Jump to content

S.G.U.be-dooooo


drWatkins

Recommended Posts

Ω ναι είναι ιστορική μέρα ή μάλλον νύχτα :P , για το φόρουμ. Ιδρύθηκε η μυστικιστική οργάνωση επιλέκτων για την χειραφέτηση των ανδρών! Εμπρός όλοι οι καταπιεσμένοι άνδρες ενωθείτε! B) Είναι γεγονός πως μετά την εξέγερση του φεμινιστικού κινήματος οι γυναίκες μας έχουν πάρει τον αέρα.... emeleos Πρέπει να επαναφέρουμε τις παραδοσιακές και πατροπαράδοτες αξίες, σπίτι-γυναίκα-μπύρα-εφημερίδα! :rolleyes: Κάτω τα χέρια από τα κεκτημένα.!!! :D Gentlemen start your engines!! B)

Be S.G.U, do like S.G.U. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

Spegerbiet για ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!Spegerbiet για ΠΡΟΕΔΡΟΣ!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε γιατρέ δεν ξεκινάς καλά...από την μία μας λες ξαναγινόμαστε πολύ αντρούες ξέρω γω...από την άλλη 'μην μας κρατάτε κακία και την παντόφλα στο σώμα γιατί στο πρόσωπο κάνει σημάδι' :P

Το τετράπτιχο σπίτι-γυναίκα-μπύρα-εφημερίδα Γουάτκινς χρυσό μου δεν είναι δήλωση ανεξαρτησίας...είναι δήλωση ατελείωτης σαπίλας-θέλω να λιώσω στον καναπέ :D Έτσι θα ξεκινήσεις αγώνες;;; Επί του καναπέος;;; Άπατο σε βλέπω!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Spegerbiet για ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!Spegerbiet για ΠΡΟΕΔΡΟΣ!! :P

ΧΑ!ΧΑ! Δεν κατάλαβες καλά μου φαίνεται....

Εμείς αγαπάμε τις γυναίκες ;)

Επίσης δεν μπορεί να γίνει όποιος κι όποιος μέλος. Είμαστε επίλεκτοι και για να ενταχθεί στην οργάνωση πρέπει να περάσει αρκετά σκληρές δοκιμασίες... O Spegerbiet δεν νομίζω πως θα τα κατάφερνε.... :P

Τέλος δεν έχουμε προέδρους αλλά διοικητές επιμέρους μονάδων.

Astra team, Bravo team και φυσικά Gamma team... ;)

Το τετράπτιχο σπίτι-γυναίκα-μπύρα-εφημερίδα Γουάτκινς χρυσό μου δεν είναι δήλωση ανεξαρτησίας...είναι δήλωση ατελείωτης σαπίλας-θέλω να λιώσω στον καναπέ :D Έτσι θα ξεκινήσεις αγώνες;;; Επί του καναπέος;;; Άπατο σε βλέπω!!! :P

Πεποίθεσή μας είναι ότι στο καναπέ μπορείς να δώσεις τις μεγαλύτερες μάχες.. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει και η επίλεκτη ομάδα, ή P Team

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ξεκινάμε με τον πρώτο στόχο. Τι κάνουμε όταν η "δικιά μας", που δεν έχει γίνει ακόμα ολοκληρωτικά δικιά μας, μας εξιστορεί το παραμύθι πως είμαστε ο 2ος άνδρας που θα ολοκληρώσει και θέλει ακόμα λίγο χρόνο. .

Ξεκινάμε το παραμύθι ότι είναι η γυναίκα της ζωής μας και άλλα φούμαρα που θέλει να ακούσει, ή της δείχνουμε την πόρτα λέγοντας πως οκ το παραμύθι το έχουμε ξανακούσει και είμαστε αρκετά μεγάλοι για παραμύθια? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν τέτοιες ελεεινές ψεύτρες??Και μόνο που σε δουλεύει καταλαβαίνεις το ποιόν της.................. emeek

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΥΡΙΕ ΔΟΙΚΗΤΑ, ΕΥΠΕΙΘΩΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

Ως μέλη της S.G.U, είμαστε gentleman, με απόλυτη αβρότητα της υποδεικνύουμε τον διάδρομου εξόδου, όπως λένε τα εγχειρίδια της S.G.U.

ΚΥΡΙΕ ΔΟΙΚΗΤΑ, πόσες μέρες τιμητική παίρνω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όμως υπάρχουν κι είναι πάρα πολλές...

Εύγε M@nie. Και σαν άντρας που σέβεται τον ευατό του και με αυτοπεποίθεση, θα τις δείξει την πόρτα, γνωρίζοντας πως θα έρθει μια καλύτερη και εξάλλου όποια δεν μπορεί να αντισταθεί στην γοητεία σου σου πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Κοινώς τέρμα το δούλεμα... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ με Μανιλ.

Δλδ,αυτή σε δουλεύει στη μούρη κι εσύ θα την ανεβάσεις κι όλας?? :P

Και μετά θα πάει στον επόμενο και θα λέει τα ίδια!!Άρα μην παραπονιέστε(εάν εφαρμόζετε την πρώτη επιλογή) ότι σας δουλέυουμε,διότι το τραβάει κι εσάς ο οργανισμούλης σας!!

-είμαι ΠΟΛΥ ηθικό κορίτσι,από σπίτι,χι χι,μη με πιάνεις καλές!!19 χρονών είμαι,μη σε ξεγελάνε οι ρυτίδες(!),είσαι μόλις ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ άντρας που με πιάνει(αν εξαιρέσουμε το Σάκη,το Βασίλη,το Γιώργο,το Δημήτρη,(και την Κατερίνα emdevil we lοοοοοοοove spegerbiet!! :P )-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως ο επόμενος στόχος είναι δυσκολότερος

Τί κάνουμε όταν η καλή μας μας ζητάει να βγούμε έξω και έχει ταυτόχρονα τελικό CL;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καφετέριες με tv,υπάρχουν πολλές.Επίσης για αυτό υπάρχουν τα 3g κινητά με tv,και οι τηλεοράσεις lcd 5 ιντσών. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την πάς στο Jacksons και το βλέπιςε από τις οθόνες χωρίς ήχο όμως... :blink:

Αν όμως θέλεις μόνο το CL χωρίς την Σούπερ Μπάλα, λές πως θές να πάς για φαγητό αλλά μιας και κάνει δίαιτα, καλύτερα για ποτό, οπότε βγαίνεις μετά τις 11:30 κι βλέπεις και το ματσάκι.Εννοείται πως έχεις αποκρύψει επιμελώς πως απόψε έχει CL...Αν θέλει cinema κλείνεις τηλεφωνικά εισητήρια στο village or odeon, και φυσικά μετά τις 11:30, στην ταινία που από καιρό σε είχε πρήξει να δεί , λέγοντας πως μόνο τότε είχε εισητήρια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λέω να κλείσετε το μαγαζί και να ενσωματωθείτε στη μόνη αληθινή οργάνωση: την ΚΟΥΑΓ!! :P :P :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την πάς στο Jacksons και το βλέπιςε από τις οθόνες χωρίς ήχο όμως... :blink:

Αν όμως θέλεις μόνο το CL χωρίς την Σούπερ Μπάλα, λές πως θές να πάς για φαγητό αλλά μιας και κάνει δίαιτα, καλύτερα για ποτό, οπότε βγαίνεις μετά τις 11:30 κι βλέπεις και το ματσάκι.Εννοείται πως έχεις αποκρύψει επιμελώς πως απόψε έχει CL...Αν θέλει cinema κλείνεις τηλεφωνικά εισητήρια στο village or odeon, και φυσικά μετά τις 11:30, στην ταινία που από καιρό σε είχε πρήξει να δεί , λέγοντας πως μόνο τότε είχε εισητήρια...

Εγώ πάντως θα έβλεπα το CL και θα την έβγαζα την επόμενη :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είναι ικανή να μη μου μιλάει επειδή αναβάλλω μία έξοδο για κάτι που μου αρέσει: "επόμενοοοοος"

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα είναι να μη σου αρέσει εις βάρος της σχέσης.

Νεεεεεεεεεεεεεξτ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έ νταξ, για να σου αρέσει το CL εις βάρος μιας σχέσης σημαίνει ότι η σχέση κρατάει δυο μέρες τη βδομάδα που τυγχάνει να είναι Τρίτη και Τετάρτη :D

Manic αγόρι'μ δες μπαλίτσα. Την ρίχνεις κι αύριο:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και που δεν είναι και σχέση, αν κρατάει 2 μέρες τη βδομάδα. Συμπληρώνω εγώ τώρα....

Τεσπα, νεξτ! Α και καληνύχτα, πάω να ξαναρίξω τα χαρτιά, γιατί τα χτεσινά βγήκανε.

Μετά τιμής,

Μαντάμ Γιούλη :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι κάνουμε όταν η "δικιά μας", που δεν έχει γίνει ακόμα ολοκληρωτικά δικιά μας, μας εξιστορεί το παραμύθι πως είμαστε ο 2ος άνδρας που θα ολοκληρώσει και θέλει ακόμα λίγο χρόνο. .

σταματαμε να βγαινουμε με ανηλικα :cool10:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως το CL είναι ανίατη ασθένεια κι όποια δεν το μυριστεί νωρίς θα φάει τα νιάτα της στην γκρίνια :P Κανονίζει τις εξόδους της εκείνες τις ώρες για να περάσει κι αυτή καλά. :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πάντως μου έχει τύχει το ακριβώς ανάποδο...Και τι να πω,δεν μπορώ έχει ποδοσφαιρο;Βρήκα μια δικαιολογία. ;)

Υπό φυσιολογικές πάντως συνθήκες,θα βλέπαμε μαζί τον αγώνα και θα βγαίναμε μετά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.