Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ : 1-3


γιατρίνα

Recommended Posts

Ως γνήσιος οπαδός του ΠΑΟ, μα πάνω απ΄όλα ως λάτρης του καλού ποδοσφαίρου που ξέχασε ο Ολυμπιακός στο Β΄ημίχρονο του χθεσινού αγώνα embored , απέναντι σε μια αδέξια αλλά τυχερή ομάδα embored , αναρωτιέμαι γιατί άραγε μπλόκαρε έτσι η ομαδάρα του κ. Κόκκαλη :P ! Άντε να δούμε πως θα πάτε UEFA τώρα :P ! Και το εθνικό πρωτάθλημα πολύ σας είναι :P ! Σας συλλυπούμαι εκ βάθους της Παναθηναϊκής μου καρδίας ;) για την πανωλεθρία σας και το χείριστο θέαμα που προσφέρατε ! Περιμένω τα σχόλια και άλλων Βάζελων emgoal !!! ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οι τριφυλλιάρηδες !! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως γνήσιος οπαδός του ΠΑΟ, μα πάνω απ΄όλα ως λάτρης του καλού ποδοσφαίρου που ξέχασε ο Ολυμπιακός στο Β΄ημίχρονο του χθεσινού αγώνα embored , απέναντι σε μια αδέξια αλλά τυχερή ομάδα embored  , αναρωτιέμαι γιατί άραγε μπλόκαρε έτσι η ομαδάρα του κ. Κόκκαλη  :P ! Άντε να δούμε πως θα πάτε UEFA τώρα  :P ! Και το εθνικό πρωτάθλημα πολύ σας είναι :P  ! Σας συλλυπούμαι εκ βάθους της Παναθηναϊκής μου καρδίας ;)  για την πανωλεθρία σας και το χείριστο θέαμα που προσφέρατε ! Περιμένω τα σχόλια και άλλων Βάζελων emgoal  !!! ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  οι τριφυλλιάρηδες !! emrockon

και εγώ και εγώ περιμένω τα σχόλια και άλλων βάζελων για την ήττα του Ολυμπιακού..και ήθελα να φτιάξω εγώ το τόπικ με υπότιτλο:"περιμένω τα σχόλια των βάζελων μετά το Ούντινε"...μόνο που οταν σχολιάζετε μην πολυκουνιέστε στην καρέκλα γιατί μία σήμερα,μία στο ΟΑΚΑ στις 28-8 και μία με τον ιωνικό των 10 και εννία παιχτών ο πάτος σας έχει γίνει σουρωτήρι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγώ και εγώ περιμένω τα σχόλια και άλλων βάζελων για την ήττα του Ολυμπιακού..και ήθελα να φτιάξω εγώ το τόπικ με υπότιτλο:"περιμένω τα σχόλια των βάζελων μετά το Ούντινε"...μόνο που οταν σχολιάζετε μην πολυκουνιέστε στην καρέκλα γιατί μία σήμερα,μία στο ΟΑΚΑ στις 28-8 και μία με τον ιωνικό των 10 και εννία παιχτών<span style='color:green'><span style='font-size:21pt;line-height:100%'> ο πάτος σας έχει γίνει σουρωτήρι</span></span>

Εμείς, συνάδελφε, δεν περηφανευόμαστε ότι έχουμε Την ομάδα, όπως συνηθίζουν οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού ! Γι ΄αυτό καθώς, κάθε αρχή και δύσκολη, η ήττα μας μπορεί να γίνει ανεκτή (νταξ, με πολύ κόπο). Τα παιδάκια του κ. Κόκκαλη εντούτοις, όχι μόνο δεν την αποδέχονται την ήττα τους, αλλά και θα βρουν το θράσος να πουν ότι για όλα φταίει ο προπονητής, που όπως φαίνεται θα 'χει την τύχη των προκατόχων του ! Όσο για το πρωτάθλημα έχουμε καιρό να τα ξαναπούμε γαυράκια !!! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

προς το παρόν κοιτάτε την πλάτη μας 5...(όσοι και οι βαθμοί που μας χωρίζουν) χιλιόμετρα μακριά :P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Τώρα ειναι 7... κια προβλέπεται για 15....

Πάει και το πρωτάθλημα απο τον Οκτώμβρη..

Τς τς τς τς δεν έχει νόημα πια...

Προτείνω να ξεκιναέι ο Πανθληακός με +15 κάθε πρωτάθλημα για να έχει ν :splats: όημα μέχρι τον Ιανουάριο... emboredemboredembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.