Jump to content

Μυξοτόπικ


Born

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 163
  • Created
  • Last Reply
emarup Περαστκούλια βρε ! :rolleyes:

Εγώ πάλι είμαι καλύτερα ! :wacko:

Πάει πέρασε...!!!Άντε διότι δεν λέει με τέτοιο καιρό να είσαι άρρωστος...!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω την επαθα μες στο Πασχα :blink: !

Να κοιταξεις να παρεις να παρεις πολλες μερες αντιβιωση ,αν ειναι στρεπτοκοκκος...τουλαχιστο 10...φευγει πολυ δυσκολα το αναθεματισμενο :wacko: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Kαλα,δεν κρυωσα ολο το χειμωνα και αρρωστησα 2 φορες μεσα σε ενα μηνα <_< ...

Επιτρεπεται Μαη μηνα να εχω βουλωμενη μυτη και πονολαιμο emeleos ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλα,δεν κρυωσα ολο το χειμωνα και αρρωστησα 2 φορες μεσα σε ενα μηνα <_< ...

Επιτρεπεται Μαη μηνα να εχω βουλωμενη μυτη και πονολαιμο emeleos ?

Aμέεεε...και εγώ απο μυτούλα καλά πάω...έτσι για συμπαράσταση μωρέ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βουλωμενη μυτη και βηχα .... <_< οποιος πλενει αυτοκινητο με σαγιοναρες και πλατσουριζει επι δυο ωρες στα νερα ...αυτα παθαινει <_<:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξεκάρφωτο. Από καπου άκουσα ότι εργαζόμενοι σε χώρο όπου διέμεναν καρκινοπαθείς υπό αγωγή φοβόντουσαν και ελαχιστοποιούσαν το χρόνο παραμονής για να μην κολλήσουν κάτι.

Ας ενημερώσει καποιος τους κυρίους ότι οι ίδιοι αποτελούν κίνδυνο για τους ασθενείς καθώς οι περισσότεροι είναι ανοσοκατεστελμένοι ή σε ακόμα και σε απλασία.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Έλεος ... είμαι με μια φαρυγγίτιδα εδώ και δεκαπέντε μέρες (at least) και σήμερα νοιώθω χειρότερα ... Υπάρχει όριο στη γκαντεμιά ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περαστικούλια σου.......!!!!! :mellow:

Όσο για την γκαντεμιά δεν ξέρω άν υπάρχουν όρια,αυτό που ξέρω είναι πώς άν κάτι σου παέι στραβά,τότε σου πάνε και όλα στραβά...!!! <_<:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περαστικούλια σου.......!!!!! :mellow:

Όσο για την γκαντεμιά δεν ξέρω άν υπάρχουν όρια,αυτό που ξέρω είναι πώς άν κάτι σου παέι στραβά,τότε σου πάνε και όλα στραβά...!!! <_<:anavwfwties:

Σ΄ευχαριστώ πολύ καλή μου, ο νόμος του Murphy έχει άπειρες εφαρμογές στην καθημερινή ζωή ... αλλά επίσης υπάρχει και ο άλλος που λέει: ''ρόδα είναι και γυρίζει''. Καλό είναι να μην το ξεχνάμε emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To κακο με τις στρεπτοκοκκικες φαρυγγιτιδες-αμυγδαλιτιδες ειναι πως επιμενουν,αν δεν τις ταραξεις στα φαρμακα!!

Τα βιβλια λενε 10 μερες,αλλα εγω μολις διεκοψα μετα απο 10 μερες,με πονεσε παλι ο λαιμος :blink: !!

Παρτε για καμια 15αρια μερες να ειστε σιγουροι και αλλαξτε και αντιβιωση αν σας ξαναπιασει!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.