί πάτωσες. Ό,ΤΙ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. Για το 99% των μαθητών οι Πανελλήνιες Εξετάσεις είναι το στοιχείο που καθορίζει την πορεία τους στο μέλλον, αλλά εσύ -ΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ- θεωρείς ότι Πανελλήνιες δεν είναι τίποτα, είναι μια κοροϊδία, ένα ψέμα, ένας ηλίθιος θεσμός.

ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ.

Όσο για την απόπειρα να συγκρίνεις τη ζωγραφιά των νηπίων με τις ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ αποτελεί απόδειξη ότι είσαι Η-Λ-Ι-Θ-Ι-Ο-Σ. Είσαι τόσο κομπλεξικός που είμαι σίγουρος ότι τους πιάνουν τα γέλια όσοι σε διαβάζουν.

Για άλλη μια φορά συκοφάντη του κερατά λες ότι βγάζω άθλιους βαθμούς χωρίς να ΞΕΡΕΙΣ τι αναλυτική βαθμολογία έχω. ΡΕ ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΕΜΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;; ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙΣ ΕΤΣΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.