Jump to content

Χρόνια Πολλά στις Κατρίνες


Born

Recommended Posts

Στις 25 του Νοέμβρη γιορτάζουν οι Κατερίνες. Εύχομαι ολόψυχα χρόνια πολλά και ευτυχισμένα eminnocect με πολλή ενεργητικότητα emsleeping και τύχη άπλετη emgademis

Ειδικότερα θα ήθελα να ευχηθώ προς τρεις κατευθύνσεις

  • ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑ, Χρόνια Πολλά από το γιόκα σου αν τύχει και το δεις αυτό το μηνυμα και μη ξεχάσεις να μαγειρέψεις κάτι καλό embounce

  • Απανταχού Κατρίνες του φόρουμ, σας εύχομαι Έτη Πολλά και χαρούμενα!!!!!!

  • Επίσης θα ήθελα να ευχηθώ μέσω αυτού του τόπικ , Χρόνια Πολλά σε ένα εξέχον μέλος του φόρουμ την sunshine. Κατερίνα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ emband με τις μέρες που έρχονται να είναι τόσο συναρπαστικές όσο η χθεσινή ;) και καλή επιτυχία το Σάββατο. (επιτρέπεται την Παρασκευή να το ρίξεις έξω, όχι πολύ όμως !!! emnono )

:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων..!!! :P

emthanx πολύ πολύ πολύ..!!!

Και συ καλά να περάσεις..!!!και όπως είπαμε..!!! emthumbup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε τρελε M@N1I< ανοιξες το τοπικ μια μερα νωριτερα κ αρχισα να ψαχνομαι <_< ......να σκεφτομαι "ωωωωχ ξεχασα να πω χρονια πολλα κτλ κτλ".....μετα σκεφτηκα "ρε συ δε ειναι 25/11.....δε ειναι ακομα παρασκευη".

εγω θα ευχηθω αυριο...... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχαχαχαχαχαχα κι εγώ να ευηθώ τα καλύτερα σε Ήρα και sunshine και σ'όλες τις υπόλοιπες Κατερίνες embounce8

PS: M@N1I<, τελικά τι μαγείρεψε η μανούλα? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Juliette.. emthanxemrose !!!

Χρόνια πολλά και από μένα σε όλες τις υπόλοιπες Κατερίνες..!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά sunshine!

Ελπίζω να περάσεις όμορφα τη σημερινή ημέρα με ανθρώπους που σε αγαπούν ;)

emthanx !!!Μπά σήμερα δεν θα κάνω τίποτα το σπουδαίο διότι το Σάββατο δίνω για proficiency οπότε θα το γιορτάσω το Σάββατο..!!!(να πνίξω και τον πόνο των αγγλικών..!!!)

emrose

Sunshine, Ήρα, χρόνια σας πολλά και εύχομαι να σας γνωρίσω σύντομα για να σας τα πω και από κοντά )))

emthanx a lot..!!!

Μακάρι μα θα προτιμήσω να μου πείς τα θετικά της υπόθεσης ή οτι τώρα είναι όλα οκ..!!!

emthumbsup:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέχασα να προσθέσω οτι σήμερα είναι και η επέτειος της ανατίναξης της γέφυρας του Γοργοποτάμου emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupουφ!μια λες οτι θα σε πνίξουμε!την άλλη λες οτι συμπιπτουμε με την ανατιναξη!! :Pemgoal -να χαιρεσαι την μαμα σου! emrose

να πω κι εγω Χρονια πολλα σε όλες τις Κατερινουλες,στην sunshine να λαμπει και να εχει καλη επιτυχια στα αγγλικα , και να ευχηθω απο καρδιας τα ομορφοτερα στην γλυκεια μου Lillian και την Γλαυκη!και σε οποια αλλη φορουμένια Κατριν ,Κατερινα Κατερινακι εισαι της ζωης το αερακι....χιχιχι!! emblush:P

ευχαριστω πολύ πολύ πολύ!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόοοοοοονια πολλά στους πιο όμορφους τυφώνες του φόρουμ....., τις Κατερίνες, που με την ευγένεια τους , τη δημιουργικότητά τους σαρώνουν τις εντυπώσεις κερδίζοντας την αμέριστη εκτιμησή μας!!!!.....Ηρα, Λίλιαν, Γλαύκη (εεε....εσεις οι δύο τελευταίες στη σειρά,καιρός να ....φυσήξετε ξανά στο σάιτ...χιχιχιχ),sunshine να είστε πάντα καλά, με υγεία και χαρά!!!! ο,τι καλύτερο να ερθει στηζ ωή σας!!!!

χρόνια πολλάααα σε όλες τις Κατερίνες !!!!!

emrose emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέχασα να προσθέσω οτι σήμερα είναι και η επέτειος της ανατίναξης της γέφυρας του Γοργοποτάμου emhehe

:Pemcolgate:splaaaats:

Ήρα μου χρόνια πολλλά και σε σένα..Να είσαι πάντα καλά καλά γεμάτο υγεία(πάνω από όλα)και ευτυχία..!!! emthanxemrose

Tik-tak σε ευχαριστώ πολύ..!!! embounce:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα και απο μενα σε ολες τις κυριες που γιορταζουν emclapemclap!!!Με υγεια και ο,τι επιθυμουν στην αγκαλια τους να το βρουν :lol::lol: !!!Χρονια πολλα στη μεγαλη μας τραγουδιστρια Κατερινα Στανιση :P:P !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sunshine στα είπα και στο πμ, αλλά στο ξαναλέω και τώρα: Χρόνια Πολλάαααα!!!! emcolgate

Επίσης Χρόνια Πολλά και στις υπόλοιπες Κατερίνες το φόρουμ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά και απο εμένα στις Κατερινούλες του φόρουμ...

Και πιο συγκεκριμένα σε Ηρούλα...Λιλιανούλα...και sunshine... :)

Να είστε πάντα ευτυχισμένες... emroseemroseemroseemroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχαχαχαχαχαχα κι εγώ να ευηθώ τα καλύτερα σε Ήρα και sunshine και σ'όλες τις υπόλοιπες Κατερίνες embounce8

PS: M@N1I<, τελικά τι μαγείρεψε η μανούλα? :P

Μμμμμμμμ η μαμάκα, παρότι την πρήξανε από το πρωί στα έφωνα, μας μαγείρεψε ψαρόσουπα :wub: και μας έφτιαξε και πατατοσαλάτα. Τέλος γαι γλυκό μας είχε και τούρτα που τις στείλανε. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά σε όλες τις Κατερινούλες!!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα κ απο μενα.Αργησα λιγο γιατι απο το χιονι δε λειτουργουσαν τα τηλεφωνα .......ΖΗΗΗΗΗΗΛΙΑ χιονιζε χθες κ σημερα!!!!

Σε καποια εστειλα σμσ κ μετα ψαχνοτανε :splaaaats::splats: .....θα σου δειξω σε 4 βδομαδες,.....με ξεεεεεχασες emcry

sunshine κι εσυ Κατερινα;Κοιτα τι μαθαινω.....χρονια πολλα κ σε εσενα

Αν δει κανενας τη Λιλιαν να της πειτε τα χρονια πολλα εκ μερους μου.

Ξαχασα καμια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σνιφ σνιφ...καλε δε σε ξεχασα!ειχαν εξαφανιστει όλα τα τηλέφωνα απο το greekmeds... :huh:

σε περιμένω για fridayκατασταση στους Αμπελοηκηπους(ναι ναι ειναι πιο ωραια απο Κεφαλαρι!)... :D:rolleyes:

ευχαριστω πολυ για ολες τις ομορφες ευχες! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.