Jump to content

Κι άλλα χιόνια!!!


mixmavros

Ποιον εμπιστεύεστε περισσότερο για την ενημέρωσή σας όσον αφορά τον καιρό;;  

22 members have voted

  1. 1. (αφιερωμένο εξαιρετικά στον αριανό)

    • Το weather.gr (mixmavros)
      12
    • To nifada.gr (louloudaki)
      10
  2. 2. Ααα και τι πιστεύετε:

    • Θα ξαναχιονίσει!!
      12
    • ΔΕ θα ξαναχιονίσει!!
      10


Recommended Posts

Κι άλλα χιόνια από την Τετάρτη σύμφωνα με το δελτίο του weather.com, που στον προηγούμενο χιονιά απεδείχθη άκρως αξιόπιστο!!!

Για όσους βαριούνται να κάνουν κλικ, τα χιόνια προβλέπονται από Τρίτη βράδυ μέχρι και την Πέμπτη και θα συνεχιστούν μετά από μια σύντομη διακοπή, από την Κυριακή μέχρι... άγνωστο!!! Θα σταματήσουν πιθανότατα την άλλη Τρίτη, 7/2!!

Ελπίζω οι προβλέψεις να μην επαληθευτούν πάντως, γιατί η εξεταστική ήταν που ήταν ξεχειλωμένη, αν χάσουμε και μαθήματα.... θα έχουμε 2 εξεταστικές συνεχόμενες τελικά... :o:unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

Freeze λέω...put the snow down..!!!! :P;)

Πάλι..???οκ είπαμε να χαρούμε να δούμε και λίγο χιόνι μα τι να πώ...???Φτάνει..???Έστω να μπορούμε να βγούμε από τα σπίτια μας..!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι ο κρατικός μηχανισμός; emhehe Τί κάνει η πολιτεία;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι ο κρατικός μηχανισμός; emhehe Τί κάνει η πολιτεία;

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!! Δεν έχουμε κράτος κύριοι! Δε θα γίνουμε ποτέ Ευρώπη.

Είμαι που είμαι καινούρια οδηγός, θα πέσει και χιόνι.... Παιδιά, όσοι κατέβετε σχολή την Τετάρτη, από τα πεζοδρόμια!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αλλά το www.meteo.gr που είναι εξίσου αξιόπιστο, δίνει σύννεφα :P

Αυτό που με ξενίζει με το συγκεκριμένο site είναι ότι δεν έχει μακροπρόθεσμες προβλέψεις... <_<

Ή έχει και εγώ δεν μπορώ να τις βρω! emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι όμως!έχει για 3΄μέρες ανά 8 ώρες!(αριστερά έχει διάφορες επιλογές.πήγαινε το ποντίκι επάνω και θα δεις!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι όμως!έχει για 3΄μέρες ανά 8 ώρες!(αριστερά έχει διάφορες επιλογές.πήγαινε το ποντίκι επάνω και θα δεις!)

Εεε αυτό εντάξει, εννοώ πιο μακροπρόθεσμες, δες και το link που είχα δώσει εγώ!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προτεινω να βαλουμε poll ποιος ειναι με το σαιτ του mixmavros και ποιος με αυτο που λεει το louloudaki :P ...

O χαμενος θα ζητησει δημοσιως συγγνωμη απο το νικητη και θα πει οτι τον προσκυνα emypoklinomai:D !!

Λοιπον εγω ακουσα στις ειδησεις οτι θα εχει βροχες και οχι χιονι...Γρηγορα να ξεκαθαρισετε το θεμα,γιατι Τεταρτη θα πανε οι γονεις μου να κλαδεψουν κατι ελιες,οποτε κανονιστε :angry::lol::lol::lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον...εγω ψηφισα louloudaki δαγκωτο,γιατι πρωτον δε θελω να ξαναχιονισει,δευτερον σε ολα τα καναλια μιλανε για βροχες και τριτον αν χιονισει ο παγος θα μας "καψει" κατι πορτοκαλιες που εχουμε επισης και τοτε πορτοκαλια γιοκ για τον υπολοιπο χειμωνα :P !!

Αν ομως επιβεβαιωθει ο mixmavros θα τον προσκυνησω και εγω και επιπλεον...Θα μπω στο γαβροτοπικ και θα παραδεχθω οτι ο Ολυμπιακος εχει παρει δικαια τα μισα απο τα τελευταια 8 πρωταθληματα του :o:o:o !! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:o:o:o:o:o:o

Εγώ φταίω που βαλα το poll για χάρη σου!!! emcryemcrybaby

Έτσι μου 'ρχεται... μου 'ρχεται... μπουχουχουυυυυ... σνιφ... να βγάλω το poll!!!! :lol:

Λοιπόν κι εγώ με τη σειρά μου αν χάσω, θα παραδεχθώ ότι ο Παναθηναϊκός έχει κερδίσει δίκαια όσα πρωταθλήματα έχει στο ποδόσφαιρο την τελευταία 9ετία, εκτός από 1!!!! :lol::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΠΑΛΙ... ΕΙΔΑΛΩΣ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε mixmavros μην κλαις επειδη σε "πουλησα" :( ...Το ξερεις οτι με την κακοκαιρια ολα τα πορτοκαλια και μανταρινια εχουν χαλασει και αυτα ειναι τα μονα φρουτα που τρωω το χειμωνα :( ?Τι θα κανω τωρα εγω?Πως θα "ενεργηθω" :D ?Για να μην πω γενικα για το emtoilet ,που ειναι ενα δραμα τωρα με το κρυο...Δεν εχω καλοριφερ στην τουαλετα,παρα μια σομπα που την αναβω οταν κανω μπανιο...Οποτε καταλαβαινεις οτι με το κρυο δεν τη βρισκω ουτε για να κατουρησω :lol::lol::lol: ...

Αν χιονισει παλι θα φαω 3 πιτες γυρο στην καθισια μου χωρις να σκασω :blink::blink::blink: !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον...εγω ψηφισα louloudaki δαγκωτο,γιατι πρωτον δε θελω να ξαναχιονισει,δευτερον σε ολα τα καναλια μιλανε για βροχες και τριτον αν χιονισει ο παγος θα μας "καψει" κατι πορτοκαλιες που εχουμε επισης και τοτε πορτοκαλια γιοκ για τον υπολοιπο χειμωνα :P !!

Αν ομως επιβεβαιωθει ο mixmavros θα τον προσκυνησω και εγω και επιπλεον...Θα μπω στο γαβροτοπικ και θα παραδεχθω οτι ο Ολυμπιακος εχει παρει δικαια τα μισα απο τα τελευταια 8 πρωταθληματα του :o:o:o !! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Ναι αλλά από Κυριακή λένε για χιόνια!!! :antegeia:emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΠΑΛΙ... ΕΙΔΑΛΩΣ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ
Αφού αυτό το κάνεις έτσι κι αλλιώς :P

Εγώ πάλι δεν ψηφίζω. Η εισήγησή μου για χιόνια και αναβολή της συναυλίας έγινε δεκτή εκ του άνωθεν :bloodomen: την προηγούμενη βδομάδα. Οπότε πλέον φοβάμαι τι να εισηγηθώ. Ποτέ δεν ξέρεις.... emsexwars (λεφτάκια....υποτροφίες...έναν μεγαλοεφοπλιστή...) :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουτε εγω ψηφιζω γιατι βαρεθηκα τα χιονια!!!Για το καιρο κοιταζω απο cnn ή yahoo.

Τα λινκ για τον καιρο μετακομισαν στη Γενικη Αρθογραφια στο καρφιτσωμένο τοπικ "Διάφορα Sites, Διάφορα Sites"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπαμε από Τετάρτη (που μάλλον μούφα ακούγεται τλκ :unsure: ) και από Κυριακή (εκεί εναποθέτω πλέον τις ελπίδες μου!! :o ) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mixmavros...το βλεπω,η ηττα σου πλησιαζει...και το ξερεις...φροντισε λοιπον να ετοιμασεις το λογο σου που μου εταξες οτι θα γραψεις στο βαζελοτοπικ,πώς πηρε με τη διαιτησια 8 πρωταθληματα ο γαβρος και πώς εστησε με τη διαιτησια το 1-4 της Λεωφορου και το 3-0 της Ριζουπολης :lol::lol::lol: !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, δε χρειάζεται να αρνηθεί και τα πιστεύω του για μια λάθος πρόγνωση. Γιατρός είναι στο κάτω-κάτω, όχι μετεωρολόγος!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Πάντως διαπιστώνω μια αντίφαση: Θεωρείτε πιο αξιόπιστο το σάιτ του mixmavros, αλλά συμφωνείτε με αυτά που λέει το προτεινόμενο από μένα (!) ,δηλάδή ότι δε θα χιονίσει!!! :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mixmavros...το βλεπω,η ηττα σου πλησιαζει...και το ξερεις...φροντισε λοιπον να ετοιμασεις το λογο σου που μου εταξες οτι θα γραψεις στο βαζελοτοπικ,πώς πηρε με τη διαιτησια 8 πρωταθληματα ο γαβρος και πώς εστησε με τη διαιτησια το 1-4 της Λεωφορου και το 3-0 της Ριζουπολης :lol::lol::lol: !!!

Εεεε τιιιιιιιιιιιιι??!!! :blink::blink::blink:

Διάβασε πιο προσεκτικά τι έχω υποσχεθεί σε περίπτωση που χάσω... <_<:lol:

(Για τα ντέρμπυ δε σχολιάζω :bloodomen: ) :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.