Jump to content

Επιλεγόμενο Στοματολογία-Εγγραφές


danikos

Recommended Posts

Ξεκίνησαν οι εγγραφές για το επιλεγόμενο ''Στοματολογία'' στο Γραφείο Εκπαίδευσης (μέσα στην ΩΡΛ Κλινική του ΑΧΕΠΑ)

Απευθύνεται σε φοιτητές Ε' εξαμήνου και μετά

Μέγιστο: 100 άτομα

Τηρείται σειρά προτεραιότητας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 years later...
Ξεκίνησαν οι εγγραφές για το επιλεγόμενο ''Στοματολογία'' στο Γραφείο Εκπαίδευσης (μέσα στην ΩΡΛ Κλινική του ΑΧΕΠΑ)

Απευθύνεται σε φοιτητές Ε' εξαμήνου και μετά

Μέγιστο: 100 άτομα

Τηρείται σειρά προτεραιότητας

επίσης,ο καθένας μπορεί να γράψει μόνο τον εαυτό του - δεν μπορείτε να γράψετε φίλους σας κλπ. το μεσημέρι, γύρω στις 1230 που γράφτηκα εγώ τα άτομα ήταν ήδη 50, που σημαίνει... ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
Ξεκίνησαν οι εγγραφές για το επιλεγόμενο ''Στοματολογία'' στο Γραφείο Εκπαίδευσης (μέσα στην ΩΡΛ Κλινική του ΑΧΕΠΑ)

Απευθύνεται σε φοιτητές Ε' εξαμήνου και μετά

Μέγιστο: 100 άτομα

Τηρείται σειρά προτεραιότητας

επίσης,ο καθένας μπορεί να γράψει μόνο τον εαυτό του - δεν μπορείτε να γράψετε φίλους σας κλπ. το μεσημέρι, γύρω στις 1230 που γράφτηκα εγώ τα άτομα ήταν ήδη 50, που σημαίνει... ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ!!!

Α Πριγκήπισσα και εγώ γράφηκα ως υπεράριθμος 136 περίπου...Λες να με πάρουν; Γενικά διώχνουν κόσμο, πώς πάει ξέρεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσενα συγκεκριμενα θα σε παρουν οπωσδηποτε!

θα εισηγηθω αυτοπροσωπως στον κ. τριαριδη

κοντευεις να ξεκινησεις κλινικες και δεν τελειωσες ακομη ,με τα επιλεγομενα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

Ναι είδες και ότι ήθελα να τα τελειώσω από το πρώτο έτος...Εσύ μάλλον θα "καυτηριάζεις" προηγούμενα posts έτσι;Κοίτα μένω πολύ μακριά και όπως το αισθάνομαι θα μου είναι αφάνταστα δύσκολο να παρακολουθώ κλινικές και να τρέχω και σε επιλεγόμενα.Έτσι μπορώ,έτσι το οργανώνω..

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α Πριγκήπισσα και εγώ γράφηκα ως υπεράριθμος 136 περίπου...Λες να με πάρουν; Γενικά διώχνουν κόσμο, πώς πάει ξέρεις;

μακάρι να ήξερα αγαπητέ..... sorry!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α Πριγκήπισσα και εγώ γράφηκα ως υπεράριθμος 136 περίπου...Λες να με πάρουν; Γενικά διώχνουν κόσμο, πώς πάει ξέρεις;

μακάρι να ήξερα αγαπητέ..... sorry!

Ευχαριστώ Πριγκήπισσα όπως και να'χει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.