Jump to content

Άν δεν ήσασταν έτσι..πώς θα θέλατε να είσαστε???


sunshine

Recommended Posts

Χμμ..Λοιπόν πολλές φορές έχω σκεφτεί πως θα ήθελα κάποια πράγματα να ήταν διαφορετκά στη ζωή μου.. :blink:

Τι εννοώ..??? emdots

Δεν είναι λίγοι αυτοί που θα ήθελαν να είναι δαιφορετικοί.. :rolleyes:

Για παρέδειγμα εμφανισιακά(πιο ψηλοί..), να σπουδάζουν κάτι άλλο απότι αυτό που κάνουν τώρα, να ζούνε σε κάποια άλλη χώρα και γενικότερα να θέλουν να αλλάξουν και να είναι αλλιώς..

Μην ντραπείτε emblush , αποκαλύψτε όλα όσα θα θέλατε να αλλάζανε στη ζωή σας.. emgoal

Οτι και να είναι αυτό.. emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

ΤΙΠΟΤΕ! ;)

(αυτή τη στιγμή νιώθω πιο κατάλευκη από ποτέ..)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε sunshine, μεγάλους καημούς ακούμπησες τώρα, ααααααααχ emsadwalk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 weeks later...

Θα ήθελα να είχα περισσότερη αυθάδεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααααααααα θα ήθελα επίσης να είχα πιο πολύ υπομονή.. <_<:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω βασικα θα ηθελα να ειναι το πουλι μου μισο μετρο παραπανω :P ,δηλαδη 1,5 μετρο συνολικα :o ,ωστε να μη χρειαζεται το πρωι να απλωνω το χερι μου να κλεισω το καταραμενο το ξυπνητηρι emsleep1 ...Και να μπορω να ξυνω τις πατουσες μου χωρις να λυγιζω τα γονατα μου :lol::lol::lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να μιλουσα 6 ξενες γλωσσες (δηλαδη 3 παραπανω απο αυτες που μιλαω τωρα :P )

και να εργαζομαι για καποιο προξενειο/πρεσβεια ως επισημη μεταφραστρια ..και να ταξιδευω συνεχως ...

αχχχ ταξιδια ταξιδια ....παω να φυγω απο δω ..... :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η αλήθεια είναι πως όλα αυτά που δεν μου αρέσουν δεν προσπαθώ να τα κρύψω(πχ τα πεταχτά αυτιά),άρα μάλλον δεν με ενοχλούν τόσο και είναι μια ενασχόληση για να αποφεύγω τα πραγματικά μου προβλήματα.Πάντως θα ήθελα να είμαι ελάχιστα πιο ψηλή,να είχα λίγο μεγαλύτερο στήθος και λίγο μικρότερη μύτη,λίγο πιο ψηλά φρύδια,να μην είχα πεταχτά αυτιά,να μην είχα ψωμάκια,να ήμουν πρίμα μπαλαρίνα!!!(Α!Και ωραία μαλλιά!)

Το πιο βασικό απ'όλα θα ήθελα να είμαι πιο έξυπνη(με κάποιο σοβαρό ταλέντο που να μην με αφήνει να αμφιταλαντεύομαι!) και να είχα σπουδάσει θέατρο ή ιατρική(άσχετο!).Ίσως αν το είχα κάνει αυτό να μην ήθελα τίποτα απ'τα παραπάνω εκτός από το να ήμουν τουλάχιστον πολύ καλή χορεύτρια.

Θα ήθελα να είχα αυτοπεποίθηση και να ήμουν καλή ομιλήτρια και καλή στα μαθηματικά!!!.Και τέλος να μεταφέρω την αυτοπειθαρχία,την επιμονή και την υπομονή που έχω σε άλλους τομείς,στον τομέα των σπουδών μου.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ!

Κατά τα άλλα είμαι πολύ ισορροπήμενο άτομο,καθόλου αντιφατική και μου αρέσει ο εαυτός μου! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ηθελα να ειμαι...γατα σαλονιου (αδεσποτη, να με τρωει το αγιαζι δεν λεει)!

Θα ειχα την θαλπωρη μου, το φαι μου, πρωτης ποιοτητας, στην ωρα του, χωρις να χρειαζεται να μαγειρεψω, πλυνω πιατα κτλ, δεν θα ανησυχουσα για το μελλον μου (σπουδες, εργασια κτλ), δεν θα ανησυχουσα μην αρρωστησω (θα ημουν και εφταψυχη!) και δεν θα εβγαινα στον δρομο για το προς το ζην αλλα παρα μονο για να βρω κανενα βαρβατο γατο!!!! :Pemcat2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Χμμμ έχω υπόψιν μου κάποιον για την κυρία από πάνω, αλλά δυστυχώς είναι σκύλος emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα θελα να ήμουν πιο σκληρός.... Πιο "γαϊδούρι", όπως μου είπαν σήμερα......... emdown

Εεεε διαφωνώ..δεν είναι καλό το να είσαι γαιδούρι..τουλάχιστον δεν λεέι να σκέφτεσαι μόνο εσένα..οπότε καλύτερα να πληγώνεσαι και να μην είσαι γαιδούρι.. :blink:

Τουλάχιστον εσύ ήσουν σωστός.. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ακριβώς, αν και καλύτερα να μην πληγώνεσαι. Γιατί αν τα'χεις καλά με τον εαυτο σου και τη συνείδησή σου και την ψυχή σου, δε θα πληγωθείς ποτέ τόσο ώστε να πιάσεις πάτο. Και όπως λέω και στην υπογραφή μου στο αδελφό φόρουμ "Καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες, παρά για κάτι που δεν έκανες".
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δε σπουδαζα ιατρικη,θα ηθελα να ημουν...διασημος πορνοσταρ :lol::lol::lol: !!!Μακρια ομως απο αδερφες και οι γκομενες θα επρεπε να ειναι απο Συλβια Σαιντ και πανω :D ...Αν και με τα επαγγελματικα αδιεξοδα των ιατρων,καπου εκει με βλεπω να καταληγω :o:o:o ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θα ήθελα να ήμουν άντρας για να τους γράφω όλους και να μη με νοιάζει για τίποτα, παρα μόνο για τον εαυτούλη μου και πως θα περάσω καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θα ήθελα να ήμουν άντρας για να τους γράφω όλους και να μη με νοιάζει για τίποτα, παρα μόνο για τον εαυτούλη μου και πως θα περάσω καλά!
Υπάρχουν και γυναικες που το κάνουν αυτό.... :mellow:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρίως άντρες, αλλά για τις γυναίκες που το κάνουν αυτό να'σαι σίγουρος ότι υπάρχει μια πολύ καλή αιτιολογία: δράση-αντιδραση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.