Jump to content

Happy Birthday Not!!!


Mariza

Recommended Posts

Χρόνια Πολλάααααααααα Notbad μας... girls-birthday.gif

Να τα εκατοστήσεις... emrose

Καλή σταδιοδρομία να έχεις...καιιιιι...ένα σου λέω...ζουμε για να σε ξαναδούμε να γράφεις στο "ΕΛΕΟΣ"!!!! emhehe

birthday.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις, οτι επιθυμείς και όλα τα σχετικά (με κάλυψε η προλαλήσασα απολύτως emthumbup )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties::anavwfwties: Χρόνια πολλά και γρήγορα ειδικότητα (χωρίς εξετάσεις όμως :P χεχ) :anavwfwties::anavwfwties:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άαααντε πάλιιιι! Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια! :P

Μετά τα 22 βαριά 23 αυτή η μέρα των γενεθλίων δεν είναι για να την θυμάσαι (εκτός και θέλεις κανά δώρο :P). Επίτηδες άλλαξα το profil μήπως και δεν είχαμε φέτος τον πανηγυρισμό αλλά ξέχασα ότι έχω κι εναλλακτικό nick (ου γαρ...)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! Να στε καλά όλοι σύντομα πτυχία, επιτυχίες, πάντα πρώτοι, και μέσα στο 2006 να μπουν εξετάσεις :P

Όσο για το έλεος δεν ξέρω αν είδατε ότι ο Γουιζ σε ένα άλλο θέμα μου είπε να μην συγκρίνω ούτε για αστείο τα Γιάννενα με ΕΚΠΑ και ΑΠΘ κι εγώ ούτε το σχολίασα...όχι για να δείτε τί καλό παιδί έχω γίνει (ο βρωμοΙταλός που θα μου πει εμένα για τα Γιάννενα όταν το 40 στις κορυφές της Πίνδου τα γεναία παλικάρια οι Γιαννιώτες τους έσπρωξαν στην Αδριατική ήξεραν τι έκαναν, δεν μπορούσαν να ρίξουν μια βόμβα στο La Sapienza να ησυχάσουμε :P :P :P :P)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα οι πιο γαματες γυναικες ειναι ζυγινες emdevil ......εχει κανεις αντιθετη γνωμη; :splaaaats: Καλε εχω αποδειξεις γι'αυτο που γραφω.......δειτε ποιες γενεθλιαζουνε emhehe

Χροοοοοοονια πολλα ......συμφωνω με τα παραπανω που ειπαν κι ετσι δε τα ξαναγραφω.....να προσθεσω μερικες....ή μαλλον πολλες κατακτησεις embounce8

Πολυχρονη! emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όοοοοοοοοτι Επιθυμείς!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις νοτ και χρόνια πολλάααααααα, μεγάλη να γίνεις με ό,τι χρώμα θέλεις μαλλιάαααααααααααααααα!

Ό,τι ποθείς στα πόδια σου ;) με υγεία πάνω απ' όλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαρούμενα γενέθλια!

χρόοοοονια πολλλάααα και καλλλλάαααα!!!!!

ο,τι καλύτερο!!!!

υγεία,χαρά και ευτυχία!!!!

καλή σταδιοδρομία!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά..Σε σένα..χρόνια πολλά και ευτυχισμένα..

Χιχιχι!HAPPY BIRTHDAY!!! ;););)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα και από εμένα!

Καλή σταδιοδρομία και του χρόνου στα 24 σου με ειδικότητα στην Αθήνα...! ;):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ!!! Οι ζυγίνες του φόρουμ είναι οι φοβερότερες του φοβερότερου ζωδίου :P

Ευχαριστώ πάρα πολύ και εσείς ότι καλό επιθυμείτε, με πτυχία, επιτυχίες,έρωτες, πάθη,ίντριγκες, λεφτά :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ zkw μου!!! Αμήν Παναγιά μου να το δω το Λιανουδάκι κι ας...αδυνατίσω μετά :P Αλλά ας όψονται οι μεγάλες δυνάμεις της Αχαϊκής πρωτεύουσας που όλο υποσχέσεις είναι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά!!!!!!! :anavwfwties::anavwfwties::):):):)

Ό,τι καλύτερο!!!!!!!! B)B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Να 'στε καλά πάντα με επιτυχίες και υγεία πάνω από όλα, και ότι επιθυμείτε στην αγκαλιά σας να το βρείτε και καλή τύχη και καλά στερνά :P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ καταϊδρωμένη λόγω συναυλιώνε (ένα σας λέω.... μεγάλη η χάρη τους να μας τρέχουν στο Ηρώδειο οκτωβριάτικα... την ψύξη την έπαθα, δε γλιτώνει ούτε ελέφαντας στα κατσάβραχα)...

Χρόνια πολλά με υγεία, πτυχία, ειδικότητες, εξετάσεις, ΛΕΦΤΑ κυρίως, και το γκομενάκι στις εκδόσεις Κωσταντάρα να σου ζητήσει να βγείτε την επόμενη που θα πας για αγγαρεία του αδερφακίου emcolgate

Δηλώνω ευθαρσώς δε, ότι ΝΑΙ οι ζυγίνες τελικά είμαστε πολύ γαμάτα άτομα B)

(αυτό το "τελικά" πολύ μ'άρεσε, λες και δεν το είχατε καταλάβει τόσο καιρό)... :P

emwishemdaisyempresentemroseembounce8emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thanx honey!!! Κι εσύ με επιτυχίες, σόλο, πολλές συναυλίες, Μιλάνα, Παρίσια, Λονδίνα, Νέες Υόρκες και ότι άλλο σε μητρόπολη θες :D

Δεν νομίζω ότι αμφιβάλλει κανείς για τις ζυγίνες πλέον!!!!!!!

:D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:)xρονια πολλα!! ό,τι επιθυμείς !

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά Χρύσα!

Συγνώμη που άργησα αλλά οι υποχρεώσεις της δουλειάς δεν μου επέτρεψαν να στείλω τις ευχές μου νωρίτερα!

Πολύχρονη και ευτυχισμένη εύχομαι!

emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.