Jump to content

Ιστορίες...με σχήματα..!!!


sunshine

Recommended Posts

Και μου ήρθε μια ιδέα..Να φτιάχνουμε ιστοριούλες ή προτασούλες με σχηματάκια και εικονίτσες..Ότι θέλουμε.. :P

Ξεκινάω..

Εκεί που embored σκέφτηκα πως θα ήταν καλό να ξεκινήσω κάποιο σπόρ (emerws1 ή emflex ή emgoal ή emstarwars ή emweight_lift2emweight_lift ή έστω και κάποιο empiano ή emharp..

Τελικά κατέληξα στο :cool05: με latin emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έκτακτο, έκτακτο (αααα, είμαι και πατερούλης του τόπικ έτσι)

Που λέτε και εγώ emboredemfyto στη ζωή μου, αλλά μου άρεσαν και τα emicecream. Όμως μετά κάναμε emweight_liftemweight_lift2 και ξεκινήσαμε και εχουμε κανένα χρόνο που emdanielson

Έτσι είμαστε emcoolB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πάν είναι να κάνεις πράγματα που σε emcolgate

Τώρα καλό θα ήταν αυτό να μην είναι μόνο emicecream , empizza , empepsi , emfood διότι θα βρεθείς emforeio και μετά θα γίνεις σαν empig ..!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν έχω emexetaseis με πιάνει emfear ,

ζητάω emsos

νομίζω οτι empokeye

και νιώθω emstupid

αλλά συνήθως emwin και είμαι B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό είναι να είσαι cool και :cool11: ..

Εγώ πάντως πολύ εύκολα γίνομαι :wacko: και embomb ..Προσπαθώ βέβαια να διατηρώ την ψυχραιμία μου και να embye τα νεύρα μου και το άγχος..xixixi

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάθε Κυριακή πρωί θέλω emevlogies, αλλά επειδή συνήθως την προηγούμενη μέρα emdrunk και νιώθουμε emsleep1 και τελικα emsleeping !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα ξύπνησα με :anavwfwties: μα δεν θα το αφήσω να μου χαλάσει την μέρα..

Θα πάω βολτούλα και μετά θα πάω για emicecream ..Γιάμ γιάμ..Άν και emill ,θα κάνω ομοιοπαθητική..!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πρωί ξύπνησα επειδή άκουγα emband, βγήκα εξω embomb για να emstarwars, όμως ήμουν emnysta και γύρισα πλευρό τελικά! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χικ...Σήμερα είμαι.. :P ..Όλα πάνε πολύ καλά και φτού φτού φτού να μείνουν έτσι..Το πρωί ξύπνησα και embored να διαβάσω..Για αυτό και πήγα βολτούλα και για emkafes ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το σπίτι έχει γεμίσει emfly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙΙΙΙΙ εχω και πολλά emcloveremcloveremcloveremclover

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω μία emstar φίλη που empiano και emband και ακούγιεται σαν eminnocect και ο κόσμος emclapsemclappingemclap και οι άνδρες emdribble και θέλουν να emelephant.

Όμως αυτή embombemcensored και τους emboxed

Περιμένει τον emerws1 να τις emlock, την emlove1, και να της emserenade, να της emrose και να είναι emsuperman !!!

Ειδικά αν είναι καλός emsperm και emrockon και emnono ανακατεύεται πολύ στην ζωή της, τότε emiloveyou και θα περνάνε όλοι καλά emthumbsup

Και ζήσαν αυτοί emdots και εμείς emofftopic

Αφιερωμένο εξαιρετικά emdevil2

Μην μου :angry: και emgademis γιατί δεν θα ξαναπάμε emgermany και εγώ θα emcryemcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα ξύπνησα και emcold..Έβαλα θερμόμετρο και.. emblush έκαιγα..

embomb αφού είχα άλλα σχέδια..Κάθησα σπίτι και.. embored

Όμως αύριο θα είμαι :) αφού θέλω να πιστεύω πως θα είμαι :cool11: ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν κάποιος emcold και η μύτη του έχει γίνει σαν του emclown1, επειδή δε θέλουμε να emrip , του λέμε γρήγορα για emsleeping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου έχεις κάνει τα νεύρα :bloodomen::bloodomen: ..Τα μαλλιά μου έχουν γίνει.. emafro

Πλησιάζει η ώρα που θα σου πώ.. :antegeia::angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν είσαι.. :wub: όλα σου μοιάζουν μαγικά..Τουλάχιστον στην αρχή..Μετά :anavwfwties: , :( , :blink: και σου έρχεται να πείς :antegeia: ..

Το ξανασκέφτεσαι όμως και τελικά νικάει ή emiloveyou και θέλεις να μοιράζεις emdaisy σε όλο τον κόσμο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο :wub: και ο emill δεν emdspr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Αφιερωμένο στη Μαριάμ, για να μάθει επιτέλους ο κόσμος την αλήθεια

Η αγαπημένη μας emharp του φόρουμ η Μαριαμ, με το embomb ταπεραμέντο ήταν για κάμποσο καιρό emmissing

Πολλοί είπαν οτι την απήγαγαν emalien άλλοι οτι τα έφτιαξε με emafro όμως η αλήθεια ήταν μία. Τόσο καιρό ήταν στο emfrance λόγω πραξικοπήματος και empc Οστόσο σίγουρα υπάρχει δάκτυλος των emusaemuncle σε συνεργασία με emalien και emevil δυνάμεων. Παρόλα αυτά η συνδυασμένη τους προσπάθεια δε στάθηκε ικανή emnonoemnonoemmatrix1 έτσι είναι πάλι μαζι μας

emsorcereremsorcerer παντού

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφιερωμένο στη Μαριάμ, για να μάθει επιτέλους ο κόσμος την αλήθεια

Η αγαπημένη μας emharp του φόρουμ η Μαριαμ, με το embomb ταπεραμέντο ήταν για κάμποσο καιρό emmissing

Πολλοί είπαν οτι την απήγαγαν emalien άλλοι οτι τα έφτιαξε με emafro όμως η αλήθεια ήταν μία. Τόσο καιρό ήταν στο emfrance λόγω πραξικοπήματος και empc Οστόσο σίγουρα υπάρχει δάκτυλος των emusaemuncle σε συνεργασία με emalien και emevil δυνάμεων. Παρόλα αυτά η συνδυασμένη τους προσπάθεια δε στάθηκε ικανή emnonoemnonoemmatrix1 έτσι είναι πάλι μαζι μας

emsorcereremsorcerer παντού

emblush:lol:emgoalemthumbsupemiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα το πρωί emnysta και emcold και embored να πάω στην δουλειά

Τελικά αφού η συνείδησή μου emnono ντύθηκα και ήρθα.

Εδώ που είμαι, όλη την ώρα emkafes και θέλω να χιονίσει.

Έστι αφού δεν έχω emkeratas ούτε έλκηθρο, δεν θα έρθω αύριο και θα είμαι emking

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.