Jump to content

Κι άλλα χιόνια!!!


mixmavros

Ποιον εμπιστεύεστε περισσότερο για την ενημέρωσή σας όσον αφορά τον καιρό;;  

22 members have voted

  1. 1. (αφιερωμένο εξαιρετικά στον αριανό)

    • Το weather.gr (mixmavros)
      12
    • To nifada.gr (louloudaki)
      10
  2. 2. Ααα και τι πιστεύετε:

    • Θα ξαναχιονίσει!!
      12
    • ΔΕ θα ξαναχιονίσει!!
      10


Recommended Posts

Με τπτ το Σαββατοκύριακο, το φάντασμα της ήττας πλησιάζει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

Εχει δικιο το louloudaki,το παρατηρησα και εγω το στατιστικο παραδοξο που λεει...

o mixmavros αρχιζει και χανει καταφανεστατα την ψυχραιμια του...το φαντασμα των εκτος εδρας ματς του χτυπα την πορτα,καθως βλεπει την καλοκαιρια να εγκαθισταται για τα καλα στον τοπο...

Τελος παντων,ας αφησουμε τις ποδοσφαιρικες ανοησιες και ας κανουμε πιο ελκυστικο το στοιχημα...

Αν χασει ο mixmavros,θα κανει το τραπεζι σε ολα τα μελη που ποσταραν σε αυτο το τοπικ,σε ταβερνα του Πειραια!!Αν νικησει,θα μας κανει το louloudaki το τραπεζι στην Κηφισια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Αριανέ δεν τα 'πες καλά <_< ... Αν χάσω θα σας βγάλω σε ταβέρνα του Πειραιά και αν κερδίσω σε εστιατόριο στην Κηφισιά (θα 'πρεπε να πεις). :P

Άσε που προέχει το στοίχημα με την Αναγνωστοπούλου και το ΚΝΣ... emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδη εσυ θες να κερασεις σωνει και καλα!Δεκτοοοοοον :P ...

Αναγνωστοπουλου :blink: ?Ωχ...αυτη ειναι τωρα εκει?Παλι καλα που το ξεμπερδεψα το κνσ ενα καλοκαιρι γραπτα και ειχα διαβασει ΝΜ κυριως...Αντε καλη επιτυχια να εχεις και περιμενω κερασμα... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν χασει ο mixmavros,θα κανει το τραπεζι σε ολα τα μελη που ποσταραν σε αυτο το τοπικ,σε ταβερνα του Πειραια!!Αν νικησει,θα μας κανει το louloudaki το τραπεζι στην Κηφισια!!

χα ναι σιγά! :P (αν θέλεις μπορείς να κεράσεις εσύ :splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να μαι ειλικρινής, κάτι άκουσα για επιδείνωση από Δευτέρα, επομένως η οποία αγωνία παρατείνεται μέχρι να δωθεί το τελειωτικό χτύπημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σεις...σημερα ημουν με παλτο στη σχολη και πλανταξα απ'τη ζεστη :lol: ...

mixmavros...ετοιμασου να ξηλωθεις...πειραζει να φερω στο τραπεζι που θα μας κανεις και κατι φιλαρακια που κανουν τωρα στρατο?Εχουν λυσσαξει απ'την πεινα και ειναι ο,τι πρεπει να τους φερω μαζι :D !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ή χιονόνερο... αλλά εν πάσει περιπτώσει, εγώ (για να υπερασπιστώ τη θέση μου :P:mellow: ) απάντησα στο "από Τετάρτη" και για ένα λογικό διάστημα μερικών ημερών!Το τι θα κάνει από Δευτέρα... no idea! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως στο 1ο πόστ το λέει ξεκάθαρα: Τετάρτη και Κυριακή (και μετά βλέπουμε)!!!

Τώρα αυτά τα "ψήφισα για Τετάρτη", "από βδομάδα δε μετράει", "σας παρακαλώ λυπηθείτε με" κλπ δεν περνάνε εδώ!!!! :P

Χααα βλέπω έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση, λουλουδάκι, να το χαρείς όσο προλαβαίνεις!!! :bloodomen:

:P:P:P

ΥΓ1: Ναι ρε Αριανέ φέρε τα τα παιδιά, και μου ήρθε μια καινούρια παρτίδα beta εμβολίων, να τη δοκιμάσουμε!!! :bloodomen:emcolgate

ΥΓ2: Έλα ρε κι εγώ αναγνωστήριο ήμουν όλη μέρα!! :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα είδα πως Τρίτη ξημερώματα θα χιονίσει λίγο.

όσον αφορά τη διάρκεια της ψηφοφορίας, δε νομίζω πως είμαι υπερβολική!

Το λινκ που έδωσες έλεγε χιόνια ΤΗΝ Τετάρτη ..Σε διέψευσα :P χεχε emsexwars

Αλλά και πάλι, και να χιονίσει, θα παίξω χιονοπόλεμο!Το κέρασμα να το Ξεχάσετε! :P

(Ενοχές από στοίχημα δεν είναι απαιτητές :P - δε φταίω εγώ, το διάβασμα φταίει! ) emiloveyou

Κι άλλα χιόνια από την Τετάρτη σύμφωνα με το δελτίο του weather.com, που στον προηγούμενο χιονιά απεδείχθη άκρως αξιόπιστο!!!

Για όσους βαριούνται να κάνουν κλικ, τα χιόνια προβλέπονται από Τρίτη βράδυ μέχρι και την Πέμπτη και θα συνεχιστούν μετά από μια σύντομη διακοπή, από την Κυριακή μέχρι... άγνωστο!!! Θα σταματήσουν πιθανότατα την άλλη Τρίτη, 7/2!!

Ελπίζω οι προβλέψεις να μην επαληθευτούν πάντως, γιατί η εξεταστική ήταν που ήταν ξεχειλωμένη, αν χάσουμε και μαθήματα.... θα έχουμε 2 εξεταστικές συνεχόμενες τελικά... :o:unsure:

χεμ τώρα που το είδα... :anavwfwties: Τρίτη 7/2 που θα ξεκινήσουν τα χιόνια ,μας λες πως θα σταματήσουν!!!(λατρεύω να γίνομαι τσουκνιδάκι!!!! :rolleyes: )

Αντιφάσκετε αγαπητέ συμφορουμίτη!!! B):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά το σκίσαμε το θέμα, δε το βλέπω τίποτα να γίνεται αντιθέτως ήλιο με δόντια θα έχουμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα αύριο λένε χιόνια... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια του χρονου παλι χιονια :P ...

Ξερει κανεις που εχει το καλυτερο χαβιαρι και σαμπανια για να μας παει ο mixmavros :D ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α εγώ δεν ξέρω άν θα χιονίσει,αυτό που βλέπω είναι πάλι πως κάνει πολύ κρύο..!!! emcold

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια του χρονου παλι χιονια :P ...

Ξερει κανεις που εχει το καλυτερο χαβιαρι και σαμπανια για να μας παει ο mixmavros :D ??

Για χαβιάρι Μπελούγκα μαύρο πικρίζει κιόλας

Τώρα για σαμπάνια πρέπει να ρωτήσω την Μαριάμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά ποιος κέρδισε? :blink:

Φώτημ, σαμπάνια Ντομ Περινιόν, αν και είμαι σίγουρη ότι γαλλοτραφείς όπως ο Αλιάγας με τρώνε :D

emarright Χτες πάντως χιόνιζε όλη μέρα, και λόγω αέρα πάλι μόνο προς το βράδυ το'στρωσε για πολύ λίγο... ;)emcold

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι έπεσα περίπου μια βδομάδα έξω emblush ... Πάντως το κοινό με τίμησε με την εμπιστοσύνη του emgoal !! emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.