Jump to content

...η συμπάθειά σας ...και ποιος σας ξυνίζει ......


p.v

Recommended Posts

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? :blink::blink::blink:

ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΩΣ ΕΠΩΝΥΜΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΠΟΣΤΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΧΑΘΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ "ΔΙΑΛΟΓΟΥ" (ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΛΟΓΟΣ).

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

JULIETTE

Είδα το link που είχε στην υπογραφή του ένα μέλος και μου φάνηκε τόσο γελοίο ώστε το έβαλα δίπλα σε χαζοχαρούμενες απορημένες φατσούλες. Εγώ προσωπικά δεν έκανα καμία επώνυμη αναφορά, αντιθέτως στο link υπήρχε μέλος Prof. Wizard που έλεγε ότι είναι ο τάδε από Ρώμη κλπ. Πριν γεμίσεις με κόκκινα τεράστια γράμματα το post μου εκτοξεύοντας απειλές θα μπορούσες απλά να μου ζητήσεις να το αφαιρέσω. Εκτός αν μου έχεις ζητήσει τίποτα τέτοιο στο παρελθόν και το αρνήθηκα. Και στην τελική, εγώ δεν βρίζομαι με τον wizard, όπως μπορεί να σου βεβαιώσει και ο ίδιος.

Να την λέμε εκεί που κολλάει να την πούμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ασχολίαστο <_< Είσαι μοδ και οφείλεις να πράττεις ανάλογα. Με κόκκινα γράμματα και "εκτοξεύοντας απειλές" έκανα εντιτ και στα αντίστοιχα ποστς των υπολοίπων. Αν εξακολουθείς να έχεις προβλημα μ'αυτό, στείλε μου πμ.

Σιγια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν κάνω εντιτ στο συγκεκριμένο γιατί αποφάσισα να σας αφήσω μόνους σας να βγάλετε τα ματάκια σας. Αν έχεις πρόβλημα με τον Προφ λύστε το μεταξύ σας. Αλλά έτσι και ξαναγίνει επώνυμη αναφορά στον οποιονδήποτε θα πέσει λεπίδι. Νταξ? :antegeia:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΟΝΟ Ο ΠΡΟΦ :splats: ΕΧΕΙ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΔ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΙ :splats: ΚΑΛΑ ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΙΣ ΧΥΔΑΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ?

Υπάρχει ένα μικρό κουμπάκι δίπλα σε κάθε post. Είναι το κουμπάκι της Αναφοράς. Πάτα το και άσε τους mod να κρίνουν αν είμαι χυδαίος ή όχι. Για να λέμε την αλήθεια, ήμουν χυδαίος... μαζί σου!

(αλλά ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ τα ήθελε ο κώλος σου) :P

Πάντως, αν έχω γράψει κάτι και σ'έχει ενοχλήσει μπορείς να μου στείλεις ένα PM να το συζητήσουμε και να το ανακαλέσω. Δες το παραπάνω ως αντίστοιχο παράδειγμα μ'ένα γείτονα που κάνει φασαρία. Μπορείς απλά και πολιτισμένα να του χτυπήσεις την πόρτα να ησυχάσει ή να καλέσεις την αστυνομία να το κάνει για σένα. Άλλοι άνθρωποι γουστάρουν την προσωπική επαφή, άλλοι όχι.

Το αφήνω σε σένα. Have a nice day. :)

ΥΓ. Please αν μου στείλεις PM στείλε μου ένα και όχι με χαζομάρες όπως συνήθιζες να μου στέλνεις απ'τον George2005 και marinos, τους άλλους δύο κλωνο-λογαριασμούς σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ δεν θα συμμετέχω στις κοκορομαχίες embored και θα απαντήσω απερίσπαστος στα του θέματος....

Δεν θα πω για όσους γνωρίζω και προσωπικά γιατί αυτό μάλλον είναι αδιάφορο.

Ένα άτομο με έχει εντυπωσιάσει εδώ μέσα.Ο ni-me! ΓΟυστάρω τις απόψεις του και τον τρόπο που τις εκθέτει.Φίλε keep walking and posting! emrockon

Επίσης ο NM25 αν θυμάμαι καλά το όνομα, διότι μας ενημερώνει για τις ταινίες αξιόπιστα και εγκυρα. (Αν περίμενα από τον Κώστα :bloodomen: θα είχα φάει μια περιουσία στους σινεμάδες!!!)

Αντιπάθειες;Πρέπει κάτι να πω;Θα πω το φίλο Watkins που ηδονίζεται να τον μισούν emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης ο NM25 αν θυμάμαι καλά το όνομα, διότι μας ενημερώνει για τις ταινίες αξιόπιστα και εγκυρα. (Αν περίμενα από τον Κώστα :bloodomen: θα είχα φάει μια περιουσία στους σινεμάδες!!!)

Awww... shucks... emblush, κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ και μου δίνετε κουράγιο να συνεχίσω... emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ασχολίαστο <_< Είσαι μοδ και οφείλεις να πράττεις ανάλογα.

ατς, γμτ. Έφυγε ο πόντος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Εγω εκτιμω πολυ τα παιδια που εχουν δωσει πολλες και πολυτιμες πληροφοριες για τις ειδικοτητες στο εξωτερικο,ειδικα δε ο usmeds και η Λουκρητια εχουν ποσταρει ολοκληρα σεντονια και τους ευχαριστουμε για αυτο :) !Παω πολυ τον Μ@Ν1L για τον καλο χαρακτηρα του και τον angelospower για το χιουμορ του!Επισης ολα τα παιδια των μικροτερων ετων και,φυσικα,σχεδον ολες τις κυριες του φορουμ,καθως πολυ σπανια καβγαδιζουν emranting !

Δε γουσταρω τους ξερολες,οσους εχουν το ζωναρι τους λυμενο για καβγα,εκεινους τους ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ που μπαινουν για να βρισουν,οσους σε βριζουν στα καλα καθουμενα,σχεδον κανενα συνδικαλιστη και κομματικοποιημενο,δεξιο η αριστερο,και μονο μια κοπελα που την κοβω για λιγο στριγγλα :rolleyes: ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...
  • 4 years later...

Το κάνω up, μήπως και γίνει κανένας τσαμπουκάς.....κατά τ' άλλα, εγώ τους "πάω" όλους !!! rm_frog.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.