Jump to content

Aγάπη είναι...


Recommended Posts

εμενα μ΄αρεσει το προφιτερολ...και στον Βαμο βεβαιως αρεσει.....Απλα ανησυχω για την υγεια του...μικρο παιδι ....να παθει κανα ζαχαρο να το΄χουμε βαρος στη συνειδηση μας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 353
  • Created
  • Last Reply
εμενα μ΄αρεσει το προφιτερολ...και στον Βαμο βεβαιως αρεσει.....Απλα ανησυχω για την υγεια του...μικρο παιδι ....να παθει κανα ζαχαρο να το΄χουμε βαρος στη συνειδηση μας?

θες να φαμε μαζι ?

και μετα θα πρεπει να περασουμε καποιες ωρες μαζι...

για να μετρησουμε το ζαχαρο μου και να κανουμε την καμπυλη του...

Έλα που δε σ'αρέσει το προφιτερόλ!!!!!!!!!!!!!! Ο γιατρός του Ερυθρού όταν με πήγαν τύφλα ένα σάββατο βράδυ, μπορεί να μη θυμάμαι καν το όνομά του, αλλά ότι τα προφιτερόλ κάνουν καλό και πρέπει να τα τρωω, το θυμαμαι όταν το είπε! Κι εγώ τους γιατρούς τους ακούω!!!

ειπε γιατρος τετοιο πραμα ?

τεσπα...

αλλα και να το ειπε αυτος, εμενα γιατι να μ αρεσει ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγάπη είναι να σ'αγαπούν γι'αυτό που είσαι ή μάλλον να σ'αγαπούν κι ας είσαι, όπως είσαι... emblush

(Όσκαρ Ουάιλντ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, χωρις τη βικη εγω δεν παω πουθενα.....Μονο αν ερθει κι εκεινη ....

μπα που πηγε η υπερμετρη αυτοπεποιθηση σου ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρωτα απ΄ολα δεν ειναι υπερμετρη, ειναι βασιμη( χι χι χι ).

Απλα , για μια στιγμη σκιαχτηκα σκεφτομενη οτι μπορει να με μπερδεψεις με το λουκουμι ή το προφιτερολ whatever......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρωτα απ΄ολα δεν ειναι υπερμετρη, ειναι βασιμη( χι χι χι ).

Απλα , για μια στιγμη σκιαχτηκα σκεφτομενη οτι μπορει να με μπερδεψεις με το λουκουμι ή το προφιτερολ whatever......

εξαρταται αν μοιαζεις περισσοτερο με λουκουμι η' προφιτερολ

τι εισαι?

στρουμπουλη η' πλαδαρη ?...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ποτε ερθω για φαι ( μαζι με τη Βικη να εξγουμαι), κανε μου τη χαρη να μην πεις αναλογο αστειο......κρυωσα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ποτε ερθω για φαι ( μαζι με τη Βικη να εξγουμαι), κανε μου τη χαρη να μην πεις αναλογο αστειο......κρυωσα.....

αυτη η αυτοπεποιθηση δεν κλονιζεται με τπτ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εξαρταται αν μοιαζεις περισσοτερο με λουκουμι η' προφιτερολ

τι εισαι?

στρουμπουλη η' πλαδαρη ?...

ιατροι.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, γεια σου ρε Βικη! Κι εμενα μου θυμισε για μια ακομη φορα σε ποια σχολη βρισκομαι......

οπως σ αρεσει να απαντας ειρωνικα...

για μια στιγμη σκιαχτηκα σκεφτομενη οτι μπορει να με μπερδεψεις με το λουκουμι ή το προφιτερολ whatever......

να μαθεις να γινεσαι και αποδεκτης της ειρωνειας...

οχι μονα -ζυγα = μονοζυγα

οσο για τα σχολια περι ... ιατρικων αστε'ι'σμων ,

οκ , καλη προσπαθεια κοριτσια , keep up the good work

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επ, εκανες φαουλ...δεν ειμαι εγω αυτη που ειρωνευτηκα πρωτη.

Κοιτα ( και αυτα τα λεω χωρις καμια διαθεση να προσβαλλω κανενα) ειναι γεγονος οτι τα αγορακια της ιατρικης σχολης κρατουσανε ομπρελα οταν ο θεος μοιραζε καλο -πετυχημενο χιουμορ.

1) δεν νομιζω οτι το σχολιο σου εγινε με στοχο την ειρωνια.Πιστευω οτι ηταν μια αποτυχημενη προσπαθεια πλακας .It' s ok! Ολοι εχουμε τις κακες μας στιγμες ( ακομα κι εγω! ;) )

2) Στην περιπτωση που οντως ειχες στοχο να ειρωνευτεις , τοτε ακου να μαθαινεις μικρε μου :

Εισαι στο νετ και κανεις πλακα με 2 γυναικες .Επαναλαμβανω : ΓΥΝΑΙΚΕΣ ....Ουτε αγορακια , ουτε φορτηγατζηδες , ουτε μπακαληδες.Ακομα κι οταν λοιπον μπορει να ερχεσαι σε αντιπαραθεση καποιες στιγμες με αυτες ( it' s not the case εδω βεβαια , καθως ειχαμε προχωρησει στο σημειο της ευχαριστης πλακας-πειραγματος) , ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να εισαι αντρας.Τι σημαινει αυτο ? Τη γυναικα τη χειριζομαστε χρησιμοποιωντας λεπτο χιουμορ , ακομα κι οταν θελουμε να την πειραξουμε .

Φυσικα , δε χρειαζεται να σχολιασω οτι δεν ειρωνευομαστε κανενα , ουτε αντρα ουτε γυναικα , παρα μονο οταν μας προκαλει ή μας εχει προσβαλλει( που δεν ειναι επισης η case εδω ) .

Αποδεκτης πειραγματος γινομαι ανετοτατα , αρκει να ειναι καλογουστο.Αποδεκτης ειρωνειας , γινομαι επισης ( αν και δεν το θεωρω καθολου sic) , αρκει να την εχω προκαλεσει, οποτε και διατιθεμαι να ζητησω συγνωμη απο αυτον που ενοχλησα με τον τροπο μου.

Τωρα....γιατι πιστευω οτι σε αγορακι αλλης σχολης οοολα αυτα δε θα χρειαζοτανε καν να τα εξηγησω ? ε? γιατι?

φιλικα παντα ( δηλαδη,δε χρειαζεται να τα παρεις και να απαντησεις με ασχημο τροπο γλυκε μου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αγαπητη μου lilpapaki

επειδη το κλιμα αρχιζει να βαραινει , να κατι για να ξαναχαλαρωσουμε και να επιστρεψει το γελιο στο μουτρακι σου

d.jpg

PROFITEROL.jpg

καλη ορεξη μπουμπου !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω τα παράπονα της lilpapaki για τα αγοράκια των ιατρικών σχολών...

Ας πούμε εγώ όταν έβρεχε χιούμορ, ομορφιά και μετριοφροσύνη πήρα μεγάλες δόσεις! :P

Το κακό είναι ότι πήρα κ όταν έβρεχε ειρωνία κ μου το προσάπτουν τώρα..

Λοιπόν απομακρύνομαι τώρα απο τα προηγούμενα (δηλαδή τίποτα προσωπικό με τα κορίτσια εδώ) και θα πω κ εγώ τον καημό μου.

Κατα την διάρκεια της περίφημης βροχής ομορφιάς, τα κορίτσια των ιατρικών σχολών ήταν κλεισμένα σε ποσοστό 90% σε καταφύγια απόλυτα στεγανά!

Αυτό γιατί καήκαμε 6 χρόνια να τις βλέπουμε!

(Όταν γίνεται κάτι τέτοιο το εναπομείναν 10% θεωρεί εαυτόν τουλάααχιστον κουκλάρα)

Κ επειδή μου αρέσουν οι παροιμίες:

Στην χώρα των τυφλών, βασιλεύει ο μονόφθαλμος!

(αυτό ισχύει και για τους 2)

(Μην βαράτε παλι όολες μαζι, πριν λιγο ξύπνησα...) emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Cadaver και κατα τη δικη μου γεννηση εβρεχε χιουμορ , ομορφια και μετριοφροσυνη! Μηπως , γεννηθηκαμε την ιδια μερα? ;)

υγ : παντως , για να δεις ποσο καλη ειμαι , εγω καταλαβαινω τα παραπονα σου για τα κοριτσια ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επ, εκανες φαουλ...δεν ειμαι εγω αυτη που ειρωνευτηκα πρωτη.

Κοιτα ( και αυτα τα λεω χωρις καμια διαθεση να προσβαλλω κανενα) ειναι γεγονος οτι τα αγορακια της ιατρικης σχολης κρατουσανε ομπρελα οταν ο θεος μοιραζε καλο -πετυχημενο χιουμορ.

1) δεν νομιζω οτι το σχολιο σου εγινε με στοχο την ειρωνια.Πιστευω οτι ηταν μια αποτυχημενη προσπαθεια πλακας .It' s ok! Ολοι εχουμε τις κακες μας στιγμες ( ακομα κι εγω! ;) )

2) Στην περιπτωση που οντως ειχες στοχο να ειρωνευτεις , τοτε ακου να μαθαινεις μικρε μου :

Εισαι στο νετ και κανεις πλακα με 2 γυναικες .Επαναλαμβανω : ΓΥΝΑΙΚΕΣ ....Ουτε αγορακια , ουτε φορτηγατζηδες , ουτε μπακαληδες.Ακομα κι οταν λοιπον μπορει να ερχεσαι σε αντιπαραθεση καποιες στιγμες με αυτες ( it' s not the case εδω βεβαια , καθως ειχαμε προχωρησει στο σημειο της ευχαριστης πλακας-πειραγματος) , ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να εισαι αντρας.Τι σημαινει αυτο ? Τη γυναικα τη χειριζομαστε χρησιμοποιωντας λεπτο χιουμορ , ακομα κι οταν θελουμε να την πειραξουμε .

Φυσικα , δε χρειαζεται να σχολιασω οτι δεν ειρωνευομαστε κανενα , ουτε αντρα ουτε γυναικα , παρα μονο οταν μας προκαλει ή μας εχει προσβαλλει( που δεν ειναι επισης η case εδω ) .

Αποδεκτης πειραγματος γινομαι ανετοτατα , αρκει να ειναι καλογουστο.Αποδεκτης ειρωνειας , γινομαι επισης ( αν και δεν το θεωρω καθολου sic) , αρκει να την εχω προκαλεσει, οποτε και διατιθεμαι να ζητησω συγνωμη απο αυτον που ενοχλησα με τον τροπο μου.

Τωρα....γιατι πιστευω οτι σε αγορακι αλλης σχολης οοολα αυτα δε θα χρειαζοτανε καν να τα εξηγησω ? ε? γιατι?

φιλικα παντα ( δηλαδη,δε χρειαζεται να τα παρεις και να απαντησεις με ασχημο τροπο γλυκε μου)

πειράζει που εγώ είμαι χαζή και δεν κατάλαβα ?...τι λες?

δηλαδή τα αγοράκια των άλλων σχολών έχουν διαβάσει savoir vivre?ή έχουν χιούμορ όλοι ?

που ζεις??? παίζει ρόλο η σχολή σε αυτό?

πως το γενικεύεις?έκανες καμιά έρευνα...και οι στατιστικές σε οδήγησαν στο συμπέρασμα αυτό?

τι να πω...

ότι του ρθει του καθένα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι, ναι! και ολα τα χαρισματα πεσαν πανω μου απο το σπασμενο παραθυρι! :D

εσυ ησουνα το μωρουδακι με το μπλε φορμακι που το βαλανε στο κρεβατακι μου , γιατι ειχαν γεμισει τα αλλα κρεβατακια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ειμαστε σιγουρα στην ιδια σχολη?

έχει σημασία?το χιούμορ του καθενός εξαρτάται απο την σχολή του?τεσπά... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγωωω ήμουν...

Απο τότε σε ψάχνω να σου το πω...

Παει βρε χρυσό μου κορίτσι το ροζ φορμάκι με τον κόκκινο φιόγκο? Πάει?

Χάθηκε ο κόσμος να βάλεις ενα μπλέ, ενα άλλο χρωματάκι να σπάσει?

Απο τότε μου έμεινε κ όλα τα αντέχω.. την κακοντυμένη γυναίκα με τίποτα :P

Υ.Γ. Καλά που μόλις είδα ότι βρέχει σε σκέπασα με το κουβερτάκι κ πήρα έγω τα περισσότερα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.