Jump to content

...η συμπάθειά σας ...και ποιος σας ξυνίζει ......


p.v

Recommended Posts

δηλώστε ποιον-α συμπαθατε ποιο πολύ

εγώ προσωπικά κάνω κέφι την Winmx και τον Prof.Wizard

και μου ξυνίζει η συμπεριφορά του πρωινού-διάβαζε μαύρου καφέ

(υπάρχουν όμως περιθώρια βελτίωσης....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηδενιστικός ο Prof, όπως πάντα. Μας είπε ποιους αντιπαθεί αλλά όχι ποιους συμπαθεί.

Λοιπόν, just kiddin. Μεγαλύτερη συμπάθειά μου είναι ο Alex. Πιστεύω ότι υπάρχει κάποιου είδους έλξη μεταξύ μας. Δεν ξέρω αν είναι απλά σαρκικό, πάντως από τη μεριά μου υπάρχει συναίσθημα. Όσο για αντιπάθειες... hard to say. Υποθέτω όλοι οι υπόλοιποι. Γμστα βρέχει κι έχει ομίχλη και δεν μπορώ να πάω πουθενά και κάθομαι και μλκίζομαι στο φόρουμ. Χμ, πάω να φτιάξω μους. Γαμώ τις ιδέες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηδενιστικός ο Prof, όπως πάντα. Μας είπε ποιους αντιπαθεί αλλά όχι ποιους συμπαθεί.

Ρε κακούλη, εννοείται πως συμπαθώ όλους τους υπόλοιπους. :)

Ιδιαίτερα εσένα (και το ξέρεις)!! Δεν έγραψα λίστες για να μην ξεχάσω κανέναν.

Anyway, θα κάνω μια προσπάθεια. Μπορεί να μην είναι αμοιβαία αλλά εγώ τους αγαπάω... :wub:

/buddylist

  • Sovereign
  • dr Tsili
  • WinMX
  • milktray
  • usmeds (oh yes baby, I love to hate you!)
  • inliner42 (κι ας μου τα χώνει)
  • ni-me (for President!)

είναι κι άλλοι αρκετοί...

/shitlist

  • ΑCupOfCoffee (και οι κλώνοι του)
  • George2005 (και οι κλώνοι του)

γενικώς λίγους δεν πάω, κυρίως τους κλώνους :P

(εν τω μεταξύ, οι δύο παραπάνω μπορεί να είναι και μεταξύ τους κλώνοι, ντεν ξέρει)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρυσι ή πρόπερσι είχαμε κάνει και προεκλογική καμπάνια με τη Μαρίζα στις επάλξεις :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνουν οι κλώνοι. dry.gif

Γενικώς αυτοί που εκμεταλλεύονται την ανωνυμία των board για να εκσφενδονίσουν λάσπη.

This post has been edited by Prof.Wizard: Yesterday, 11:19

ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΟΣΑ ACCOUNTS ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΠΡΟΦ ΣΤΟ GREEKMEDS; ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? :blink::blink::blink:

ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΩΣ ΕΠΩΝΥΜΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΠΟΣΤΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΧΑΘΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ "ΔΙΑΛΟΓΟΥ" (ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΛΟΓΟΣ).

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

JULIETTE

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαφωνώ με το να εκφράζουμε άντιπάθειες στο τόπικ. Είναι καλύτερα να δημιουργήσουμε μια σελίδα με μπινελίκια ώστε να εκτονωνόμαστε κιόλας, χωρίς να θίγεται κανείς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΟΣΑ ACCOUNTS ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΠΡΟΦ ΣΤΟ GREEKMEDS; ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ

Επίσημα 1, κι ένα όταν είχα κάνει δεύτερο account για να χρησιμοποιώ σ'ένα άλλο PC καθότι για ένα περίεργο λόγο μου έσβηνε το cookie όταν άλλαζα PC. To οποίο να σημειωθεί δεν έκρυψα ποτέ και δεν χρησιμοποίησα πάνω από 5-10 posts και ούτε που θυμάμαι πως είναι τώρα (γιατί οι admins το αλλάξαν κιόλας). :)

Εσύ Γιωργάκη ..... συνεχίζεις να κάνεις έναν φανταστικό διάλογο με δυο τρεις λογαριασμούς στο Very Very Gay forum που πρωτογράφηκες ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ! Συνέχισε όσο διασκεδάζεις... :)

Έγινε edit γιατί έχω βαρεθεί επιτέλους τα ίδια και τα ίδια. Την επόμενη φορά θα πέσει ξύλο, σας το λέω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ Γιωργάκη ...... συνεχίζεις να κάνεις έναν φανταστικό διάλογο με δυο τρεις λογαριασμούς στο Very Very Gay forum που πρωτογράφηκες ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ! Συνέχισε όσο διασκεδάζεις... ! :)

Πάντως αν τα στοιχεία που γράφει στο πιο πάνω λινκ είναι όντως τα δικά σου, δεν οφείλεις να κάνεις κάτι για να προστατέψεις τον εαυτό σου....???

Έγινε edit γιατί έχω βαρεθεί επιτέλους τα ίδια και τα ίδια. Την επόμενη φορά θα πέσει ξύλο, σας το λέω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσημα 1, κι ένα όταν είχα κάνει δεύτερο account για να χρησιμοποιώ σ'ένα άλλο PC καθότι για ένα περίεργο λόγο μου έσβηνε το cookie όταν άλλαζα PC. To οποίο να σημειωθεί δεν έκρυψα ποτέ και δεν χρησιμοποίησα πάνω από 5-10 posts και ούτε που θυμάμαι πως είναι τώρα (γιατί οι admins το αλλάξαν κιόλας). smile.gif

Εσύ Γιωργάκη ....... συνεχίζεις να κάνεις έναν φανταστικό διάλογο με δυο τρεις λογαριασμούς στο Very Very Gay forum που πρωτογράφηκες ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ! Συνέχισε όσο διασκεδάζεις... !

ΨΕΥΤΑΡΑΚΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ACCOYNT ΣΤΟ ΓΡΕΕΚΜΕΔΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ................. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ

Έγινε edit γιατί έχω βαρεθεί επιτέλους τα ίδια και τα ίδια. Την επόμενη φορά θα πέσει ξύλο, σας το λέω.

Edit No2: Αφαιρέθηκε και αυτό το λινκ. Κανένα άλλο σχόλιο, κανόνες του φορουμ υπάρχουν, και καλό θα ήταν να τηρούνται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα παρακαλούσα να τηρηθούν πιο κόσμιοι τόνοι γιατί ολόκληρο το τοπικ θα πάει στα αζήτητα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να 'στε καλά, να σας δίνει ο Θεός χρόνια, ΠιΣια και ακάουντς, μου φτιάξατε την νύκτα μετά τη 5!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έγινε edit γιατί έχω βαρεθεί επιτέλους τα ίδια και τα ίδια. Την επόμενη φορά θα πέσει ξύλο, σας το λέω.

Juliette, προσπαθείς να τον μετατρέψεις σε castrato; Ματαίως, η σωστή ηλικία παρήλθε και είναι πλέον αργά...

:splats: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ποτέ δεν είναι αργά χρυσό μου ;)

Πάω για νανάκια, με κουράσατε πάλι σήμερις...και λόγω αντικειμενικού κωλύματος έχω και καιρό να δω ποιηματάκι και ... άντε τώρα! :Pemoops

Άαααααααααντε νύχτα! emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως αν τα στοιχεία που γράφει στο πιο πάνω λινκ είναι όντως τα δικά σου, δεν οφείλεις να κάνεις κάτι για να προστατέψεις τον εαυτό σου....???

Ανδρέα, πως φαίνεται ότι είσαι μικρός και άπειρος από fora... emno

Πρώτος κανόνας των Internet Board...

DON'T FEED THE TROLL! :bloodomen:

Δεύτερος κανόνας των Internet Board...

DON'T FEED THE TROLL UNDER ANY CIRCUMSTANCES! :bloodomen:

Άσε τον Γιωργάκη να χαίρεται στον φανταστικό του διάλογο. :)

Εγώ απλά τον έγραψα εκεί (fip). Και του έκανα το πρώτο βήμα για να παίζει. Από κει και πέρα είναι μόνος του και χαίρεται. :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμενα μου ξυνιζουν οι ανθρωποι που δε καταλαβαινουν ποτε πρεπει να βαλουν τελεια,ποτε πρεπει να σταματησουν να κανουν τους καραγκιοζηδες. :angry:

Μου ξυνιζουν οι ανθρωποι που δε σεβονται τους ανθρωπους που βρισκονται γυρω τους. :angry:

Γιατι δεν ασχολειστε με τιποτα αλλο.....πχ που χθες ο Παναθηναικος εφαγε 5 απο τη Βερντερ και προχθες ο Ολυμπιακος κερδισε τη Ρεαλ 2-1......σας κανω περισσοτερο κεφι οταν τρωγεστε για τη μπαλα

Εχουμε και σχετικα τοπικ Αθλητισμός :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν συμπαθω κανεναν ..αλλα ουτε και αντιπαθω καποιον ...

ουδετερη σταση για να ειναι ολοι ευχαριστημενοι :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την Τετάρτη 7/12 ώρα 12.00 θα πραγματοποιηθεί παράσταση διαμαρτυρίας του Β' Ετους στην έδρα Ανατομίας με αιτήματα αυτά τα οποία ψηφίστηκαν στην συνέλευση Β' Ετους στις 2/12:

1) Χορήγηση συγγράμματος Παπαδόπουλου

2) Ανάρτηση ύλης ΚΝΣ χωρίς καμία αύξηση

3) Εγγύηση ότι η εξέταση θα γίνει από συγκεκριμένη ύλη

Προφέσσορα δεν ξέρεις τι έχει γίνει, γι' αυτό καλύτερα μη σχολιάζεις μ' αυτό τον τρόπο. Κανείς δεν προσπαθεί να βάλει χέρι στους καθηγητές όσον αφορά την ύλη, το θέμα έχει πάρει εδώ άλλες διαστάσεις. <_<

Και για να μην είμαι off topic, γενικά τους πάω όλους αλλά ιδιαίτερα τους sunshine, m@n11, x-inliner42 και angelospower! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τη σειρά μου, και γώ γενικά τους συμπαθώ όλους..!!! :P

Έχω όμως ιδιαίτερη αδυναμία και συμπάθεια στον M@N1I< και mixmavros..Επίσης και στο louloudaki με το οποίο συμπάσχουμε..!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά εκτός από τη γνωστή μου "λατρεία" την Cartoonin....λατρευω και Αμελι!! Απλά αγαπώ !!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω όμως ιδιαίτερη αδυναμία και συμπάθεια στον M@N1I< και mixmavros..Επίσης και στο louloudaki με το οποίο συμπάσχουμε..!!!

emblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblush

Και για να μην είμαι off topic, γενικά τους πάω όλους αλλά ιδιαίτερα τους sunshine, m@n11, x-inliner42 και angelospower!

Θενκς φιλαράκο, η ψήφος εμπιστοσύνης στο πρόσωπό μου, μου δίνει περαιτέρω δύναμη για να συνεχίσω με το ίδιο σθένος και στο ίδιο μοτίβο, για μια Ελλάδα, εεεε γκρικμεντς εννοούσα, καλύτερο για τις επόμενες γενεές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.