Jump to content

Άν δεν ήσασταν έτσι..πώς θα θέλατε να είσαστε???


sunshine

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply
emarup Μπορώ να σου σβήσω όλα τα ποστς που διαφωνείς μαζί μου!!! :bloodomen: Χαρ χαρ χαρ!!! (η διαπλοκή σ'όλο της το μεγαλείο!!) emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Πείτε πως υπάρχει μαγεία. Πείτε πως υπάρχουν μαγικά. Πείτε ακόμα πώς έχετε την τύχη ν΄αποκτήσετε για μια μέρα τη δύναμη ν΄αλλάξετε τον κόσμο. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που θ΄αλλάζατε και γιατί?

Τα σέβη μου :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό το προηγούμενο.

Αν είχα τη δύναμη θα έκανα πολλά πράγματα, αλλά ένα από τα πρώτα θα ήταν να πραγματοποιήσω τη δυσκολότερη νευροχειρουργική επέμβαση που υπάρχει, δλδ να βγάλεις το π... από το μυαλό της γυναίκας...

(όποιος βρει τον τρόπο θα πάρει Nobel την επομένη το πρωί)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό το προηγούμενο.

Αν είχα τη δύναμη θα έκανα πολλά πράγματα, αλλά ένα από τα πρώτα θα ήταν να πραγματοποιήσω τη δυσκολότερη νευροχειρουργική επέμβαση που υπάρχει, δλδ να βγάλεις το π... από το μυαλό της γυναίκας...

(όποιος βρει τον τρόπο θα πάρει Nobel την επομένη το πρωί)

χμ....εχεις δικαιο brain...ειναι οντως μια απο τις δυσκολοτερες νευροχειρουργικες επεμβασεις που θα μπορουσαν να γινουν, in fact υπαρχει μονο μια που θα μπορουσε να θεωρηθει δυσκολοτερη... να βγαλεις το μ..... απο το μυαλο του αντρα... δε ξερω για νομπελ, αλλα σιγουρα θα εκανε τη συνεννοηση αντρων και γυναικων λιγο πιο ευκολη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμ....εχεις δικαιο brain...ειναι οντως μια απο τις δυσκολοτερες νευροχειρουργικες επεμβασεις που θα μπορουσαν να γινουν, in fact υπαρχει μονο μια που θα μπορουσε να θεωρηθει δυσκολοτερη... να βγαλεις το μ..... απο το μυαλο του αντρα... δε ξερω για νομπελ, αλλα σιγουρα θα εκανε τη συνεννοηση αντρων και γυναικων λιγο πιο ευκολη.

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δλδ,για να καταλαβω, ο μονος τροπος να επιβιωσουν οι γυναικες ειναι οι αντρες να σκεφτονται το σεξ 24 ωρες το 24ωρο? για καντο ενα explique σε παρακαλω. τι Ακριβως θελεις να πεις ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από τη στιγμή που υπάρχουν οι αντίστοιχοι νευρώνες,οι άντρες δεν μπορούν να σταματήσουν τις ορμές που δημιουργεί η παρουσία τεστοστερόνης.

Μόνο η χορήγηση οιστρογόνων μπορεί να οδηγήσει σε ελάττωση της επιθυμίας.

Η άλλη λυση είναι η χορήγηση ανδρογόνων στις γυναίκες για αύξηση της libido.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

24/24? Δεν θα είχαμε ανακαλύψει ούτε τον τροχό...

Ή μήπως τον τροχό τον ανακάλυψε κάποιος όταν η γυναίκα του του είπε ότι έχει πονοκέφαλο; ...Μπορεί... :P

Αν είχα τη δύναμη θα ήθελα να δω που και πως θα είμαι σε 20 χρόνια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξερουμε τι σκεφτοταν ο ανδρας που ανακαλυψε τον τροχο...Ισως παλι ο τροχος να ανακαλυφθηκε απο γυναικα :P Αχ μα γιατι μου βγαζετε στην επιφανεια το φεμινιστικο μου, δεν ειμαι εγω τετοιος ανθρωπος!

τεσπα, αν ειχα τη δυναμη θα ηθελα να περνουσα τη χειρουργικη χωρις διαβασμα, και να βρισκομουνα καθε μερα Χαιδαρι με ενα snap των δακτυλων μου γιατι βαρεθηκα να αλλαζω μετρα και λεωφορεια για 1μισι ωρα μαθημα! ελεος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άν είχα τη δύναμη θα άλλαζα την παιδεία εδω στην Ελλάδα και τα μαθήματα,θα προσπαθούσα να είχαν τα παιδιά περισσότερο ελεύθερο χρόνο,όπως συμβαίνει και σε πολλές χώρες στο εξωτερικό.. :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ειχα τη δυναμη...θα εκανα να μου'ρχεται η παραγγελια της Pizza Ηut empizza στο σπιτι νωριτερα απο τα 45 λεπτα <_< ...Α, και να 'χει ρεστα ο πιτσαδορος αν την εχω παραγγειλει πριν τις 20:00 :angry: ...και να' ταν οι πιτσες της 2 ευρω φθηνοτερες :D !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ειχα τη δυναμη...θα εκανα να μου'ρχεται η παραγγελια της Pizza Ηut empizza στο σπιτι νωριτερα απο τα 45 λεπτα <_< ...Α, και να 'χει ρεστα ο πιτσαδορος αν την εχω παραγγειλει πριν τις 20:00 :angry: ...και να' ταν οι πιτσες της 2 ευρω φθηνοτερες :D !!

μονο 2? αν ειχες τετοια δυναμη θα τις φτηνιζες μονο 2 ευρω?! αριανε,νομιζα οτι ησουν ανθρωπος με οραμα... τουλαχιστον 5 ευρω φτηνοτερες, να τρωνε και οι φτωχοι :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup E,καλα τοτε :D ...Θα τις εκανα να κοστιζουν 2(!!!) μονο ευρω,σαν τις ατομικες ενα πραγμα,να τις τρωμε στα διαλειμματα των κλινικων :lol: !!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup E,καλα τοτε :D ...Θα τις εκανα να κοστιζουν 2(!!!) μονο ευρω,σαν τις ατομικες ενα πραγμα,να τις τρωμε στα διαλειμματα των κλινικων :lol: !!

emclappingemclappingemclappingempizza

emclapemclapemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είχα τη δύναμη...

- θα εξαφάνιζα τη φτώχεια και την πείνα από τον κόσμο

- θα ανακάλυπτα τη θεραπεία για τον καρκίνο και το aids

- θα έκανα τους ανθρώπους να μην μπορούν να πούν ψέματα

- θα καθιέρωνα την Παρασκευή ως αργία (τριήμερα κάθε εβδομαδα yeah!)

- θα έκανα όλους τους άντρες μονογαμικούς!!

- θα έφερνα πίσω στη ζωή πολλούς ανθρώπους που έφυγαν άδικα και νωρίς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ειχα τη δυναμη..θα αλλαζα τα μαλλια μου, τη μυτη μου, τα αυτια μου, τα δυο δαχτυλα του δεξιου μου ποδιου, τα δοντια μου, τα νυχια μου, ταπετσαρια στο δωματιο μου, κουρτινες, αμαξι, σπιτι, γειτονες, μαλλια............επισης θα ηθελα υγεια για ολο τον κοσμο! :P

Αντιθετα απ την Γκολντι....οχι μονο δε θα θελα τους ανδρες μονογαμικους, αλλα θα εκανα πραγματικοτητα την πολιτεια του Αριστοφανη! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντιθετα απ την Γκολντι....οχι μονο δε θα θελα τους ανδρες μονογαμικους, αλλα θα εκανα πραγματικοτητα την πολιτεια του Αριστοφανη! :P

"... και θα καθόμουν σε μια άκρη να τους βλέπω να γελάω!!"

Σωστός;; :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.