Jump to content

Happy birthday to you...


Juliette

Recommended Posts

Σαν σήμερα λοιπόν εκτός από το γεγονός των δίδυμων πύργων :blink::P:wacko: γιορτάζουμε τα γενέθλια του πιο αραχνιασμένου μέλους του φορουμ :bloodomen:

Ναι, είναι γεγονός ότι ο Spider κλείνει τα 23 embounce8 (κοίτα φίλε μου κάτι ηλικίες που υπάρχουν...γεννιόντουσαν παιδιά τότε?) emdevil

Τζωρτζ, στα'πα και μηνυματικώς αλλά στη 1 τα μεσάνυχτα το είχες κλειστό...ακούς εκεί.... B) Να τα ξαναχιλιάσεις, να σε χαιρόμαστε εμείς που σ'αγαπάμε, να έχεις μια καλή σταδιοδρομία (το τιμημένο κλπ....) καλό μεταπτυχιακό, καλός φαντάρος άντε και με μια καλή κοπέλα από σοβαρή σχολή B)

Και μην ξεχνάς τι είπαμε για τις 26 εεεεεεεεεε? ;):splaaaats:emstar emstar emstar

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ emwishembounce8:cool11:empresentemdaisyemspiderman

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα Σπαιντερακο....ο,τι επιθυμεις emrose

Τωρα αυτη η ευχη της Τζουλ "με μια κοπελα απο σοβαρη σχολη"....εχμμμμ ελπιζω να μην περασει ασχολιαστη embounce:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και τις 3.

Να είστε καλά.Ανταποδίδω.

:):D

ΥΓ:

1) το μην το έστειλες στισ 2.02 το πρωι...που κοιμόμμουν γιατί είχαμε και ποδοσφαιρικό αγώνα να παίξουμε νωρίτερα οπότε είχα γίνει λιώμα...ντάξει? :P:D

2)26/9 είναι μεγάλη μερά :D

3)ευχαριστώ για τα υπόλοιπα :P:D:P :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά ρε γαύρεεε! Μόλις μπήκα από 3μερο και βλέπω ότι έχασα τα καλύτερα! Θέλω τούρτα λέμεεεε!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρόνια Πολλάααα!!!! happy_birthday.gif

Να τα εκατοστήσεις...birthday.gifνα είσαι πάντα ενα ευτυχισμένο χαζοδικηγοράκι!!! :P

birthday.gif

ΥΓ. αααα και με μια καλή κοπέλα... :P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά !!!!!! :D:D:D:D

Εύχομαι ό,τι καλύτερο!! :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και καλό πτυχίο...(αν δεν έχεις πάρει ακόμη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χασοδίκη μου Χρόνια πολλά εγώ σιγά που θα σε θυμόμουν και σίγα μην σε έπαιρνα τηλ :P:P:P

μην νομίζεισ οτι επειδή διαβάζω θα γλυτώσεις το κέρασμα... αυτα δεν παραγράφονται :rolleyes:

Να τα χιλιάσεις ότι επιθυμείς και να τους κλείσεις ΟΛΟΥΣ μέσα εκτός απο εμένα που θα με γλυτώνεις συνέχεια B)

λοιπον άντε στρώσου να πάρεις καιτο 2ο πτυχίο γιατί πρέπει να με αντιπροσωπεύσεις... ποιος θα είναι ο νομικός σύμβουλος? ε? :blink::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας ευχαριστώ όλους παίδες!

και τον 7 (τούρτα μόνο όταν πάρουμε το Τσάμπιον Λίγκκκκ :D ) τη Mariza( :) ) και τον NM(το πήρα το τιμημένο που λέει και η Τζουλιέτα) και την Irida και τον Roadrunner(κέρασμα δεν έχει ρε για να μάθεις :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιώργο Χρόνια σου Πολλά!

Σου εύχομαι να είσαι:

Πολύχρονος και ευτυχισμένος :D και χαρούμενος :lol: και όμορφος B) και τρελός :wacko: και ερωτευμένος :wub: και τρυφερός emcat και σκανταλιάρης emdevil και επιτυχημένος emgoal και τσαμπουκάς emranting

ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

άμα λάχει ναούμ.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

χαχα!

ευχαριστώ πολύ για τις; ευχές!

Κυρίως σκανταλιάρης θέλω να είμαι!

:D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλάαααα!!! empresent

Πατριν(ολυμπι- ολυμπι-)ολυμπιακέ, εύχομαι να γίνεις o θρύλος των ...δικαστηρίων (δαφνοστεφανωμένος, μεγάλος και τρανός)!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια σου πολλά και καλάααα!!!!

καλές.... βουτιές στην ευτυχία, τη χαρά και την επιτυχία!!!!!

:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ τώρα το είδα! Χρόνια πολλά...πιστεύω ότι του παραχρόνου που θα γίνω κι εγώ 23 θα έχω πολλά διλήμματα για την ζωή μου :P σου εύχομαι τα καλύτερα...ααα και με μια καλή κοπέλα :P

Υ.Γ. Βρε έχουμε πήξει στους παρθένους στο φόρουμ...δεν πιστεύω να κατατροπώσουν την'' ζυγός power'!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έννοια σου κόρη νοτμπαντ και έρχεται η σειρά μας emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξέρω καθυστέρησα πολύ! φατσούλα-ντρεπομαι!

χρόνια πολλά και καλά και ευτυχισμένα

συγχαρητηρια και για το πτυχίο!!

φατσούλα-κραταω δωρο για τον Spider !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Spider..Χρόνια σου πολλά!!!

Να είσαι πάντοτε γεμάτος υγεία.και ευτυχία, εκπληρώνοντας όλα σου τα όνειρα!!!

Happy Birthday!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.