Jump to content

Ένα μεγάάάάάάλο χειροκρότημα! Κι ας μας αφήνει


MoNkEy mAn

Recommended Posts

Κυρίες και κύριοι και αγαπητά παιδιά,

Ήρθε η μέρα που ΟΛΟΙ περιμέναμε, η χρυσούλα μας, η ξυνή φωνή της συνείδησης μας, η cutest του forum,το αστέρι των Ιωαννίνων, ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑ!!!! :Demgoalemiloveyou .

Μετά από ορδές χειρουργών emeleos που την κατέτρεχαν όλα αυτά τα χρόνια, ανυπέρβλητες δυσκολίες, ίντριγκες πάθη έρωτες κτλ, αυτό που όλοι περιμέναμε ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!! emgoalemgoalemgoalemgoalemiloveyouemiloveyouemiloveyouemkafes

Ας της δώσουμε όλοι μας τα συγχαρητήρια μας :wub: και ας ευχηθούμε να της βρεθεί ότι καλύτερο μπροστά της!

Άντε και καλή ειδικότητα και γρήγορα ;):rolleyes::splaaaats:

ΥΓ. Ας προσευχηθούμε όλοι μας, για αυτούς που θα βρεθούν μπροστά της... (εμ και άντρες και ασθενείς εννοώ :P )

emrockonemrockonemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D:) συγχαρητήηηηηηηρια!!!!!!!!!! :D:)

ο,τι καλύτεροοοοο!!!!!!

emroseemroseemrose

πάντα επιτυχίες!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααχ ευχαριστώ μικρό και τριανταφυλλένιο!!!

όχι όοοοχι πάρτε θέματα που με ρώτησαν...

Κυστικό ύγρωμα, κύστη θυρεογλωσσικού πόρου, ερυσίπελας, προδιαθεσικοί και προγνωστικοί παράγοντες καρκίνου μαστού και ένα κλινικό πρόβλημα εκεί (έρχεται γυναίκα με όγκο τόσο, λεμφαδένες τί κάνεις και τί πρόγνωση έχει), ανατομική πορεία παλίνδρομου λαρυγγικού νεύρου και αστεροειδούς γαγγλίου (αυτό πάσα από σύνδρομα μεσοθωρακίου). Και όλα αυτά ενώ στην πεντάδα έπαιζαν βουβωνοκήλες, εκκολπώμα μεκελλείου, ραγάδα δακτυλίου, αιμοθώρακας, κακώσεις ήπατος...Και έρχεται η ώρα του αγγειοχειρουργού να κάνει την ερώτησή του στην πεντάδα...

1ος πνευμονική εμβολή 2ος εν τω βάθει φλεβοθρόμβωση 3ος οξεία αρτηριακή απόφραξη 4ος ανεύρυσμα κοιλιακής αορτής και η δεσποινίς..... όγκος καρωτιδικού σωματίου!!!! (με μισούν έτσι;; δεν εξηγείται αλλιώς)

B)B)B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια θερμότατα! Καλή σταδιοδρομία και καλή ξεκούραση προς το παρόν!

Υ.Γ. Μα είναι θέματα αυτά; εμελεος που λέει και η γιατρίνα... emrose:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγρατηρήρια!!!!!!!!!!!!!! (για πολλοστή φορά!)

Εύχομαι να διαπρέψεις στο ιατρικό γίγνεσθαι! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι ΘΑΥΜΑ! Τα κατάφερε. Τους πάταξε. Έπαθαν ζημιά, θα τους το πούνε μετά, θα το διαβάσουν στην A Bola... Άντε να ορκιστεί τώρα να δηλώσει και ειδικότητα! Ε ν ν ο ε ί τ α ι πως θα δηλώσεις Χειρουργική, ε; Και Γενική μάλιστα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα που πήρες πτυχίο θα μας ξεχάσεις όχι-κακιά. Θα σε κερδίσει η μεγάλη ζωή με χλιδάτα αυτοκίνητα, καριέρα, πλούσια ζωή γεμάτη έρωτες κ σκάνδαλα. Μηηηηηηηηη πείς τίποτα. Πήγαινε στο καλό. Εσύ να 'σαι καλά. Αντίο...

:-'((((

Υ.Γ.: Με έχει βαρέσει η ζέστη για τα καλά.

Άντε καλή ξεκούραση όχι-κακιά. Άντε να βάλεις μια τάξη στο γραφείο σου τώρα που θα έχεις λίγο ελεύθερο χρονο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χεχε...ευχαριστώ πολύ!! Ελφάκο και στα δικά σου σύντομα.

Σαράντο το σκέφτομαι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ!!! Πιστεύω ότι είναι η απόλυτη εκδίκηση!

Άγγελε το γραφείο το μετακόμισα ως είχε...δηλαδή έριξα στις κούτες όλα τα χαρτιά-βιβλία και τα ξαναστοίβαξα στο γραφείο στην Αθήνα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φαντάζομαι τώρα στη μετακόμιση θα βρήκες πράγματα που είχες χάσει απο το πρώτο έτος :-))))0

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήριααααααααααα!!!! embounce8 embounce8 embounce8 embounce8

Μπράβο βρε Χρυσουλίνι...

Καλή ορκομωσία και καλή σταδιοδρομία τώρα....

Φιλάκιααααα.... emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο Χρύσα!!!

Συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία να έχεις από εδώ και πέρα!!!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emclaps  emclaps  emclaps Τα συγχαρητηρια μου  emcolgate

Αχ αχ ....αλλη μια γιατρος μπαζο,ασχημη,χοντρη,χαζη......  emdevil  emdevil2

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστώ Γουίνι! Και στα δικά σου εύχομαι...ααα έχω βρει ένα μαγικό φίλτρο που το δίνω σε κάποιους και με βλέπουν κούκλα...με εγγυημένα αποτελέσματα!!!

Spider συγχαρητήρια και σε εσένα ;)

Νίκο ευχαριστώ πολύ :D (γουιν το φίλτρο που λέγαμε...δέχομαι παραγγελίες με πμ :P :P :P :P)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πουλοψοφόλη, γι' αυτό έχει πάψει να σου σηκώνεται ;) 300 ουρολόγοι δεν μπορούν να σε βοηθήσουν!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

Φυσικα και αστειευομαι (εβαλα ολοκληρο διαβολακι καλε).....γνωριζομαστε με τη Νοτβαδ.Επειδη μερικοι προσπαθουν να μας πεισουν οτι οι γιατρινες ειναι μπαζα .......ε πιστευω οτι τις αντιπροσωπευει

:lol:B)

emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχα να 'στε καλά...με κάνατε να γελάσω! Γουίνι μου άστους να λένε...είμαι μπάζο και μ'αρέσει βρε παιδί μου :D Και να σου πω και την αλήθεια το να μου πει γιατρός ότι είμαι ωραία θα με βάλει σε σκέψεις :P:P δεν τους εμπιστεύομαι στο γούστο τους!!!! :lol::lol::lol:

Νίκο είμαι μεγάλη μαγίστρα...ο Σαράντος που ήτο στον καφέ και ήπιε κι αυτός από το φίλτρο αναγνώρισε τα συμπτώματα :P:P

Άντε ας σοβαρευτώ...ευχαριστώ Νίκο για τα καλά σου λόγια (μα είμαι ένας άγγελος τελικά emangel :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! :cool05:

Άντε τώρα στα βάσανα,άν και κάθε αλλαγή έχει και τα ωραία της!!!Και πάλι συγχαρητήρια!!! embounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emrose Θερμα συγχαρητηρια!!!!Καλη σταδιοδρομια!!!Πηρα κι εγω πτυχιο στα Γιαννενα τον Ιουνιο αλλα στη Χειρουργικη με κολλησαν κυριολεκτικα στον τοιχο!Δεν ειχα δωσει ποτε μαθημα 2η φορα και το τελευταιο εγινε ο χειροτερος μου εφιαλτης!Καμια σχεση με τα δικα σου θεματα παντως,πιστεψε με!

Συγχαρητηρια κ παλι!Ευχομαι ο,τι καλυτερο!Μπιπ μπιπ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστώ ευχαριστώ για τις ευχές σας και ανταποδίδω και στα δικά σας σύντομα στους φοιτητές. :)

Λοιπόν μπιπ μπιπ αν είσαι κοπέλα σε θυμάμαι έξω από την χειρουργική που είχες στεναχωρηθεί λιγουλάκι υπερβολικά για το μάθημα :D Έχω δίκιο;;;

Αν θες πήγαινε στην χειρουργική 6ου έτους και βάλε εκεί τα θέματα που σε ρώτησαν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.