Jump to content

Κερατάς κ με το νόμο!!!


Recommended Posts

Που προλαβες βρε θηριο και το εβαλες εδω??! χεχεχεχεχεχε emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρίν απο λίγο το είδα κ κόντεψα να πετάξω το πιάτο στη τηλεόραση με αυτά που άκουγα απο έναν 28χρονο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πετυχα στο ζαπινγκ, αλλα δεν καθησα να δω τι λεει.....βαριομουνα να ακουω...@@@ μεσημεριατικα! Αλλα που το περιεργο? Αν ακουγες μια γυναικα να λεει το ιδιο πραγμα δεν θα σου κανε και τοοοοοση εντυπωση..θα λεγες "ε, καλη μαζοχα ειναι!".....αλλα σε αντρα οντως χτυπαει καπως.....χεχε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ:ΣΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ???????????????????

Ω, ναι....γιατι? χεχχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol::lol::lol: Πως νομιζεις οτι περασα χειρουργικη στο Γαμβρο alexmat??? emlookaroundembaaa ....(αστειακι....να μην παρεξηγηθουμε...α! και με τις φιλες μου την "πιπα" την λεμε συνθηματικα "παροχετευση"....χεχε! το λεω γιατι την ωρα της χειρουργικης το εμπνευστικα!)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτή η περίπτωση μου χτύπησε πιό πολυ απο τις άλλες γιατί είδα τη βλακεία σε όλο το μεγαλείο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol:  :lol:  :lol: Πως νομιζεις οτι περασα χειρουργικη στο Γαμβρο alexmat??? emlookaround  embaaa ....(αστειακι....να μην παρεξηγηθουμε...α! και με τις φιλες μου την "πιπα" την λεμε συνθηματικα "παροχετευση"....χεχε! το λεω γιατι την ωρα της χειρουργικης το εμπνευστικα!)

:D:D:D:D:D

Ανατομία ΙΙΙ φυσικά σε Ξεπουλιά τα προφορικά :blink:

πίπα/παροχέτευση: :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χεχεχε ...Ξεπουλια....που τον θυμηθηκες αυτον?!.......παντως σαν τα χαλια της χειρουργικης δεν ξαναδα.....στο πτυχιο θα παω με κανα ξεκωλο.....τραγικη κατασταση..δεν ξερω αν εχεις ακουσει για τα προφορικα......! :P

ΥΓ-παραδεξου το! το αστειακι με την "παροχετευση" ειναι κορυφαιο....καλυτερο να μην πω ποιος καθηγητης μου το ενεπνευσε..κριμα δεν εισαι Γαμβρο...εχει πολυ γελιο! Αφου ελεγα σε κατι παιδια απο Ιπποκρατειο τι γινεται στην χειρουργικη μας και φρικαραν!! (πχ. να μαστε στο θαλαμο τωρα, με ασθενεις ...κτλ...ξερεις την ατμοσφαιρα στο ΑΧΕΠΑ και ο κυριος Μ. να ρωταει εμας "παιδια γιατι στις τσοντες οι γκομενες οταν πηδιουνται φορανε τακουνια"???)....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Παπαβραμίδης δεν είναι ο μάστορας?

Ξέκωλο? τσ τσ τσ, ντροπή κορίτσι πράμα... (εγώ θα σε περνούσα :blink: )

Το κακό είναι ότι αν βάλω κανένα ξέκωλο δεν νομίζω να το εκτιμήσει κανένας. Θα προσπαθήσω πάντως, ίσως κανας περίεργος να ψήνεται για boy loving action :P . (μέχρι τώρα μόνο ο Σώλων της Φ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Παπαβραμίδης δεν είναι ο μάστορας?

LOL! Ποιος Παπαβραμιδης?! Αντε θα το παρει το ποταμι.....Φιλος ολε..!..! Δεν φανταζεσαι.."ο,τι κινειται.."...τι ιστοριιες μας εχει πει για τη γυναικα του, τα κερατα που της εριξε...ποσο καλο κανει ενας καβγας πριν απο το σεξ..!

Ο Παπαβραμιδης μισει τους gay! Μας εκανε παθησεις πρωκτου....ανεπαναληπτο μαθημα! :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μάθημα του κώλου σας έκανε!!!!

Ένας τύπος στην ανατομία με επίθετο Αγιος υπάρχει ακόμα? Μαμώ τα επίθετα!!! Πάει κ με όλα τα ονόμα. Π.χ αν το ονομά του είναι Γιώργος θα το λένε Άγιος Γεώργιος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol:  :lol:  :lol: Πως νομιζεις οτι περασα χειρουργικη στο Γαμβρο alexmat??? emlookaround  embaaa ....(αστειακι....να μην παρεξηγηθουμε...α! και με τις φιλες μου την "πιπα" την λεμε συνθηματικα "παροχετευση"....χεχε! το λεω γιατι την ωρα της χειρουργικης το εμπνευστικα!)

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΗ ΛΕΞΗ "ΠΑΡΟΧΕΤΥΕΥΣΗ"???

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ "ΣΩΛΗΝΑ" ΜΟΥ...ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΑΣΤΟΡΑ ΣΤΗΝ "ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗ" :lol::lol::lol:

ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΚΤΑΠΛΑ :wacko::wacko::wacko:

av-1771.jpgav-1771.jpgav-1771.jpgav-1771.jpg

av-1771.jpgav-1771.jpgav-1771.jpgav-1771.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μάθημα του κώλου σας έκανε!!!!

Ένας τύπος στην ανατομία με επίθετο Αγιος υπάρχει ακόμα? Μαμώ τα επίθετα!!! Πάει κ με όλα τα ονόμα. Π.χ αν το ονομά του είναι Γιώργος θα το λένε Άγιος Γεώργιος!!!

Δυστυχώς για τη θεωρία σου λέγεται Αλέξανδρος, και ο υιός του Πάρις - δεν κολλάει πουθενά...

Για boy lovin' action δεν ξέρω, αγαπητέ alexmat, και προτιμώ να μη μάθω...διότι έχουμε και ένα πρόσωπο στην κοινωνία και τον κώλο μας αλλού ταγμένο :D

Notbad ΔΕΝ είμαι εγώ στο τηλέφωνο, 20 είμαι, όχι 28 :P

Όσο για το ερώτημα γιατί στις τσόντες φοράνε τακούνια, υπάρχουν δύο θεωρίες:

1) Το ρητό "το ψηλό μ**νί π**τσος δεν το φτάνει", που επιτείνει την αγωνία του αυνάνα τηλεθεατή

2) είναι παράδοση από τις βρώμικες φωτογραφίες ακόμα του 1850 να φοράνε τα παπούτσια τους, ίσως επειδή δείχνει το πόσο πρόχειρα γίνεται αυτή η πράξη, πόσο βιαστικό το τσιτσίδωμα που ούτε τα παπούτσια προλαβαίνουν να βγάλουν κλπ κλπ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς για τη θεωρία σου λέγεται Αλέξανδρος, και ο υιός του Πάρις - δεν κολλάει πουθενά...

Για boy lovin' action δεν ξέρω, αγαπητέ alexmat, και προτιμώ να μη μάθω...διότι έχουμε και ένα πρόσωπο στην κοινωνία και τον κώλο μας αλλού ταγμένο  :D

Notbad ΔΕΝ είμαι εγώ στο τηλέφωνο, 20 είμαι, όχι 28  :P

Όσο για το ερώτημα γιατί στις τσόντες φοράνε τακούνια, υπάρχουν δύο θεωρίες:

1) Το ρητό "το ψηλό μ**νί π**τσος δεν το φτάνει", που επιτείνει την αγωνία του αυνάνα τηλεθεατή

2) είναι παράδοση από τις βρώμικες φωτογραφίες ακόμα του 1850 να φοράνε τα παπούτσια τους, ίσως επειδή δείχνει το πόσο πρόχειρα γίνεται αυτή η πράξη, πόσο βιαστικό το τσιτσίδωμα που ούτε τα παπούτσια προλαβαίνουν να βγάλουν κλπ κλπ.

1) Ο Άγιος, αν και κάπως περίεργος, είναι απ'τους σεβαστούς καθηγητές. Και γράφει εκπληκτικά βιβλία (τόσο που αγόρασα τον Δ' τόμο του)

2) @ sith lord: ευτυχώς ούτε εγώ έχω βρει τέτοια σημάδια στο ΑΧΕΠΑ Ι, μια που θα ήταν αδύνατον να ανταποκριθώ (αν και ξέρω κάποιους που δεν θα είχαν πρόβλημα και όχι επειδή είναι γκέη, αλλά επειδή είναι τόσο γλυφτρόνια)

3) Ψηφίζω τη θεωρία 1!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χε χε....Υπαρχει και αν ρωτας εμενα ειναι .... ΘΕΟΣ! Απιστευτος τυπας....Τι να πρωτοθυμηθω?! Δεν ξερω γιατι, αλλα ολοι οι καθηγητες μας μας αραδιαζουν με το νι και με το σιγμα τα σεξουαλικα τους...πχ ο Αγιος μας ελεγε για την Σταυρουλα τη γυναικα του που τα ειχανε 2 χρονια πριν παντρευτουν και δεν το κανανε γιατι τους ειχαν πηξει το μυαλο με ηθικες βλακειες....και πως ενας αντρας δεν πρεπει ΠΟΤΕ να εμφανιζεται γυμνος μπροστα σε μια κοπελα αν δεν ειναι στα "χάι" του...! Το τονισε αυτο...αλλα ας μην προχωρησω στην περιγραφη του....ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!!! Ειδικα αυτος που ρωτουσε για τις τσοντες μεσα στο θαλαμο....ολο κατι τετοια ρωταει....φοβερο μαθημα μας κανει!!!

Εσεις στην Αθηνα ή οπου αλλου ειστε εχετε τετοια νουμερα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΗ ΛΕΞΗ "ΠΑΡΟΧΕΤΥΕΥΣΗ"???

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ "ΣΩΛΗΝΑ" ΜΟΥ...ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΑΣΤΟΡΑ ΣΤΗΝ "ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗ" :lol:  :lol:  :lol:

ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΚΤΑΠΛΑ :wacko:  :wacko:  :wacko:

1-Ναι, την χρησιμοποιω πολυ....οταν αρχιζει η σχολη....anyway...

2-Αν υποψιαστω πως "φτιαχνεσαι" με το avatar μου......θα σου παρω δωρο μια κοyκλιτσα-don't worry! Εκτος κι αν μιλουσες στον εαυτο σου...οποτε τοτε...

:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βέβαια κάποιες φορές ξεφεύγει

Συμφοιτήτριά μου, καιρό αφού τελειώσαμε την ΩΡΛ μου είπε ότι αυτός που μας έκανε μάθημα την έπαιρνε τηλέφωνο και την ακολουθούσε στο σπίτι. Αυτός δεν είναι νούμερο, είναι αρρωστημένος και θέλει καταγγελία. Τώρα το ποιός είναι, δεν θέλει φαντασία.

Κατά τα άλλα, εμείς στου Χαρλαύτη έχουμε φασισταριά περισσότερο, όχι πορνόγερους. Γενικά, η κλινική του Γάμβρου έχει τη φήμη (όπως φαίνεται και τη χάρη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φασισταριά...δηλαδή τους γερμανοτραφείς καθηγητές μας;

(τσκ τσκ τσκ, ρατσισμός)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.