Jump to content

Kill baby kill...


ho·mun·cu·li

Recommended Posts

Ειναι φορες που λετε "δεν παει αλλο?" ..."Θελω να τον/την/τους κανω να μυαλα πουρε και να τα τυλιξω σε αμπελοφυλλα?".....Ειναι φορες που η οργη ξεχιλιζει απο καθε εγκεφαλικο σας κυτταρο????

Πειτε τα ολα....Ποιον ή ποιους δεν αντεχετε αλλο? Τι σας εκαναν??? ... Μπορειτε να αποκαλυψετε και πως προτιματε να τους εξοντωσετε...!

:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χμμ..Το βρίσκω πολύ σατανικό και δελεαστικό επίσης..Δεν θα αναφέρω ονόματα(μην έχουμε και μάρτυρες) μα ορισμένες φορές θέλω να του κοπανήσω στο κεφάλι ότι πιο βαρύ υπάρχει...Θέλει να ναι βάζο,κατσαρόλα,κανά τηγάνι δεν ξέρω,πάντως κάτι να του φέρω στο κεφάλι να συνέλθει..

:bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

This is my girl....

Αντε παιδια...μην ντρεπεστε...! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααα,ένα απ'τα αγαπημένα θέματα συζήτησης και σκέψεως.Λοιπόν.Καταρχάς καίμε τις ρώγες με τσιγάρα.Μετά δημιουργούμε εγκαύματα με φιαμέτο στο πρόσωπο και μετά κόβουμε τις τελευταίες φάλαγγες των δακτύλων.Έτσι ωστε να αφήσουμε αναπηρία,αλλά να μην πεθάνει!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να του κόψω το κεφάλι και να το κάνω μπονσάϊ για τον πάνω από τη γυάλα με τα ψάρια κενό χώρο. Ποιανού δεν λεμε :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Τα νευρα μουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτην την στιγμη θελω να σκοτωσω τον ηλιθιο υπολογιστη μου!

Να παρω μια σιδερια και να τον κοπαναω ξανα και ξανα και ξανα μεχρι να του πεταχτουν τα μυαλα εξω!!!!....

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα μυαλά??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ειμαι στα καλα μου σημερααα....μην μου φερνετε αντιρρησεις! emnuke:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υποβόσκουσα επιθετικότητα, με στοιχεία σαδισμού και κανιβαλισμού διακρίνω ανάμεσα στα κορίτσια του GM.

:P:P:P:P

Χαλαρά πάμε, εισπνοή-εκπνοή, εισπνοή-εκπνοή, πώς νιώθουμε τώρα, καλύτερα;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γι'αυτό οι άντρες καλά θα κάνουν να προσέχουν emdevil

emarright Εγώ έχω την τάση να χρησιμοποιώ αιχμηρά όργανά μου, πχ. νύχια, δόντια κλπ... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι μια συμφοιτητρια μου θελω να δειρω.Πως δειρανε τη νυφη στο kill bill?Ενα τετοιο πραγμα.Οχι πως μου εκανε κατι,αλλα μου τη δινει η φατσα της :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω ενώ γενικά είμαι εντελώς μα εντελώς φιλήσυχος άνθρωπος ( embaaa ) κάποιες στιγμές νομίζω πως πρέπει να μιλήσουν τα χέρια!!!!!! Γενικά με το ζόρι κρατιέμαι!!!! emcensoredemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υποβόσκουσα επιθετικότητα, με στοιχεία σαδισμού και κανιβαλισμού διακρίνω ανάμεσα στα κορίτσια του GM.

Χεχε......και λιγα λες...! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να σου σπάσω το κεφάλι και μετά να σου το δώσω να το φάς.. :anavwfwties::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα σημερα μου'ρθε να σπασω τα μουτρα μιας μαλακισμενης

1ον γιατι ειχε το θρασσος να μου πει οτι πρεπει να της φερω την αδεια παραμονης αφου ειμαι ξενη!!!Οταν της ειπα οτι η Ελλαδα ειναι στην ΕΕ και δε ειμαι υποχρεωμενη....με κοιταει με ενα υφακι κ με ρωταει "εισαι σιγουρη;".Βρε μ emcensored λακισμενη ανοιξε εκει τα τεφτερια σου και κοιτα αντι να μου τα κανεις εμενα @@

2ον ακου να πει να τα πληρωσω μια κ εξω!Με ρωτησες ρε ζωον αν εγω μπορω......ο προισταμενος της να δινει λυση κ εκεινη να λεει να τα πληρωσω.Ρε γμτ μια μια την τριχα θα της εβγαζα

Σιχτιρ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ήθελα να σπάσω τα μούτρα σε έναν ηλίθιο που μου κόλλαγε με το αυτοκίνητο χθές βράδυ. Κ όχι μόνο αυτό, μου αναβόσβηνε τα φώτα κ με είχε ζαλίσει. Αλλά έκανα το κλασικό. Το άφησα να με περάσει κ τον πήγα μαμιώντας εγώ αυτή τη φορά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με αυτά που ακούω θέλω να σου σπάσω τα μούτρα ειλικρινά..

:bloodomen:

Είσαι απαράδεκτος emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για μένα το λές?

Οχι καλέ!Γιατί να την πληρώσεις εσύ που δεν μου φταίς σε τίποτα???

Είπαμε έχω νεύρα αλλά οχι και έτσι.. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θελω να τον/την (δεν ξερω τι σκατα φυλο ειναι...αλλα μαλλον για γυναικα φαινεται...η καριολιαση δεν κρυβεται!)...δεσω σε εναν στυλο, να φερω και 5 μαυρους με μαστιγια και να την κοπανανε για ωρες.....και μετα να της σπασουν ενα ενα τα δαχτυλα του καρπου...και μετα τα πλευρα...και μετα να την σφαλιαρησουν...να την πεταξουν εξω 2-3 δοντια...να της μαυρισουν το δεξι ματι....να της τραβηξουν τα μαλλια...να της ξεριζωσουν μια τουφα απο το μετωπο........Τον/την μισω...!!! :anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ γιατί τέτοιο μίσος?Βεβαίως με τόσα νεύρα δεν θα σου φέρουμε καμία αντίρηση! :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την μισω την παλιοπουτανα (η τον σκατομαλακα) γιατι τωρα θα ειχα τελειωσει την εξεταστικη μου και θα ημουν εξω βολτα..η καπου διακοπες........ :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Να πεσει να γκρεμοτσακιστει να μεινει κουτση η ηλιθια!!!!!

(κατα βαθος ειμαι καλο κοριτσι.....απλα τωρα τα χω παρει οικτρα!)

Και κυρίως, γιατί ειδικά το δεξί μάτι? :P

Γιατι το αριστερο θα της το χω βγαλει και θα το ταιζω στον Αζορ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οκ οκ οκ!Έλα βαθιές αναπνοές!!!

Πάντως άν δεν αξίζει μη χαλιέσαι!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχεχεχεχεχεχεχ..............Και να φανταστειτε οτι υπαρχουν ανθρωποι που θεωρουν την υποθεση του ''Fight Club'' μαλακια...........Μαλλον δεν εχουν γνωρισει τι θα πει greek girl's nervous breakdown...... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.