Jump to content

Βυσ'νί θύελλα σούζα τ'αλογα


Juliette

Recommended Posts

Και για όσους δεν κατάλαβαν....

Αύριο ο ΚΜΔ, ο σεβαστός μας αντμινιστράτορας (τόσο σέβας μόνο σε ένα μούσι που να σέρνεται στο πάτωμα μπορεί να αντιστοιχεί :P ) ροβολάει τον ανήφορο και πάει για αγροτικό στη βλαχιά.. παρντόν, στην περιφέρεια Καρδίτσης ήθελα να πω emoops

Άντε να δω πότε θα αξιωθούμε να σου κάνουμε επίσκεψη απ΄τη λίμνη Πλαστήρα embaaa

Κώστα-Κώστα....άντε να γίνεις μεγάλος γιατρός, να κάνεις και το φανταριλίκι, να βρεις και μια καλή κοπέλα από σπίτι και από καλή σχολή (πχ..ΙΑΤΡΙΚΗ... emdevil ) και να κάνεις πολλάαααααα-πολλά παϊδάκια...εμμ....παρντόν, παιδάκια ήθελα να πω... :bloodomen:

Καλά να περάσεις ωρέ και να προσέχεις :splats:

(εμκουνάω-το-μαντήλι δεν έχει το κατάστημα, αλλά τώρα που θα είσαι "απησχολημένος" θα σου πω εγώ....) :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Φιλιάαααααααααααααααααααααααα embyeemiloveyouemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ξεμπερδέματα, αγαπητέ. Και προσοχή-ως μισή Θετταλή, οφείλω να σε προειδοποιήσω για τα εγχώρια προϊόντα ;) (με πιάνεις;;;;; :P ) θυμίζοντάς σου τη θρυλική ρήση "Όφις δάγκασε Θετταλό και αποδήμησε εις Κύριον" :rolleyes: (αστειάκι B):D )

Τελειώνοντας, σε φιλώ στα μούτρα, κουνώντας το ίδιο μαντίλι που βούτηξα προ ολίγου από την αγαπητή Ιουλία.

Au revoir και εις το επανειδείν! (πλεονασμός με σημασία!) emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχα...ακούς εκεί αγροτικό στη βλαχιά...μόνο ο ΜΔ θα μπορούσε να το περιγράψει έτσι... :P

Καλή αρχή Kώστα...και καλή υπομονή.... ;)

Αααα και πρίν φύγεις...φτιάξε τις ειδοποιήσεις των πμ...γιατί σε μου έρχεται μαιλ οτι μου ήρθε πμ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στη Βλαχιά έχουν φοβερά σκυλάδικα, η καλύτερλη του θα είναι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οφείλω να διαλύσω τις παρεξηγήσεις λέγοντας ότι η "βλαχιά" είναι δική μου καταδική μου επινόηση :P Ο ΚΜΔ ουδεμία σχέση έχει με τέτοιες ποταπές εκφράσεις :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.