Jump to content

Ρόμπα..ξεκούμπωτη!!!


sunshine

Recommended Posts

Αλήθεια εσείς δεν έχετε κάνει κάποια γκάφα, κάποια βλακεία όπου να θέλετε εκείνη τη στιγμή να ανοίξει η γη να σας καταπιεί??? :splats:

Εγώ πρέπει να θυμηθώ διότι είναι τόσα πολλά..

Άς ξεκινήσει κάποιος διότι κολλάω να τα πώ.. :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήρα λάθος τηλέφωνο στις 2 το βράδυ...Και το χειρότερο είναι οτι το λάθος τηλέφωνο που πήρα ήταν γνωστού...και το σήκωσε ο μπαμπάς του...και έχουν και αναγνώριση κλήσεων... emshy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούπς..Πίστεψε με υπάρχουν και πολύ χειρότερα..

Εγώ μια φορά (τι το ήθελα η χριστιανή..!) ήθελα να στείλω μήνυμα στο αγόρι μου και να "τον φτιάξω λιγάκι"..

Ε, μισοκοιμόμουν και αντί για 4 πάτησα 7..Ε περιττό να σου πώ ότι άλλαξα αριθμό αφού είχα "ανάψει" άλλον ο οποίος μετά έστελε συνέχεια μηνύματα..Και οχι απλής γνωριμίας.. emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα θελα στ αληθεια να μαθω τι ελεγε αυτο το μνμ..... :P:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια φορά που είχε πάρει ο Παναθηναϊκός το ευρωπαϊκό στο basket παίρνω μια φίλη μου τηλέφωνο γεμάτη ενθουσιασμό (περασμένα μεσάνυχτα...)

Το σηκώνει η μαμά της και γεμάτη φυσικότητα ζητάω τη φίλη μου

-Καλά μου λέει τέτοια ώρα????????

-Ωχ,λέω και κοιτάω το ρολόι:μα,καλά της λέω δεν έβλεπε Παναθηναϊκο?

-Έβλεπε,μου λέει με συγκατάβαση,πάρτην....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βασικά έχω κάνει πολλές γκάφες αλλά δεν τις θυμάμαι αυτή τη στιγμή. Πρόσφατα χαιρετούσα απο το τρένο μια κοπέλα που νόμιζα ότι ήταν το μωρό μου. Κ αυτό γιατί δεν είχα γυαλιά!!!!!! Μόλις πλησιάσα είδα ότι δεν ήταν και ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπα και πιο πάνω μα αφήνω τα καλύτερα και για λίγο πιο μετά.. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου χει ''ξεφυγει'' sms που εξηγουσα στο κολλητο μου οτι δεν παει αλλο η σχεση μου με τη πρωην μου και αντι γιαυτον εχει βρει παραληπτη την αδερφη της..........Σκατα... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει κάπου ένα ανάλογο θέμα...

Εγώ ακόμα θυμάμαι μια λυκειακή γκάφα. Ήμουν επιμελήτρια και μας είχε πέσει μια κουρτίνα στην τάξη. Βλέπω να μπαίνει ένας νεαρός με σπορτέξ και κάπως απεριποίητο λουκ που μου έμοιαζε με τον γνωστό τεχνίτης-άπλυτος-μεροκαματιάρης-κάνω επισκευές και τον πλησιάζω..αααα ήρθατε για την κουρτίνα ελάτε να σας δείξω για να μας την φτιάξετε...

είμαι ο νέος σας χημικός δεσποινίς :oups:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.