Jump to content

emoticons


Αφροδίτη

Recommended Posts

Παιδιά, έχω το εξής πρόβλημα με τη σελίδα: από τότε που αναβαθμίστηκε, δε μου ανοίγει τα emoticons. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κ εγω το ιδιο προβλημα εχω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν πατήσετε το show all κάτω από το παράθυρο με τα εμότικονς αριστερά, δεν σας τα εμφανίζει όλα σε ένα νέο παράθυρο?

απλά από το παράθυρο αριστερά έβγαλα τα περισσότερα και θα τα βάλω πάλι σύντομα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν πατήσετε το show all κάτω από το παράθυρο με τα εμότικονς αριστερά, δεν σας τα εμφανίζει όλα σε ένα νέο παράθυρο?

απλά από το παράθυρο αριστερά έβγαλα τα περισσότερα και θα τα βάλω πάλι σύντομα.

Μου τα εμφανίζει, αλλά δε μου τα βάζει στο κείμενο. Πριν δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω το ίδιο πρόβλημα....ούτε με τον Std Editor ούτε με τον Rich text...

Πάντως μου είπε και μερικοί άλλοι ότι το έχουν. Θα πάω στο σπίτι κάποιου να το δω από κοντά να δω τι γίνεται...

Προφανώς χρησιμοποιείτε Internet Explorer και όχι Firefox..... (συμβουλή μου να κατεβάσετε τον Firefox πάντως)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΚ Κωνσταντίνε σ ευχαριστώ που θα το κοιτάξεις. Εγώ, όντως χρησιμοποιώ Internet Explorer. Είμαι νεόκοπη στο αντικείμενο. Το άλλο πώς θα το κατεβάσω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για πείτε μου αν τώρα έχει φτιάξει το πρόβλημά σας! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάνω που έμπαινα να στο προτείνω για να είμαι σίγουρος!

Το πρόβλημα είναι από την μεριά σας και συγκεκριμένα στην έκδοση του IE που έχετε. :)

Οπότε καλύτερα όσοι έχετε πρόβλημα να κατεβάσετε και να χρησιμοποιείτε τον firefox, που είναι και καλύτερος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να είμαστε και δίκαιοι,δε φταίει ο IE αλλά κάποια javascripts που πιθανώς είναι απενεργοποιημένα.

Πάντως με Mozilla Firefox δε συγκρίνεται! :)

Πρόσθεσε και κανένα όμορφο Theme,δες διάφορες λειτουργίες μέσω extentions και θα δεις τεράστια διαφορά σχεδιαστικά και λειτουργικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο πρόγραμμα είναι και το σκιν! :) όπως κι άλλες αλλαγές.... αλλά που χρόνος!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάνω που έμπαινα να στο προτείνω για να είμαι σίγουρος!

Το πρόβλημα είναι από την μεριά σας και συγκεκριμένα στην έκδοση του IE που έχετε. :)

Οπότε καλύτερα όσοι έχετε πρόβλημα να κατεβάσετε και να χρησιμοποιείτε τον firefox, που είναι και καλύτερος!

Σευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και το χρόνο σου! emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πάλι όταν βάζω μια φατσούλα , μου τη βγάζει πάντα στο τέλος του πόστ... :blink:

το προβλημα που ειχα με τα emoticons λυθηκε!!

αλλα συμφωνω με τη Mariza..Πλεον τα emoticons τα βγαζει στο τελος του μυνηματος :wacko:

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Εμένα πάλι όταν βάζω μια φατσούλα , μου τη βγάζει πάντα στο τέλος του πόστ... :blink:

λύθηκε! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.