Jump to content

Time is on your side! (Bwahahahahaaaaa)


Remy Fincher

Recommended Posts

Άιντε, εικοσάρησες, μόνο εσύ απέμεινες από την παρέα!

Λοιπόν πολύχρονος, ο,τι επιθυμείς, υγεία, πρόοδο, να μας ξεραίνεις στα γέλια με τις σουρεάλ ατάκες σου και με μια καλή κοπέλα (άντε γιατί...αράχνιασε :bloodomen: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις να σε χαιρόμαστε (καλά γουστάρω κι αλλος ζυγός... B) ) και επαυξάνω για την καλή κοπέλα, διότι μια καλή κοπέλα πάντα χρειάζεται :P

emwishembounce8emstarembandemafro:cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νίκς,ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΌΟΟΟΟΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!Υγεία και Δύναμη-Ψυχική/Σωματική,να κάνεις πάντα αυτό που ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΣΩΣΤΟ!!Να μείνεις πάντα έτσι ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ emarup ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!! :)emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θέλω καν να ακούσω το έτος που γεννήθηκες...:P

Χρόνια πολλά και καλύτερη από μια καλή κοπέλα είναι πολλές καλές κοπέλες :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλά και καλα και ευτυχισμένα με ότι σε γεμίζει!

emflowers

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα θυμομουνα οτι σημερα γενεθλιαζεις (εμ εχω και το αδερφακι μου που τα χιλιαζει......ειμαστε γαματη οικογενεια εμεις ΖΥΓΟΙ!!!)

χρονια πολλα κ πολυχρονος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!!!

ο,τι ποθείς!!!

πάντα με υγεία , χαρά και χαμόγελα πολλάααα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γαμώτο δεν είμαι καλή στις ευχές...γιαυτό και δεν θα πω πολλά..Μόνο ότι εύχομαι κάθε χρόνος που περνάει να σου αποκαλύπτει και ένα μικρό κομμάτι του δικού σου δρόμου,όποιος κι αν είναι αυτός...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά!!!!

Εύχομαι ό,τι καλύτερο!!!! emroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γαμώτο δεν είμαι καλή στις ευχές...γιαυτό και δεν θα πω πολλά..Μόνο ότι εύχομαι κάθε χρόνος που περνάει να σου αποκαλύπτει και ένα μικρό κομμάτι του δικού σου δρόμου,όποιος κι αν είναι αυτός...

Ναι που δεν είσαι καλή στις ευχές; χεχ :P:anavwfwties:

Άντε ρε χρονια πολλά και να σε δούμε στο WWE! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και καλά γλέντια!!! Είσαι ακόμα μικρός οπότε απόλαυσέ το.... :P:P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρόνια πολά και από μένα!!!Να είσαι ευτυχισμένος όσα χρόνια και άν κουβαλάς!!!Χι χι χι!!! :P

Ελπίζω σήμερα να διασκέδασες, ή τουλάχιστον να ήσουν με άτομα που αγαπάς και σε αγαπούν..!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατ' αρχήν, αφου αλλάξω πόδι, γιατί πιάστηκα, θα ήθελα από το τόπικ αυτό να ευχαριστήσω από τα σώψυχα μου όλους αλλά και τον καθένα ξεχωριστά. Ειδικότερα;

  • ΝΜ25

Από το στόμα σου και στης Πάρις το αυτί :P

  • makischa

Πιστέ μου Δούκα, θύμισε μου την επόμενη φορά που θα παίξουμε τάβλι, να φαρδύνω τον κώλο μου B)

  • Juliette

Ε αμήν και πότε! Στις Αϋπνίες έχει κάτι καλά κορίτσια (Ζυγόπουλα παντού στο φόρουμ!)

  • a_panayiotou

Άννα ευχαριστώ πάρα πολύ, θα προσπαθήσω να είμαι πολύχρωμος :)

  • Doctor_7

Ψαγμένο ακούγεται. Χρίζει περαιτέρω έρευνας.

  • notbad

Εσύ είσαι μες στο μυαλό μου. Πως το πέτυχες; Που το κατάλαβες; Εγώ δεν είπα τίποτα

  • Ήρα

Ευχαριστωωωωωωωώ πάρα μα πάρα πολύ

Κάτσε να αλλάξω πάλι πόδι

  • zkw

Ευχαριστωώ πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ. Βούρκωσα πάλι

  • WinMX

Η Ζυγοί πετύχαμε πολλά. Ενωμένοι μπορούμε ακόμη περισσότερα

  • tik-tak

Ευχαριστώ. Για το πρώτο δε ξέρω ως πότε, από χαμόγελα και χαρά όμως φούλ για πάντα emcolgate

  • Mariza

Ε υπερβάλλεις και συ. Το τόσο το κάνεις τοοοοοοοοοοοοόσο. Τέλος πάντων, από δω και μπρός μοοοοόνο στην ώρα μας. :rolleyes:

Τα μπαλονάκια είναι με ήλιο ή απλά;

  • ContaStoPtyxio

Βαθυστόχαστο πολύ. Σε κάποια από τις μεταμεσονύχτιες ώρες στο ΜΣΝ πρέπει να αναλυθεί διεξοδικώς, εξάλλου πληρώνεσαι για αυτό.

Α, μπορείς να μου δανείσεις μερικές από τις ζωούλες του Σωκράτη;

  • ΙΡΙΔΑ

Από δω και μπρος στο αμφιθέατρο θα πατάω μόνο με Σαλίγκαρο παραμάσχαλα. Έναν για διάβασμα και τον άλλον για να τον αφήσω ;)

  • SarandosKaptanis

Ο ιδιοκτήτης είναι ιερός

  • inliner42

Αγωνιστικά ευχαριστώ. Που λες, θα κάνω καριέρα και εκεί. Θυμάσαι τα σποτάκια με το θρυλικό Do not try this at home, όπου τουλουμιασμένοι μαντράχαλοι με ύφος παιδιών νηπιαγωγίου, πασπατεύονταν από το "Ιατρικό προσωπικό", με γάζες, έλεγχος της ίριδας, φορεία κτλ. Δεν είναι άσχημα, έτσι;

  • drWatkins

Όταν μιλάει ο παλιός, ξέρει τί λέει emrockon

  • sunshine

:P:P:P:P

Όχι καλέ, μίζερα πέρασα, αλήθεια σου λέω :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.