Jump to content

θυμαστε το Fame Story??


Recommended Posts

Λοιπον καλωσηρθα, ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω.....

Δεν ειμαι γιατρος (εχω μπαμπα γιατρο μετραει???),

αλλα στο φορουμ μπαινω συχνα και διαβαζω .... :P και περναω καλα με τα οσα ωραια γραφετε.......

αν θυμαμαι καλα επι Fame Story εποχη...ειχατε κατι φανατικες εδω για τον αντρα τον ενα τον μοναδικο τον μηχανολογο που τραγουδαει κιολας embaaa

σας φερνω λοιπον νεα του........

1) Να σας πω ότι αυτή τη στιγμή ο Γιώργος Λιανός είναι στο στούντιο και ηχογραφεί το πρώτο του προσωπικό cd, που θα κυκλοφορήσει μάλλον Ιανουάριο με Φεβρουάριο 2006...

Παραγωγός του ειναι ο Ηλίας Μπενέτος!

(είχε τον Αντώνη Γούναρη, αλλά δεν τα βρήκαν, γιατί ο κύριος Γούναρης ήθελε να τον πλασάρει ως λαϊκό τραγουδιστή...)

Έχει μιλήσει με δημιουργους όπως: Γιαννόπουλο, Μουκίδη, Ρόκκο, Αντώνη Βαρδή και άλλους!

Ο κύριος Μπενέτος του είπε επισης οτι θα ακούσει και δικά του κομμάτια και αν είναι καλά, θα τα συμπεριλάβει στο cd , κάτι που ο προηγούμενος παραγωγός δεν είχε δεχτεί....

2) Να σας ενημερώσω επίσης ότι σε λίγο καιρό ο Χάρης Ρώμας ετοιμάζει ένα cd για τη Heaven με τίτλο "Τα τραγούδια του Χάρη"...

Με τραγούδια που υπέγραψε ως στιχουργός και παίζουν στο σήριαλ "Καφέ της Χαράς"!

Σ΄αυτή τη δουλειά θα συμμετάσχουν, ανάμεσα σε άλλους ο Στέφανος Κορκολής, η Λένα Αλκαίου, η Δόμνα, αλλά και ο Γιώργος Λιανός - ο τελευταίος μάλιστα έκανε κι ένα ντουέτο με το Χάρη Ρώμα που θα εκπλήξει και θα συζητηθεί για την εν λόγω δισκογραφική δουλειά!

3) Παράλληλα έχει ξεκινήσει και πρόβες στο Fever για τις χειμερινές του εμφανίσεις!

Το σχήμα είναι: Γιώργος Τσαλίκης - Έλενα Παπαρίζου - Χρήστος Πάζης - Γιώργος Λιανός - Αντρέας Κωνσταντινίδης ......μπουζουκοβιοι ολου του κοσμου ενωθειτε τον εριξαν τον εντεχνο στα ποδια της νάμπερ ουαν.........

Έχουμε φτιάξει ένα φόρουμ για τον Γιώργο Λιανό (www.giorgoslianos.net/forum), έχοντας την υποστήριξή του... και η ιστοσελίδα είναι ακόμα υπο κατασκευή, γιατί όσο να 'ναι δεν είμαστε επαγγελματίες!

αυτα τα ολιγα ....για αρχη......

θα επανέλθω και σε αλλα τοπικ .......

εχω δει πολλα ενδιαφεροντα και ανυπομονω να ποσταρω......

πάω να φτιαξω και προφιιιιιιιλλλλλλλλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή αν δεν είναι το Φέιμ Στόρυ στα πόδια της Παπαρίζου, ποιος θα είναι; Άκου έντεχνος... Όσο έντεχνη είναι και η Ραλλία... Ο κάθε μέτριος συναγωνίζεται με τους χειρότερους για να αναδειχθεί η φωνή του. Σούπερ Κατερίνα θα το κάνουμε το φόρουμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμμ σούπερ κατερίνα αμέσως...μην δείτε ένα γνήσιο ταλέντο...:D

Μαρίζα άκου να λιώσεις...σε ένα πρόγραμμα με έχουν γράψει κυρία Λιανού και ο υπεύθυνος όταν μας έκανε briefing έλεγε συνέχεια και η κυρία Λιανού θα το αναλάβει αυτό...η κυρία Λιανού να αναλάβει εκείνο...με σκουντάει ένα παιδί που συνεργαζόμαστε...καλά ****** δεν σε λένε;;; Γιατί δεν τον διορθώνεις;;;...Ξέρει τι λέει ο άνθρωπος.. άστον :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup "...Θέλω να τ’ ακούω να το λες,

θέλω να τ’ ακούω να με καις,

θέλω να τ’ ακούω να το λες,

και από μένα, και από μένα ό,τι θες..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμμ σούπερ κατερίνα αμέσως...μην δείτε ένα γνήσιο ταλέντο... :D

Μαρίζα άκου να λιώσεις...σε ένα πρόγραμμα με έχουν γράψει κυρία Λιανού και ο υπεύθυνος όταν μας έκανε briefing έλεγε συνέχεια και η κυρία Λιανού θα το αναλάβει αυτό...η κυρία Λιανού να αναλάβει εκείνο...με σκουντάει ένα παιδί που συνεργαζόμαστε...καλά ****** δεν σε λένε;;; Γιατί δεν τον διορθώνεις;;;...Ξέρει τι λέει ο άνθρωπος.. άστον :lol::lol::lol:

Χιχιχιχ...νομίζω οτι αυτό πρέπει να το γράψεις στο Λιανοφόρουμ έτσι ώστε να γίνει άμεσα το κονέ...γιατί άμα περιμένεις απο τον Μπιπ Μπιιιιπ σώθηκες... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D:P

μωρε καλα θυμόμουν εγω ....

χαχαχαχα...αλλωστε ετσι σας ανακαλυψα......

αν βαλεις στο google Γιωργος Λιανος search..θα δωσει link το greekmeds ;)

Λοιπον Lianobrides εχουμε αρκετες εκει στο φόρουμ....αλλα χωρανε μερικες ακομα....

αλλωστε ο Γιωργος μπαινει και διαβαζει εκει ......

B) ....σας περιμενουμε για να κανονισουμε Fever nights....

ΑΑΑΑΑΑΑΑ και σημερα 9 η ωρα συντονιστειτε με ΡΙΚ οι ενδιαφερομενες..

θα τραγουδησει στον Τηλεμαραθωνιο της Λαίκης Τράπεζας.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.