Jump to content

Η ταινία των φοιτητών της ιατρικής!


DrAgiasotis

Recommended Posts

:antegeia: ΡΕ σεις τρόμερα παιδιά(!) μου γεννήθηκε μία απορία... Γιατί δεν γυρνάτε μία ταινία οι φοιτητές της Ιατρικής που είσαστε καλωδιωμένοι στο greemeds...Θα βγάλετε πολλά λεφτά ετσι όπως σας κόβω!! Δηλαδή οι άλλοι οι τυπάδες που γύρισαν το ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ καλύτεροι ήταν?!οχι πειτε μου
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Last Reply

"Love And Remembrance"

Written, Produced Directed And Edited by NM25

Coming soooooooooooon....(όποτε τελειώσω τις γαμημένες εξετάσεις και όποτε αξιωθώ να βρω καστ...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:antegeia: ΡΕ σεις τρόμερα παιδιά(!) μου γεννήθηκε μία απορία... Γιατί δεν γυρνάτε μία ταινία οι φοιτητές της Ιατρικής που είσαστε καλωδιωμένοι στο greemeds...Θα βγάλετε πολλά λεφτά ετσι όπως σας κόβω!! Δηλαδή οι άλλοι οι τυπάδες που γύρισαν το ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ καλύτεροι ήταν?!οχι πειτε μου

Εγώ γιατί διακρίνω ένα ίχνος ειρωνίας; :huh::unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Watkins, δηλαδή σηκώθηκες κι έφυγες? :P

mix, γιατί να ειρωνεύεται ρε συ? Κι αυτός καλωδιωμένος στο greekmeds είναι:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ, τι ωραια ιδεα...! Εγω κατοχυρωνω το montaz, οκ?? emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emgoal Αγγελε κορυφαία η ιδέα σου...Αλλά το πρόβλημα είναι ότι για να γυρίσεις τσόντα πρέπει να βρεις και το κατάλληλο cast...Κομματάκι δύσκολο!// Όσοι και όσες προσφέρονται πάντως ας το δηλώσουν και βλέπουμε!! :antegeia:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Love And Remembrance"

Written, Produced Directed And Edited by NM25

Coming soooooooooooon....(όποτε τελειώσω τις γαμημένες εξετάσεις και όποτε αξιωθώ να βρω καστ...)

Άντε μπράβο!Ανυπομονώ να την δω έτοιμη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν είναι δύσκολο. κάπου εδώ κοντά έχει μια εξεταστική ο βλάχος... μια κάμερα θα χρειαστεί.

Πέρα απο την πλάκα όταν έδινα την Χ φορά περιμέναμε κάπου 40 παιδιά κ σε μια φάση εμφανίζεται ο βλάχος με κουστούμι κ με ένα βλέμμα έτοιμος να κάνει φόνο. Οπότε το μόνο που άκουγες ήταν κάτι επιφωνήματα του στύλ "αααααα, οοοοο, ωωωωωωχχχχχχ" ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι....μια ψαγμενη τσοντα....ας την πουμε..."Πως να μαθετε να βαζετε καθετηρα σε 10 μερες"!

Δηλωνω οπαδος της ιδεας!!!Τηλεφωνα και διευθυνσεις ειναι στη διαθεση του σκηνοθετη! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερώτηση 1!!

Αγγελε σε ποια ιατρική είναι ο βλάχος?!

Ερώτηση 2!!

ποιος απ όλους θα είναι ο σκηνοθέτης.!?

...Α οσον αφορά τον τίτλο της ταινίας συμωνώ απόλυτα με το "πως να βάζετε καθετήρα σε 10 μέρες"...Είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαντηση 1:

δεν ξερω...θα σου απαντησει ο αρμοδιος...

Απαντηση 2:

ας ψηφισουμε! (...υποψην, οτι ολα αυτα περι λαδωματος κλπ...σε μενα πιανουν!)χεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν θέλετε τη σκηνοθετώ εγώ...αλλά θέλω μεγάλο προϋπολογισμό, το κάστινγκ πάνω μου αποκλειστικά και την ILM για εφέ σε περίπτωση που οι πρωταγωνιστές δεν είναι τόσο προικισμένοι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο Βλάχος είναι ο φόβος κ ο τρόμος της ακτινολογίας. Εαν περάσεις το μάθημα του πιστεύω πώς το πτυχίο είναι θέμα χρόνου.

Πέρα απο την πλακα είναι ωραία ιδέα κ η σχολή μας έχει αρκετά παιδιά με υποκριτικό ταλέντο. Θα με ενδιέφερε κ εμένα αλλά δεν υπάρχει ούτε ένα δευτερόλεπτο ελεύθερου χρόνου. Δυστυχώς. Οργανώστε το πάντως.

Απευθυνθείτε σε καμιά ουρολογική κλινική για το κάστινγκ :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α. Επίσης, θέλω final cut.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορίστε μία χαρά!! Όλα στρωμένα...Φανταζόσαστε κύρος, δημοσιότητα,λεφτά!!Nerdanel θα πρωταγωνιστίσεις ετσι?

Και σει ΝΜ θα είσαι ο σεναριογράφος...

Ακουω ιδέες για την υποθεση! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλα θελεις....κατοχυρωσα το μονταζ....ο ρολος δεν με πολυενδιαφερει, αλλα αν υπαρχει ελλειψη δεν θα λεγα οχι!...επισης πιστευω πως το διεστραμμενο μου μυαλο θα μπορουσε να αξιοποιηθει και στον τομεα του σεναριου..... :P

Ω, ναι πρωταγωνιστω μια χαρα....np!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ να τραγουδήσω στους τίτλους τέλους? (στης αρχής θα έχει μόνο μουσική παρακαλώ...) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, μετά από βαθιά και έντονη περισυλλογή, κατέληξα ότι ο τίτλος της ταινίας πρέπει να είναι "Δακτυλική: Στην άβυσσο της ύπαρξης".

Θα ήταν τιμή μου να κάνω το soundtrack, όσο για τα ειδικά εφέ απλά δώστε μου λίγο χρόνο εξ-άσκησης στο Παναρκαδικό και θα σας έχω όλους τους κατάλληλους ήχους ("α, ου, ε, όχι, κάτσε ντε, πωπωωω, αχ αχ αααχ" κτλ) σε mini-disk.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

"O αρχοντας των δακτυλικων" τι σου λεει?

επισης τα: "Dirty Παλαμαρι 1"...εχει και δυνατοτητες για σεκουελ, πρικουελ κτλ...

"Οι πριαπισμενοι"......

δεν ειμαι καλα αποψε!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.