Jump to content

AΠΟΡΙΕΣ ΜΙΑΣ ΒΑΡΙΕΣΤΗΜΕΝΗΣ!


BABOULAS A.E.

Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΑΑ)ΔΙΑΝΥΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΜΟΥ!

ΒΒΒ)ΤΟ Κ.Υ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΧΤΑ!

ΓΓΓ)ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΑ SITE ΜΕ ΕΠΙΣΤ.ΙΑΤΡΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΠΡΟΚΟΠΗ?

ΔΔΔ)ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ MSN?

ΕΕΕ)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΙΩΣ, ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΝΕΑ TOPICS, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ???

ΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΑΝΧ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιποονν,αρχικανα σου πω οτιη χρηση κεφαλαιων στο νετ δηλωνει οτι "φωναζεις".Ειναι πολυ καλυτερα να μας γραφεις με μικρα

Κανε μια βολτα στην ενοτητα Γενικά Ιατρικά.Θα βρεις στα καρφιτσωμενα τοπικ "Ιατρικα σαιτ" και "Ιατρικα περιοδικα"

Για το μσν που ρωτας πηγαινε στην ενοτητα Υπολογιστές και Τεχνολογία και ρωτα εκει ο,τι χρειαζεσαι

Στην ενοτητα Greekmeds.gr μπορεις γραφεις τις ερωτησεις σου οσον αφορα το φορουμ

Ελπιζω να μη ξεχασα τιποτα.

Αααα μπορεις να στελνεις κ πμ στους μοδερατους κ να ρωτας.

Καλο ποσταρισμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εύχαριστω, πολύ πολύ, αλλά να, μωρέ, βαριέμαι τρελα τους τόνους! :wacko:

Άυτό έκανα 80 ώρες να το γραψω!!! Τ άλλα, θα τα ψάξω αμέσως!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν,ένα από τα καλύτερα ιατρικά site είναι το www.merckmedicus.com !

Έχει πάρα πολλά ιατρικά βιβλία και περιοδικά,απλά πρέπει να κάνεις εγγραφή!

Το messenger λειτουργεί απλά...πρέπει να ανοίξεις ένα λογαριασμό με κατάληξη hotmail ή msn ,να πάρεις το passport και αφού συνδεθείς να περάσεις τα Email φίλων σου και να αρχίσεις την συνομιλία!

Όσο για ερωτήσεις ,μπορείς να στέλνεις προσωπικά μηνύματα,δεν πρόκειται να σου αρνηθεί κανένας την απάντηση!Έτσι πιστεύω τουλάχιστον, γιατί εγώ είμαι ξένος προς τα ελληνικά πανεπιστήμια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν,ένα από τα καλύτερα ιατρικά site είναι το www.merckmedicus.com !

Έχει πάρα πολλά ιατρικά βιβλία και περιοδικά,απλά πρέπει να κάνεις εγγραφή!

Το messenger λειτουργεί απλά...πρέπει να ανοίξεις ένα λογαριασμό με κατάληξη hotmail ή msn ,να πάρεις το passport και αφού συνδεθείς να περάσεις τα Email φίλων σου και να αρχίσεις την συνομιλία!

Όσο για ερωτήσεις ,μπορείς να στέλνεις προσωπικά μηνύματα,δεν πρόκειται να σου αρνηθεί κανένας την απάντηση!Έτσι πιστεύω τουλάχιστον, γιατί εγώ είμαι ξένος προς τα ελληνικά πανεπιστήμια!

Εύχαριστω για το tip!

Το θέμα της εγγραφής με προβλημάτιζε,αλλά έμαθα για κάτι έξυπνες καρτούλες που έχουν σχέση με δοσοληψίες μεσω ιντερνετ και θέλω να το ψάξω λιγάκι!

Όσο για τα ελληνικά πανεπιστήμια,δεν υπαρχουν κανονες.Θεμα τυχης και εκει. καλα να σαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εύχαριστω για το tip!

Το θέμα της εγγραφής με προβλημάτιζε,αλλά έμαθα για κάτι έξυπνες καρτούλες που έχουν σχέση με δοσοληψίες μεσω ιντερνετ και θέλω να το ψάξω λιγάκι!

Όσο για τα ελληνικά πανεπιστήμια,δεν υπαρχουν κανονες.Θεμα τυχης και εκει. καλα να σαι.

Όταν κάνεις εγγραφή στο συγκεκριμένο site δεν χρειάζεται να δώσεις τα αληθινά σου στοιχεία,το καλύτερο θα ήταν για να σε δεχτεί εύκολα να δηλώσεις φοιτήτρια!Να αποφεύγεις γενικά ότι έχει σχέση με paysite και κάρτες στο Νετ!

Δεν γνωρίζω την νοοτροπία που επικρατεί στα ελληνικά πανεπιστήμια γιατί σπούδασα στη Μόσχα!Η εντύπωση που έχω είναι ότι κυριαρχεί μια ψυχρότητα ,μια έλλειψη επικοινωνίας που μου είναι πιο παγερή από το μαύρο χιόνι που είχαμε εκεί.Βέβαια δεν έχω εμπειρίες,γι'αυτό και δεν θα πω τίποτε άλλο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν κάνεις εγγραφή στο συγκεκριμένο site δεν χρειάζεται να δώσεις τα αληθινά σου στοιχεία,το καλύτερο θα ήταν για να σε δεχτεί εύκολα να δηλώσεις φοιτήτρια!Να αποφεύγεις γενικά ότι έχει σχέση με paysite και κάρτες στο Νετ!

Δεν γνωρίζω την νοοτροπία που επικρατεί στα ελληνικά πανεπιστήμια γιατί σπούδασα στη Μόσχα!Η εντύπωση που έχω είναι ότι κυριαρχεί μια ψυχρότητα ,μια έλλειψη επικοινωνίας που μου είναι πιο παγερή από το μαύρο χιόνι που είχαμε εκεί.Βέβαια δεν έχω εμπειρίες,γι'αυτό και δεν θα πω τίποτε άλλο!

¨Οχι, βρε!γιατί το λες αυτό για τη ψυχρότητα?ανεβαίνει ο υδραργυρος με τα πισοκαρφωματα, τις κατινιες και ολα αυτα τα χαριτωμενα, που ειδικα στον κλαδο μας, δινουν και παίρνουν!!!΄καλή η εμπειρία της Μόσχας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

διαφωνει κανεις μαζι μου??για το κλιμα της banana-republika, εννοω! να το συζητησουμε!

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαριέσαι καλέ; Παίξε πασιέτζα, το επίσημο παιχνίδι των δημόσιων υπαλλήλων :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εύχαριστω, πολύ πολύ, αλλά να, μωρέ, βαριέμαι τρελα τους τόνους! :wacko:

Άυτό έκανα 80 ώρες να το γραψω!!! Τ άλλα, θα τα ψάξω αμέσως!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Αααα υπαρχει λυση και γι'αυτο....μην βαζεις τονους :lol::D Ουτε εγω βαζω.....

Παντως αν βαριεσαι μπορεις να βρεις πολλα παιχνιδια και σε εμας.Κοιτα στο τοπικ 'Χαρτης του Περι ανεμων" (ειναι καρφιτσωμενο) εχει μπολικα B)

Καλημεεερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααα υπαρχει λυση και γι'αυτο....μην βαζεις τονους :lol::D Ουτε εγω βαζω.....

Παντως αν βαριεσαι μπορεις να βρεις πολλα παιχνιδια και σε εμας.Κοιτα στο τοπικ 'Χαρτης του Περι ανεμων" (ειναι καρφιτσωμενο) εχει μπολικα B)

Καλημεεερα

Kαλημεεερα!ευτυχως, που μου λετε που να ψαξω, γιατι μονη μου ειμαι τελειως αχρηστη!!!παλι, εφημερευω @*&#@$*, οποτε παλι, εδω θα μαι, ολη μερα και σημερα! :cool05::cool10::cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εφημεριες σε Κ.Υ. βλεπω...

αγροτικος?

τι μου θυμισες... (και δε περασε πολυς καιρος, το 2004 ημουν αγροτικος.)

αντε, καλο κουραγιο στις εφημεριες και κοιταξε να τις "εκμεταλλευτεις"! emnysta ή emkafes

οταν με το καλο θα εισαι ειδικευομενη μαλλον δε θα εχεις και τοοοσο χρονο για "σκοτωμα" οταν εφημερευεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω οτι οταν θα κανω ειδικοτητα, δεν θα χω χρονο, γιατι θα κινουμαι αργα στο χωρο του νοσοκομειου λογω προχωρημενων αρθριτικων!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

διαφωνει κανεις μαζι μου??για το κλιμα της banana-republika, εννοω! να το συζητησουμε!

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Πάντως από την μικρή μου κλινική εμπειρία, έχω καταλήξει στος εξής συμπέρασμα. τα πισοκαρφώματα κι οι κατινιές στη σ.... χολή δεν είναι τίποτα....Όσο προχωράς το καρφί μεγαλώνει!!!!!! :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εύχαριστω, πολύ πολύ, αλλά να, μωρέ, βαριέμαι τρελα τους τόνους! :wacko:

Άυτό έκανα 80 ώρες να το γραψω!!! Τ άλλα, θα τα ψάξω αμέσως!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

δηλαδη πειραζει πολυ που εγω δε βαζω ποτε τονους?????????????????????? emquestion

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως από την μικρή μου κλινική εμπειρία, έχω καταλήξει στος εξής συμπέρασμα. τα πισοκαρφώματα κι οι κατινιές στη σ.... χολή δεν είναι τίποτα....Όσο προχωράς το καρφί μεγαλώνει!!!!!! :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

να σου πω, εχουν σαλταρει ολοι, ετσι? ειμαι μαρτυρας του εξης φαινομενου απ το πρωι, σημερα:

μαλωνουν οι νοσηλευτριες του κυ απ το πρωι γιατι πανε και ρουφιανευουν οι αξιοτιμοι αγροτικοι,οι οποιοι δεν σταματανε με τιποτα τις βολες εναντιον ολων!!! πολυ μ΄αρεσει η πρωτη επαφη με το δημοσιο!

γι'αυτο δεν επιτρεπεται στους wanna be γενικους γιατρους να κανουν αγροτικο!!! για να μη δουν που πανε να μπλεξουν!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να σου πω, εχουν σαλταρει ολοι, ετσι? ειμαι μαρτυρας του εξης φαινομενου απ το πρωι, σημερα:

μαλωνουν οι νοσηλευτριες του κυ απ το πρωι γιατι πανε και ρουφιανευουν οι αξιοτιμοι αγροτικοι,οι οποιοι δεν σταματανε με τιποτα τις βολες εναντιον ολων!!! πολυ μ΄αρεσει η πρωτη επαφη με το δημοσιο!

γι'αυτο δεν επιτρεπεται στους wanna be γενικους γιατρους να κανουν αγροτικο!!! για να μη δουν που πανε να μπλεξουν!!!

O Phillip Larkin πάντως καθορίζει περιέργως τις σχέσεις μας,αντίθετα βέβαια από το πως λειτουργούμε εμείς στην ρουτίνα της καθημερινότητας!Στην αρχή είχα ρίξει πολύ γέλιο διαβάζοντας τον !

Το Χορτοκοπτικό

Tο χορτοκοπτικό σταμάτησε, δύο φορές

Σκύβοντας, βρήκα ένα σκαντζόχοιρο να' χει φράξει τις λεπίδες

Δολοφονημένο. Την είχε αράξει στο ψηλό γρασίδι.

Τον είχα ξαναδεί, τον είχα κιόλας ταΐσει μια φορά.

Τώρα, είχα καταστρέψει το διακριτικό του κόσμο

Ανεπανόρθωτα. Η ταφή δεν βοήθησε καθόλου

Το επόμενο πρωί, όταν εγώ σηκώθηκα, αυτός εκεί στο χώμα.

Την πρώτη μετά του θανάτου μέρα, η νέα απουσία,

Έχει πάντα την ίδια γεύση.

Θα πρέπει να είμαστε προσεχτικοί

Ο ένας με τον άλλο, θα πρέπει να είμαστε καλοί

Όσο υπάρχει ακόμη καιρός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.